Z kraju

Pilne! Ewa Kopacz złożyła dymisję

Premier Ewa Kopacz już nie jest premierem – w czwartek popołudniu podała swój rząd do dymisji.

 

Życzę Wam, żebyście zrobili wszystko lepiej niż Platforma Obywatelska, ale ostrzegam, że nie będzie łatwo – zwróciła się do nowo wybranych parlamentarzystów.

Na zakończenie swojej kadencji rozbawiła zgromadzone gremium oświadczeniem, iż w Polsce jest zdecydowanie lepiej niż we Francji i Szwajcarii i zaapelowała do nowego rządu, aby owych „sukcesów” koalicji PO-PSL nie zaprzepaściła.

 

JN

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. selena

    12 listopada 2015 at 14:05

    Pogrzebała sie ta kobieta. Strzał w kolano to za mało powiedziane. I ten małostkowy jad, ktory wysączyla na koniec. Magiel ma lepsze notowania.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra