Z zagranicy

Kolejna próba zamachu na Nigela Farage’a

Tym razem nieznani sprawcy poluzowali w samochodzie polityka wszystkie śruby mocujące koła.

 

Do wypadku doszło, kiedy wracał swoim Volvo z Brukseli do domu w hrabstwie Kent. Na autostradzie w pobliżu Dunkierki nagle odpadło tylne koło. Polityk zdołał jednak na tyle zapanować nad pojazdem, aby ocalić życie.

 

– Nagle zdałem sobie sprawę, że tracę kontrolę nad wozem, jednakże nie było żadnego miejsca, na które mógłbym zjechać. Zwolniłem, włączyłem światła awaryjne i wtedy odpadło jedno z kół – relacjonował. Dzięki umiejętnościom i refleksowi udało mu się uniknąć zderzenia z jadącymi autostradą ciężarówkami.

 

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci nie mieli wątpliwości, że doszło do zamachu.

 

Nigel Farage od dłuższego czasu otrzymywał pogróżki. To nie pierwsza zresztą próba zamordowania tego polityka – wcześniej cudem wyszedł z katastrofy awionetki.

 

JN

 

Źródło: Daily Mail

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Oświecony Unijny

  3 stycznia 2016 at 15:33

  Co za pech, że tym razem nie wyszło….

 2. marek

  3 stycznia 2016 at 16:15

  [quote name=”Oświecony Unijny”]Co za pech, że tym razem nie wyszło….[/quote]
  psie

 3. Stary Wiarus

  3 stycznia 2016 at 23:53

  Oświecony Unijny może być po prostu żartownisiem nie zdającym sobie sprawy z głupoty takich żartów, alternatywa to nawet gorsza od psa bo psy są zwierzętami a ludzkie bydło to nie zwierzęta.
  Wychodzę jednak z założenia że chciałeś być jako OU taki właśnie wskazany a nie pomyślałeś że taki żart jest nie na miejscu.

 4. antares1939

  5 stycznia 2016 at 04:39

  Zwykłe głupoty! Proszę poluzować śruby na jednym kole i ruszyć autem a przekonacie się że hałas jaki leci od strony tego poluzowanego koła nakaże zatrzymać samochód i śruby dokręcić. Nie wyobrażam sobie jak można w takim hałasie prowadzić samochód i nie dostrzec niebezpieczeństwa aż do momentu zerwania śrub.

 5. Jan

  5 stycznia 2016 at 08:19

  Był ongiś taki niepokorny polityk Jorg Haider. Przeciwnik UE i strefy Euro. Jego działania spowodowały nałożenie sankcji przez UE na Austrię. Zginął w wypadku samochodowym, po czym go zniesławiono, że pijak i gej. Jak widać czas płynie, a metody pozostają niezmienne.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra