Z kraju

Szczepionkowa mafia zablokowała film? Śmiała reakcja De Niro! Świadectwa polskich rodziców!

vaxxedFilm pt. Vaxxed “from Cover up to Catastrophe” ukazuje skandaliczną korupcję i kryminalne fałszerstwa w CDC, których celem było ukrywanie prawdy przed społeczeństwem o wielkiej toksyczności szczepień, odpowiedzialnych za bezprecedensowy w historii ludzkości medyczny holokaust milionów dzieci i ich tragiczne okaleczenie – mówi lekarz, prof. Maria Dorota Majewska.

CDC to amerykańska agencja rządowa kontroli chorób, która opracowuje kalendarze szczepień. Jej oficjalnym zadaniem jest pilnowanie bezpieczeństwa szczepionek.

Film zrealizowany przez dr Andrew Wakefielda (brytyjski lekarz naukowiec, który jako pierwszy zwrócił uwagę w literaturze naukowej na związek autyzmu ze szczepieniami) miał zostać wyemitowany na jednym z festiwali filmowych, ale na skutek protestu środowisk szczepionkowych pod wpływem nacisków Robert De Niro wycofał proponowany przez siebie obraz Vaxxed. W programie telewizyjnym NBC oburzony aktor przyznał, że nie można nie pytać o związek pomiędzy podobnymi sytuacjami, a biznesem firm farmaceutycznych. De Niro po raz pierwszy wyznał, że jego nastoletni syn jest chory na autyzm, co zdaniem obserwacji żony aktora ujawniło się już następnego dnia po szczepieniach.

 – Ja akurat kręciłem film. I byłem w trakcie pracy nad wieloma rzeczami. Uważam, że ten film jest czymś, co ludzie powinni zobaczyć. I jest jeszcze inny film pt. „Trace Amoutns” (Śladowe Ilości). W tych filmach jest sporo informacji na temat rzeczy, które dotyczą CDC, firm farmaceutycznych; tam jest wiele rzeczy, o których się nie mówi. Jako rodzic dziecka, które ma autyzm, jestem zaniepokojony i chcę poznać prawdę – mówił De Niro. Aktor dodał, że nie jest przeciwnikiem wszystkich szczepionek, ale uznał, że niektóre dzieci po otrzymaniu niektórych szczepień mogą tego nie przeżyć.

Obejrzyj wypowiedzi Roberta De Niro: http://www.cda.pl/video/6453211f

– Wycofanie filmu „Vaxxed” z festiwalu Tribeca doskonale pokazuje mechanizm działania cenzury informacji o cenie jaką płacą rodziny dzieci, którym szczepionki zniszczyły zdrowie. Wbrew pozorom dla filmu to była doskonała reklama, bo wszystkie bilety są błyskawicznie wyprzedane, a zainteresowanie ciągle rośnie – powiedziała Prawy.pl Justyna Socha z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Film Vaxxed opowiada o ujawnionym przez jednego z naukowców CDC oszustwie jakiego dopuścili się urzędnicy, żeby ukryć dane pokazujące wpływ wczesnego podania szczepionki MMR na wystąpienie autyzmu.

– Zaufanie do szczepień było dla urzędników ważniejsze od bezpieczeństwa dzieci, którym szczepionki ewidentnie szkodzą. Również w naszym kraju dla mylnie pojętego wyższego dobra od rodziców oczekuje się milczenia o tym, co dzieje się z ich dziećmi po szczepieniach oraz wywiera się wpływ na dostrzegających to lekarzy oraz dziennikarzy, ale ten czas dobiega końca – dodaje Justyna Socha.

O skutkach poszczepiennych niespełna miesiąc temu pisało na portalu społecznościowym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepionkach STOP NOP. Po wymienieniu listy niepożądanych objawów wynikających ze szczepień stowarzyszenie informowało:

„Poważne powikłania szczepienia mogą prowadzić do trwałego uszkodzenia ciała lub śmierci. Upewnij się, że wszystkie problemy zdrowotne, hospitalizacje i urazy, które występują po szczepieniu są odnotowane w dokumentacji medycznej i skorzystaj z prawa do kopii dla osoby zaszczepionej lub rodzica / opiekuna takiej osoby.”

Pod wpisem ukazała się seria komentarzy od rodziców, których wpisy warto przytoczyć w całości (pisownia oryginalna):

 

Agnieszka Wisniewska:

„Moja 5letnia córka po szczepieniu w drugą noc tak strasznie krzyczała że szok. Cała noc!!!! Mówiła że mrówki ma w głowie. Potem zapalenie ucha doszło. I wtedy odnalazlam wasza stronę i zaczęłam czytać z przerażeniem. Dwie starsze córki szczepilam wszystkim co popadnie bo tak ufalam w system który ma niby chronić nasze dzieci. I co dalej? Co z tym nopem? Mam próbować oczyścić jej organizm z metali ciężkich czy jak? To dla mnie ważne. Najstarsza ma aspergera. Nie chce by najmłodsza coś załapała”

 

Milena Wu:

„Czy nop można zgłosić nawet po kilku latach? Niespełna 18 miesieczny zdrowy syn w tydzien po podaniu prevenaru dostał obturacyjnego skurczu oskrzeli, ktory zakończył się hospitalizacją. Dokumentacja na pewno w szpitalu jest. Od tego momentu rozpoczęły się u syna problemy ze zdrowiem. Podobnie zareagowała trochę starsza córka. Oboje szczepieni ta sama szczepionka w tym samym czasie. U obojga rozwinęła się astma.”

 

Doti Be:

„Mój syn chorowal po szczepieniach, goraczkowal ponad 40 st. ale.lekarz stwierdził ze to nie jest po szczepieniach. Moim zdaniem szczepienia powodowaly wysokie.gorączki i zaburzenia jakie syn ma dzisiaj.”

 

Agnieszka Zając:

„moja córcia miała szczepionke 24 lutego- blonica, tezec, krztusiec, polio, hib. od 2 tygodni nie wodzi wzrokiem za zabawkami, nie reaguje na swoje imię, zawiesza sie jakby byla w innym swiecie, kupki raz bardzo twarde a raz sama woda plynie, placze codziennie wieczorami nawet 3 godziny, temperatura ciala waha się co parę godzin od 36,6 do 37,5. zaciska dziąsła wargami, w dzien spi po 40 minut a ma 8/5 miesięcy, prezy sie, przestala sie uśmiechać i pediatra powiedzial ze to mogą byc objawy padaczki.mozliwe ze po szczepionce? (…) wysłali mnie do neurologa . lekarze mówią ze to absolutnie niemożliwe ze po szczepionce a mamy następna dawke 13 kwietnia, ale na pewno już nie pójdę.”

 

Agnieszka Grzeszczak Kulesza:

„Teraz już wiem dlaczego moja córeczka nie spała 2,5 roku!!! Ani w dzień ani w nocy. Chodziłam po lekarzach a oni się tylko śmiali a ja chodziłam po ścianach! A co u tego maluszka musiało dziać się w główce???!!!”

 

Izabela ring:

„U nas zapalenie krtani w niecale 24 h od szczepienia.Potem zaprzestałam szczepień i od tego momentu zaraz minie 2 lata w ciągu których mała nawet kataru nie miała.”

Więcej informacji na profilu: https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

58 komentarzy

58 Komentarzy

 1. Roni

  19 kwietnia 2016 at 10:53

  Odsyłam wszystkich rodziców do dr.Jaśkowskiego https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/dr-jerzy-jaskowski/

 2. andrzej D..A

  19 kwietnia 2016 at 11:15

  Banda idiotów cofnijcie nas do Średniowiecza, a leczyć będziemy się u przykościelnych znachorów!!

  • Grzegorz

   19 kwietnia 2016 at 12:31

   Panie Andrzeju, nikt Pana nie przymusza do nieszczepienia, a nas którzy mamy wątpliwości zmusza się do szczepienia swoich dzieci pozbawiając nas podstawowych praw człowieka. Pozdrawiam

  • jjj

   19 kwietnia 2016 at 12:31

   Do andrzej D..A – Już Hipokrates, żyjący w V-IV w. p.n.e. wiedział, że brak lekarza jest bezpieczniejszy dla pacjenta niż zły lekarz. Dlatego nauczał lekarzy: primum non nocere.

  • Czytelnik#

   19 kwietnia 2016 at 14:18

   Do średniowiecza, gdzie Polska była od morza do morza?
   Czemu nie.

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:24

   Panie Andrzeju. Proszę włączyć swój mózg. Jeśli go Panu nie zniszczono „szczepieniami” za młodu 🙂 .. A POTEM dopiero zabierać głos.. CHYBA, że jest Pan płatnym trollem 🙂

  • perem

   20 kwietnia 2016 at 20:47

   o co ci chodzi fjucie, bo nikt tego nie wie, szczepionke dostales?

 3. Kuku

  19 kwietnia 2016 at 12:07

  Petycja o indywidualny program szczepień dla dzieci

  My, rodzice dzieci, które doświadczyły powikłań poszczepiennych oraz wszystkie osoby, które mają na względzie ich dobro, w celu ich ochrony, apelujemy o podjęcie uchwały o potrzebie stworzenia indywidualnego programu szczepień oraz szerokiej debaty na temat obecnego i ciągle poszerzanego kalendarza szczepień. Stan zdrowia polskich dzieci jest coraz gorszy. Świadczą o tym alarmujące statystyki zachorowań (1) i dramatycznie rosnąca liczba hospitalizacji, co jest bezpośrednio zbieżne czasowo z rozszerzaniem kalendarza szczepień, wzrostem realizacji nowych szczepień zalecanych i użycia nowych szczepionek wieloskładnikowych (szczególnie u coraz intensywniej szczepionych niemowląt). (2)

  Propozycje istotnych zmian powinny zostać poddane dyskusji w gronie niezależnych – od koncernów farmaceutycznych – naukowców i lekarzy. Wnosimy o:

  1. Wyeliminowanie wszystkich szczepionek z tiomersalem.
  2. Zrezygnowanie ze szczepienia noworodków przeciwko WZW B (za wyjątkiem noworodków z grup wysokiego ryzyka, czyli w przypadku, gdy matka jest nosicielką wirusa WZW B).
  3. Zrezygnowanie ze szczepienia noworodków szczepionką BCG.
  4. Z wyjątkiem ww. grup ryzyka, rozpoczęcie szczepień od 4 miesiąca życia.
  5. Zrezygnowanie ze szczepionki krztuścowej pełnokomórkowej.
  6. Podanie szczepionek przeciwko maksymalnie trzem chorobom w jednym dniu.
  7. Rezygnacja z podawania skojarzonych szczepionek zawierających żywe wirusy i podawanie ich pojedynczo w bezpiecznych odstępach czasu.
  8. Udostępnienie szczepionek monowalentnych, w szczególności przeciwko odrze.
  9. Zobowiązanie szczepiącego lekarza do przeprowadzenia wstępnego wywiadu z rodzicami na temat alergii, astmy i innych chorób typu autoimmunologicznego i neurologicznych oraz powikłań poszczepiennych u członków rodziny, co pozwoli przewidzieć, czy udanego dziecka mogą wystąpić groźne reakcje poszczepienne. Takie dziecko powinno mieć opracowany indywidualny, bardzo ostrożny program szczepień.
  10. Stworzenie systemu monitorowania stanu zdrowia dziecka po szczepieniu, by w porę uchwycić stany zagrażające życiu lub zdrowiu dziecka.
  11. Stworzenie narodowego programu obowiązkowej rejestracji powikłań i zgonów poszczepiennych. Dane te powinny być raportowane do (WHO) i informacje o powikłaniach powinny być zamieszczane w książeczkach zdrowia dziecka (3) (w tym opracowanie procedur dla placówek gdzie zgłaszają się rodzice z chorymi dziećmi, zwłaszcza dla szpitali).
  12. Udostępnienie etycznych odpowiedników dla nieetycznych szczepionek produkowanych w oparciu o linie komórkowe z aborcji, w szczególności szczepionki przeciw odrze i różyczce. (4)
  13. Zamianę terminu „szczepienia obowiązkowe” na „szczepienia refundowane” w obowiązujących przepisach. (5)
  14. Stworzenie Narodowego Programu Karmienia Naturalnego mlekiem matki w celu profilaktyki wielu chorób. (6)

  Obecnie prawa pacjenta są łamane. Osoby nieszczepiące według urzędowego kalendarza zmusza się do podpisywania niezgodnego z prawdą oświadczenia tzw. świadomej odmowy szczepień, co jest bezprawiem. Mamy sygnały o próbach szantażu i wymuszania, zmuszania do dużej liczby szczepień naraz i to wszystko w sytuacji, gdy NOPy czyli niepożądane odczyny poszczepienne nie są notowane, w 18 krajach Europy jest wolność wyboru (7), a w 14 od wielu lat funkcjonują fundusze odszkodowań. (8)

  Od Prezesa Rady Ministrów domagamy się przedłożenia Sejmowi odpowiedzi rządu na sądowe stwierdzenie iluzoryczności monitoringu bezpieczeństwa szczepień oraz niewiarygodności rejestru powikłań poszczepiennych (Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, sygn. akt: III Kp 1672/15), a także opinii rządu o skutkach publicznej niedostępności treści Centralnej Ewidencji Badań Klinicznych oraz dokumentów badań klinicznych złożonych w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (wymóg wykazania interesu prawnego).

  Aktualnie obowiązujący sztywny program szczepień i brak indywidualnego podejścia stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia polskich dzieci, a państwa, które wymagają większej liczby dawek szczepionek zwykle maja wyższe wskaźniki śmiertelności niemowląt. (9)

  http://citizengo.org/pl/33513-petycja-o-bezpieczniejszy-kalendarz-szczepien-dla-dzieci

 4. luko

  19 kwietnia 2016 at 12:29

  A co na to prezes z prezydentem? No i cały PIS. Wybraliście idiotów to macie. Wam starcy już nic nie grozi. Ale wasze wnuki będą upośledzone. Mogę się założyć, że niedługo przeciwnicy szczepionek będą nazywani faszystami.

  • Aga

   19 kwietnia 2016 at 15:15

   Jasne a PO z Nowoczesną na pewno by się przejęli 🙂 jeszcze bardziej by dociskali, żeby kasa od lobbystów się zgadzała 🙂

  • perem

   20 kwietnia 2016 at 20:50

   to co mieli ci starzy idioci pozostac , ktorzyby jeszcze wiecej szczepionek naszym dziecio wstrzykneli?

 5. Rycho

  19 kwietnia 2016 at 12:37

  Nie po to jankesi dali im wygrać wybory, żeby teraz szczepionek nie kupowali. Warto pamiętać, że u tego od czci i wiary odżegnywanego Putina obowiązek szczepień nie istnieje.

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:26

   ..na razie.. 😉

 6. egzorcysta

  19 kwietnia 2016 at 13:45

  „Przygadal kociol garnkowi” krytykujac lobby szczpionkowe.Nie dalej jak z 5 dni temu pod artykulem „Polski pacjent w kwestii szczpien jest ubezwlasnowolniony”, napisalem dosc dlugi komentarz, na temat zachowan sie prezydenta Dudy w tej kwestii i ujawnilem linki do materialow na temat skutkow ubocznych szczpien.Co zostalo przez cenzora nie dopuszczone jako komentarz.Nie bardzo wiem co sie nie podobalo, czy to, ze prezydent Duda jak juz tylko mogl to jako pierwsze odwdzieczyl sie koncernom farmaceutycznym za cos , albo podajal decyzje nie majac nalezytej wiedzy na temat szczpien i ich skutkow ubocznych w co nie wierze.Czy moze sie nie podobalo ze wlasnie PiS nam ufundowal to ubezwlasnowolnienie, ze wchodzi do domu felczer z policja i wojskiem ubranym na czarno i jada wszystkich po kolei kogo zastali dom po domu jak ksiadz po kolendzie.
  „Po owocach ich poznacie”.Nalezy sie wiec zastanowic widzac te owoce,czy „prawy” to „Prawy” czy moze lewy juz.

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:36

   Też tę tendencję tu zauważyłem…
   Rzadko jest co poczytać.. 80%, to jakieś nawiedzone modły maryjne.. Ktoś celowo i systematycznie, hasło „Polska, Rodzina, Tradycja” – wpuszcza w maliny najróżniejszych, nawiedzonych i oderwanych od SPRAW ŻYWOTNIE NAJISTOTNIEJSZYCH, lokalnych „kółek różańcowych”… ZNOWU jakiś JUDAsz przechwycił stery…
   VIVATNT, więc portal „LEWY.pl” !…

 7. Zuzia

  19 kwietnia 2016 at 14:12

  Milena Wu czy Doti Be to rzeczywiście wiarygodni świadkowie.

 8. Zuzia

  19 kwietnia 2016 at 14:14

  Amerykańscy komandosi nie śpią krócej a potem umierają. Ale dzieci nie szczepione stają się cyborgami. Nie śpią 2,5 roku. Pani Kulesza wie. Lepiej.

 9. Ola

  19 kwietnia 2016 at 14:26

  Szczepcie cymbały …do czasu.DCD ma krew na rękach a wy im wierzycie.

 10. Krystian

  19 kwietnia 2016 at 14:43

  Powinniśmy zrezygnować z każdej formy leczenia przecież każda operacja, zabieg niesie ryzyko prawda? Proponuję ogólnonarodowe kursy z zielarstwa, a przy następnej epidemii np Ospy prawdziwej,dzumy, gruźlicy itp pozamykamy się w domach z różańcem.

  • Em27

   20 kwietnia 2016 at 08:31

   Odsyłałam do literatury mówiącej o historii szczepień. Zapadalność na choroby zakaźne drastycznie zmalała przed wprowadzeniem szczepionek przeciw tym chorobom. A dżuma sama zniknęła bez żadnych szczepień. Pozdrawiam

   • Krystian

    20 kwietnia 2016 at 13:25

    Em27 Pierwszą szczepionkę przeciw dżumie opracowano w 1890 roku. Na rynku dostępna jest szczepionka przeciw dżumie, która zawiera bakterie zabite formaliną. Zapewnia ona ochronę przed postacią dymieniczą.

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:32

   Aja – proponuję Panu WŁĄCZYĆ MÓZG, Panie Krystianie…
   Po to go Pan ma, żeby MYŚLEĆ, czyli przetwarzać logicznie, percepowane materiały…
   A materiałów jest ostatnio coraz więcej…
   A POTEM dopiero zamieszczać kwaśne i dowcipne komentarze…

   • Krystian

    20 kwietnia 2016 at 16:23

    Panie Angol jak będzie dostępna szczepionka na głupotę to proszę nie oponować i zapisać się na szczepienie.

  • perem

   20 kwietnia 2016 at 20:56

   wpakuj swa ironie pomiedzy swe jadra i przyklasnij dlonmi, a wtedy bedziesz wiedzial w ktorym miejscu masz mozg do myslenia.

   • Krystian

    20 kwietnia 2016 at 22:58

    perem rozumiem, że proponujesz tylko przetestowane na sobie metody szukania mózgu, lecz w twoim przypadku, pomimo wielokrotnych prób i bólu jąder ta metoda nie zdała egzaminu i nadal szukasz zaginionego rozumu? Próbuj, próbuj i nie zważaj na ból…

 11. kira

  19 kwietnia 2016 at 15:00

  Nie dałoby się bez tych idiotów i cymbałów? Powiem tak: niech sobie szczepią skoro chcą (choć dzieci szkoda, bo co one winne?) ale niech potem nie mówią, że nie wiedzieli. W tej chwili nie ma już takiego argumentu, chyba, że ktoś bez prądu i mediów żyje na bezludnej wyspie

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:43

   „Niech sobie szczepią, skoro chcą”.
   GDYBY to było takie proste…
   A ludzie RZECZYWIŚCIE NIE WIEDZĄ, ponieważ w rzeczonych „mediach” tej informacji NIE MA !.. Lub jest, ale SKŁAMANA, w kierunku ośmieszenia ! Trzeba pamiętać – CZYJE te media są !..
   A dzieci ? I TAK – NIE SĄ Rodziców, lecz PAŃSTWA (faszystowskiego)..
   Mam nadzieję, że to ktoś przeczyta, zanim CENZOR to zdejmie..

   Sęk w tym, że to nie wystarczy EUGENICZNYM ZBRODNIARZOM, spod znaku Billa Gates-a…
   Chodzi o ZMUSZENIE WSZYSTKICH (z wyjątkiem „lepiej urodzonych”..) do ulegnięcia GENOCYDOWI, jakiemu nas poddają…
   I tu nie ma dyskusji, ani odwoływania się do Władzy, która musi robić to, co jej KAŻĄ, inaczej jej Starsi i Mądrzejsi przypomną, z czyjego nadania rządzą…
   Nie pomogą też żadne „petycje”, które zostaną po prostu olane.
   Ludzie muszą się przeciwstawić SIŁĄ. I na PRZEMOC (czarnych mundurków) odpowiedzieć PRZEMOCĄ.. Zebrać się na danej ulicy i ROZPIEPRZYĆ towarzyszącą „felczerowi” grupę psów…
   Przykro mi…

 12. Polio Gruzlica

  19 kwietnia 2016 at 15:19

  Do książek, do literatury fachowej, a nie czytać głupoty w internecie!!! Szczepić moi drody i jeszcze raz szczepić.
  Żyjemy w świecie otoczonym przez drobnoustroje, nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, jak bardzo nas kolonizują! Wszytkich zwolenników teorii spiskowych zachęcam do pier….cia się w ten głupi łeb może wam przejdzie, a jak nie to proszę powtórzyć i tak do skutku!!

  • adi

   19 kwietnia 2016 at 18:08

   Kolonizują, kolonizują… i tak powinno być! Każdy człowiek ma w sobie większą ilość bakterii niż własnych komórek, bez nich nie przeżyłby ani minuty. Rodzajów tych bakterii jest ponad 10 000 i wiele z nich może być niebezpieczna przy braku równowagi w organizmie – nie nadążyłbyś z kłuciem żeby wszystkie „wyszczepić”.

  • takatam

   20 kwietnia 2016 at 08:40

   Szczep się człowieku przeciwko wszystkiemu skoro tak wierzysz koncernom farmaceutycznym, ale nie uszczęśliwiaj innych na siłę. Chcemy mieć PRAWO DO NIESZCZEPIENIA tak samo jak ty masz PRAWO DO SZCZEPIENIA.

   • Ewa

    20 kwietnia 2016 at 13:53

    Przedszkole A – dzieci zaszczepione
    Przedszkole B – dzieci nieszczepione
    Do jakiego przedszkola oddasz swoje dziecko? Zaryzykujesz życiem i zdrowiem własnego dziecka posyłając do przedszkola „B” gdzie każde dziecko może być potencjalnym nosicielem błonicy,Polio. odry różyczki.
    Czy dla ideologi bandy zacofanych błaznów poświęcisz zdrowie własnego dziecka?
    ps
    a jak tak nie ufasz farmacji to na ból zęba zamiast antybiotyku proszę brać wodę święconą i odmówić zdrowaśki.

    • perem

     20 kwietnia 2016 at 21:15

     oczywiscie, ze wysle me dziecko do grupy B, a dlaczego, bo moje dziecko nie bylo szczepione i nie zarazi sie choroba poszczepienna, Chore , a wlasciwie bez mozgu matki wysylaja swe dzieci po zaszczepieniu , a raczej swych malych nosicieli chorob wysylaja do przedszkola i do siedmiu tygodni rozpylaja to pomiedzy swoimi malymi towazyszami zabaw, oczywiscie zarazajac nie szczepionych jak i zaszepionych. Osoby takie jak ty oczywiscie nie wiedza, ze po zaszczepieniu dziecko powinno pozostac w domu przez te wszystkie tygodnie, bo kropelkowo i przez mocz, kal przenosi te chorobe dalej.
     Niedawno kilku smieci takich, ktorym sie wydawalo, ze sa wyksztalceni chcialo oglosic pandemie polio w Berlinie, bo …uwaga jedno dziecko…. zachorowalo na polio, a co gorsze , to dziecko bylo wczesniej zaszczepione, oczywiscie w mediach tego nie powiedzieli, tylko szaleli i chcieli wszystkich zaszczepiac, a niektorych powturnie.
     Zanim zaczniesz obrazac ludzi za zdrowe zachowanie, to najpierw to przemysl dobrze,bo ta woda swiecona moze sie przydac w odpowiedniej chwili twemu dziecku, moze jeszcze nienarodzonemu.
     Ciekaw czym cie beda leczyc na starosc medycy jak juz teraz na glupiego zeba bierzesz antybiotyk?

    • takatam

     21 kwietnia 2016 at 11:02

     Ewa, włącz myślenie! Skoro – jak sama przyznajesz – szczepienia nie chronią szczepionych przed infekcjami, to po cholerę szczepić??? Może lepiej zamknąć swoją zaszczepioną pociechę w sterylnym pomieszczeniu, gdzie nie będzie miało kontaktu z chorobami na które MA BYĆ PRZECIEŻ ODPORNA???

 13. egzorcysta

  19 kwietnia 2016 at 16:24

  Jeszcze dorzuce moje tzy grosze, otoz nie jestem przciw szczpieniom, jestem za i to bardzo, szczgolnie zalecalbym szczpienia osobom ktore uwazaja ze szczpionki ochronia ich przed chorobami, w nastepnej kolejnosci rzad, urzednikow sanepidu, urzedow panstwowych, policje i sluzby, a takze cala sluzbe medyczna zaczynajac od dyrekcji szpitali pozniej ordynatorow, oczywiscie tez ich wszystkich rodziny.Tak uwazam dlatego ze sa to osoby ktore maja nawiecej kontaktow ze spoleczenstwem
  ktore nie powinno byc narazone na prznoszenie sie chorob.W spokoju mozna smialo zostawic, ludzi majacych maly kontakt ze spoleczenstwem np rolnikow, emerytow , ludzie mieszkajacych w miejscach o malym zaludnieniu.
  I jeszcze jedna wazna sprawa jako argument dla tych co sie zaszczepili, zeby nie zmuszali innych by tez sie szczpili, poniewaz skoro jestescie zaszczepieni to juz nie zachorujecie, tak wiec nic wam nie grozi.A moje zycie i tak nie ma dla was zadnego znaczenia wiec zostawicie mnie w spokoju, jak umre to lepiej dla was, zostawie wam moje wplaty do ZUSu na wasze emerytury, wiec w waszym interesie tych szczpionych, powinno byc bym sie nie zaszczepil, a wy jestescie i tak chornieni bo sie zaszczepiliscie ,wiec zadna chorba wam nie grozi.Wiec skad u was az tyle nienawisci do tych co uwazaja ,ze szczpionka jest, jak chca zostac zdrowii na umysle, im nie potrzbna.Czyzby mentalnosc ,ze jak ktos stracil oko to innym trzba tez wydlubac? Jeszcze raz powtorze: Szczepionym zadne choroby juz nie groza, nawet bedac wsrod chorych, jestescie szczepieni i nie zachorujecie.Spytajcie lekarza albo aptekarza, jak mi nie wierzycie.

  • Marta

   20 kwietnia 2016 at 11:29

   Adi ale z ciebie debil.

 14. Optymista

  20 kwietnia 2016 at 19:32

  Pani Ewo, naturalnie oddam dziecko do przedszkola z Pani przykładu, gdzie sa dzieci niezaszczepione. Bo to sa zdrowe dzieci i moje nieszczepione dziecko tez jest zdrowe, więc pasuje. Pani prawdopodobnie odda dziecko do przedszkola z dziećmi szczepionymi. Tam dzieci mają bardzo osłabiony system immunologiczny, ich organizmy walczą z ogromnie przedawkowanymi ilościami aluminium, rtęci i różnych „wynalazków” pod wdzięczna nazwą adiuwantów. Prawdopodobieństwo wybuchu epidemii rośnie w tym przedszkolu dramatycznie tym bardziej,że dzieci te nie sa wszystkie szczepione w jednym czasie,nie odbywają zadnej kwarantanny i tygodniami rozsiewają wszczepione im zarazki. Jak może się Pani dowiedzieć nawet od nawiedzonych przedstawicieli mafii szczepionkowej, szczepionki wcale z zasady nie zapobiegają danym chorobom, a ich jedyny oficjalny rzecz jasna cel to szybsze pozbycie się intruza z organizmu pod wpływem wytworzonych w międzyczasie przeciwciał. Ja wolę jednak,żeby moje zdrowe dziecko już nawet zmierzyło się z chorobą (gdzie dla przykłady choroby „zwalczane” za pomocą MMR są praktycznie uleczalne w krótkim czasie sposobami domowymi i żadnej szczepionki nie potrzebują), niż żeby miało z nią do czynienia mając kompletnie rozregulowany i osłabiony organizm po wczesniejszych szczepieniach. Przykłady krajów gdzie dzieci się nie szczepi jest wyjatkowo wymowny: tam dzieci sa zdrowe, a o autyźmie to nawet nie słyszeli.Pozdrawiam normalnie myślacych

 15. drfranek

  24 kwietnia 2016 at 10:25

  Nie widziałem tak dużo debili zgromadzonych w jednym miejscu.
  Mogliby nie szczepić swoich dzieci ale nie szczepiac ich szkodzą reszcie populacji.
  Dlatego musimy wprowadzić środki przymusu szczepienia celem obrony naszych dzieci. Wypowiedzmy tym kretynom wojnę

 16. Szubert

  24 kwietnia 2016 at 15:30

  Pani Wiśniewska. Jeśli chodzi o oczyszczanie organizmu z metali i innych toksyn to mogę pomóc.
  Mogę wskazać jak to się robi.Proszę o kontakt

 17. Krystian

  25 kwietnia 2016 at 12:08

  W psychiatryku widzę bez zmian. Nadal pacjenci domagają się zakazu szczepień. Moi drodzy pacjenci zakładu psychiatrycznego, gdyby nie te szczepienia nadal umierałyby wasze dzieci. I dlatego też będziemy je nadal szczepić. Nowa władza zmniejszyła, a w niektórych przypadkach odstawiła psychotropy to bardzo niepokojące….

  • perem

   1 maja 2016 at 23:27

   zalozymi ci znow kaftan bezpieczenstwa na dwie doby i dostaniesz takie rozowe tabletki, ktore cie przeniosa w swiat marzen w ktorym sie tylko dostaje szczepionki, nie boj sie to nic nie boli , juz ci jest z pewnoscia dobrze, odprez sie i zamknij oczy, slyszysz ten szum fal…….

 18. Soroka

  25 kwietnia 2016 at 18:32

  W świecie urządzonym wg religii materialistycznej ludzie tracą do siebie zaufanie, bo wyznawcy materializmu uważają że prawdy nie ma (ciekawe czy idioci uważają też, że kłamstwa również nie ma, no bo jeżeli prawdy nie ma, to i kłamstwa nie może być) i można ludziom lać co się chce, a to co się w materializmie robi, to nie robi się dla ludzi, tylko dla pieniędzy.
  W takiej sytuacji nie wiadomo co naprawdę z tymi szczepionkami.

 19. Rozczarowany lekarz

  25 kwietnia 2016 at 23:05

  Wiecie, że woda powoduje autyzm? Potwierdzony fakt naukowy. 100% dzieci i dorosłych chorych na autyzm piło wodę!
  Mafia medyczna zablokowała rezultaty moich badań i nie dopuściła do ich opublikowania.
  Apeluję do wszystkich: NATYCHMIAST zaprzestańcie picia wody i przyjmowania jej pod JAKĄKOLWIEK postacią! Przez pierwsze 2-6 tygodni może pojawić się osłabienie i zawroty głowy – to NORMALNA REAKCJA organizmu, który właśnie się oczyszcza! Po upływie tego czasu zapewniam, że wszystkie problemy ze zdrowiem znikną!

  • Antykonowal

   28 lipca 2016 at 22:15

   Wode to masz w mozgu z takim porownaniem. Proponuje codzienna dawke adiuwantow do wypicia na sniadanie najlepiej dozylnie w odpowiednich proporcjach do twojej wagi lub raczej czarnej masy…zadziala szybciej niz 2 tygodnie…

 20. Pingback: Ostrzegam, zostaniecie surowo ukarani za wycofanie emisji filmu Vaxxed i za inne przestępstwa ukrywania prawdy o szkodliwości szczepionek « Monitor Polski

 21. PhyllisGlups

  26 kwietnia 2017 at 00:45

  wh0cd782289 where to buy cialis

 22. http://mobsex.mobi

  15 maja 2017 at 22:15

  Good post there, mate!

 23. turquoise fascinator hat

  25 maja 2017 at 19:37

  Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to say that I’ve truly enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again very soon!

 24. Rudy Herrick

  27 maja 2017 at 16:07

  I like what you guys are up also. Such smart work and reporting! Carry on the superb works guys I¡¦ve incorporated you guys to my blogroll. I think it’ll improve the value of my website 🙂

  http://www.preschoolmathactivities.org

 25. website resource

  30 maja 2017 at 20:25

  Sorry for the substantial review, however I’m genuinely loving the fresh new Zune, and expect this, as well as the Fantastic testimonials some other individuals include composed, will guidance oneself make your mind up if it is really the right alternative for on your own.

 26. the blog

  31 maja 2017 at 22:15

  Sorry for the large overview, still I’m extremely loving the fresh Zune, and assume this, as perfectly as the ideal evaluations some other human beings have penned, will help by yourself make a decision if it is the straight option for your self.

 27. Rory

  14 czerwca 2017 at 15:13

  Puede decirse que es grandioso encontrar este tipo de artículos en internet. En medio de tanta basura, siempre es posibl encontrar buen material como el que se publica en esta web.

 28. online shopping boots

  15 czerwca 2017 at 09:43

  You need to decide who your target marketplace will be and how you are heading to give the goods to the customers.|Many of the online shopping Eire web sites that sell men’s clothes have multiple clothes brands on offer. Buying ladies’s attire can range from ladies’s energetic wear to business fits to the intimate lingerie.|When you buy your males’s clothing online, you conserve a lot on your money. The vehicle went and the holidays curtailed but most worryingly, we’ve experienced to watch what we invest on food.|One of the most well-liked is the Goal Credit score Card. When you purchase your males’s clothes online, you save a great deal on your cash. You can choose different colours, specifications according to your choice and choice.|I rapidly signed up to an online buying web site and quickly received some fabulous provides. Now, people do not prefer going to the conventional retailers to purchase the item. If they don’t, leave it and go buying somewhere else.|Also, the referee will get Rs. 250 voucher initially. Purses that you can just aspiration about are on show for you and being sold at very affordable prices. But don’t use them with out the suggestion of doctors.|Couple of LED mild for bicycle work from battery, few function from the power of paddles. At that time, they try to have this cool attire. Also, the discounts on various brands are different.|Men’s Two Piece Fit is versatile and broad in variety to wear on any event. Just imagine, by just voicing your opinion, you will be get paid no matter what your viewpoint is.|Difficult disks allow us to enrich our coffers of data daily. You also need to decide whether or not or not to place your product on the listings. Just be cautious to steer clear of double posting to your page.|There is no secret, but rather, it’s just understanding what to do. Yes, only the very best top high quality pearl jewelry! Constant Contact or Mailchimp- Use both of these applications to build your mailing list.|Are you searching for a comfy nightgown or sexy women’s personal lingerie? Yellow color is effortlessly noticeable through the mist and fog times. You believe that it’s okay; you might have been merely fooled.|Nicely if that’s the situation, here is the very best and the most effective web marketing technique for you. This will save you money if there occurs to be a very good sale at one specific retailer.|Constant Contact or Mailchimp- Use either of these applications to develop your mailing list. Verify whether or not the vendor has a score as a seller and not just as purchaser. There are some vitamin capsules and tablets as well.|The store had every thing required from kids’s store bought sweet to mother’s prepared made gown. Now let us arrive to the point that how it is feasible. You will receive your purchase inside assigned time at your door.|The internet browser now could interact with a business’s information foundation. With online paid out surveys, you will have fun and at the same time, make some extra money. Individuals have gone crazy about On-line style.|Sharing „what you know” on the internet can get you severe Money Back! But following introduction of PPC, the strategists are now having a new outlook of earning hits. PPC advertising is most beneficial for you for the below reasons.|Ensure that your buying website is very user friendly for people buying on-line. The next major evolution was to air situation the whole buying shopping mall. I don’t remember how I found this retail shop.|We talked about my monetary fears and our conversation proved to be truly beneficial. But don’t use them with out the suggestion of doctors. There are only two extremely simple methods you can see the genie instrument.|So pls select carefully thatw hat all off web page activity you require. It’s good practice to remove your cookies regularly. With the down economy, I hope Chadwicks survives and carries on to promote their wonderful clothes.|It is tough to verify the authenticity of the vendor. If you discover some bug in any website or in any item hop to the subsequent website instantly. There are different websites from exactly where you can purchase these goods.|Snatching away a geek’s difficult disk can direct to a murder. Are you searching for a comfortable nightgown or sexy ladies’s personal lingerie? You don’t want them to give or promote your info to other companies.|One way hyperlink means that you do not give link back again to your web site b ut to some other website. Jpearls is a 1 quit store for all your accessories requirements. The easiest way to do so is to narrow down your choices.|It really is mainly worn by folks for telling time. Usually, these tees will be cut closer to the body so that they give the wearer a slimmer look. You can make use of the split for on-line shopping for purses.|You’d be extremely difficult-pressed to find much better deals in real life stores. Only buy that thing which you believe might be helpful in close to future. Incentives might also differ from the sorts of survey you consider.|You can check out numerous colours and even check new colours on him/her. An energetic and accountable netizen never strays off from the righteous route. An optical track pad is positioned just beneath the screen.|I adore sitting down in an armchair and buying from the comfort of my own home.

 29. recycle ups batteries reading

  18 czerwca 2017 at 19:24

  Wow! This could be one particular of the most beneficial blogs We have ever arrive across on this subject. Basically Excellent. I’m also an expert in this topic therefore I can understand your effort.

 30. katie

  22 czerwca 2017 at 04:49

  diet pills vs exercise

 31. katies

  23 czerwca 2017 at 03:17

  mega t green tea diet pills review

 32. KelChalkhic

  25 czerwca 2017 at 10:15

  Acquista Viagra viagra Rx Express Online

 33. katie

  26 czerwca 2017 at 00:10

  formula 1 diet pills

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra