Z zagranicy

Koalicja przeciwko Trumpowi

prawy.pl_images_nowe_stories_politycy_trump_donald1Konkurenci z Partii Republikańskiej, wspólnie z największymi mediami, zawiązują koalicję przeciwko Donaldowi Trumpowi. Chcą zablokować jego nominację w wyborach na prezydenta USA.

Publicyści reprezentujący najważniejsze amerykańskie gazety, na co dzień sprzeczający się ze sobą, nawołują do zatrzymania „za wszelką cenę” nominacji Donalda Trumpa jako kandydata Republikanów w wyborach prezydenckich. Popierają ich Marco Rubio i Ted Cruz- główni rywale Trumpa.

Do zatrzymania Trumpa nawoływał The Washington Post. Zdaniem jego publicystów, kandydatura Trumpa to pomyłka i „jest nie do pomyślenia”, aby „człowiek, który stworzył chwilowy efekt, teraz reprezentował wyborców  amerykańskich.”

Panika wybuchła po wypowiedzi przewodniczącego komitetu Partii Republikańskiej Reince Priebusa. Zasugerował on, że po ostatnich prawyborach w Newadzie, w których Trump odniósł miażdżące zwycięstwo nad rywalami, należy jego wskazać jako kandydata na prezydenta USA. „Zwycięstwo w wyborach wybaczy grzechy Trumpa z kampanii” – powiedział Priebus, pytany o kontrowersyjne wypowiedzi miliardera.

Źródło: Christian Post

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra