Z kraju

Ewa Kopacz dała na odchodne 2,3 mln zł nagród!

O skandalu poinformował „Super Express”. Była już premier w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy rozdała swoim urzędnikom 2,3 mln zł w ramach nagród.

 

Podczas gdy miliony Polaków żyją na skraju nędzy, znajomi przysłowiowego „królika” czerpią z państwowej kasy wielkie pieniądze.

 

Jak ustalił „Super Express”, przez dziewięć miesięcy tego roku urzędnicy, inni pracownicy oraz żołnierze zawodowi i funkcjonariusze w Kancelarii Premiera dostali 2 319 900 zł nagród. Przyznanie nagród uzasadniono wyjątkowy zaangażowaniem w wykonywanie powierzonych zadań, samodzielnością, rzetelnością oraz kreatywnością. Przy przyznawaniu nagród uwzględniono również wykonywanie zadań ponadstandardowych, obciążenie pracą, podnoszenie standardów wykonywanej pracy oraz jej wydajność i efektywność – poinformowało biuro prasowe KPRM.

 

Szczególnie interesujący wydaje się punkt „wykonywanie zadań ponadstandardowych”. KPRM nie przecyzuje jednak, co konkretnie kryje się za tym terminem. Można również zastanawiać się, na ile te działania były zgodne z obowiązującym prawem, ponieważ biorąc pod uwagę inne „sukcesy” poprzedniej ekipy rządzącej, nie jest to wcale takie oczywiste.

 

Julia Nowicka

 

Źródło: SE

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. jacek

    17 listopada 2015 at 12:01

    Złodzieje z PO do pierdla,jak mówią chłopaki z Pragi.

  2. sandro hit

    17 listopada 2015 at 19:03

    Panstwo ma wylacznosc na grabierz czyli na zlodziejstwo pod oslona prawa

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra