Z kraju

Nowy minister: Trzeba przyjąć imigrantów!

Decyzję przyjęcia islamskich uchodźców z Afryki i Syrii honoruje przyszły minister Konrad Szymański. Wielu wyborców PiS czuje się zbulwersowanych, internauci nie zostawiają na przyszłym ministrze suchej nitki. Zdołał on bowiem strzelić nowemu rządowi samobójczego gola, jeszcze przed formalnym ukonstytuowaniem i dymisją Ewy Kopacz.

– Nie odwołamy decyzji ws. przyjęcia uchodźców przez Polskę […] Nie ma podstaw prawnych, by decyzja w sprawie przyjęcia uchodźców przez Polskę została unieważniona. Nie mam co do tego wątpliwości – powiedział na antenie RMF FM przyszły minister ds. europejskich Konrad Szymański. Po tej informacji w internecie rozpętała się burza. Polacy natychmiast dostrzegli, że powoływanie się na brak instrumentów prawnych jest starym wybiegiem, gdy się nie ma woli, bądź odwagi zapobieżenia bulwersującym, acz trudnym sprawom. Słowem jest to medialne umycie rąk. 

 

Pozwolimy sobie zacytować pierwsze z brzegu komentarze, będące zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. Charakterystyczne dla postów jest, nie tylko to, że nie widać wśród nich żadnych pozytywnych, ale i fakt, że widać po nich, iż świadomość oraz wiedza społeczna się wyostrza. To chyba jedyna pozytywna kwestia, którą można dostrzec w tej sytuacji.

 

„Wymieniliśmy marionetki, sznurki zostały te same”, „Polacy zawiedli się na ministrze Szymańskim”, „Już rura mięknie?”, „Jak to, przecież deklarowaliście, że nie zgodzimy się na przyjmowanie uchodźców?”, „I po […] taki rząd, który nie słucha narodu. Najwyraźniej jesteście tyle samo warci, co banda PO. Oby was ………… Życzę wam muzułmanów w waszym sąsiedztwie i całego g[…] które zostawiają tam gdzie się pojawią.”, „Wszystko można tylko trzeba chcieć. Po to niezdecydowani na was głosowali żebyście nam tego muslimstwa nie fundowali”, „PiS czy PO, jedna patologia”, „Macie to odwołać!!! Po to Was ludzie wybrali!! Nie chcemy żadnych imigrantów!! Żadnych!!”. „Jeżeli rząd PiS-owski nie odwoła decyzji w sprawie przyjęcia uchodźców, to zapewne wielu wyborców PiS-u będzie czuło się oszukanych. można odwołać przyjęcie uchodźców i bez podstaw prawnych. Ważniejsze jest dobro Polski i Polaków, niż podstawy prawne”, „Nie po to na was głosowałem żebyście utrzymali w mocy tę antypolską decyzję !!”.

 

W odpowiedzi na to możemy słyszeć różne tłumaczenia, np.: że to tylko przyjęcie 7 tys. ludzi, zaś dalej – nowy rząd się stanowczo sprzeciwi. Tyle, iż swoją „nieugiętą” postawę budowała w ten sposób również premier Kopacz. Ponadto, jak możemy przeczytać: „Przyszły minister zapewnił również, że nie ma żadnych podstaw prawnych, by decyzja ws. kwot uchodźców została unieważniona”. Wyrażenie „kwoty uchodźców” jest charakterystyczne, może niepokoić. Polacy znów mają wrażenie, że ktoś podejmuje decyzję ponad ich głowami. Część nie jest pewna, czy może nowym ludziom zaufać, zaś inni ewidentnie, po tym jednym wyskoku już ufać przystali. Nie należy wg wielu przedstawicieli opinii publicznej być pewnym decyzji, które mogą przecież zapadać tak, jak zapadały one w kwestii więzień CIA na terenie Polski. A co do istnienia tychże, wobec opinii publicznej tworzyło się wrażenie, jakoby stanowiło to teorię spiskową. Tymczasem teoria spiskowa okazała się prawdą.

 

Ludzie mają opinię, że wraz z przekroczeniem polskiej granicy transportów z uchodźcami, stracą oni kompletnie kontrolę nad ich liczbą, transportami i skalą. Środki, by tę sytuację kontrolować niemal w 100% posiada w kraju tylko rząd. Rząd, który właśnie podlega wymianie i to choćby dlatego, że nie był przejrzysty, m. in. właśnie w tej kwestii. Wściekłość i rozgoryczenie wyborców, nawet jeśli nowy gabinet ma w tej kwestii plan jest ogromna. Plan zapewne mają bowiem i lobbyści, którzy Polsce uchodźców wciskają.

 

Reakcja Polaków jest proporcjonalna do tego jak ogromny kredyt zaufania dostał nowy gabinet. A komunikat ministra został odczytany jako bezzwłoczne zawiedzenie tegoż zaufania. Oby nie mieli satysfakcji członkowie PO, którzy z ironicznym uśmiechem, półgębkiem właśnie to zapowiadali. Oby nie mieli racji ci, którzy wspominają, że europosłowi Szymańskiemu zaszkodziło powietrze w Brukseli.

 

Aleksander Szycht

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

93 komentarze

93 Komentarzy

 1. sebastian

  12 listopada 2015 at 14:18

  no i mamy…NOWE…minister powinien zostac szybko odwolany a Premier Szydlo powinna zdecydowac zgodnie z Wola Polakow wyrazona przed wyborami do Sejmu…

 2. jogibubu

  12 listopada 2015 at 14:28

  pis obiecał że nie bedzię przyjmował emigrantów.. TO JEST ZDRADA WYBORCÓW… jeśli pis złamie swoje obietnice to już nigdy na nich nie zagłosuję

  • prawda

   7 maja 2016 at 07:13

   tylko partie narodowe – patriotyczne i nacjonalistyczne moga uratować Europę . tylko partie narodowe – patriotyczne i nacjonalistyczne moga uratować Europę .

 3. anna

  12 listopada 2015 at 14:47

  NIE TRZEBA I NIE WOLNO….

  • tutejsza

   25 lutego 2016 at 16:40

   omisja Europejska naciska, aby rząd Beaty Szydło przyjął nie 100 tysięcy muzułmańskich imigrantów, o czym mówiło się wcześniej, ale dwukrotnie więcej – takie jest rzeczywiste zobowiązanie poprzedniego rządu PO-PSL.

   • prawda

    7 maja 2016 at 07:13

    tylko partie narodowe – patriotyczne i nacjonalistyczne moga uratować Europę .

 4. Zmęczony

  12 listopada 2015 at 14:56

  Powtarzałem, i powtarzam: PiS i PO to dwie strony tej samej monety. Nie ma sensu spodziewać się po pisiakach prowadzenia jakiejś radykalnie odmiennej polityki.
  Chcieliście PiS-u – to go macie (skumbrie w tomacie…). Trzeba było głosować na KORWiN.

 5. Ziomek

  12 listopada 2015 at 15:02

  Chyba nie macie złudzeń, PIS pełniący obowiązki opozycji musi spłacić dług wyborczy…..

 6. Zmęczony

  12 listopada 2015 at 15:10

  Chciałbym ponadto zauważyć, że inni jakoś potrafili znaleźć „podstawy prawne” – i odmówili przyjmowania:

  „Czechy i Słowacja zadeklarowały, że w tym roku nie przyjmą żadnych imigrantów, którzy zostaną narzuceni im w ramach kwot uchodźców narzuconych przez Komisję Europejską. Powodem ma być brak systemów rejestracyjnych w Grecji i we Włoszech. Ministrowie spraw wewnętrznych Czech i Słowacji, Milan Chovanec i Robert Kaliňákm, zdeklarowali, iż w tym roku ich kraje nie przyjmą imigrantów w ramach systemu kwot opracowanego przez Komisję Europejską. Państwa członkowskie Unii Europejskiej miały do 16 listopada określić, ilu uchodźców zdecydują się przyjąć na stałe. Czesi i Słowacy nie zamierzają jednak przyjmować żadnych imigrantów, ponieważ w Grecji i we Włoszech wciąż nie działa system rejestracji osób przybywających tam spoza Europy. Poza tym oba kraje chcą utworzenia hotspotów w tej sprawie.”

 7. Jasio

  12 listopada 2015 at 15:19

  TO JEST ZDRADA WYBORCÓW… jeśli pis złamie swoje obietnice to już nigdy na nich nie zagłosuję[/quote]
  [quote name=”jogibubu”]pis obiecał że nie bedzię przyjmował emigrantów.. TO JEST ZDRADA WYBORCÓW… jeśli pis złamie swoje obietnice to już nigy na nich nie zagłosuję[/quote]
  Cha, cha cha
  Toż im chodziło aby tacynjak Ty tylko teraz na nich zagłosowali. Teraz zrobią co mają zrobić wspólnie z Sorosem i amerykańsko izraelską opcją a co będzie potem tu już się potem zobaczy. Na takich naiwniakach co z wielkimi patriotycznymi oczami wierzą co ci nam cały czas sprzedają razem z tymi wszystkimi patriotycznie niezależno polskimi gazetami oni te swoje pozycje zbudowali. Tak czy owak sierżant Nowak. Jak się nie głosuje na Brauna, JKM czy narodowców to teraz będzie się płakać. A Polska będzie sprzedawana. Tylko wyjście na ulicę i ppdważenie uczciwości imwiarygodności tego semickiego przywództwa coś teraz może dać!

 8. LSED

  12 listopada 2015 at 15:32

  Głupi – głupszy – wyborca PiS.
  PS. PiS – PO jedno zło!

 9. Jasio

  12 listopada 2015 at 15:32

  PS.:
  ….a Prawy to też wyraźnie pro PiSowska opcja tylko tylko zagospodarowująca tych spostrzegawczych na tyle że filosemitami jak rdzeń PiSowców nie są.
  Wszystkie flanki trzeba zagospodarować aby je odciąć od prawdziwie narodowej alternatywy jaką i Grzegorza Brauna Szczęść Boże i JKM jest!

 10. z-k

  12 listopada 2015 at 16:40

  Cz tylko zmieniliśmy zaprzańców? Żydopruskich na żydoamerykańskich?

 11. jac

  12 listopada 2015 at 16:44

  i cóż się dziwicie. przecież PIS to też popłuczyny Okrągłego Stołu. głosowało za wejściem do UE, głosowało za Traktatem Lizbońskim. też będzie skakać, jak Niemcy zagrają. a do tego socjaliści,którzy niedługo podniosą nam podatki. ale kto na nich głosował, niech nie wnosi pretensji.

  • tutejsza

   25 lutego 2016 at 16:42

   komisja Europejska naciska, aby rząd Beaty Szydło przyjął nie 100 tysięcy muzułmańskich imigrantów, o czym mówiło się wcześniej, ale dwukrotnie więcej – takie jest rzeczywiste zobowiązanie poprzedniego rządu PO-PSL.

 12. donald t.vel. Oskar

  12 listopada 2015 at 16:47

  Zawsze mówiłem, że PiSoBolszewiki to banda zdrajców podpisali Traktat Lizboński, chcą imigrantów i jeszcze teraz ten Waszczykowski domaga się utworzenia jednej silnej armii „jewroPEJSKIEJ”

 13. aga

  12 listopada 2015 at 16:56

  I na co były te wypowiedzi na mównicy sejmowej Kaczyńskiego i Jakiego że nie chcemy imigrantów?
  Teraz ” podziękowania ” należą się tym którzy dali się nabrać i zagłosowali na PIS. Macie za swoje!
  Poza tym wcale nie musimy ich przyjmować, Unia nie ma prawa narzucić nam ani jednego ” biedaka ” !
  PO PIS jedno zło jak widać! Ale ja mam czyste sumienie – nie głosowałam ani na PO ani na PIS

 14. R.P.

  12 listopada 2015 at 17:21

  Mam nadzieję, że arabusów dokwaterują do durnych PISowców. PIS=PO.

 15. Adam

  12 listopada 2015 at 17:29

  [quote name=”z-k”]Cz tylko zmieniliśmy zaprzańców? Żydopruskich na żydoamerykańskich?[/quote]
  COŚ W TYM JEST SKORO TV TRWAM WRAZ Z LEWACKIMI MEDIAMI WYCIĘŁA Z PRZEKAZU MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI GŁÓWNĄ TREŚĆ PRZESŁANIE OSTRZEŻENIA ZAWARTE W PRZEMÓWIENIACH NA ZAKOŃCZENIE MARSZU SKUPIWSZY SIĘ NA TYM CHYBA CZY BĘDZIE SPODZIEWANA ZADYMA.TUTAJ FRAGMENCIK PRZEMÓWIENIA ITALJAŃCA OD TEGO MOMENTU Z MINUTKĘ WYJAŚNIAJĄCA WIELE https://youtu.be/AW80yQSz8Hc?t=8280

 16. MalJot

  12 listopada 2015 at 17:52

  To moze Szymanski przyjmie do siebie do domu tych dzikusów. Kuzwa… czy naprawde tylko w Słowacji i na Węgrzech rządzą normalni ludzie , z wyobraznią, a cała reszta to idioci ?

 17. megi

  12 listopada 2015 at 18:02

  CZEGO WY OCZEKUJECIE OD PISu?
  Przecież to Kopacz podpisała już w marcu, że przyjmie imigrantów i tu była mowa najpierw ok 2 tys. potem 7 tys. a potem chyba nawet ok 10 tys. Więc czego wy chceie od nowego ministra. Co podpisane to już się nie zmieni. Tusk i ta cała banda zabrali z OFE kasę? zadłużyli na ok 600 miliardów Polskę, afery schowali pod dywan ? PRZECIEŻ TEGO WSZYSTKIEGO TEŻ NIE COFNIECIE !! CZEGO WY CHCECIE ? CUDU NAD WISŁĄ ??? Cieszcie się ,że udało się powstrzymać grabież kraju i odsunięcie mafii od stołów. Ja mam nadzieję, że w sprawie imigrantów nie pozwolimy sobie na ich przyjmowanie , ale co już Kopacz załatwiła to macie. Głosowaliście na PO !!! o 8 lat byli za długo. To wasza wina do czego ta partia doprowadziła i nie czepiajcie się ministrów, którzy dopiero zasiadają w sejmie.

 18. ala

  12 listopada 2015 at 18:03

  PiS ma w tej chwili jedno wyjście – nie powoływać Szymańskiego, głosowałam na PiS, ale będzie to ostatni raz w życiu jeśli przyjmą tu muzułmanów

 19. Obserrwatorix

  12 listopada 2015 at 18:28

  Oj, smierdziec mi tu zaczyna.
  Tego goscia winno sie juz wymienic i splawic do domu.
  Suweren czyli Narod jasno sie w tej sprawie wypowiedzial, tak wiec PIS niech nie *swiruje* tylko jak najszybciej sie odzegna od wypowiedzi tego goscia i automatycznie go odwola. PIS musi zrozumiec ze brak reakcji spowoduje ze Narod wezmie sprawy w swoje rece bo nikt nie zmusi Suwerena do akceptacji pseudo uchodzcow na terenie Polski.

 20. Zmęczony

  12 listopada 2015 at 18:29

  [quote name=”megi”]CZEGO WY OCZEKUJECIE OD PISu?
  Przecież to Kopacz podpisała już w marcu, że przyjmie imigrantów i tu była mowa najpierw ok 2 tys. potem 7 tys. a potem chyba nawet ok 10 tys. Więc czego wy chceie od nowego ministra. Co podpisane to już się nie zmieni.[/quote]
  Co ty za głupoty nam tu wciskasz, niepociumana kobieto?! Ależ oczywiście, że MOŻNA ZMIENIĆ! Ciągle tak jest, że określone umowy – już podpisane – bywają rozwiązywane, bądź nawet „z hałasem” zrywane!
  Należy powiedzieć: „poprzedni rząd podjął to zobowiązanie wbrew wyraźnej woli społeczeństwa, sprzeciwiającemu się temu – a więc nie miał do tego demokratycznego mandatu. Zatem wycofujemy się z tego” – i tyle.
  I nie ściemniaj tu Tuskiem! Tuska już tu nie ma. Są inni – ale zaczynają nas robić w bambuko tak samo, jak Tusk.

 21. Zmęczony

  12 listopada 2015 at 18:31

  [quote name=”ala”]PiS ma w tej chwili jedno wyjście – nie powoływać Szymańskiego, głosowałam na PiS, ale będzie to ostatni raz w życiu jeśli przyjmą tu muzułmanów[/quote]
  A jeśli jakimś cudem – z oporami, ale jednak – uda się ten (nie)rząd zmusić do wycofania się z tego, to będziesz dalej na nich głosować, frajerko?

 22. megi

  12 listopada 2015 at 19:01

  do zmęczony: Frajerami są wszyscy , którzy wybrali rząd PO-PSL kłamców i złodziei. Zapewne też na nich głosowałeś,okradali Polskę od 89 roku, a teraz nagle ty i cała reszta wymaga stanowczego zachowania PISu i spełnienia natychmiastowego obietnic wyborczych. To Tusk i Kopacz byli pachołkami Brukseli, przez nich ten cały bałagan i zniewolenie Polski. Problem się zacznie nie tylko z imigrantami ale jeszcze z pakietem klimatycznym który również został podpisany przez Kopacz. Poza tym doradzam czytać jeszcze inne źródła i słuchać pełnych wypowiedzi a kierować się jakimś fragmentem wyrwanym z kontekstu.

  http://natemat.pl/161505,nowy-minister-ds-europejskich-o-imigrantach-nikt-poza-warszawa-nie-bedzie-za-nas-decydowal

 23. Inka

  12 listopada 2015 at 19:03

  Chwila ale czy Kopacz podpisujac zgode na przyjecie imigrantow wyrazala wole Narodu Polskiego ? Otoz nie !! Czy pytal sie nas rzad czy my chcemy u siebie imigrantow ? Otoz Nie !! Trybunal Konstytucyjny ! Jakie prawo , ma prawo dzialac na szkode Narodu Polskiego ? Nie ma zgody i woli Polakow i nie bylo i w koncu czas aby nowy rzad przyjal ten fakt do wiadomosci. Predzej befziemy walczyc i wyjdziemy UE niz godzimy sie na imigrantow w Polsce !!!!

 24. Zmęczony

  12 listopada 2015 at 19:11

  [quote name=”megi”]do zmęczony: Frajerami są wszyscy , którzy wybrali rząd PO-PSL kłamców i złodziei. Zapewne też na nich głosowałeś,okradali Polskę od 89 roku, a teraz nagle ty i cała reszta wymaga stanowczego zachowania PISu i spełnienia natychmiastowego obietnic wyborczych. To Tusk i Kopacz byli pachołkami Brukseli, przez nich ten cały bałagan i zniewolenie Polski.[/quote]
  Ty mnie tu nie próbuj, pisowska propagandystko, wrabiać w PO, bo ja nie głosuję ani na PO, ani na pseudopatriotyczny PiS. PiS i PO to są DWIE STRONY TEJ SAMEJ MONETY! Tak: wymagam spełnienia obietnic przedwyborcznych. Nie da się spełnić? To nie trzeba było obiecywać – bo to znaczy, że zostaliśmy oszukani.
  A frajerami są ci, którzy dają się nabierać na „tłumaczenia” typu: „no, my chcielibyśmy nieba wam przychylić, ale poprzednicy zostawili po sobie taki bajzel…” – i tak co 4 lata ta sama śpiewka, powtarzana przez rzekomych „przeciwników” na przemian.

 25. megi

  12 listopada 2015 at 19:40

  „Polskie” media w 80% są w rękach niemieckich( możesz sobie to sprawdzić bo wiele osób nawet tego nie wie). Dlatego bardzo zależy im na szkalowaniu i opluwaniu PISu, co do portalu „Prawy” mam obiekcje bo już nie raz dali plamę i pisali głupoty. Interesuję się polityką od dawna i nie powiesz mi, że PIS=PO, tak to tylko piszą Ci co nic nie wiedzą o polityce, tylko plotą bzdury w lewackich i antypolskich mediach.A Macierewicz człowiek o niesamowitej wiedzy i inteligencji działa na tą mafię jak płachta na byka.Teraz trzeba wspierać PIS a nie bawić się w jego opluwanie. Z każdej strony jest na na nich nagonka podobnie jak na prezydenta Dudę. Należy czytać interesować się ale wiedzieć jeszcze ,że Polska jest bardzo zadłużona, ograbiona i rozsprzedana. Jakby następne 5 lat została Platforma prawdopodobnie doczekalibyśmy rozbiorów.Człowieku ,tu chodzi o Polskę, myślisz że Smoleńsk był od tak ??? zwykły wypadek ??? śledziłeś wszystkie raporty? tajemnicze „samobójstwa” „wypadki” po Smoleńsku?

 26. megi

  12 listopada 2015 at 19:48

  Kłótnia w mediach o wyjazd na szczyt na Malcie.
  Jeździli w mediach po Dudzie i PISie jak po burku, a dobrze wiedzieli, że to Kopacz miała jechać na szczyt tylko że sama odmówiła.

  http://niezalezna.pl/72817-ujawniamy-kopacz-miala-byc-na-malcie-komunikat-bor-nie-pozostawia-zludzen-dowod#.VkMf-8Tk24R.facebook

 27. Adam

  12 listopada 2015 at 20:08

  [quote name=”Adam”][quote name=”z-k”]Cz tylko zmieniliśmy zaprzańców? Żydopruskich na żydoamerykańskich?[/quote]
  COŚ W TYM JEST SKORO TV TRWAM WRAZ Z LEWACKIMI MEDIAMI WYCIĘŁA Z PRZEKAZU MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI GŁÓWNĄ TREŚĆ PRZESŁANIE OSTRZEŻENIA ZAWARTE W PRZEMÓWIENIACH NA ZAKOŃCZENIE MARSZU SKUPIWSZY SIĘ NA TYM CHYBA CZY BĘDZIE SPODZIEWANA ZADYMA.TUTAJ FRAGMENCIK PRZEMÓWIENIA ITALJAŃCA OD TEGO MOMENTU Z MINUTKĘ WYJAŚNIAJĄCA WIELE https://youtu.be/AW80yQSz8Hc?t=8280%5B/quote%5D
  DLA TEGO POWTÓRZMY IRONICZNIE ZA O. TADEUSZEM „co by było z Polską jak by nie było internetu”.

 28. MalJot

  12 listopada 2015 at 20:41

  Dziś Kopacz powiedziała w swoim przemówieniu „…. przejmujecie rządy po PO…ale ostrzegam…powtarzam -OSTRZEGAM-… bedzie wam ciężko” czy jakos w tym kontekscie…. No widać,że swiadoma jest ile syfu narobili, i zostawili cały ten syf; to głupek wie,ze nie bedzie lekko, a ona wie najlepiej do czego doprowadzili Polske ,za to powinni stanąć przed sądem !

 29. Felusia

  12 listopada 2015 at 20:49

  Też oddałam głos na PIS/iorów (niepotrzene skreślić).
  Szybko okaże się czy to pis czy …-siory.
  Niech przyjmą – a będzie to równia pochyła dla pis do piekła .
  W najlepszym przypadku przedterminowe wybory.
  Stawiam cała kasę.

 30. jan

  12 listopada 2015 at 21:01

  Jeśli ktokolwiek miał okazję zetknąć się z tym panem – zapewniam – nie może mieć budujących wspomnień.

 31. megi

  12 listopada 2015 at 21:06

  Nie narzekajcie na PIS, tylko wpierajcie, bo dzisiaj wrogów mamy wszędzie, ale ważne ze są ludzie, którzy mają potencjał i walczą, my MUSIMY IM POMAGAĆ !! zanim skrytykujecie szerzej zainteresujcie się tematem bo w mediach kłamstwo goni kłamstwo. Wierzę ,że PIS to partia patriotów !!!
  Tu piękna postawa ks. Jacka Międlara – wspierajmy go jak tylko można. Tego w TV też nie zobaczycie.

  https://www.youtube.com/watch?v=9MdZKOZwg9I

 32. al

  12 listopada 2015 at 21:10

  Dobrze przyjrzyjcie się jego twarzy – wszystko zrozumiecie.

 33. alek

  12 listopada 2015 at 21:17

  ad 31
  Tylko że ks. Jacek Międlar nie PiS wspierał, który nb z Marszy Niepodległości się już dawno wypisał. Ks. Jacek wspierał postawę młodych ludzi dla których ważne jest hasło BÓG HONOR I OJCZYZNA. Wspierał Narodowców. A tych PiS zwalcza.

 34. Ryszard Kubaszko

  12 listopada 2015 at 22:09

  PIS odsłania prawdziwą twarz. To tej partii „zawdzięczamy” m.in. Anschlus, sabotaż konstytucyjnej ochrony życia Polaków, czy
  lizbońską zdradę.

 35. megi

  12 listopada 2015 at 22:19

  [quote name=”Ryszard Kubaszko”]PIS odsłania prawdziwą twarz. To tej partii „zawdzięczamy” m.in. Anschlus, sabotaż konstytucyjnej ochrony życia Polaków, czy
  lizbońską zdradę.[/quote]

  Prawda o traktacie lizbońskim

  http://niezalezna.pl/50233-prawda-o-traktacie-lizbonskim

 36. Maciek

  12 listopada 2015 at 22:49

  Przecież jest w Konstytucji Polskiej artykuł na tych, co działają na szkodę Narodu, ale czy PIS-owcy zechcą skorzystać z tego wobec swoich „okrągłostołowych” kolegów z PO? Bardzo w to wątpię. Jeszcze przed wyborami szef sztabu wyborczego PIS wypowiadał się, że nie można cofnąć decyzji Kopaczki, ale to nie było nagłośnione, niektórzy tylko o tym się dowiedzieli. Radzę przeczytać bdb książkę Leszka Misiaka (dziennikarz śledczy) pt. „Prawicowe dzieci czyli blef IV RP” – oczy się Wam otworzą kochani.

 37. ZIGUS

  13 listopada 2015 at 00:14

  sami wybraliscie wiec o czym tu dyskutowa. zrobili was w ciula juz 100 albo wiecej razy.

 38. Sopran

  13 listopada 2015 at 06:07

  Chcecie podstaw do tego aby ich nie przyjmowac?Prosze bardzo jest tego caly szereg a wszystkie schodza sie do tego ze panstwo polskie i spoleczenstwo na tym ucierpi a za tym idze ze taka decyzja lamie konstytucje.
  http://warszawawpigulce.pl/mocny-wpis-przeciw-imigrantom-usuniety-z-dyskusji-za-popularny/

 39. Paweł

  13 listopada 2015 at 07:57

  A co z prawną definicją „uchodźcy”? Bo wg niej moim zdaniem w Europie NIE MA ANI JEDNEGO uchodźcy, są tylko imigranci. I tak będzie, chyba że ktoś w Syrii czy Afryce wynajdzie teleportację. Do tego czasu każdemu zgodnie z prawem można odmówić. Trzeba tylko chcieć.

 40. Hubert

  13 listopada 2015 at 08:13

  Jak coś takiego czytam to mnie jasny szlag trafia. Głosowali na pis, bo myśleli, że to powstrzyma imigrantów. To tak jakby głosować na palikota i myśleć że powstrzyma to genderyzm. Świadomość polityczna godna ostatniego plebsu. Ile jeszcze pokoleń minie zanim odrodzi się polska inteligencja?

 41. Polak

  13 listopada 2015 at 08:13

  trzeba było głosować na KORWIN’a, a nie na PiS. Jeśli ten ministerzyna utrzyma się na stołku to pora zrobić przewrót i odzyskać władzę w kraju! CHAŃBA PiS! Wy też zdradzacie Polaków?

 42. Halina

  13 listopada 2015 at 09:13

  To jest chyba podpucha!!!!!!!!!Nie wierzę, że minister PISu mówi ,że musimy przyjąć imigrantów!!!!!!.Facetja głosowałam na PIS tylko dlatego że mówiliście że jesteście przeciw przyjmowaniu imigrantów!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 43. julietta

  13 listopada 2015 at 10:45

  ISTNIEJA PODSTAWY PRAWNE by decyzja w sprawie przyjęcia uchodźców przez Polskę została unieważniona. Chociazby Konstytucja oraz zle dzialanie na szkode Polski i jej suwerennosc. Narzucanie nam islamu jest sprzeczne z wola Polakow to i inne kwestie moga stac sie podstawa do obalenia umowy.

 44. julietta

  13 listopada 2015 at 10:53

  Przepraszam do swojego tekstu dodalam fragment artykulu by decyzja w sprawie przyjęcia uchodźców przez Polskę została unieważniona za co przepraszam

 45. Jerzy Kleban

  13 listopada 2015 at 12:12

  Tak jest: ten minister jest zdrajcą narodowej sprawy.
  W liczbach bezwzględnych, bazujących na doświadczeniach z „imigranatami” w Szwecji oznacza to, że 7000 „imigrantów politycznych” to de facto: 7000 x 8(10)= ok.70.000 muzułmanów w okresie pięciu lat.
  Ponieważ na zasadzie unijnych zapisów o „łączeniu rodzin” i tego, że nie wszyscy są rodziną (tylko „kuzynami”, kumplami przyjezdnych, też posiadających rodziny i kolejnych „kuzynów”) liczba „imigrantów politycznych” będzie się szybko zwiększać.
  Czego więc chce ten pisowski minister?
  A za jego pośrednictwem czego chce PIS pomimo „niepodległościowych” haseł i macenia ludziom w głowach?

  Wygląda na to, że chce tego samego, co masoneria: dalszego rozbijania Narodu, zasiedlania Polski obcym jej duchowo elementem, rozbijania rodziny i religii.
  Rozczarowuję się pomału do tej całej formacji.

  Marsze narodowe muszą trwać do aż do skutkubo walka Narodu się nie skończyła!

 46. Michał

  13 listopada 2015 at 12:44

  A czego się spodziewaliście ? tyle lat rządzą PO i PiS i jeszcze się nie nauczyliście ? Trzeba było głosować na Korwina to by nie było imigrantów.

 47. Piotrek

  13 listopada 2015 at 12:47

  [quote name=”Halina”]To jest chyba podpucha!!!!!!!!!Nie wierzę, że minister PISu mówi ,że musimy przyjąć imigrantów!!!!!!.Facetja głosowałam na PIS tylko dlatego że mówiliście że jesteście przeciw przyjmowaniu imigrantów!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

  Kto tak powiedział? Nawet Pan Kaczyński w sejmie mówił o „wywiązaniu się z umowy” na temat imigrantów. Jego pomysłem było oddanie naszych pieniędzy innym nacją, które wchodzą w skład UE i chcą przyjąć tych imigrantów. Wszystko fajnie, ale z jakiej racji mam im płacić za to, że sami sobie zgotowali taki los? Przepraszam bardzo, ale to Pani Merkel mówiła, że przyjmie każdego. Skoro tak, to niech przyjmuje, ale nie obciąża swoimi obietnicami innych krajów.

 48. Jerzy Kleban

  13 listopada 2015 at 12:50

  [quote name=”Michał”]A czego się spodziewaliście ? tyle lat rządzą PO i PiS i jeszcze się nie nauczyliście ? Trzeba było głosować na Korwina to by nie było imigrantów.[/quote]
  [quote name=”Michał”]A czego się spodziewaliście ? tyle lat rządzą PO i PiS i jeszcze się nie nauczyliście ? Trzeba było głosować na Korwina to by nie było imigrantów.[/quote]
  [quote name=”Michał”]A czego się spodziewaliście ? tyle lat rządzą PO i PiS i jeszcze się nie nauczyliście ? Trzeba było głosować na Korwina to by nie było imigrantów.[/quote]

  Nigdy nie zagłosuję na tego masona – to jakby „bez mydła włazić w tyłek” tego Szymańskiego. Nie jestem kryminalistą.
  W wyborach głosowałem na p. Brauna.
  Jego czas nadejdzie szybciej, niż pan myśli.

 49. Wojciech

  13 listopada 2015 at 13:28

  [quote name=”Halina”]To jest chyba podpucha!!!!!!!!!Nie wierzę, że minister PISu mówi ,że musimy przyjąć imigrantów!!!!!!.Facetja głosowałam na PIS tylko dlatego że mówiliście że jesteście przeciw przyjmowaniu imigrantów!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
  Szanowna Pani Halino, może pani spojrzeć w lustro i pogratulować sobie że przyłożyła pani rękę(głosując na PiS) do zdrady interesu Polski i dała pani swoje przyzwolenie na ten burdel w sejmie który mamy od zmiany ustroju. Nic się w państwie nie zmieni jak rządzić będą Ci sami, na nieszczęście Polacy mają słabą pamięć i pamiętają tylko ostatnią kadencję, co pozwala tym szujom zmieniać stołki i rządzić jednej bandzie. Jest pani współwinna niszczeniu Polski

 50. dsa

  13 listopada 2015 at 13:42

  [quote name=”Michał”]A czego się spodziewaliście ? tyle lat rządzą PO i PiS i jeszcze się nie nauczyliście ? Trzeba było głosować na Korwina to by nie było imigrantów.[/quote]
  racja ,. szkoda mi ze zyje w panstwie idiotów

 51. mrk

  13 listopada 2015 at 14:56

  http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-konrad-szymanski-rzad-szydlo-bedzie-roztropnie-przyjmowal-uc,nId,1920401

  To jest niebywałe, nowy rząd nim się dobrze uformował, już zdradził Polaków. Europa jest na skraju upadku, a ten gada o prawie unijnym. Co jeśli Kopacz zgodziła się na milion imigrantów? Też nowy rząd by pokornie wykonał jej decyzję?

  Szkoda że nie ma JKM w Sejmie, PiS nie miałby większości, Korwin + Kukiz nie dopuściliby do przyjęcia islamskich i afrykańskich dzikusów.

  A wynik wyborów – Korwin minimalnie poniżej progu, PSL nad progiem – to pewnie kolejne oszustwo wyborcze.

 52. rmh

  13 listopada 2015 at 16:23

  No rzesz k…y wasze bladź! PiS chyba chce odejść od władzy szybciej, niźli obejmie rząd. Ruch Narodowy​ niech się gotuje! Przemysław Wipler​ i KORWiN też! Chyba wejdą do Sejmu lub zwiększą stan posiadania prędzej, niźli się wszystkim się wydawało…

 53. lexus

  13 listopada 2015 at 20:36

  Czy prawy.pl to nie portal Lisa??????????

 54. lexus

  13 listopada 2015 at 20:47

  Może ten człowiek zająłby się sprowadzeniem do Polski polskich imigrantów z posowieckich republik.A najpierw tych ze strefy wojny na ukrainie. Komorowski jako ukrainiec wsadził nam do kraju prawie milion ukraińców ale Polaków zostawił.A po drugie na miejscu Pani Szydło nie dałbym teki takiemu ministrowi.

 55. MM

  13 listopada 2015 at 21:24

  [quote name=”mrk”]http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-konrad-szymanski-rzad-szydlo-bedzie-roztropnie-przyjmowal-uc,nId,1920401

  To jest niebywałe, nowy rząd nim się dobrze uformował, już zdradził Polaków. Europa jest na skraju upadku, a ten gada o prawie unijnym. Co jeśli Kopacz zgodziła się na milion imigrantów? Też nowy rząd by pokornie wykonał jej decyzję?
  [/quote]

  W sumie jeśli pomyśleć to zgodzili się na 5,6% (kwotę imigrantów do podziału). Te 7 tysiecy to jest 5,6% z ogólnej kwoty 120 tysiecy , pierwszego rzutu, który został podzielony. Uchodźców jest już ponad milion w samych Niemczech o reszcie Europy nie mówiąc , a jeśli to podzielą to dostaniemy 70 tysiecy a nie 7 …. Jeśli będzie ponad 2 miliony to dostaniemy 140 tysiecy. Później każdy może sprowadzić rodzinę – a to nie są 2 osoby tylko 5-8 , więc 140 x 6 albo 7 to będzie około miliona …. Na tyle już wydali zgodę …

 56. riko

  13 listopada 2015 at 21:26

  A mówiłem, tylko Kukiz, Korwin dawali nadzieję, że coś się może zmienić w tym kraju.Ludzie się sprzedali za 500 zł. Tyle w temacie.

 57. Robert

  13 listopada 2015 at 22:13

  Niech każdy wklej link do tego artykułu na stronie na stronie PiSu. Nie godzimy się na to koniec kropka
  https://www.facebook.com/pisorgpl/?fref=ts

 58. Wujek Bernard

  14 listopada 2015 at 00:15

  [quote name=”riko”]A mówiłem, tylko Kukiz, Korwin dawali nadzieję, że coś się może zmienić w tym kraju.Ludzie się sprzedali za 500 zł. Tyle w temacie.[/quote]

  Kukiz już wymiękł właśnie, jak się nic nie zmieni to trzeba będzie wyjść na ulicę. Wytoczono wszystkie działa, włącznie z pseudokatolikami.

 59. Sobieski

  14 listopada 2015 at 01:05

  Panie Konradzie proponuje bardzo sie zastanowic nad tym posunieciem, za zdrade kraju placi sie glowa…

 60. waldek

  14 listopada 2015 at 01:14

  Ciekawe ile dostali w lape za to? To nowa wojna. Ulice Polski beda zasmicone czarnymi i arabami. Proponuja obejrzec:
  http://www.breitbart.com/london/2015/11/11/watch-anti-migrant-video-going-viral-across-europe/

 61. PW

  14 listopada 2015 at 01:34

  Plan jest oczywisty, Israel wysiedla Syrie, Libie i inne kraje bliskiego wschodu aby powiekszyc wlasne terytorium. EU to zuzurpowany element zydowski. Wszyscy politycy sa oplaceni lub boja sie o wlasne stolki, tyle tylko ze nie dlugo to i tak bedzie huj bo nie beda mieli gdzie uciekac nawet z milionami w kieszeniach.

 62. LSED

  14 listopada 2015 at 03:11

  Janusz „Nostradamus” Korwin – Mikke na sesji plenarnej PE 13.01.2015 r.:
  https://www.youtube.co/watch?v=62D1aRuxAR0

 63. Karol

  14 listopada 2015 at 08:40

  Czy w końcu już wszyscy zrozumieli czym jest ISLAM?!Pan Konrad Szymański minister in spe już kłapie dziobem,że powinniśmy przyjmować muslimów…Jak to się ma do tego co się wczoraj stało w Paryżu?Czy dalej pan optuje za przyjmowaniem islamistów? Czy też wrócił p.rozum? Za politykę często biorą się tacy co tylko sobie imaginują,że jej uprawianie to tylko dla szczególnie wybranych z opcji politycznych.Do tego p.Szymański potrzebni są tacy,którzy oprócz wiedzy analitycznej potrafią spojrzeć interesem własnego narodu.Proszę przeczytać na forach internetowych co myślą Polacy! A nie czytać poglądy żydo-lewaków! Ma pan służyć narodowi polskiemu a nie polityce,która chce Polaków unicestwić! Czy my mamy to panu wytłumaczyć ręcznie? Pora aby otrzeźwieć z dywagacjami o islamistach!Wybraliśmy pana nie po to aby pan temat zagłaskiwał! Polityk ma mieć charakter.Z tej sceny możemy p.bardzo szybko ściągnąć! Zna pan symbole narodowe?.,wie co one oznaczają?! Polak ma OBOWIĄZEK bronić Polaków!

 64. Jak mówi Wojtek...

  14 listopada 2015 at 09:50

  …Cejrowski.
  Sytuację uzdrowiłoby wprowadzenie instytucji NATYCHMIASTOWEGO ODWOŁYWANIA (i karania !..) „wybranych demokratycznie” „przedstawicieli społeczeństw”, którymi te zdradzieckie mordy podobno są… Obiecywałeś, chamie, KONKRET – polegający na konkretnej linii działania, a – w przypadku posłów na Knessejm – głosowania na coś / NIE głosowania na coś, nie dotrzymałeś, czyli ZDRADZIŁEŚ – to WON !!!.. I stryczek… Jestem przekonany, że „scena polityczna” wyglądałaby wtedy ZUPEŁNIE inaczej 😉 …
  Swoją drogą – panująca nam niemiłościwie, od samej wojny, a ostatnio – od Kiszczakowej Magdalenki – banda Okupantów komuszych, jawnie i NIE jawnie )jak Smolar i Michnik na przykład..czy Cimoszewicz, albo inne Pawlaki..) – jest NIEUSUWALNA za pomoc a „mechanizmów demokratycznych”, które – jak KONIA – „każdy widzi, jaka jest”…

 65. Alternatywa ?...

  14 listopada 2015 at 09:52

  [quote name=”Jak mówi Wojtek…”]
  Swoją drogą – panująca nam niemiłościwie, od samej wojny, a ostatnio – od Kiszczakowej Magdalenki – banda Okupantów komuszych, jawnie i NIE jawnie )jak Smolar i Michnik na przykład..czy Cimoszewicz, albo inne Pawlaki..) – jest NIEUSUWALNA za pomoc a „mechanizmów demokratycznych”…[/quote]
  Alternatywa ?.. Tylko jedna.. I sprzedajny kretyn, jeden z drugim, nie widzi, że sprowadzenie do Polski Ciapatych (mrzonki, bo oni tu nie zostaną ani dnia..) NA ICH doopy będzie batem, a nie ludzi, którzy na prowincji „daleko od szosy” z ciapatymi sobie poradzą, i to gołymi ręCAMI… Liczy taki qtas, którego Nowe Rozdanie dopuściło do Koryta, że ZDĄŻY UCIEC… 😉 … No, Panie Konradzie Szymański, Zdrajco Ojczyzny, jeszcze zanim Ci pozwolono się przyssać do moich podatków… NIEKONIECZNIE musisz ZDĄŻYĆ uciec, zanim Cię powieszą.. Albo zanim Cię Ciapate poderżną 🙂 …

 66. Wojzer

  14 listopada 2015 at 10:35

  Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…

 67. nerwus

  14 listopada 2015 at 13:34

  A polskiemu bezrobotnemu w MOPSie mówią spyerdalaj

 68. Łucja

  14 listopada 2015 at 13:57

  Pan minister K.Szymański;-powinien NATYCHMIAST wyjaśnić Polakom -O co chodzi?????

 69. Robert

  14 listopada 2015 at 14:04

  [quote name=”Łucja”]Pan minister K.Szymański;-powinien NATYCHMIAST wyjaśnić Polakom -O co chodzi?????[/quote]

  O co chodzi walenie w chu* o to chodzi…
  Jeszcze nie obieli władzy a już nas robią, co obiecywali, głosowałem na Dudę głosowałem na PiS, wspierałem jak tylko mogłem i co. Skończyło się walenie w chu*/** powielajcie to jak tylko możecie niech się Szydło tłumaczy w TV

 70. Robert

  14 listopada 2015 at 14:08

  [quote name=”stasia”]http://telewizjarepublika.pl/polska-jednak-nie-przyjmie-imigrantow-szymanski-nie-widzimy-mozliwosci-wykonania-decyzji,26090.html[/quote]

  Szymański musi odejść za nie dotrzymanie obietnic wyborczych…. Co obiecywał PiS/ Duda= Kaczyński i on sam .
  Skończyło się walenie w ***ja

 71. ciekawy

  14 listopada 2015 at 14:08

  Dlaczego Izrael mówi twardo: NIE PRZYJMIEMY NIKOGO! Dlaczego kraje arabskie NIE PRZYJMUJĄ NIKOGO! Dlaczego my „MUSIMY” przyjmować arabów, którzy płyną z Turcji, w której NIE MA wojny?

 72. dddd

  14 listopada 2015 at 14:12

  To bydle powinno odejść za taką zdradę.Kaczyński powinien go wypierd…..PIS idzie na dno razem z tą decyzją

 73. Robert

  14 listopada 2015 at 14:15

  Nagłaśniajcie to jak tylko możecie….
  Nie będą nas w ****ja robić wiecznie

 74. Robert

  14 listopada 2015 at 14:17

  [quote name=”dddd”]To bydle powinno odejść za taką zdradę.Kaczyński powinien go wypierd…..PIS idzie na dno razem z tą decyzją[/quote]
  Dokładnie nagłaśniajcie to jak tylko możecie….

 75. Otwarty umysł

  14 listopada 2015 at 15:02

  Heh, to dziwne bo na innym serwisie pojawiła się informacja całkiem inna, a mianowicie
  http://pikio.pl/polska-jednak-nie-przyjmie-uchodzcow-nowy-minister-po-atakach-w-paryzu-nie-ma-opcji-wykonania-decyzji/

  polecam, sprawdzić link. Ludzie myślcie, nie przyjmujcie wszystkiego bezkrytycznie. Opieranie się na jednym źródle się nie sprawdza,ewidentnie manipulują przekazem medialnym….pewnie też po to by społeczeństwo napuścić na siebie. Niech się zabiją o PiS i PO, a tak naprawdę….to jeden ch*j.

 76. Marcin

  14 listopada 2015 at 15:11

  chyba cie gosciu pojebao.. wez se ich na chate jak chcesz

 77. mrk

  14 listopada 2015 at 15:26

  @Otwarty…

  Masz tu link źródłowy, gdzie Szymański mówi to wyraźnie, dopytywany powtarza to samo.
  http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-konrad-szymanski-rzad-szydlo-bedzie-roztropnie-przyjmowal-uc,nId,1920401

  A ze swojego linku przeczytaj więcej niż tylko tytuł, w treści jest:
  „nie widzimy jednak POLITYCZNYCH możliwości ich wykonania”

  Z rozmowy w rmf
  Ten człowiek jest niewiarygodny, kręci:
  – Ale pamięta pan słowa „jeśli będziemy rządzić, spróbujemy zmienić decyzję w sprawie uchodźców”.
  – Będziemy przyglądali się tej decyzji

  A tu, „politycznie”:
  „Politycznie nie będziemy takiej decyzji popierali w przyszłości, natomiast dzisiaj jest ona niestety prawem.”

  Czyli będą się politycznie przyglądać, ale też potulnie brać islamistów do Polski.
  Oby po wydarzeniach we Francji Kopacz zmieniła plan.

 78. mrk

  14 listopada 2015 at 15:28

  *Oczywiście maiłem na myśli nową premier Szydło (oby nie realizowała polityki Kopacz).

 79. mateusz

  14 listopada 2015 at 16:19

  Nie chcieliście Korwina to teraz macie…

 80. Klaudia

  14 listopada 2015 at 22:03

  MANIPULACJA INFORMACJĄ PUBLICZNĄ!!!!!!!!!!!

  Nikt niczego nie honoruje, proponuje posłuchać wywiadu:

  http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-konrad-szymanski-rzad-szydlo-bedzie-roztropnie-przyjmowal-uc,nId,1920401

 81. ...

  14 listopada 2015 at 23:25

  [quote name=”Klaudia”]MANIPULACJA INFORMACJĄ PUBLICZNĄ!!!!!!!!!!!

  Nikt niczego nie honoruje, proponuje posłuchać wywiadu:

  http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-konrad-szymanski-rzad-szydlo-bedzie-roztropnie-przyjmowal-uc,nId,1920401%5B/quote%5D
  Po co kłamiesz? A może sama nie słuchałaś tego wywiadu?

  „Dzisiaj nie ma podstaw prawnych do tego, aby decyzja, która stała się prawem Unii Europejskiej, żeby była w jakikolwiek sposób unieważniona.”
  „My będziemy starali się wdrażać tę decyzję w sposób roztropny i uważny”

  Czyli minister jak najbardziej honoruję tę decyzję.

 82. Czałczyńska Bogna

  15 listopada 2015 at 09:22

  [quote name=”…”][quote name=”Klaudia”]MANIPULACJA INFORMACJĄ PUBLICZNĄ!!!!!!!!!!!

  Nikt niczego nie honoruje, proponuje posłuchać wywiadu:

  http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-konrad-szymanski-rzad-szydlo-bedzie-roztropnie-przyjmowal-uc,nId,1920401%5B/quote%5D
  Po co kłamiesz? A może sama nie słuchałaś tego wywiadu?

  „Dzisiaj nie ma podstaw prawnych do tego, aby decyzja, która stała się prawem Unii Europejskiej, żeby była w jakikolwiek sposób unieważniona.”
  „My będziemy starali się wdrażać tę decyzję w sposób roztropny i uważny”

  Czyli minister jak najbardziej honoruję tę decyzję.[/quote]

  Tiaaa, a Słowacy jakoś chca unieważnić:

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/fico-slowacja-chce-w-sadzie-podwazyc-decyzje-ue-w-sprawie-uchodzcow/fj0ybv

 83. Dan

  15 listopada 2015 at 09:26

  Szymanski jesli cos sie stanie jakiemus polakowi przez imigranta pamietaj ze pierwsi polacy przyjda do ciebie tempy ch..ju! Bedziesz zalowac!

 84. Myślcie

  15 listopada 2015 at 18:32

  CZEGO WY OCZEKUJECIE OD PISu?
  Przecież to Kopacz podpisała już w marcu, że przyjmie imigrantów i tu była mowa najpierw ok 2 tys. potem 7 tys. a potem chyba nawet ok 10 tys. Więc czego wy chceie od nowego ministra. Co podpisane to już się nie zmieni. Tusk i ta cała banda zabrali z OFE kasę? zadłużyli na ok 600 miliardów Polskę, afery schowali pod dywan ? PRZECIEŻ TEGO WSZYSTKIEGO TEŻ NIE COFNIECIE !! CZEGO WY CHCECIE ? CUDU NAD WISŁĄ ??? Cieszcie się ,że udało się powstrzymać grabież kraju i odsunięcie mafii od stołów. Ja mam nadzieję, że w sprawie imigrantów nie pozwolimy sobie na ich przyjmowanie , ale co już Kopacz załatwiła to macie.

  Dokładnie,rozliczajcie z imigrantów PO,a nie PiS.To PO sprowadziła islamistów i tego nikt nie cofnie.Jeśli PiS chciałby to cofnąć złamie prawo i do tego UE pewnie zablokuje środki finansowe przelewane do Polski.

 85. Jan

  21 listopada 2015 at 20:56

  [quote name=”Myślcie”]CZEGO WY OCZEKUJECIE OD PISu?
  Przecież to Kopacz podpisała już w marcu, że przyjmie imigrantów i tu była mowa najpierw ok 2 tys. potem 7 tys. a potem chyba nawet ok 10 tys. Więc czego wy chceie od nowego ministra. Co podpisane to już się nie zmieni. Tusk i ta cała banda zabrali z OFE kasę? zadłużyli na ok 600 miliardów Polskę, afery schowali pod dywan ? PRZECIEŻ TEGO WSZYSTKIEGO TEŻ NIE COFNIECIE !! CZEGO WY CHCECIE ? CUDU NAD WISŁĄ ??? Cieszcie się ,że udało się powstrzymać grabież kraju i odsunięcie mafii od stołów. Ja mam nadzieję, że w sprawie imigrantów nie pozwolimy sobie na ich przyjmowanie , ale co już Kopacz załatwiła to macie.

  Dokładnie,rozliczajcie z imigrantów PO,a nie PiS.To PO sprowadziła islamistów i tego nikt nie cofnie.Jeśli PiS chciałby to cofnąć złamie prawo i do tego UE pewnie zablokuje środki finansowe przelewane do Polski.[/quote]

  Chcemy dotrzymania obietnic przedwyborczych, ale chyba nie ogarniasz.

 86. prawda

  7 maja 2016 at 07:12

  tylko partie narodowe – patriotyczne i nacjonalistyczne moga uratować Europę .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra