Felieton

Kara śmierci również za zdradę

W ramach intensywnego reformowania naszego nieszczęśliwego kraju warto zastanowić się również nad jeszcze jedna reformą, w postaci przywrócenia kary śmierci i to nie tylko za zabójstwa z winy umyślnej, ale również – za za zdradę stanu.

W ogóle jest rzeczą zdumiewającą, że chociaż około 70 procent obywateli nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach Unii Europejskiej aprobuje karę śmierci za morderstwa, to Umiłowani Przywódcy, mający pełne gęby frazesów o demokracji, skutecznie blokują przywrócenie tej kary do arsenału kar kodeksowych. Trudno o lepszą i bardziej przekonującą ilustrację, że nie są żadnymi demokratami, tylko wykonują zadania postawione im przez jakąś mafię, czy jakieś mafie, które wystrugały ich z banana i w ten sposób zrobiły z nich człowieków. Co to za mafie – na to pytanie można odpowiedzieć jedynie odwołując się do teorii spiskowej, która wszelako przez ekspozytury mafii w mediach i środowisku autorytetów moralnych jest stanowczo potępiana. W następstwie tego potępienia do wierzenia podawane są idiotyczne opowieści, że z tą demokracją, to wszystko naprawdę i wielu mikrocefali skutecznie ogłupionych przez żydowską gazetę dla Polaków święcie w to wierzy.

Te mafie są oczywiście różne w różnych krajach, więc nie będę tutaj rozwijał spiskowej teorii wszystkiego, tylko skoncentruję się na naszym nieszczęśliwym kraju. Jak wiadomo, w następstwie stanu wojennego punkt ciężkości władzy w Polsce przesunął się w stronę tajnych służb i już tam pozostał. Poszlaką, która to potwierdzała, było internowanie Edwarda Gierka i jego pierwszego ministra Piotra Jaroszewicza. Chociaż nie stwarzali oni najmniejszego zagrożenia ani dla socjalizmu, ani dla sojuszy, zostali internowani, by w ten sposób przekazać opinii publicznej sygnał, że partia już się nie liczy, że liczą się tylko tajne służby: RAZWIEDUPR i SB. Chociaż bowiem internowano I sekretarza, ani jeden głos nie podniósł się w jego obronie. Świadczy to oczywiście również i o partyjniakach, którzy rok wcześniej na widok Gierka sikali po nogach, ale czort z nimi, bo ważniejsze jest oczywiście przesunięcie wspomnianego punktu ciężkości władzy w stronę tajnych służb. Jak w 2011 roku stwierdził Trybunał Konstytucyjny, dekret o stanie wojennym był niezgodny z konstytucją, a więc Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego, będąca – jak się okazało – organizacją przestępczą o charakterze zbrojnym – dokonała zamachu stanu w celu stłumienia niepodległościowego zrywu historycznego narodu polskiego. Te prawne oceny potwierdzają, że RAZWIEDUPR, będący od 1944 roku politycznym kierownikiem polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej, z którą historyczny naród polski musi dzielić terytorium państwowe, nigdy nie cofał się przed zdradą stanu i zdradą narodu, kiedy tylko w grę wchodziły jego partykularne interesy, interesy wspólnoty rozbójniczej i wreszcie – interesy jego zagranicznych protektorów, przede wszystkim – Związku Radzieckiego, który teraz tylko zmienił położenie.

Kiedy w następstwie porozumienia między Sowietami i USA co do ustanowienia nowego porządku politycznego, który w Europie zastąpiłby rozsypujący się porządek jałtański, RAZWIEDUPR w 1985 roku rozgromił Służbę Bezpieczeństwa, zostając tubylczym hegemonem na polskiej scenie politycznej, przygotował i przeprowadził transformację ustrojową. W ramach systemowych przygotowań zainicjował uwłaszczenie nomenklatury i selekcję kadrową w strukturach podziemnych, by w ten sposób wyłonić „reprezentację społeczną”, do której miałby zaufanie i z którą miałby „wynegocjować” transformację. Elementem tych przygotowań stało się również eliminowanie kary śmierci. W roku 1988 ustanowione zostało tzw. „moratorium” na wykonywanie kary śmierci. Nie została one wykreślona z kodeksu, sądy więc mogły ja nadal orzekać, ale już nie mogła być wykonywana. Kiedy w roku 1995 Sejm to moratorium przedłużył, zapytaliśmy w imieniu UPR ówczesnego ministra sprawiedliwości, pana Jerzego Jaskiernię, kto to „moratorium” w roku 1988 w Polsce wprowadził. Odpowiedział nam na piśmie, że „nie można ustalić autora tej decyzji”, bo lepiej wyjaśnia mechanizm funkcjonowania naszego państwa, niż cokolwiek innego. Oto anonimowy dobroczyńca ludzkości zakazuje wykonywania kary za;pisanej w ustawie i orzekanej przez sądy – a wszystkie organy państwowe w podskokach się mu podporządkowują i w dodatku nikogo nie interesuje, kto wydał taki rozkaz. A przecież nie trzeba specjalnej przenikliwości, żeby domyślić się o co chodzi. Wprawdzie Amerykanie wynegocjowali z Sowieciarzami, że komuchom za ich zbrodnie włos z głowy nie spadnie, ale „na tym świecie pełnym złości nigdy nie dość jest przezorności”. Wprawdzie więc RAZWIEDUPR zainstalował nowe władze, ale na wypadek, gdyby urwały się z łańcucha i strzeliły im do łba jakieś głupstwa, asekurował się wspomnianym moratorium. Cokolwiek się stanie, nie pójdziemy na powróz, a skoro tak – to potem się zobaczy.

Bezkarność zdrady stanu i zdrady narodowej dokonanej 13 grudnia 1981 roku zachęciła uczestników RAZWIEDUPR-a nie tylko do bezceremonialnego kontynuowania okupacji kraju i rozkradania jego zasobów, ale również – do podjęcia działań wyczerpujących znamiona zdrady stanu i zdrady narodowej obecnie. Oto próbując kontynuować okupację Polski i rozkradanie jej zasobów, RAZWIEDUPR przy pomocy swojej agentury, w porozumieniu z żydowskim lobby w Polsce i – obawiam się, że niestety również z przyzwoleniem Naszego Największego Sojusznika zza oceanu – podjął czynności noszące znamiona zdrady stanu i zdrady narodowej. Nie tylko podejmuje próby politycznej destabilizacji kraju poprzez ekscytowanie ulicznych rozruchów, ale odwołując się do poparcia ośrodków zagranicznych, przygotowuje prowokację, której finałem może być nawet scenariusz rozbiorowy.

W tej sytuacji przywrócenie kary śmierci nie powinno dotyczyć tylko zabójstw z winy umyślnej, dokonanych w zamiarze bezpośrednim, ale również dokonanej w zamiarze bezpośrednim zdrady stanu w postaci domagania się interwencji w Polsce ośrodków zagranicznych, a okoliczność obciążającą stanowiłoby pobieranie na prowadzenie takiej działalności pieniędzy od podmiotów zagranicznych. Periculum in mora – bo jeśli w safandulstwa, albo lęku, co powiedzą na to jakieś eunuchy, odstąpimy od takiej regulacji, to w rezultacie beztroskiej aktywności jakichś filutów pozostających „na utrzymaniu żony” możemy ocknąć się z ręką w przysłowiowym nocniku.

 

Stanisław Michalkiewicz

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. Janusz

  18 stycznia 2016 at 00:25

  Stephen Hawking nie dał rady, ale śmiało można się pokusić o Teorię Wszystkiego w kwestii globalnych służb, ruskich, pruskich, czy francuskich, brytyjskich, polskich, amerykańskich, którą można ująć w 5 słowach: Wszystkie drogi prowadzą do żyda.

 2. Maciej

  18 stycznia 2016 at 08:01

  Mistrz Stanisław jak zawsze ma rację. Szkoda tylko, że ci, którzy mają wpływ na aktualną politykę naszej Ojczyzny, nie biorą sobie do serca tego, co nieliczni intelektualiści i patrioci pokroju Pana Stanisława, głoszą nie od dziś….

 3. Maciek

  18 stycznia 2016 at 09:16

  Stąd nauka jest dla żuka ,że wszelkie relacje z bezpieczniakami są śmiertelnie groźne , rozpracowywanie operacyjne właściwie wróży tylko jedno , jak rzep się przyczepi to nie ma zmiłuj.
  No ale
  Mt 10,28
  „28 Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą.”

 4. Maciek

  18 stycznia 2016 at 09:54

  [quote name=”Maciej”]Mistrz Stanisław jak zawsze ma rację. Szkoda tylko, że ci, którzy mają wpływ na aktualną politykę naszej Ojczyzny, nie biorą sobie do serca tego, co nieliczni intelektualiści i patrioci pokroju Pana Stanisława, głoszą nie od dziś….[/quote]

  Niestety jeśli serio traktować Pismo ,to nie tędy droga

  Łk 18,17

  „17 Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego.”

 5. Maciej

  18 stycznia 2016 at 10:59

  Nie ukrywam, że nie jestem specjalistą od zagadnień biblijnych, jednak z uwagi na pogląd krytyczny odnośnie „kary śmierci”, wyrażony na tym forum, a odwołujący się do słowa bożego, uprzejmie wskazuję, iż Bóg pozostawił tzw. organom rządzącym prawo do decydowania, kiedy powinno się wymierzyć karę śmierci (Ks. Rodzaju 9:6, List do Rzymian 13:1-7). Mając powyższe na uwadze, pogląd, że Bóg oponuje przeciwko karze śmierci w każdych okolicznościach, nie ma uzasadnienia w Biblii. Chrześcijanie nie powinni więc oponować przeciwko prawom organów rządzących do wymierzania kary śmierci sprawcom najokropniejszych zbrodni, do których bez wątpienia należy zaliczyć zdradę.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

 6. Egzorcysta

  19 stycznia 2016 at 13:30

  [quote name=”Maciej”]Mistrz Stanisław jak zawsze ma rację. Szkoda tylko, że ci, którzy mają wpływ na aktualną politykę naszej Ojczyzny, nie biorą sobie do serca tego, co nieliczni intelektualiści i patrioci pokroju Pana Stanisława, głoszą nie od dziś….[/quote]
  Macieju, swiatem rzadza psychopaci, i sluza im ludzie na poczatku drogi rozwoju,nie da sie oczekiwac tego samego zrozumienia zycia i prawa natury od psychopatow,durniow i innej masci czlekoksztaltnych kreatur w pierwszym wcieleniu pozwierzecym, jak od ludzi czyli kogos duchowo rozwinietego tak daleko jak Pan Stanislaw Michalkiewicz.Nie da sie oczekiwac, poniwaz pewne zroumienia swiata, nastepuje wraz z rozwojem czlowieka.Jest niewykonalne zeby empatie posiadal psychopata,czy kots kto ma dusze zwierzecia jeszcze tak jak nie oczekuje sie napisania rozprawy naukowej od przedszkolaka, tak nie mozna oczekiwac od prostakow, tego samego co widzi Pan Michalkiewicz.Ale kiedys jak beda tak daleko w rozwoju…trzeba czekac

 7. Ronrhip

  28 września 2017 at 23:40

  Can I Take Cipro With Amoxicillin cialis Discount Cheap Amoxicilina Keflex Cross Sensitivity

 8. Ronrhip

  2 października 2017 at 17:09

  Cealis buy viagra online Nolvadex Tamoxifen Amoxicillin Muscle Pain Cialis 5 Mg Indications

 9. Ronrhip

  5 października 2017 at 23:20

  Buy Kamagra 100mg Francia Buy Generic Viagra India Prezzo Viagra Europa buy viagra Amendes Par La Douane Achat Cialis Belgique Bonnisan Drops Canadas Rx No Prescription Paypal

 10. Ronrhip

  8 października 2017 at 10:10

  Prix Du Propecia Au Canada levitra without prescription Clomid 50mg Achete Acheter Sildenafil 120 Mg Cialis Su Precio

 11. Ronrhip

  11 października 2017 at 21:11

  Suprax 400mg For Sale Acquistare Cialis Online Sicuro Canadian Vigra cialis Alternativa Natural Priligy

 12. Ronrhip

  13 października 2017 at 20:24

  Viagra Cialis Effetti Propecia Reviews viagra Buy Cialis On Line

 13. Ronrhip

  15 października 2017 at 17:20

  Order Doryx Pills In Canada Store Why Take Cephalexin generic viagra Cheap Kamagra Oral Jelly Uk Cialis Dosificacion Acheter Du Cialis Au Canada

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra