Z kraju

Pilne! Ewa Kopacz złożyła dymisję

Premier Ewa Kopacz już nie jest premierem – w czwartek popołudniu podała swój rząd do dymisji.

 

Życzę Wam, żebyście zrobili wszystko lepiej niż Platforma Obywatelska, ale ostrzegam, że nie będzie łatwo – zwróciła się do nowo wybranych parlamentarzystów.

Na zakończenie swojej kadencji rozbawiła zgromadzone gremium oświadczeniem, iż w Polsce jest zdecydowanie lepiej niż we Francji i Szwajcarii i zaapelowała do nowego rządu, aby owych „sukcesów” koalicji PO-PSL nie zaprzepaściła.

 

JN

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

131 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra