Z kraju

W Polsce realizowana jest pierwsza faza kolorowej rewolucji

Kolorowa rewolucja już jest w pierwszej fazie realizowana. Mam wrażenie, że świadomość naszych polityków rządzących jest pod tym względem dość słaba, że rozpoznanie fenomenu kolorowej rewolucji jest mało widoczne – alarmuje prof. Artur Śliwiński.

 

Wprawdzie o zamiarach zorganizowania przez PO i Nowoczesną „polskiego majdanu” wiemy z taśm, które wyciekły w styczniu do mediów, jednakże nie doczekaliśmy się dotychczas żadnej reakcji ze strony rządu. Tymczasem sytuacja staje się coraz bardziej poważna.

 

– Mamy tu podwójny układ. W momencie, kiedy zdobywanie władzy drogą nie zbrojną, w drodze pierwszej fazy rewolucji kolorowych się nie udaje, to następuje kontynuacja w postaci agresji militarnej – zauważył prof. Śliwiński podczas wykładu poświęconemu temu właśnie tematowi, jaki we wtorek wieczorem odbył się w Domu Pielgrzyma Amicus w Warszawie.

 

Wskazywał, iż sam proces tworzenia rewolucji jest długotrwały, przeprowadzany w wieloletniej perspektywie, zatem o tym, że KOD to nagły i całkowicie spontaniczny zryw nie może być mowy. – Pierwszym elementem rewolucji jest stworzenie organizacji młodzieżowej, finansowanej przez organizacje międzynarodowe, a szkolonej przez odpowiednie służby. Drugi element to hasło: demokracja – we wszystkich przypadkach, kiedy obalono rządy demokratyczne na rzecz dyktatury – wyliczał Śliwiński. – Zawsze posługiwano się hasłem demokracja – zaznaczył.

 

– Jest jeszcze czynnik wewnętrzny, niezwykle istotny, finansowanie – dodał. – To finansowanie dokonuje się poprzez organizacje pozarządowe. Dlaczego w 2014 roku nie udała się rewolucja w Rosji? To jedna z kilku nieudanych rewolucji kolorowych. Ano, m.in. dlatego, że Rosjanie zablokowali kanały finansowania tych organizacji pozarządowych – wyjaśniał.

 

– W Polsce tego problemu się nie zauważa. U nas to finansowanie jest olbrzymie i ono płynie z różnych źródeł, które często ze sobą konkurują. Tutaj jest całkowity brak kontroli finansowania organizacji pozarządowych, nawet tych skrajnie wrogich w stosunku do Polski. I to jest ten czynnik, który jest bardzo niebezpieczny, bo został już zaktywizowany. Weźmy Komitety Obrony Demokracji. Tam jest cała lista płac. To jest pełna rachunkowość – tłumaczył.

 

Podkreślał, że taka rewolucja nie ma na celu obalenie władzy, która była wroga, ale zwiększenie kontroli nad państwami, osłabienie państw narodowych i ograniczenie populacji ludzkiej. Jako przykład podał obalenie prezydenta Hosniego Mubaraka w Egipcie. Polityk ten został pozbawiony władzy nie dlatego, że nie podobał się Stanom Zjednoczonym, gdyż jak przypomina prof. Śliwiński, miał z nimi dobre relacje, ale dlatego, iż uznano, że należy zwiększyć kontrolę nad Egiptem. – Tu nie chodzi o Stany Zjednoczone, tu nie chodzi o Wielką Brytanię, ale o światową oligarchię finansową – stwierdził.

 

Powołał się na Zbigniewa Brzezińskiego, który w chwili szczerości oświadczył, że ludzie dzisiaj są już tak skomplikowani i rozwinięci, że łatwiej jest zabić milion osób, niż tym milionem osób rządzić.

 

– Charakterystyczną cechą pierwszej fazy kolorowej rewolucji – wskazywał prof. Śliwiński – są protesty społeczne, jednakże pozbawione jakichkolwiek założeń programowych, z czym niewątpliwie mamy do czynienia w przypadku KOD. – Tam jest działanie konfrontacyjne, ale żadnych założeń programowych nie ma – ostrzegał. – Kolejnym etapem jest próba zdyskredytowania służb bezpieczeństwa – wyliczał, jako przykład dając ukraiński Majdan. Następnie – wskazywał – dochodzi do zamieszek i sabotażu, a w końcowym etapie – do obalenia rządu.

 

– To jest bardzo poważna sprawa. To jest bardzo silna destrukcja – alarmował, dodając, iż jeżeli nie uda się tego przeprowadzić drogą pokojową, dojdzie do rozlewu krwi. – To jest niszczenie potencjału ludzkiego. To jest także destrukcja świadomości społecznej, ponieważ wprowadza ona zamęt nie tylko w życiu społecznym i politycznym, lecz również zamęt umysłowy – tłumaczył, wskazując, iż sytuacja ta może zostać rozegrana przez interesy globalne. – Chodzi o wywołanie kryzysu, aby móc czerpać z niego korzyści – zauważył, dodając, iż obecnie mamy do czynienia z koncepcją kontrolowanego chaosu, będącą elementem konkretnej doktryny. Za tą doktryną stoją konkretne ideologie, a mianowicie: neoliberalizm i neomaltuzjanizm.

 

– Ani Polacy, ani rząd polski nie są wyposażeni w żadne narzędzia umożliwiające zablokowanie tej rewolucji. Chociaż jest to jeszcze wczesna faza i może przyjść czas na opamiętanie – zdiagnozował sytuację wewnętrzną naszego kraju. Zwrócił uwagę, iż owi „rewolucjoniści” stanowią znikomy odsetek społeczeństwa, jednakże posiadają dofinansowanie, wsparcie ze strony mediów oraz różnego rodzaju zagranicznych służb specjalnych.

 

Biorąc pod uwagę, iż za kolorowe rewolucje odpowiedzialne są dokładnie te same ośrodki, co za kryzysy finansowe, trudno spodziewać się, iż z tak potężnego ataku Polska wyjdzie obronną ręką.

 

Świetnym przykładem jest Grecja, która całkowicie utraciła niepodległość i znajduje się pod zarządem komisarycznym, natomiast – jak przypomina Śliwiński – na czele jej rządu stoi człowiek George’a Sorosa. I to właśnie ta Grecja przyjmuje na siebie ciężar przyjmowania tzw. uchodźców. – To nam też groziło cały czas, bo mamy pręgierz 3 mln długu – mówił Śliwiński. – Ja mam duże wątpliwości, czy obecne władze i obecny prezydent są sobie w stanie poradzić, skoro do tej pory zakładali, że te stosunki ze Stanami Zjednoczonymi i z Unią Europejską są organizowane na zasadzie przyjaźni – zauważył.

 

– PiS łącznie z Kukizem sobie z tą kolorową rewolucją nie poradzą, ponieważ z jednej strony jest montowany układ ten, który widzimy, z NowoczesnąPL, a z drugiej strony będzie wystawiony drugi element, narodowy, przeciwko tej grupie rządzącej. On oczywiście nie będzie składać się z nas, ale wszystkie błędy, które popełnił PiS, zostaną wykorzystane, żeby zmontować jeszcze drugi układ – ocenił, zwracając uwagę, że jeżeli się uda wziąć PiS w dwa ognie, to PiS przegra sprawę.

 

Na pytanie portalu Prawy.pl, co trzeba zrobić konkretnie, odpowiedział, iż przede wszystkim należy skoncentrować się na legislacji. – Trzeba wprowadzić tak jak Putin, a właśnie politycy PiS krytykowali jego decyzje, o tym, żeby wszystkie finansowane z zagranicy organizacje były kontrolowane. Druga sprawa to zlikwidować wszelkie powiązania personalne – wymieniał, dodając, iż sam jest w stanie wskazać kilka nazwisk osób, które „tkwią w tych sieciach organizujących rewolucję kolorową”. Nie chciał ich jednak podać. – Trzecia sprawa, to są media, ale tu coś już się dzieje – mówił.

 

Odnosząc się do tego prof. Mirosław Dakowski zauważył, iż mając tak potężny mandat społeczny, PiS nie powinien mieć problemu z przegłosowaniem stosownych rozwiązań. Pytanie tylko, dlaczego władza nie przystępuje do kontrataku? Dlaczego nie nagłośni i nie rozliczy działań przestępczych PO-PSL? Dlaczego raport z likwidacji WSI nie został jeszcze opublikowany? – Te pytania są w pewnym stopniu odpowiedzią, dlaczego ten rząd tak drepce w miejscu – skonstatował Dakowski.

 

– Rockefeller dostał pytanie, jak można byłoby zaradzić wojnie totalnej i odpowiedział: bardzo prosto, trzeba byłoby zabić pięćdziesięciu najbogatszych ludzi na świecie – konkludował czarnym humorem Śliwiński.

 

Warto na koniec zauważyć dwie rzeczy. Po pierwsze, PO byłaby już dawno skończona na scenie politycznej i odeszłaby w polityczny niebyt, gdyby nie fakt, iż zbyt wielu zainwestowało w nią zbyt wiele. Po drugie – kolorowe rewolucje przeprowadzane są z udziałem wąskiej grupy obywateli danego kraju, którzy wspomagani są „bratnią pomocą” ze strony sił zewnętrznych (tak było m.in. w Syrii). Pamiętajmy, że polskie prawo dopuszcza użycie obcych służb mundurowych (policji, wojska) na terenie naszego kraju w celu opanowania sytuacji, co oznacza, iż bezpośrednio zainteresowani nie będą mieli żadnych skrupułów, aby ich użyć, tym bardziej, że w świetle oficjalnej retoryki będą całkowicie usprawiedliwieni. Prawo to weszło w życie za rządów dokładnie tej samej formacji politycznej, która teraz usiłuje organizować Majdan. Jedynie naiwny by sądził, że to czysty przypadek tudzież zbieg okoliczności.

 

Tekst i fot.: Anna Wiejak

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

30 komentarzy

30 Komentarzy

 1. Maciek

  27 stycznia 2016 at 10:48

  Czyli jak ze KGB-owskiego podręcznika inspirowanego myślą Sun Tzu „Jak przejąć państwo” na podstawie którego były robione komunistyczne przewroty na całym świecie. Całe szczęście ,że nie udało się utrwalić wpływów Moskwy ,czego elementem był prawdopodobnie Smoleńsk 2010 .A teraz rzeczywiście rysuje się zagrożenie z drugiej ? z tej samej strony ? Doraźne porozumienia mogą zaskakujące . Zdaje się było kiedyś porozumienie Microsoft,Facebook i Rosja vs. inne korporacje .

 2. Przecież ich znamy..

  27 stycznia 2016 at 11:00

  „.. iż sam jest w stanie wskazać kilka nazwisk osób, które „tkwią w tych sieciach organizujących rewolucję kolorową”. Nie chciał ich jednak podać…
  CO tu jest niejasnego ?..
  Wystarczy cofnąć się do Magdalenki.
  Geremka i Giedroicia już nie ma. Ani Kuronia. Ale jest Michnik i SMOLAR Aleksander… ORAZ, niestety – KACZYŃSKI… DZIWI Pana, że PiS NIE likwiduje w podskokach „ustawy 1066”, nie ujawnia raportu o WSI, oraz nie blokuje „organizacji pozarządowych”, odcinając Sorosowi jego kontakty, jak zrobił Putin u siebie… TO są KONKRETY, które stawiają nowy rząd po tej samej stronie, co poprzedni… Zboże jeszcze nie skoszone, ale pokosy – JUŻ SPRZEDANE, że zacytuję Jacka Kaczmarskiego… Czyli – NIE MA NADZIEI dla Polski ?… CO z nas pozostanie, gdy przestanie płynąć krew ulicami niebawem ?… 🙁 .. Czy chociaż te 15 milionów, nakazanych nam przez Klub Rzymski w 1970 ?…

 3. jacek

  27 stycznia 2016 at 11:55

  Rockefeller powiedział prawdę,trzeba zabić 50 najbogatszych ludzi na świecie.Putin broni jak może Rosji przed tą diabelską pięćdziesiątką i dlatego ma poparcie narodu,który to rozumie,choć możliwości ma niestety bardzo ograniczone.Całkowicie zgadzam się z panem profesorem Śliwińskim,świetnym ekonomistą,który świetnie rozpracował metody działania i plany światowej oligarchi finansowej.PIS jako na pewnno lepsza alternatywa dla Polski niż PO i KOD musi zachować czujność.Zawsze jednak podkreślam,że powinni się zdobyć na większą niezależność od żydo-amerykańskiego Sanhedrynu,a wtedy będą mieli poparcie Polaków tak wielkie jak prezydent Putin w Rosji.

 4. jacek

  27 stycznia 2016 at 12:04

  PIS musi zrobić to samo co Rosyjcy patrioci z prezydentem Putinem,to znaczy zablokować finansowanie jawnie atypolskich organizacji Sorosa,niemieckich itd.

 5. Czesław

  27 stycznia 2016 at 12:21

  U nas siłowy Majdan jest możliwy przy wykorzystaniu napływowych Ukraińców, których już podobno jest około miliona. Tylko że u nas ideologia banderowska jest celebrowana a przeciwnicy banderyzmu prześladowani, jak ktoś ma wątpliwości to niech porozmawia z mieszkańcami Lublina.

 6. Michał Mieczysław

  27 stycznia 2016 at 12:41

  Znana prawicowa dziennikarzyna, kłamca wołyński oraz pracownik Putin’owskiej/PIS’owskiej trollowni Anna Wiejak napisała tekst, w którym otwarcie sugeruje faszyzację Polski wg. kreml’owskich wzorców.

  Dodatkowo ci wojownicy o ruski faszyzm w Polsce starają się implikować, że majdan i wyrwanie się Ukrainy z kremlowskiej okupacji jest czymś złym. Złym dla nich na pewno, ponieważ był to ruch demokratyczny, a oni są jej wrogami.

  Wszystko podparte i polane teoriami spiskowymi wymyślonymi przez Surkov’a na Łubiance.

  [quote]– Trzeba wprowadzić tak jak Putin, a właśnie politycy PiS krytykowali jego decyzje, o tym, żeby wszystkie finansowane z zagranicy organizacje były kontrolowane.[/quote]

  PISiaki nigdy na prawdę nie krytykują Putin’a, bo to ich ideologiczny patron. PISia ‚rusofobia’ ma wyłącznie tępy, tendencyjny charakter.

 7. 1234

  27 stycznia 2016 at 12:44

  ???

 8. z-k

  27 stycznia 2016 at 16:07

  Michał Mieczysław (Mosze Szmul) Nie rżnij głupa a swoje mądrości wypisuj gdzieś u Blumsztajna, Żakowskiego czy Sierakowskiego

 9. abc

  27 stycznia 2016 at 17:18

  Problem polega na tym, że naiwny jak zwykle PiS chyba wierzy w całą zachodnią propagandę i jest święcie przekonany, że tych rewolucji nikt nie organizuje tylko one wybuchają ot tak sobie. W ten sposób zakłada, że jak będzie dobrze rządził to u nas żadnej rewolucji nie będzie.
  Jednym słowem – dalej jak małe dzieci we mgle bez świadomości tego co się naprawdę dzieje.

 10. abc

  27 stycznia 2016 at 17:41

  „Pytanie tylko, dlaczego władza nie przystępuje do kontrataku? Dlaczego nie nagłośni i nie rozliczy działań przestępczych PO-PSL?”

  Mnie też to zadziwia.
  Większość z tych ludzi po 8 latach rządów ma na koncie tyle przestępstw, że wręcz można przebierać w tym za co ich wsadzić do kryminałów. Afer było bez liku, teraz każdą wystarczy spenalizować i będzie po Targowicy – legalnie i w białych rękawiczkach.
  Jeśli się boją dobrać to wierchuszki to przecież można najpierw kosić na zapleczu i kompletować świadków koronnych.
  Do tego antypolskie media – powrót do normalności w TVP to ledwo kropla w morzu. Co takiego stoi na przeszkodzie aby np. ustawowo obniżyć limity reklam, zwielokrotnić kary i wykończyć ich finansowo?
  Tymczasem PiS bezczynnie czeka aż znowu go obalą, tyle że tym razem dla Polski może być już koniec bo obawiam się, że przez te 8 lat sporo zainwestowano w różne RAŚie, które tylko czekają na właściwy moment.

 11. Maciek

  27 stycznia 2016 at 18:03

  [quote name=”abc”]”Pytanie tylko, dlaczego władza nie przystępuje do kontrataku? Dlaczego nie nagłośni i nie rozliczy działań przestępczych PO-PSL?”

  Mnie też to zadziwia.
  Większość z tych ludzi po 8 latach rządów ma na koncie tyle przestępstw, że wręcz można przebierać w tym za co ich wsadzić do kryminałów. [/quote]

  Zaczęto od głowy tzn. Trybunału Konstytucyjnego i ile było krzyku . Kruk krukowi oka nie wykole ,a sędzia Milewski nie rozsądzi afery Amber Gold .

 12. gieptil

  27 stycznia 2016 at 21:31

  [quote name=”Michał Mieczysław”]
  Dodatkowo ci wojownicy o ruski faszyzm w Polsce starają się implikować, że majdan i wyrwanie się Ukrainy z kremlowskiej okupacji jest czymś złym. Złym dla nich na pewno, ponieważ był to ruch demokratyczny, a oni są jej wrogami.
  [/quote]
  No dobra, oto obecna demokracja ukraińska w działaniu. Cała wieś klęczy w błocie obok drogi, bo przejeżdżą trumna z banderowcem. Chyba nikt nie myśli że oni tak szczerze? Zostali pod kolbami wygonieni i rzuceni w to błoto, aby wiedzieli kto tutaj rządzi i jakie jest ich miejsce, że są nikim, że są śmieciem dla nowej władzy. Niewolnik aby był dobry, posłuszny i pokorny musi być regularni batożony.
  http://remembers.tv/wp-content/uploads/2015/12/16-1-1024×605.png

  http://remembers.tv/wp-content/uploads/2015/12/17-1.jpg

  http://remembers.tv/wp-content/uploads/2015/12/18-1.jpg

 13. gieptil

  27 stycznia 2016 at 21:38

  Ja nie mam złudzeń że wkrótce banderowcy spróbują ten sam system zaprowadzić w Polsce. Po to są chodwani ( jak pieczarki – trzymać w ciemności i od czasu do czasu dorzucać gnoju ) i do Polski tutaj sprowadzani, na razie jako sympatyczni studenci. Jako „sympatyczni” rozpoznają teren – kogo powiesić, kogo wypatroszyć, no i przede wszystkim, kto jest kto i u kogo się przed nimi ewentualnie spróbuje ukryć. Tę wiedzę wykorzystają gdy przyjdzie odpowiedni rozkaz.

 14. abc

  28 stycznia 2016 at 02:04

  [quote name=”Maciek”]
  Zaczęto od głowy tzn. Trybunału Konstytucyjnego i ile było krzyku . Kruk krukowi oka nie wykole ,a sędzia Milewski nie rozsądzi afery Amber Gold .[/quote]
  Tylko że jeśli PiS z jakimiś konkretnymi działaniami będzie czekał na oczyszczenie wymiaru sprawiedliwości to dużo prędzej doczeka się niestety kolejnego obalenia.

 15. abc

  28 stycznia 2016 at 02:07

  [quote name=”gieptil”]Ja nie mam złudzeń że wkrótce banderowcy spróbują ten sam system zaprowadzić w Polsce. Po to są chodwani ( jak pieczarki – trzymać w ciemności i od czasu do czasu dorzucać gnoju ) i do Polski tutaj sprowadzani, na razie jako sympatyczni studenci.[/quote]
  Banderowcy sami to pewnie nic nie spróbują, ale jako jeden z elementów tzw. scenariusza rozbiorowego mogą śmiało posłużyć.

 16. Janusz

  28 stycznia 2016 at 09:06

  Wszystko OK, ale skąd założenie, że PiS to ci dobrzy, ci patrioci? Obawiam się, że nie ma do takiego twierdzenia podstaw, sojusz z krajami bandyckimi USA/Izrael jest dla PiS podstawą, mimo że to USA oddały nas w niewolę żydokomuny po wojnie, a następnie zniszczyły naszą gospodarkę oraz potencjał niepodległościowy po okrągłym stole i okradły – jako żydowska finansjera – „frankami”, opcjami, polisolokatami, itd. Cała nadzieja w tych, którzy potrafią zrozumieć rolę PiS, jednak upatrują szansy dla Polski w przylączeniu się do sojuszu, aby go kontrolować, mieć realny wpływ na nasze sprawy i napiętnować błędy, przekłamania oraz zwykłe oszustwa PiS.

 17. Maciek

  28 stycznia 2016 at 10:53

  [quote name=”Janusz”]Wszystko OK, ale skąd założenie, że PiS to ci dobrzy, ci patrioci? Obawiam się, że nie ma do takiego twierdzenia podstaw, sojusz z krajami bandyckimi USA/Izrael jest dla PiS podstawą, mimo że to USA oddały nas w niewolę żydokomuny po wojnie,
  [/quote]
  Pewnie nie należy patriotyzmu PiS-u traktować jak dogmat .Ententa wystawiła nas do wiatru w czasie 2WŚ ,bo sojusz z wujaszkiem Joe był dla nich istotniejszy . Natomiast proszę pamiętać ,że ci Polacy co poszli na służbę do Sowieta np. zrezygnowali z planu Marshala

  [quote name=”Janusz”]
  a następnie zniszczyły naszą gospodarkę oraz potencjał niepodległościowy po okrągłym stole i okradły – jako żydowska finansjera –
  [/quote]
  Warto przypomnieć słowa Oleksego ,w chwili szczerości ,że pozwolili kosmopolitycznym gangom rozkraść Polskę . Obciąża to postkomunistyczną nomenklaturę ,a nie PiS . Co do finansjery , to trudno mieć pretensje do hien ,że żywią się padliną .

 18. Michał Mieczysław

  28 stycznia 2016 at 12:15

  Borys,

  nie masz zielonego pojęcia czym jest demokracja, co to znaczy być obywatelem, jesteś zdegradowanym człowiekiem sowieckim,

  wrzucasz jakieś fotki odizolowanych incydentów, aby tylko tracić mój czas.

  Podobnie 5ta kolumna kremlowska stara się antagonizować nas z muzułmanami – cały czas jakieś „news” o bandyckich wyczynach indywiduów, z których 50% to fejki i kłamstwa jak wszystko co pochodzi od Moskala.

  Każdy średnio ogarnięty człowiek w Europie rozumie, że Putinizm to faszyzm oligarchiczno-kolektywistyczny i jesteś jego sługą 🙂

  daremnie usiłujesz dokonać projekcji swoich niewolniczych sowieckich cech na Ukraińców, którzy – w przeciwieństwie do Moskala – mają przed sobą przyszłość,

  [quote name=”gieptil] są nikim, że są śmieciem dla władzy. Niewolnik aby był dobry, posłuszny i pokorny musi być regularni batożony.
  [/quote]

 19. Radek

  28 stycznia 2016 at 12:35

  Wiem jak NATO chce bronić krajów
  https://www.youtube.com/watch?v=wD1Ajn6K3BQ

 20. Janusz

  28 stycznia 2016 at 13:25

  @ Maciek
  PiS nie można winić, gdyż wówczas nie istniało, ale Kaczyńscy owszem, zarówno przy okrągłym stole, jak i w Magdalence, później Lech był szefem NIK, ukręcał antypolskie sprawy, pisze o tym dr Błasiak, dopuścił także kłamstwo jedwabieńskie, które stygmatyzuje Polaków do dziś, zalegalizował żydowską masonerię, a jako prezydent częściej pewnie bywał w Izraelu, niż u siebie w biurze.

  Co do planu Marshalla, to był planem żydowskiej finansjery firmowanym przez żyda Marshalla, trudno założyć, że tuż po wojnie Marshall z kumplami altruistycznie troszczyli się o rozwój Niemców, którzy dopiero co masowo ich mordowali – Niemcy są okupowane do dziś, a aaki prasy niemieckiej na Polskę, są atakami żydowskimi.

 21. gieptil

  28 stycznia 2016 at 13:34

  [quote name=”Michał Mieczysław”]Borys,

  wrzucasz jakieś fotki odizolowanych incydentów, aby tylko tracić mój czas.

  [/quote]

  Już nie będę tracił twojego czas.
  A tak w ogóle jaką macie obecnie pogodę u wasz w Iszrael? A jak biznes sze krenczy? Też biznes udawania polskich patriotów, dobrze płacą? Ale ważne że sze krenczy, jak się wyjechało z Polski 47 lat temu to już można mieć duży problem z trudna polska mowa.
  A teraz ten „odizolowany incydent” jeszcze raz, warto powtórzyć.

  http://remembers.tv/wp-content/uploads/2015/12/16-1-1024×605.png

  http://remembers.tv/wp-content/uploads/2015/12/17-1.jpg

  http://remembers.tv/wp-content/uploads/2015/12/18-1.jpg

  Jakby coś przypomina, to chyba coś jakby w stylu ISIS. A dochodzą słychy że ISIS z banderowską Ukrainą ma bardzo ciepłe stosunki, broń i ludzie swobodnie przepływają. To nie przypadek.

 22. Maciek

  28 stycznia 2016 at 13:49

  [quote name=”Janusz”](…)[/quote]

  Bebechy realpolitik ,też mniej więcej bym je tak widział . Przyszedł mi na myśl taki bonmot Bismarcka ,że obywatele lepiej sypiają jak nie wiedzą jak wyrabia się kiełbasę i uprawia politykę . No ale dobrze ,że nie wszyscy przedkładają spokojny sen nad próbę zrozumienia otaczającego świata .

 23. Maciek

  28 stycznia 2016 at 14:42

  Tylko w takim przypadku kto stoi za tą kolorową rewolucją ,której forpocztą jest KOD.

  a) Międzynarodówka lichwiarska
  b) j.w. ale tylko na wypadek gdyby PiS za bardzo nadepnął im na odcisk .
  c) Moskwa

 24. Michał Mieczysław

  28 stycznia 2016 at 15:05

  Znów robisz projekcje swojej cechy jaką jest szerzenie czarnej propagandy, czyli udawanie Polaka, w rzeczywistości będąc moskalem, (znanym mi już od jakiegoś czasu z bycia apologetą carskich zaborów!).

  Myślisz, że jestem głupi i klikam w linki putin’owskich botów?

  Możesz Borys dać linki do jakichkolwiek ludzi w dowolnych pozach, z dowolnymi flagami i implikować sobie cokolwiek, że niby to świadczy o całym kraju..

  Jakby co – mam całą galerię moskala modlącego się do portretów Stalina.

  [quote name=”gieptil”]
  Jakby coś przypomina, to chyba coś jakby w stylu ISIS. …[/quote]

  Największym sojusznikiem ISIS jest faszystowski reżim Putin’a.

  Do Państwa Islamskiego trafia ogromna ilość ochotników z Księstwa Moskiewskiego, część których jest agentami FSB/GRU. Moskal popiera dyktatora Assada i bombarduje syryjską opozycję.

 25. Janusz

  28 stycznia 2016 at 15:50

  @ MAciek W kwestii estetycznej Bismarck miał rację, ale brak zainteresowania tylko pogłębia problem.

  a) Plemienna międzynarodówka lichwiarska.

  A PiS nikomu nie nadepnie na odcisk, to populiści oraz pozoranci, wiele szumu o nic. Po owacach ich poznajmy: na razie ustawa o bratniej pomocy nie została unieważniona, a mają większość, mnoga to zrobić w 5 minut. Podobnie inne ustawy, in vitro, przemocowa itd. Nic nie zrobili. Frankowiczów p. Duda wydymał bez mydła. Podatek bankowy to kpina, niecałe 0,5%. Podatek od hipermarketów również, na dodatek uderzy w resztki polskiego handlu. PiS pcha nas do żydowskiej wojny z Rosją i takie jest ewidentnie zadanie tej partii. Moim zdaniem. To mesjanistyczne obłąkanie, samobójcze, ale kto fanatykom zabroni?

 26. abc

  28 stycznia 2016 at 21:20

  [quote name=”Maciek”]Tylko w takim przypadku kto stoi za tą kolorową rewolucją ,której forpocztą jest KOD.[/quote]
  Zapewne w sporej mierze podobne siły jakie próbowały obalić Orbana. Powtarza się np. nazwisko pani Apfelbaum, że o Sorosie nie wspomnę.

 27. Vadim

  30 stycznia 2016 at 16:09

  Pochodzę właśnie z nieszczęśliwej Ukrainy, gdzie wkrótce chyba rozgorzeje na nowo regularna wojna domowa. To wszystko są skutki Majdanu.

 28. Krzysiek

  31 stycznia 2016 at 21:22

  PIS i rząd obecny mają podstawy prawne pozamykać tych petru i innych nawołujących Polaków do wyjścia na ulice. Dlaczego tego nie robią? To oczywiste, też nie mają nic przeciwko, by Polacy nawzajem się wymordowali, a inna nacja dostała teren Polski, w którym rządzą faktycznie OD WIELU LAT nie – patrioci a polskojęzyczni zdrajcy, sprzedawczyki.

 29. Joanna K.

  1 lutego 2016 at 09:06

  Szanowna Pani Autorko – przygotowuję wlaśnie doniesienie do prokuratury o prawdopodobieństwie popełnienia przestępstwa przez demonstrantów KOD-u w moim mieście. W związku z tym poproszę o udostępnienie mi swojego tekstu jako załącznika wyjaśniającego do prokuratury. Czy to jest możliwe?
  Proszę o odpowiedź na pw. Pozdrawiam.

 30. Gerard

  5 lutego 2016 at 22:26

  PiS odłożył na ostatni dzień kwietnia głosowanie nad zablokowaniem wyprzedaży ziemi. A od 1-go maja wchodzi w życie ustawa o wolnej sprzedaży. Czy to nie celowe, by nie zablokować? Wystarczy, że paru posłów zachoruje, paru gdzieś zaginie a jeden się pomyli i po wszystkim!!! Naczelny rozłoży ręce i powie; zrobiliśmy wszystko… Bijmy na alarm!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra