Z kraju

KE chce wymusić na Polsce przyjęcie nawet 200 tys. imigrantów!

skiba_jakubJak dowiedział się portal Prawy.pl, Komisja Europejska naciska, aby rząd Beaty Szydło przyjął nie 100 tysięcy muzułmańskich imigrantów, o czym mówiło się wcześniej, ale dwukrotnie więcej – takie jest rzeczywiste zobowiązanie poprzedniego rządu PO-PSL.

– Pojawia się pytanie, czy zostaniemy zmuszeni do tego, żeby przyjmować imigrantów z Bliskiego Wschodu, grozi nam 100 tys. do 200 tysięcy? – zastanawiał się Jakub Skiba, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji podczas środowej konferencji zorganizowanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. – Rząd nie uważa tego za korzystne dla Polski – dodał.

– Jednym z argumentów, który jest do nas kierowany jest „i tak się przed tym nie obronicie” – wyznał, zauważając, iż jeżeli chodzi o Bliski Wschód nie ma perspektywy rozwiązania tego problemu.

W rozmowie z portalem Prawy.pl nie krył obaw co do dalszego przebiegu rozmów z europejskimi partnerami. – Niestety są to poważne naciski. Jesteśmy otaczani pewnym ostracyzmem i musimy czynić wiele zabiegów, żeby przedstawiać nasze działania o interesy Polski i krajów regionu jako działania w pełni europejskie – relacjonował.

Jakub Skiba przyznaje, iż działania KE to nie tylko próba dokonania ostracyzmu politycznego, lecz także silne zakulisowe naciski. – W ten sposób wygląda dyplomacja – uspakajał.

– Głównym argumentem, jaki pojawia się w tej dyskusji „jest zawieszenie strefy Schengen i stworzenie strefy mini-Schengen, jeżeli nie będziemy skłonni przyjąć tych imigrantów – stwierdził. Na pytanie, czy warto walczyć o strefę Schengen w sytuacji, kiedy Polakom grozi tak wielkie niebezpieczeństwo, oświadczył: „To należy do wyboru przez naród, przez obywateli Polski”.

Jego prywatnym zdaniem „kwestia interesu jest zdecydowanie ważniejsza niż nawet zawieszenie strefy Schengen”. Zaznaczył przy tym, iż on sam nie może się wypowiadać w imieniu wszystkich.

 

Fot. Anna Wiejak

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. Wojciech

  18 lutego 2016 at 16:09

  Ten pan puszcza w eter informacje co ludzie o tym myślą ,klasyka soc techniki.Rząd PoPis to jedno i to samo .Ile jeszcze ten durny lud da się nabierać ?Co to za bredzenie o zmuszaniu.

  • IGUASU

   18 lutego 2016 at 17:54

   glupio facet gadasz PO i PiS to nie to samo jak n ie mozesz tego przyswoic to pierdolnij sie czerepem o sciane tak w skrocie wygladaja Twoje brednie a teraz jesli jestes powazny cokolwiek
   to zastanow sie jak mamy sie bronic przed tym zobowiazaniem ktore podpisalo PO

   • Wojciech

    19 lutego 2016 at 10:39

    O widzę wyznawca PoPis-u ,gościu poczytaj trochę historii ,najlepiej od 1944 roku. Jak potrafisz czytać ze zrozumieniem to może zmienisz wyznanie.Czego życzę mimo wszystko .Może Bóg się nad Tobą zlituje i Cię oświeci.

   • endriu

    19 lutego 2016 at 14:57

    Masz rację, nie to samo, PiS jest jeszcze gorszy bo utrzymał wszystkie podatki, które nałożyło na nas PO i dołożył jeszcze swoje nowe.

   • vtoo

    19 lutego 2016 at 16:41

    tak samo jak Dania zrobila – zmienic warunki – oni wzieli tylko homosexualistow to my mozemy tylko chrzescijan

  • Vaz

   23 lutego 2016 at 08:15

   Znaczy wedlug ciebie Skiba powiedzial cos zlego, nieslusznego, klamliwego? CO konkretnie? A co konkretnie masz na mysli w zdaniu: „Rzad PoPis to jedno i to samo”, jakie fakty? Co konkretnie znaczy wyrazenie „rzad PoPis”? Oswiec.

  • AliBabaHunter

   24 lutego 2016 at 07:11

   Nie pijcie tyle Wojciechu i nie chodzcie na pochody KODu na mrozie, bo sie wam calkiem w pustym lbie pokielbasilo. Sie kuzwa POPiSaliscie swoja wypowiedzia

 2. Zuza

  18 lutego 2016 at 20:32

  Odpowiedź na pytanie, dlaczego Pani Merkel z uporem maniaka zaprasza emigrantów islamskich do Nieniec, zatem też do UE, jest w tym dokumencie zamieszczonym na YouTube – ustaw film na 43% a zobaczysz P. Merkel, ale warto zapoznać się z całym dokumentem, aby zrozumieć ideę niszczenia państw narodowych UE.

  To jest elitarny biznes.

  https://www.youtube.com/watch?v=C4QOBpxhg98

 3. ss

  18 lutego 2016 at 21:52

  banialuki

  Polska mialaby wziac 5 razy wiecej muzelzmanow niz francja

 4. Obol

  19 lutego 2016 at 00:44

  Minister Waszczykowski dobrze mówił.
  Jak p.Merkal chce, to trzeba zażądać Euro od p. Merkel, aby ich Wyszkolić, za pieniądze z Unii, na żolnierzy. Dać im kałasznikowy za pieniądze Unijne od P. Merkel oczywiście, i spuścić na spadochronach nad Syrią i Irakiem. Niech walczą o swoją wolność sami a nie żebyśmy ich karmili, odziewali i dostarczali im kobiety, („bo im jaja puchna”), zamiast wysyłać naszych chłopców z NATO żeby walczyli za nich. Niech sobie radzą sami. Jest ich około miliona. Kupa chłopa. Powinni wygrać z Assadem etc.

 5. emer

  19 lutego 2016 at 00:57

  był plan UE= Berlin=USA=Izrael=grupa Bildenberg , który jest zagrożony, bo „śmietnik imigracyjny europy” /kraje unijne 3 transzy, w tym Polska – wypowiedź Schroeder 2014/ zbuntował się. —- http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/69779-szwindel-stulecia-dlaczego-w-pierwszej-kolejnosci-za-muzulmanami-sa-michnik-smolar-i-gross

 6. BoloŁącznik

  19 lutego 2016 at 08:46

  „i tak się przed tym nie obronicie” wierz mi ciemniaku że obronimy się i to bez większego trudu

 7. Jerzy Kleban

  19 lutego 2016 at 09:21

  Jakub Skiba najprawdopodobniej pochodzi z rodziny, mające korzenie protestanckie albo chazarskie. Nie ma w tym nic złego, oczywiście. Ale w Polsce , w latach 60-tych, rodziny katolickie niesłychanie rzadko nadawały swoim dzieciom żydowskie imiona -raczej słowiańskie.”Jakuby” były zawsze popularne wśród Chazarów i protestantów.
  A jeśli tak, to nie budzi naszego zdziwienia fakt, że „robi” on w tradycyjnym „biznesie , że właśnie PIS powołał do do NBP jak również,i, że to on wysyła „próbny balon”.
  Ale 100.000 „importów”, to zwiększony przyrost naturalny …”Polaków” -tym samym demograficzna groźba zostanie zlikwidowana. Od lat pisze, że w Krakowie wielki „Zygmunt” zamilknie,
  a rozlegnie się o 12-tej (i wcześniej) głos muezina.

 8. Rubinstein

  19 lutego 2016 at 15:39

  nie, i wszyscy którzy podniosą łapsko na Naród Polski będą musieli zostać zgładzeni.

  • Jerzy Kleban

   20 lutego 2016 at 14:30

   Brzmi dobrze i ja sie pod tym oburącz podpisuję. Ale w artykule na tym samym portalu wygraża Polsce jakiś Chazarek, Holland, z Francji…: że niby „powinniśmy przyjąć nawet do 200.000 muzułmanów”… Te 200.000-gdyby, chorujący na unię PIS się zgodził- oznacza w ciągu 10 lat prawie 1 mln. islamistów…
   A wtedy „Zygmunt” zamilknie.Tak samo jak milkną jeden po drugim dzwony z skandynawskich zborach protestanckich.
   Milkną by „nie drażnić muzułmanów”.

   • POlska

    20 lutego 2016 at 17:25

    Bedziemy i gnębić Bić ,urwa murzynów ! wyglądaja okropnie , strach na nich patrzeć !! nie wychowane bydło , mówię tu zresztą tylko o mężczyznach , łobuzów , nie mam nic dla kobiet i dzieci , ale ci młodzi to bydło! , zapierdalać do swojego kraju i walczyć , a ty Polsko nie przyjmuj ich , nikt nit może zmusić ,bydło! , bydło , bydło!!

 9. Rebel

  19 lutego 2016 at 20:04

  Taka sytuacja:
  Pewna rodzina posiada psa który jest zwyrodniałym , agresywnym starym psem, szczeka bez powodu i probuje ugysc każdego kogo napotka z właścicielem wlacznie. Oczywiście wszyscy miszkancy domu maja tego dosyć i próbują go komuś oddać. Zrobią wszystko żeby pozbyć się problemu. Tylko problem tkwi w tym ze nikt nie chce sobie robic kłopotu i nie przyjmie do swojego domu psa ktory bedzie złym psem.

  • AliBabaHunter

   24 lutego 2016 at 07:13

   Zgadzam sie, tyle tylko, ze nie porownywal bym muslimskiego robactwa do psow, ktore sa naszymi przyjaciolmi a nie wrogami 🙂

 10. renegeate

  25 lutego 2016 at 12:47

  wasze niedoczekanie ! Angela buduje KALIFAT EUROPEJSKI nie będziemy jej przeszkadzać. Pzecież nikogo sie nie pytała, żadnego z krajów UE. Niech sie buja.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra