Z kraju

Nowy minister: Trzeba przyjąć imigrantów!

Decyzję przyjęcia islamskich uchodźców z Afryki i Syrii honoruje przyszły minister Konrad Szymański. Wielu wyborców PiS czuje się zbulwersowanych, internauci nie zostawiają na przyszłym ministrze suchej nitki. Zdołał on bowiem strzelić nowemu rządowi samobójczego gola, jeszcze przed formalnym ukonstytuowaniem i dymisją Ewy Kopacz.

– Nie odwołamy decyzji ws. przyjęcia uchodźców przez Polskę […] Nie ma podstaw prawnych, by decyzja w sprawie przyjęcia uchodźców przez Polskę została unieważniona. Nie mam co do tego wątpliwości – powiedział na antenie RMF FM przyszły minister ds. europejskich Konrad Szymański. Po tej informacji w internecie rozpętała się burza. Polacy natychmiast dostrzegli, że powoływanie się na brak instrumentów prawnych jest starym wybiegiem, gdy się nie ma woli, bądź odwagi zapobieżenia bulwersującym, acz trudnym sprawom. Słowem jest to medialne umycie rąk. 

 

Pozwolimy sobie zacytować pierwsze z brzegu komentarze, będące zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. Charakterystyczne dla postów jest, nie tylko to, że nie widać wśród nich żadnych pozytywnych, ale i fakt, że widać po nich, iż świadomość oraz wiedza społeczna się wyostrza. To chyba jedyna pozytywna kwestia, którą można dostrzec w tej sytuacji.

 

„Wymieniliśmy marionetki, sznurki zostały te same”, „Polacy zawiedli się na ministrze Szymańskim”, „Już rura mięknie?”, „Jak to, przecież deklarowaliście, że nie zgodzimy się na przyjmowanie uchodźców?”, „I po […] taki rząd, który nie słucha narodu. Najwyraźniej jesteście tyle samo warci, co banda PO. Oby was ………… Życzę wam muzułmanów w waszym sąsiedztwie i całego g[…] które zostawiają tam gdzie się pojawią.”, „Wszystko można tylko trzeba chcieć. Po to niezdecydowani na was głosowali żebyście nam tego muslimstwa nie fundowali”, „PiS czy PO, jedna patologia”, „Macie to odwołać!!! Po to Was ludzie wybrali!! Nie chcemy żadnych imigrantów!! Żadnych!!”. „Jeżeli rząd PiS-owski nie odwoła decyzji w sprawie przyjęcia uchodźców, to zapewne wielu wyborców PiS-u będzie czuło się oszukanych. można odwołać przyjęcie uchodźców i bez podstaw prawnych. Ważniejsze jest dobro Polski i Polaków, niż podstawy prawne”, „Nie po to na was głosowałem żebyście utrzymali w mocy tę antypolską decyzję !!”.

 

W odpowiedzi na to możemy słyszeć różne tłumaczenia, np.: że to tylko przyjęcie 7 tys. ludzi, zaś dalej – nowy rząd się stanowczo sprzeciwi. Tyle, iż swoją „nieugiętą” postawę budowała w ten sposób również premier Kopacz. Ponadto, jak możemy przeczytać: „Przyszły minister zapewnił również, że nie ma żadnych podstaw prawnych, by decyzja ws. kwot uchodźców została unieważniona”. Wyrażenie „kwoty uchodźców” jest charakterystyczne, może niepokoić. Polacy znów mają wrażenie, że ktoś podejmuje decyzję ponad ich głowami. Część nie jest pewna, czy może nowym ludziom zaufać, zaś inni ewidentnie, po tym jednym wyskoku już ufać przystali. Nie należy wg wielu przedstawicieli opinii publicznej być pewnym decyzji, które mogą przecież zapadać tak, jak zapadały one w kwestii więzień CIA na terenie Polski. A co do istnienia tychże, wobec opinii publicznej tworzyło się wrażenie, jakoby stanowiło to teorię spiskową. Tymczasem teoria spiskowa okazała się prawdą.

 

Ludzie mają opinię, że wraz z przekroczeniem polskiej granicy transportów z uchodźcami, stracą oni kompletnie kontrolę nad ich liczbą, transportami i skalą. Środki, by tę sytuację kontrolować niemal w 100% posiada w kraju tylko rząd. Rząd, który właśnie podlega wymianie i to choćby dlatego, że nie był przejrzysty, m. in. właśnie w tej kwestii. Wściekłość i rozgoryczenie wyborców, nawet jeśli nowy gabinet ma w tej kwestii plan jest ogromna. Plan zapewne mają bowiem i lobbyści, którzy Polsce uchodźców wciskają.

 

Reakcja Polaków jest proporcjonalna do tego jak ogromny kredyt zaufania dostał nowy gabinet. A komunikat ministra został odczytany jako bezzwłoczne zawiedzenie tegoż zaufania. Oby nie mieli satysfakcji członkowie PO, którzy z ironicznym uśmiechem, półgębkiem właśnie to zapowiadali. Oby nie mieli racji ci, którzy wspominają, że europosłowi Szymańskiemu zaszkodziło powietrze w Brukseli.

 

Aleksander Szycht

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

66 komentarzy

66 Komentarzy

 1. sebastian

  12 listopada 2015 at 14:18

  no i mamy…NOWE…minister powinien zostac szybko odwolany a Premier Szydlo powinna zdecydowac zgodnie z Wola Polakow wyrazona przed wyborami do Sejmu…

 2. jogibubu

  12 listopada 2015 at 14:28

  pis obiecał że nie bedzię przyjmował emigrantów.. TO JEST ZDRADA WYBORCÓW… jeśli pis złamie swoje obietnice to już nigdy na nich nie zagłosuję

  • prawda

   7 maja 2016 at 07:13

   tylko partie narodowe – patriotyczne i nacjonalistyczne moga uratować Europę . tylko partie narodowe – patriotyczne i nacjonalistyczne moga uratować Europę .

 3. anna

  12 listopada 2015 at 14:47

  NIE TRZEBA I NIE WOLNO….

  • tutejsza

   25 lutego 2016 at 16:40

   omisja Europejska naciska, aby rząd Beaty Szydło przyjął nie 100 tysięcy muzułmańskich imigrantów, o czym mówiło się wcześniej, ale dwukrotnie więcej – takie jest rzeczywiste zobowiązanie poprzedniego rządu PO-PSL.

   • prawda

    7 maja 2016 at 07:13

    tylko partie narodowe – patriotyczne i nacjonalistyczne moga uratować Europę .

 4. Zmęczony

  12 listopada 2015 at 14:56

  Powtarzałem, i powtarzam: PiS i PO to dwie strony tej samej monety. Nie ma sensu spodziewać się po pisiakach prowadzenia jakiejś radykalnie odmiennej polityki.
  Chcieliście PiS-u – to go macie (skumbrie w tomacie…). Trzeba było głosować na KORWiN.

 5. Ziomek

  12 listopada 2015 at 15:02

  Chyba nie macie złudzeń, PIS pełniący obowiązki opozycji musi spłacić dług wyborczy…..

 6. Zmęczony

  12 listopada 2015 at 15:10

  Chciałbym ponadto zauważyć, że inni jakoś potrafili znaleźć „podstawy prawne” – i odmówili przyjmowania:

  „Czechy i Słowacja zadeklarowały, że w tym roku nie przyjmą żadnych imigrantów, którzy zostaną narzuceni im w ramach kwot uchodźców narzuconych przez Komisję Europejską. Powodem ma być brak systemów rejestracyjnych w Grecji i we Włoszech. Ministrowie spraw wewnętrznych Czech i Słowacji, Milan Chovanec i Robert Kaliňákm, zdeklarowali, iż w tym roku ich kraje nie przyjmą imigrantów w ramach systemu kwot opracowanego przez Komisję Europejską. Państwa członkowskie Unii Europejskiej miały do 16 listopada określić, ilu uchodźców zdecydują się przyjąć na stałe. Czesi i Słowacy nie zamierzają jednak przyjmować żadnych imigrantów, ponieważ w Grecji i we Włoszech wciąż nie działa system rejestracji osób przybywających tam spoza Europy. Poza tym oba kraje chcą utworzenia hotspotów w tej sprawie.”

 7. Jasio

  12 listopada 2015 at 15:19

  TO JEST ZDRADA WYBORCÓW… jeśli pis złamie swoje obietnice to już nigdy na nich nie zagłosuję[/quote]
  [quote name=”jogibubu”]pis obiecał że nie bedzię przyjmował emigrantów.. TO JEST ZDRADA WYBORCÓW… jeśli pis złamie swoje obietnice to już nigy na nich nie zagłosuję[/quote]
  Cha, cha cha
  Toż im chodziło aby tacynjak Ty tylko teraz na nich zagłosowali. Teraz zrobią co mają zrobić wspólnie z Sorosem i amerykańsko izraelską opcją a co będzie potem tu już się potem zobaczy. Na takich naiwniakach co z wielkimi patriotycznymi oczami wierzą co ci nam cały czas sprzedają razem z tymi wszystkimi patriotycznie niezależno polskimi gazetami oni te swoje pozycje zbudowali. Tak czy owak sierżant Nowak. Jak się nie głosuje na Brauna, JKM czy narodowców to teraz będzie się płakać. A Polska będzie sprzedawana. Tylko wyjście na ulicę i ppdważenie uczciwości imwiarygodności tego semickiego przywództwa coś teraz może dać!

 8. LSED

  12 listopada 2015 at 15:32

  Głupi – głupszy – wyborca PiS.
  PS. PiS – PO jedno zło!

 9. z-k

  12 listopada 2015 at 16:40

  Cz tylko zmieniliśmy zaprzańców? Żydopruskich na żydoamerykańskich?

 10. jac

  12 listopada 2015 at 16:44

  i cóż się dziwicie. przecież PIS to też popłuczyny Okrągłego Stołu. głosowało za wejściem do UE, głosowało za Traktatem Lizbońskim. też będzie skakać, jak Niemcy zagrają. a do tego socjaliści,którzy niedługo podniosą nam podatki. ale kto na nich głosował, niech nie wnosi pretensji.

  • tutejsza

   25 lutego 2016 at 16:42

   komisja Europejska naciska, aby rząd Beaty Szydło przyjął nie 100 tysięcy muzułmańskich imigrantów, o czym mówiło się wcześniej, ale dwukrotnie więcej – takie jest rzeczywiste zobowiązanie poprzedniego rządu PO-PSL.

 11. aga

  12 listopada 2015 at 16:56

  I na co były te wypowiedzi na mównicy sejmowej Kaczyńskiego i Jakiego że nie chcemy imigrantów?
  Teraz ” podziękowania ” należą się tym którzy dali się nabrać i zagłosowali na PIS. Macie za swoje!
  Poza tym wcale nie musimy ich przyjmować, Unia nie ma prawa narzucić nam ani jednego ” biedaka ” !
  PO PIS jedno zło jak widać! Ale ja mam czyste sumienie – nie głosowałam ani na PO ani na PIS

 12. R.P.

  12 listopada 2015 at 17:21

  Mam nadzieję, że arabusów dokwaterują do durnych PISowców. PIS=PO.

 13. MalJot

  12 listopada 2015 at 17:52

  To moze Szymanski przyjmie do siebie do domu tych dzikusów. Kuzwa… czy naprawde tylko w Słowacji i na Węgrzech rządzą normalni ludzie , z wyobraznią, a cała reszta to idioci ?

 14. ala

  12 listopada 2015 at 18:03

  PiS ma w tej chwili jedno wyjście – nie powoływać Szymańskiego, głosowałam na PiS, ale będzie to ostatni raz w życiu jeśli przyjmą tu muzułmanów

 15. Obserrwatorix

  12 listopada 2015 at 18:28

  Oj, smierdziec mi tu zaczyna.
  Tego goscia winno sie juz wymienic i splawic do domu.
  Suweren czyli Narod jasno sie w tej sprawie wypowiedzial, tak wiec PIS niech nie *swiruje* tylko jak najszybciej sie odzegna od wypowiedzi tego goscia i automatycznie go odwola. PIS musi zrozumiec ze brak reakcji spowoduje ze Narod wezmie sprawy w swoje rece bo nikt nie zmusi Suwerena do akceptacji pseudo uchodzcow na terenie Polski.

 16. Zmęczony

  12 listopada 2015 at 18:31

  [quote name=”ala”]PiS ma w tej chwili jedno wyjście – nie powoływać Szymańskiego, głosowałam na PiS, ale będzie to ostatni raz w życiu jeśli przyjmą tu muzułmanów[/quote]
  A jeśli jakimś cudem – z oporami, ale jednak – uda się ten (nie)rząd zmusić do wycofania się z tego, to będziesz dalej na nich głosować, frajerko?

 17. Inka

  12 listopada 2015 at 19:03

  Chwila ale czy Kopacz podpisujac zgode na przyjecie imigrantow wyrazala wole Narodu Polskiego ? Otoz nie !! Czy pytal sie nas rzad czy my chcemy u siebie imigrantow ? Otoz Nie !! Trybunal Konstytucyjny ! Jakie prawo , ma prawo dzialac na szkode Narodu Polskiego ? Nie ma zgody i woli Polakow i nie bylo i w koncu czas aby nowy rzad przyjal ten fakt do wiadomosci. Predzej befziemy walczyc i wyjdziemy UE niz godzimy sie na imigrantow w Polsce !!!!

 18. megi

  12 listopada 2015 at 19:40

  „Polskie” media w 80% są w rękach niemieckich( możesz sobie to sprawdzić bo wiele osób nawet tego nie wie). Dlatego bardzo zależy im na szkalowaniu i opluwaniu PISu, co do portalu „Prawy” mam obiekcje bo już nie raz dali plamę i pisali głupoty. Interesuję się polityką od dawna i nie powiesz mi, że PIS=PO, tak to tylko piszą Ci co nic nie wiedzą o polityce, tylko plotą bzdury w lewackich i antypolskich mediach.A Macierewicz człowiek o niesamowitej wiedzy i inteligencji działa na tą mafię jak płachta na byka.Teraz trzeba wspierać PIS a nie bawić się w jego opluwanie. Z każdej strony jest na na nich nagonka podobnie jak na prezydenta Dudę. Należy czytać interesować się ale wiedzieć jeszcze ,że Polska jest bardzo zadłużona, ograbiona i rozsprzedana. Jakby następne 5 lat została Platforma prawdopodobnie doczekalibyśmy rozbiorów.Człowieku ,tu chodzi o Polskę, myślisz że Smoleńsk był od tak ??? zwykły wypadek ??? śledziłeś wszystkie raporty? tajemnicze „samobójstwa” „wypadki” po Smoleńsku?

 19. MalJot

  12 listopada 2015 at 20:41

  Dziś Kopacz powiedziała w swoim przemówieniu „…. przejmujecie rządy po PO…ale ostrzegam…powtarzam -OSTRZEGAM-… bedzie wam ciężko” czy jakos w tym kontekscie…. No widać,że swiadoma jest ile syfu narobili, i zostawili cały ten syf; to głupek wie,ze nie bedzie lekko, a ona wie najlepiej do czego doprowadzili Polske ,za to powinni stanąć przed sądem !

 20. Felusia

  12 listopada 2015 at 20:49

  Też oddałam głos na PIS/iorów (niepotrzene skreślić).
  Szybko okaże się czy to pis czy …-siory.
  Niech przyjmą – a będzie to równia pochyła dla pis do piekła .
  W najlepszym przypadku przedterminowe wybory.
  Stawiam cała kasę.

 21. jan

  12 listopada 2015 at 21:01

  Jeśli ktokolwiek miał okazję zetknąć się z tym panem – zapewniam – nie może mieć budujących wspomnień.

 22. al

  12 listopada 2015 at 21:10

  Dobrze przyjrzyjcie się jego twarzy – wszystko zrozumiecie.

 23. Ryszard Kubaszko

  12 listopada 2015 at 22:09

  PIS odsłania prawdziwą twarz. To tej partii „zawdzięczamy” m.in. Anschlus, sabotaż konstytucyjnej ochrony życia Polaków, czy
  lizbońską zdradę.

 24. Maciek

  12 listopada 2015 at 22:49

  Przecież jest w Konstytucji Polskiej artykuł na tych, co działają na szkodę Narodu, ale czy PIS-owcy zechcą skorzystać z tego wobec swoich „okrągłostołowych” kolegów z PO? Bardzo w to wątpię. Jeszcze przed wyborami szef sztabu wyborczego PIS wypowiadał się, że nie można cofnąć decyzji Kopaczki, ale to nie było nagłośnione, niektórzy tylko o tym się dowiedzieli. Radzę przeczytać bdb książkę Leszka Misiaka (dziennikarz śledczy) pt. „Prawicowe dzieci czyli blef IV RP” – oczy się Wam otworzą kochani.

 25. ZIGUS

  13 listopada 2015 at 00:14

  sami wybraliscie wiec o czym tu dyskutowa. zrobili was w ciula juz 100 albo wiecej razy.

 26. Paweł

  13 listopada 2015 at 07:57

  A co z prawną definicją „uchodźcy”? Bo wg niej moim zdaniem w Europie NIE MA ANI JEDNEGO uchodźcy, są tylko imigranci. I tak będzie, chyba że ktoś w Syrii czy Afryce wynajdzie teleportację. Do tego czasu każdemu zgodnie z prawem można odmówić. Trzeba tylko chcieć.

 27. Hubert

  13 listopada 2015 at 08:13

  Jak coś takiego czytam to mnie jasny szlag trafia. Głosowali na pis, bo myśleli, że to powstrzyma imigrantów. To tak jakby głosować na palikota i myśleć że powstrzyma to genderyzm. Świadomość polityczna godna ostatniego plebsu. Ile jeszcze pokoleń minie zanim odrodzi się polska inteligencja?

 28. Polak

  13 listopada 2015 at 08:13

  trzeba było głosować na KORWIN’a, a nie na PiS. Jeśli ten ministerzyna utrzyma się na stołku to pora zrobić przewrót i odzyskać władzę w kraju! CHAŃBA PiS! Wy też zdradzacie Polaków?

 29. Halina

  13 listopada 2015 at 09:13

  To jest chyba podpucha!!!!!!!!!Nie wierzę, że minister PISu mówi ,że musimy przyjąć imigrantów!!!!!!.Facetja głosowałam na PIS tylko dlatego że mówiliście że jesteście przeciw przyjmowaniu imigrantów!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 30. julietta

  13 listopada 2015 at 10:45

  ISTNIEJA PODSTAWY PRAWNE by decyzja w sprawie przyjęcia uchodźców przez Polskę została unieważniona. Chociazby Konstytucja oraz zle dzialanie na szkode Polski i jej suwerennosc. Narzucanie nam islamu jest sprzeczne z wola Polakow to i inne kwestie moga stac sie podstawa do obalenia umowy.

 31. julietta

  13 listopada 2015 at 10:53

  Przepraszam do swojego tekstu dodalam fragment artykulu by decyzja w sprawie przyjęcia uchodźców przez Polskę została unieważniona za co przepraszam

 32. Jerzy Kleban

  13 listopada 2015 at 12:12

  Tak jest: ten minister jest zdrajcą narodowej sprawy.
  W liczbach bezwzględnych, bazujących na doświadczeniach z „imigranatami” w Szwecji oznacza to, że 7000 „imigrantów politycznych” to de facto: 7000 x 8(10)= ok.70.000 muzułmanów w okresie pięciu lat.
  Ponieważ na zasadzie unijnych zapisów o „łączeniu rodzin” i tego, że nie wszyscy są rodziną (tylko „kuzynami”, kumplami przyjezdnych, też posiadających rodziny i kolejnych „kuzynów”) liczba „imigrantów politycznych” będzie się szybko zwiększać.
  Czego więc chce ten pisowski minister?
  A za jego pośrednictwem czego chce PIS pomimo „niepodległościowych” haseł i macenia ludziom w głowach?

  Wygląda na to, że chce tego samego, co masoneria: dalszego rozbijania Narodu, zasiedlania Polski obcym jej duchowo elementem, rozbijania rodziny i religii.
  Rozczarowuję się pomału do tej całej formacji.

  Marsze narodowe muszą trwać do aż do skutkubo walka Narodu się nie skończyła!

 33. Michał

  13 listopada 2015 at 12:44

  A czego się spodziewaliście ? tyle lat rządzą PO i PiS i jeszcze się nie nauczyliście ? Trzeba było głosować na Korwina to by nie było imigrantów.

 34. Piotrek

  13 listopada 2015 at 12:47

  [quote name=”Halina”]To jest chyba podpucha!!!!!!!!!Nie wierzę, że minister PISu mówi ,że musimy przyjąć imigrantów!!!!!!.Facetja głosowałam na PIS tylko dlatego że mówiliście że jesteście przeciw przyjmowaniu imigrantów!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

  Kto tak powiedział? Nawet Pan Kaczyński w sejmie mówił o „wywiązaniu się z umowy” na temat imigrantów. Jego pomysłem było oddanie naszych pieniędzy innym nacją, które wchodzą w skład UE i chcą przyjąć tych imigrantów. Wszystko fajnie, ale z jakiej racji mam im płacić za to, że sami sobie zgotowali taki los? Przepraszam bardzo, ale to Pani Merkel mówiła, że przyjmie każdego. Skoro tak, to niech przyjmuje, ale nie obciąża swoimi obietnicami innych krajów.

 35. Jerzy Kleban

  13 listopada 2015 at 12:50

  [quote name=”Michał”]A czego się spodziewaliście ? tyle lat rządzą PO i PiS i jeszcze się nie nauczyliście ? Trzeba było głosować na Korwina to by nie było imigrantów.[/quote]
  [quote name=”Michał”]A czego się spodziewaliście ? tyle lat rządzą PO i PiS i jeszcze się nie nauczyliście ? Trzeba było głosować na Korwina to by nie było imigrantów.[/quote]
  [quote name=”Michał”]A czego się spodziewaliście ? tyle lat rządzą PO i PiS i jeszcze się nie nauczyliście ? Trzeba było głosować na Korwina to by nie było imigrantów.[/quote]

  Nigdy nie zagłosuję na tego masona – to jakby „bez mydła włazić w tyłek” tego Szymańskiego. Nie jestem kryminalistą.
  W wyborach głosowałem na p. Brauna.
  Jego czas nadejdzie szybciej, niż pan myśli.

 36. dsa

  13 listopada 2015 at 13:42

  [quote name=”Michał”]A czego się spodziewaliście ? tyle lat rządzą PO i PiS i jeszcze się nie nauczyliście ? Trzeba było głosować na Korwina to by nie było imigrantów.[/quote]
  racja ,. szkoda mi ze zyje w panstwie idiotów

 37. rmh

  13 listopada 2015 at 16:23

  No rzesz k…y wasze bladź! PiS chyba chce odejść od władzy szybciej, niźli obejmie rząd. Ruch Narodowy​ niech się gotuje! Przemysław Wipler​ i KORWiN też! Chyba wejdą do Sejmu lub zwiększą stan posiadania prędzej, niźli się wszystkim się wydawało…

 38. lexus

  13 listopada 2015 at 20:36

  Czy prawy.pl to nie portal Lisa??????????

 39. riko

  13 listopada 2015 at 21:26

  A mówiłem, tylko Kukiz, Korwin dawali nadzieję, że coś się może zmienić w tym kraju.Ludzie się sprzedali za 500 zł. Tyle w temacie.

 40. Wujek Bernard

  14 listopada 2015 at 00:15

  [quote name=”riko”]A mówiłem, tylko Kukiz, Korwin dawali nadzieję, że coś się może zmienić w tym kraju.Ludzie się sprzedali za 500 zł. Tyle w temacie.[/quote]

  Kukiz już wymiękł właśnie, jak się nic nie zmieni to trzeba będzie wyjść na ulicę. Wytoczono wszystkie działa, włącznie z pseudokatolikami.

 41. Sobieski

  14 listopada 2015 at 01:05

  Panie Konradzie proponuje bardzo sie zastanowic nad tym posunieciem, za zdrade kraju placi sie glowa…

 42. PW

  14 listopada 2015 at 01:34

  Plan jest oczywisty, Israel wysiedla Syrie, Libie i inne kraje bliskiego wschodu aby powiekszyc wlasne terytorium. EU to zuzurpowany element zydowski. Wszyscy politycy sa oplaceni lub boja sie o wlasne stolki, tyle tylko ze nie dlugo to i tak bedzie huj bo nie beda mieli gdzie uciekac nawet z milionami w kieszeniach.

 43. Karol

  14 listopada 2015 at 08:40

  Czy w końcu już wszyscy zrozumieli czym jest ISLAM?!Pan Konrad Szymański minister in spe już kłapie dziobem,że powinniśmy przyjmować muslimów…Jak to się ma do tego co się wczoraj stało w Paryżu?Czy dalej pan optuje za przyjmowaniem islamistów? Czy też wrócił p.rozum? Za politykę często biorą się tacy co tylko sobie imaginują,że jej uprawianie to tylko dla szczególnie wybranych z opcji politycznych.Do tego p.Szymański potrzebni są tacy,którzy oprócz wiedzy analitycznej potrafią spojrzeć interesem własnego narodu.Proszę przeczytać na forach internetowych co myślą Polacy! A nie czytać poglądy żydo-lewaków! Ma pan służyć narodowi polskiemu a nie polityce,która chce Polaków unicestwić! Czy my mamy to panu wytłumaczyć ręcznie? Pora aby otrzeźwieć z dywagacjami o islamistach!Wybraliśmy pana nie po to aby pan temat zagłaskiwał! Polityk ma mieć charakter.Z tej sceny możemy p.bardzo szybko ściągnąć! Zna pan symbole narodowe?.,wie co one oznaczają?! Polak ma OBOWIĄZEK bronić Polaków!

 44. Wojzer

  14 listopada 2015 at 10:35

  Kiedy budowali meczety, milczałem – mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem – mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzali wieżowce, milczałem – to byli tylko chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem – to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy było ich tak dużo, że uzyskali większość w parlamencie, milczałem – mamy przecież demokrację. Kiedy wprowadzili w państwie prawo Szariatu, a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem – nie wolno było już krzyczeć…

 45. nerwus

  14 listopada 2015 at 13:34

  A polskiemu bezrobotnemu w MOPSie mówią spyerdalaj

 46. Łucja

  14 listopada 2015 at 13:57

  Pan minister K.Szymański;-powinien NATYCHMIAST wyjaśnić Polakom -O co chodzi?????

 47. Robert

  14 listopada 2015 at 14:04

  [quote name=”Łucja”]Pan minister K.Szymański;-powinien NATYCHMIAST wyjaśnić Polakom -O co chodzi?????[/quote]

  O co chodzi walenie w chu* o to chodzi…
  Jeszcze nie obieli władzy a już nas robią, co obiecywali, głosowałem na Dudę głosowałem na PiS, wspierałem jak tylko mogłem i co. Skończyło się walenie w chu*/** powielajcie to jak tylko możecie niech się Szydło tłumaczy w TV

 48. ciekawy

  14 listopada 2015 at 14:08

  Dlaczego Izrael mówi twardo: NIE PRZYJMIEMY NIKOGO! Dlaczego kraje arabskie NIE PRZYJMUJĄ NIKOGO! Dlaczego my „MUSIMY” przyjmować arabów, którzy płyną z Turcji, w której NIE MA wojny?

 49. dddd

  14 listopada 2015 at 14:12

  To bydle powinno odejść za taką zdradę.Kaczyński powinien go wypierd…..PIS idzie na dno razem z tą decyzją

 50. Robert

  14 listopada 2015 at 14:15

  Nagłaśniajcie to jak tylko możecie….
  Nie będą nas w ****ja robić wiecznie

 51. Robert

  14 listopada 2015 at 14:17

  [quote name=”dddd”]To bydle powinno odejść za taką zdradę.Kaczyński powinien go wypierd…..PIS idzie na dno razem z tą decyzją[/quote]
  Dokładnie nagłaśniajcie to jak tylko możecie….

 52. Marcin

  14 listopada 2015 at 15:11

  chyba cie gosciu pojebao.. wez se ich na chate jak chcesz

 53. mrk

  14 listopada 2015 at 15:28

  *Oczywiście maiłem na myśli nową premier Szydło (oby nie realizowała polityki Kopacz).

 54. mateusz

  14 listopada 2015 at 16:19

  Nie chcieliście Korwina to teraz macie…

 55. Dan

  15 listopada 2015 at 09:26

  Szymanski jesli cos sie stanie jakiemus polakowi przez imigranta pamietaj ze pierwsi polacy przyjda do ciebie tempy ch..ju! Bedziesz zalowac!

 56. prawda

  7 maja 2016 at 07:12

  tylko partie narodowe – patriotyczne i nacjonalistyczne moga uratować Europę .

 57. Larzews

  24 września 2017 at 07:29

  Achat Cialis Ligne France Propecia Generic How Long Achat Cialis 40mg viagra cialis Levitra Test Meinungen Purchase Fluoxetine Medication Quick Shipping Low Price Buy Now Acticin Website Ups

 58. Larzews

  10 października 2017 at 05:03

  Finasteride Omnic Propecia Free Shipping Isotretinoin Tab Pyridium Visa Accepted For Sale buy levitra on line Propecia Esquizofrenia Viagra Pharmacy In Canada

 59. Larzews

  21 października 2017 at 20:26

  Zithromax 3 Day Dose Keflex 500mg Capsules levitra on line Tretinoin Cream For Sale Using Cephalexin On Pregnant Dogs

 60. Larzews

  26 października 2017 at 10:02

  Le Misoprostol Est Il En Vente Libre Au Luxembourg? Xenical Andorre generic levitra no prescription Best Deal On Silagra

 61. Larzews

  26 października 2017 at 12:22

  Levitra Rezept viagra Tadacip 40 Mg

 62. Larzews

  6 listopada 2017 at 01:19

  Tadalafil Tablets 10 Mg viagra online Viagra Over The Counter Cheap Zoloft Without Prescription

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra