Z zagranicy

Teoria spiskowa okazała się prawdą mimo ataków na kandydata na prezydenta USA

Międzynarodowa żydowska organizacja z siedzibą w USA potępiła kandydata na prezydenta z ramienia Republikanów Donalda Trumpa za obwinianie syjonistów o zamach na WTC. Tymczasem, jak wskazują śledczy, to agenci Mossadu, nie muzułmanie, świętowali zwycięstwo 9/11.

 

Amerykański naukowiec i dziennikarz z Wisconsin twierdzi, że syjonistyczny reżim nie tylko że stał za atakami z 9/11, ale to izraelscy szpiedzy pracujący dla Mossadu – nie arabscy muzułmanie – byli tymi, którzy hucznie obchodzili spalenie wież WTC 11 września 2001 roku.

 

Dr Kevin Barret, założyciel „Naukowego panelu dla dochodzenia prawdy o WTC”, gdyż o nim mowa, wypowiedział się na temat wyników swojego dochodzenia w tym zakresie dzień po tym, jak międzynarodowa żydowska organizacja z siedzibą w USA przytoczyła słowa Donalda Trumpa, który stwierdził bezpodstawność obwiniania Arabów za zamach na WTC.

 

– Niestety Donald Trump daje nowe życie dawno obalonym teoriom spiskowym o 9/11 – oświadczyła żydowska Liga Przeciw Zniesławieniom (ADL) wkrótce po tym, jak kandydat do fotela w Białym Domu w rozmowie ze stacją telewizyjną ABC News powiedział, że „ludzie w New Jersey, którzy to oglądali, społeczność, którą trudno by nazwać arabską, cieszyła się, kiedy budynki legły w gruzach”.

 

W wydanym oświadczeniu ADL stwierdziła, że twierdzenia wysuwane przez Trumpa nie mają żadnych podstaw, nazywając je nieodpowiedzialnymi i mijającymi się z faktami. – Wydaje się to być wariacją na temat antysemickich mitów, zgodnie z którymi grupa Żydów była widziana, kiedy świętowała upadek wież – mówili przedstawiciele organizacji.

 

Komentując sprawę dr Barrett oświadczył, że Liga Przeciw Zniesławieniom „ma rację mówiąc, że Trump mija się z faktami, kiedy mówi o Arabach świętujących zniszczenie WTC 11 września”. – Jednakże odnosi się on do prawdziwej historii izraelskich szpiegów pracujących dla agencji wywiadowczej Mossad, którzy zostali aresztowani po tym, jak przyłapano ich na świętowaniu ataków na WTC – dodał.

 

Na czele wspomnianej grupy izraelskich szpiegów stał Sivan Kurzberg. – Zostali rozlokowani, aby filmować ataki na WTC zanim uderzył pierwszy samolot. Głośno celebrowali pożar, później zaś eksplozje bliźniaczych wież. Fotografowali się potrząsając zapalniczkami do papierosów naprzeciw palących się i eksplodujących budynków – mówił dr Barrett. – I właśnie wtedy zostali aresztowani. Przetrzymywano ich jakieś czterdzieści dni. Nie udało im się oszukać wariografu i wkrótce potem powrócili do Izraela – wspominał, podkreślając, iż sami przyznali, że zostali wysłani do USA, aby „dokumentować wydarzenie” i że to żydowscy szpiedzy dowodzeni przez Siviana Kurzberga są na nagraniu w izraelskich mainstreamowych mediach.

 

Warto podkreślić, iż stacja ABC News przytoczyła policyjny raport, w którym odnotowano, iż Sivian Kurzberg, kierowca półciężarówki, którą poruszali się agenci, poddany kontroli powiedział: „Jesteśmy Izraelczykami. Nie jesteśmy waszym problemem. Wasze problemy są naszymi problemami. Problemem są Palestyńczycy”. W furgonetce znajdowali się jego brat Paul Kurzberg, Yaron Shmuel, Oded Ellner i Omer Marmari.

 

– Oznacza to, że ludzie, dla których pracowali, a konkretnie izraelski rząd, byli zamieszani w sprawę. Najwyraźniej ADL nie wie o tym, ponieważ jej przedstawiciele twierdzą, iż komentarz Trumpa oskarżający Arabów wydaje się być zmienioną wersją tego, co nazywają „mitem” tańczących Żydów, świętujących swój sukces 9/11. Jednakże nie jest to mit – podkreślał dr Barrett, wskazując, iż zostało to przekazane za pomocą wszelkiej maści mainstreamowych mediów, włącznie z izraelskimi, które dziwnym trafem były świetnie poinformowane o tym, co ma się wydarzyć 11 września.

 

– Zatem Liga Przeciw Zniesławieniom chwyta się sztuczek dla dokonania dezinformacji. Starają się zdyskredytować teorie spiskowe o 11 września, ponieważ posiadają pełną wiedzę co do tego, że rząd Izraela był pierwszą siłą stojącą za atakami – tłumaczył analityk, zdaniem którego ADL kłamie z premedytacją, jako że historię z agentami Mossadu świętującymi ataki cytowały niemalże wszystkie media.

 

Jego zdaniem zamach posłużył syjonistom za pretekst dla ruszenia machiny wojennej. Co więcej dr Barret – nie tylko zresztą on – podważa wersję o uderzeniach samolotów jako przyczynie zawalenia się wież. W jego ocenie jedynie odpowiednio podłożone ładunki wybuchowe mogły dać taki efekt, a cała tragedia była „kontrolowanym zniszczeniem”, przy którym poświęcono życie wielu ludzi.

 

Karolina Maria Koter

 

Źródło: Press TV, ABC News

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. Paweł

  24 listopada 2015 at 08:00

  To prawda, że za zamachami stoi żydostwo. W dzień zamachu żydzi pracujący w WTC mieli wolne! Poza tym ładunki musiały zostać umieszczone w dolnych kondygnacjach. Samoloty to była przykrywka.

 2. hukeqihin-3188

  24 listopada 2015 at 08:14

  widze, ze trump to taki ich korwin – nawet jak zdobedzie poparcie to potem musi cos palnac

 3. Robert B.

  24 listopada 2015 at 09:01

  Is fecit cui prodest „Ten zrobił, kto korzysta”. Sprawa jest tutaj nader jasna. Przeraża tylko skala przeżarcia USA żydostwem. Prorocze słowa Beniamina Franklina:

  „Jeżeli nie zostaną wyrzuceni[żydzi] ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzić i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu, za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach.”

  • moherowy beret

   19 stycznia 2017 at 21:28

   No i tak się stało,Beniamin Franklin przewidział.To samo stało się w Polsce.

 4. Soroka

  24 listopada 2015 at 09:12

  Czegóż się nie robi dla zmanipulowania gawiedzi!
  Ci wysadzili WCT, w Rosji wysadzali bloki mieszkalne. W historii też jest Perl Harbor i zatopiony transatlantyk z pięcioma tysiącami ludzi i wiele pomniejszych zbrodni, chorób wściekłych krów, a nawet ocieplenie klimatu.
  Gdy rządzenie oddaje się ludziom wyznania materialistycznego, to tak się ma! Choć Chrystus ciągle ma rozciągnięte ramiona na krzyżu.

 5. Robert B.

  24 listopada 2015 at 09:18

  [quote name=”Soroka”]Czegóż się nie robi dla zmanipulowania gawiedzi!
  Ci wysadzili WCT, w Rosji wysadzali bloki mieszkalne. W historii też jest Perl Harbor i zatopiony transatlantyk z pięcioma tysiącami ludzi i wiele pomniejszych zbrodni, chorób wściekłych krów, a nawet ocieplenie klimatu.
  Gdy rządzenie oddaje się ludziom wyznania materialistycznego, to tak się ma! Choć Chrystus ciągle ma rozciągnięte ramiona na krzyżu.[/quote]

  A jakie mają korzonki etniczne ci ludzie „wyznania materialistycznego”? Może coś ci na ten temat wiadomo?

 6. Czesław

  24 listopada 2015 at 11:21

  Dziwny to fakt, że uderzenia samolotów w wieże był transmitowane na cały świat na bieżąco, z kamerami świetnie ustawionymi w odpowiednim miejscu. Oglądałem wówczas telewizję i cały czas stawiam, nie tylko sobie, takie pytanie. Jak to możliwe, że te kamery jak by dokładnie wiedziały o której godzinie i w którym miejscu ta katastrofa nastąpi i bezpośrednio transmisja na cały świat. Logistyka pierwszorzędna.

 7. natan

  24 listopada 2015 at 11:37

  artykuł nie trzyma się kupy:
  – w 1. akapicie powinno chyba być „…Trumpa za obwinianie islamistów (nie syjonistów) o zamach na WTC..”, inaczej dalsza część nie ma sensu
  – podobnie „…przytoczyła słowa Donalda Trumpa, który stwierdził bezpodstawność obwiniania Arabów za zamach na WTC” – kiedy to Trump obwinił wlasnie arabów
  itd.

 8. Prawicowiec

  24 listopada 2015 at 12:53

  Do natan!
  Logika języka polskiego to nie to samo co pokrętność w jidish.
  Tym co wyssali język obcy z mlekiem matki trudno się połapać w sensie i logice ujawniania żydowskich przestępstw przeciwko ludzkości w innych językach.

 9. Soroka

  24 listopada 2015 at 13:52

  [quote name=”Robert B.”]

  A jakie mają korzonki etniczne ci ludzie „wyznania materialistycznego”? Może coś ci na ten temat wiadomo?[/quote]

  Na pewno nie wiesz, ale nie liczy się pochodzenie etniczne, tylko wyznawana religia.
  Np. dla chrześcijan nie ma znaczenia jakiego pochodzenia jest dany wyznawca.
  Jest pewien problem z materialistami (to tacy, których światopogląd opiera się na wierze w samoistne i bezprzyczynowe powstanie świata materialnego), bo materialiści to egoiści i dzielą się na grupy interesu, ale przeciwko chrześcijaństwu się jednoczą.

 10. Słowianin

  24 listopada 2015 at 23:26

  Od samego początku nie miałem żadnych wątpliwości, że to żydzi rozwalili wieże, by dać pretekst podległym gubernatorom, do rozpoczęcia inwazji w ich interesach na bliskim wschodzie.Nawet zakładając że żydowscy agenci mossadu nie zostali zatrzymani przez Policję NY, dowodem na zbrodnię z premedytacją jest wieża WTC-7, która zburzyła się sama, na dowód solidarności z bliźniaczymi wieżami WTC.

 11. czemu...

  25 listopada 2015 at 07:33

  … po każdym większym ataku nie wypowiadają się ambasadorowie akredytowani w Polsce jak miało to miejsce po wspomnianych atakach? kto oglądał ten wie jakie miał odczucia po wypowiedzi przedstawiciela rządu w Jerozolimie

 12. wars

  25 listopada 2015 at 07:37

  @Soroka – przestań szmondaku wycierać sobie mordę Chrystusem i wciskać kit, że nie liczy się dla was „pochodzenie etniczne”.

 13. Mira

  27 listopada 2015 at 23:35

  Karolina Maria Koter !! jestes chora umyslowo kobieta bo trzeba być naprawdę psychiczna-schizofrenia mieć żeby wymyslec takie bzdury, czego się kobieto czepiasz Żydów? co ci zrobili? jesteś pełna nienawisci ale do czego?idź i weź coś na uspokojenie powiedz Psychiatrze te bajki to zaraz ci da na uspokojenie i czytając wypowiedzi innych to widzę ze wariatów to tu sporo jest.No chyba ze jesteś Muzułmanka to już to tłumaczy wszystko jak ty bronisz swoich.

 14. Mira

  27 listopada 2015 at 23:41

  [quote name=”Czesław”]Dziwny to fakt, że uderzenia samolotów w wieże był transmitowane na cały świat na bieżąco, z kamerami świetnie ustawionymi w odpowiednim miejscu. Oglądałem wówczas telewizję i cały czas stawiam, nie tylko sobie, takie pytanie. Jak to możliwe, że te kamery jak by dokładnie wiedziały o której godzinie i w którym miejscu ta katastrofa nastąpi i bezpośrednio transmisja na cały świat. Logistyka pierwszorzędna.[/quote]
  Czesław a ty gdzie mieszkasz ?chyba gdzieś na wsi i czy ty nie wiesz ze są kamery na wszystkich ulicach świata? chyba nie lol zobacz na Google chrome zapytaj i nawet może zobaczysz twoja krowę i chałupę .

 15. Jan

  4 grudnia 2015 at 22:10

  Wieże WTC zostały wyburzone, samoloty były animacjami. Obejrzyj i przekaż prawdę dalej: https://www.youtube.com/watch?v=VjG0ZunanQU

 16. seo

  8 maja 2017 at 09:28

  Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword….wait there’s even more Now what if i told you there was a simple WordPress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That’s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra