6 krajów ugina się pod dyktatem LGBT

0
0
0
/

Propaganda LGBT dociera już do krajów Azji i Afryki.

Kolumbia
Juan Fernando Cristo zapowiedział, że rząd uzna tzw. "małżeństwa" homoseksualne. Powiedział: "Równość jest niepowstrzymana i równość także przybywa do Kolumbi". Wedle danych CIA 90% mieszkańców stanowią katolicy. Związki sodomitów poparł trybunał konstytucyjny. Zezwolił, aby homoseksualiści adoptowali dzieci.
Maria Victoria Calle Correa z trybunału konstytucyjnego uważa, że "społeczeństwo jest gotowe do akceptacje tej decyzji". Gender uważa za "bezsprzeczną rzeczywistość" a przeciwników LGBT uważa, że "są ślepi" na zmiany. Ocenia, że gender cechuje neutralność bez wpływu na moralne, fizyczne i duchowe cechy człowieka. Wychowana przez homoseksualistki Heather Barwick powiedziała na łamach The Federalist: "jako mała dziewczynka desperacko pragnęłam tatusia". Sprzeciwia się, aby osoby LGBT posiadały dzieci. Badania Paula Camerona wskazują, że nastolatki z domów rządzonych przez sodomitów mają problemy z narkotykami oraz posiadają myśli samobójcze.
Wedle danych Pew Research w 2014 64% Kolumbijczyków sprzeciwiało się, aby prawo uznało związki homoseksualistów.

Jamajka
Minister sprawiedliwości Mark Golding i burmistrz Angela Brown Burke w Kingston popierają manifestacje sodomitów, tzw. "obchody dumy" gender. Zdaniem prawnika LGBT Maurice Tomlinson tworzą wyłom dla forsowania zasady równości. Planuje, że w lutym 2016 zniesie w sądzie karanie za homoseksualizm. Między 2011 a 2014 trwały próby wprowadzenia gender jako normy. Od 2005 sodomici nie byli karani przez sądy. Przeciw homoseksualizmowi występowała policja Jamajki. Teraz walczy z "homofobią". Uczestniczy w szkoleniach z gender.
Za jednoczeniem ruchu LGBT w kraju stoi m. in. Dane Lewis z J-Flag. Walczy o uznanie tranwestytów. Za wroga równości uważa kościoły. W Jamajce dominują protestanci 64,8%, a katolicy 2,2%. Role przewodnią mają Adwentyści Dnia Siódmego - 12% i Zielonoświątkowcy - 11%. Stanowią najliczniejsze grupy wśród protestantów.
Strategia Lewisa opiera się na wykorzystaniu przywódców kościołów do promocji akceptacji homoseksualizmu. Tym sposobem osiągnie cel długofalowy: "Prawo [zgodne z gender] samo nie naprawi wszystkiego, ale wyśle znaczącą wiadomość, naszym celem średnioterminowym jest dotarcie do serc i umysłów szerszej społeczności".

Mozambik
Od czerwca 2015 wprowadził uznanie sodomii za normę. Zniósł kary za homoseksualizm. Były prezydent Joaquim Chissano w 2014 ogłosił: "nie możemy pozwolić dłużej na dyskryminację ludzi w oparciu o wiek, płeć, etniczność, status migracyjny, orientacje seksualną i tożsamość gender", bo w ten sposób "uwolnimy pełny potencjał każdego człowieka". Katolicy stanowią tutaj 28,4%, muzułmanie 15,5%, protestanci 12,2%.
Od 1979 na terenie kraju fundusz ludnościowy ONZ promuje antykoncepcje oraz wychowanie seksualne. Wedle danych UNFPA za 2014 na walkę z HIV i AIDS Organizacja Narodów Zjednoczonych przeznaczyła 118 tys. dolarów. Z kolei na promocję antykoncepcji 3,441 mln, a na wychowanie seksualne 0,969 mln. Koszt promocji równości gender kosztował 571 tys. dolarów (5,7% wszystkich funduszy). Usługi związane z seksualnością człowieka stanowiły 68,5% środków jakie otrzymał Mozambik.
Miejscami oddziaływania ze strony rządu wedle dokumentów ONZ są ministerstwo zdrowia, edukacji, a także organizacje skierowane ku nastolatkom i kobietom. Organem doradczym jest Lambda od 7 lat. Przedstawiciel tej organizacji LGBT, Carina Capitine, wskazuje, że planuje wprowadzenie związków homoseksualnych do prawa oraz adopcję przez nich dzieci. Czeka, aż Lambda umocnieni pozycję w Mozambiku.

Nepal
Działania na rzecz LGBT rozpoczęły się w 2006. Od 2015 uznają w paszporcie istnienie trzeciej płci gender (tj. "nieokreślonej"). LGBT w Nepalu działa jako społeczność hijra. Od września 2015 konstytucja kraju chroni obywateli gender. Zdaniem Human Right Watch Campaign Nepal stał się "pierwszym krajem w historii Azji" uznającym LGBT. W rządzie znalazł się homoseksualista Sunil Babu Pant.
Hindusi stanowią tutaj 81,3%, buddyści 9%, muzułmanie 4,4% a chrześcijanie 1,4%.

Tajwan
Victoria Hsu z Taiwan Alliance to Promote Civil Partnership Rights uznała za dobrą monetę: "że nasz nowo wybrany prezydent otwarcie poparł związki homoseksualne [tzw. 'małżeństwa']". Zauważa, że w prawie nie zostały jeszcze zrównane z rodziną.
Rząd dopuszcza rejestrowanie związków w Tajpej. Daje to im przywileje w przypadku korzystania z opieki zdrowotnej. Od 2002 osoby LGBT manifestują "dumę" z gender w paradach równości. Jak podaje Eddy Chang z Taipei Times w 2015 zorganizowali nawet chór promujący LGBT. Pojawili się duchowni wspierający "walkę z homofobią".
Policja zwalcza homoseksualistów, bo łączy ich z narkotykami. Sprzeciw wyrażają także politycy. Buddyści i taoiści stanowią na Tajwanie 93% ludności, chrześcijanie 4,5%.

Wietnam
Związki homoseksualne są uznane przez rząd. W Nguyen Hue odbywają się parady równości. Od grudnia 2015 prawo uznaje, że kto dokonał operacji zmiany płci ten wykaże "nową" w dokumentach. Jeszcze w 2014 prowadzono leczenie homoseksualizmu. Społeczeństwo krytykowało sodomię.
Rząd wprowadził program Lương Thế Huy na rzecz promocji LGBT i zmiany nastawienia obywateli. W 2009 połowa społeczeństwa popierała leczenie sodomii, 54% uważało że bierze się z braku zainteresowania rodziców a co trzecia osoba uważała je za chorobę. W kraju działa 11 wyznań zebranych w 37 organizacjach. Buddyści stanowią około 9% a katolicy 7% ludności.

 

Jacek Skrzypacz

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną