Z zagranicy

Kolejna próba zamachu na Nigela Farage’a

Tym razem nieznani sprawcy poluzowali w samochodzie polityka wszystkie śruby mocujące koła.

 

Do wypadku doszło, kiedy wracał swoim Volvo z Brukseli do domu w hrabstwie Kent. Na autostradzie w pobliżu Dunkierki nagle odpadło tylne koło. Polityk zdołał jednak na tyle zapanować nad pojazdem, aby ocalić życie.

 

– Nagle zdałem sobie sprawę, że tracę kontrolę nad wozem, jednakże nie było żadnego miejsca, na które mógłbym zjechać. Zwolniłem, włączyłem światła awaryjne i wtedy odpadło jedno z kół – relacjonował. Dzięki umiejętnościom i refleksowi udało mu się uniknąć zderzenia z jadącymi autostradą ciężarówkami.

 

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci nie mieli wątpliwości, że doszło do zamachu.

 

Nigel Farage od dłuższego czasu otrzymywał pogróżki. To nie pierwsza zresztą próba zamordowania tego polityka – wcześniej cudem wyszedł z katastrofy awionetki.

 

JN

 

Źródło: Daily Mail

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Oświecony Unijny

  3 stycznia 2016 at 15:33

  Co za pech, że tym razem nie wyszło….

 2. marek

  3 stycznia 2016 at 16:15

  [quote name=”Oświecony Unijny”]Co za pech, że tym razem nie wyszło….[/quote]
  psie

 3. Stary Wiarus

  3 stycznia 2016 at 23:53

  Oświecony Unijny może być po prostu żartownisiem nie zdającym sobie sprawy z głupoty takich żartów, alternatywa to nawet gorsza od psa bo psy są zwierzętami a ludzkie bydło to nie zwierzęta.
  Wychodzę jednak z założenia że chciałeś być jako OU taki właśnie wskazany a nie pomyślałeś że taki żart jest nie na miejscu.

 4. antares1939

  5 stycznia 2016 at 04:39

  Zwykłe głupoty! Proszę poluzować śruby na jednym kole i ruszyć autem a przekonacie się że hałas jaki leci od strony tego poluzowanego koła nakaże zatrzymać samochód i śruby dokręcić. Nie wyobrażam sobie jak można w takim hałasie prowadzić samochód i nie dostrzec niebezpieczeństwa aż do momentu zerwania śrub.

 5. Jan

  5 stycznia 2016 at 08:19

  Był ongiś taki niepokorny polityk Jorg Haider. Przeciwnik UE i strefy Euro. Jego działania spowodowały nałożenie sankcji przez UE na Austrię. Zginął w wypadku samochodowym, po czym go zniesławiono, że pijak i gej. Jak widać czas płynie, a metody pozostają niezmienne.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra