Z kraju

Szczepionkowa mafia zablokowała film? Śmiała reakcja De Niro! Świadectwa polskich rodziców!

vaxxedFilm pt. Vaxxed “from Cover up to Catastrophe” ukazuje skandaliczną korupcję i kryminalne fałszerstwa w CDC, których celem było ukrywanie prawdy przed społeczeństwem o wielkiej toksyczności szczepień, odpowiedzialnych za bezprecedensowy w historii ludzkości medyczny holokaust milionów dzieci i ich tragiczne okaleczenie – mówi lekarz, prof. Maria Dorota Majewska.

CDC to amerykańska agencja rządowa kontroli chorób, która opracowuje kalendarze szczepień. Jej oficjalnym zadaniem jest pilnowanie bezpieczeństwa szczepionek.

Film zrealizowany przez dr Andrew Wakefielda (brytyjski lekarz naukowiec, który jako pierwszy zwrócił uwagę w literaturze naukowej na związek autyzmu ze szczepieniami) miał zostać wyemitowany na jednym z festiwali filmowych, ale na skutek protestu środowisk szczepionkowych pod wpływem nacisków Robert De Niro wycofał proponowany przez siebie obraz Vaxxed. W programie telewizyjnym NBC oburzony aktor przyznał, że nie można nie pytać o związek pomiędzy podobnymi sytuacjami, a biznesem firm farmaceutycznych. De Niro po raz pierwszy wyznał, że jego nastoletni syn jest chory na autyzm, co zdaniem obserwacji żony aktora ujawniło się już następnego dnia po szczepieniach.

 – Ja akurat kręciłem film. I byłem w trakcie pracy nad wieloma rzeczami. Uważam, że ten film jest czymś, co ludzie powinni zobaczyć. I jest jeszcze inny film pt. „Trace Amoutns” (Śladowe Ilości). W tych filmach jest sporo informacji na temat rzeczy, które dotyczą CDC, firm farmaceutycznych; tam jest wiele rzeczy, o których się nie mówi. Jako rodzic dziecka, które ma autyzm, jestem zaniepokojony i chcę poznać prawdę – mówił De Niro. Aktor dodał, że nie jest przeciwnikiem wszystkich szczepionek, ale uznał, że niektóre dzieci po otrzymaniu niektórych szczepień mogą tego nie przeżyć.

Obejrzyj wypowiedzi Roberta De Niro: http://www.cda.pl/video/6453211f

– Wycofanie filmu „Vaxxed” z festiwalu Tribeca doskonale pokazuje mechanizm działania cenzury informacji o cenie jaką płacą rodziny dzieci, którym szczepionki zniszczyły zdrowie. Wbrew pozorom dla filmu to była doskonała reklama, bo wszystkie bilety są błyskawicznie wyprzedane, a zainteresowanie ciągle rośnie – powiedziała Prawy.pl Justyna Socha z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Film Vaxxed opowiada o ujawnionym przez jednego z naukowców CDC oszustwie jakiego dopuścili się urzędnicy, żeby ukryć dane pokazujące wpływ wczesnego podania szczepionki MMR na wystąpienie autyzmu.

– Zaufanie do szczepień było dla urzędników ważniejsze od bezpieczeństwa dzieci, którym szczepionki ewidentnie szkodzą. Również w naszym kraju dla mylnie pojętego wyższego dobra od rodziców oczekuje się milczenia o tym, co dzieje się z ich dziećmi po szczepieniach oraz wywiera się wpływ na dostrzegających to lekarzy oraz dziennikarzy, ale ten czas dobiega końca – dodaje Justyna Socha.

O skutkach poszczepiennych niespełna miesiąc temu pisało na portalu społecznościowym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepionkach STOP NOP. Po wymienieniu listy niepożądanych objawów wynikających ze szczepień stowarzyszenie informowało:

„Poważne powikłania szczepienia mogą prowadzić do trwałego uszkodzenia ciała lub śmierci. Upewnij się, że wszystkie problemy zdrowotne, hospitalizacje i urazy, które występują po szczepieniu są odnotowane w dokumentacji medycznej i skorzystaj z prawa do kopii dla osoby zaszczepionej lub rodzica / opiekuna takiej osoby.”

Pod wpisem ukazała się seria komentarzy od rodziców, których wpisy warto przytoczyć w całości (pisownia oryginalna):

 

Agnieszka Wisniewska:

„Moja 5letnia córka po szczepieniu w drugą noc tak strasznie krzyczała że szok. Cała noc!!!! Mówiła że mrówki ma w głowie. Potem zapalenie ucha doszło. I wtedy odnalazlam wasza stronę i zaczęłam czytać z przerażeniem. Dwie starsze córki szczepilam wszystkim co popadnie bo tak ufalam w system który ma niby chronić nasze dzieci. I co dalej? Co z tym nopem? Mam próbować oczyścić jej organizm z metali ciężkich czy jak? To dla mnie ważne. Najstarsza ma aspergera. Nie chce by najmłodsza coś załapała”

 

Milena Wu:

„Czy nop można zgłosić nawet po kilku latach? Niespełna 18 miesieczny zdrowy syn w tydzien po podaniu prevenaru dostał obturacyjnego skurczu oskrzeli, ktory zakończył się hospitalizacją. Dokumentacja na pewno w szpitalu jest. Od tego momentu rozpoczęły się u syna problemy ze zdrowiem. Podobnie zareagowała trochę starsza córka. Oboje szczepieni ta sama szczepionka w tym samym czasie. U obojga rozwinęła się astma.”

 

Doti Be:

„Mój syn chorowal po szczepieniach, goraczkowal ponad 40 st. ale.lekarz stwierdził ze to nie jest po szczepieniach. Moim zdaniem szczepienia powodowaly wysokie.gorączki i zaburzenia jakie syn ma dzisiaj.”

 

Agnieszka Zając:

„moja córcia miała szczepionke 24 lutego- blonica, tezec, krztusiec, polio, hib. od 2 tygodni nie wodzi wzrokiem za zabawkami, nie reaguje na swoje imię, zawiesza sie jakby byla w innym swiecie, kupki raz bardzo twarde a raz sama woda plynie, placze codziennie wieczorami nawet 3 godziny, temperatura ciala waha się co parę godzin od 36,6 do 37,5. zaciska dziąsła wargami, w dzien spi po 40 minut a ma 8/5 miesięcy, prezy sie, przestala sie uśmiechać i pediatra powiedzial ze to mogą byc objawy padaczki.mozliwe ze po szczepionce? (…) wysłali mnie do neurologa . lekarze mówią ze to absolutnie niemożliwe ze po szczepionce a mamy następna dawke 13 kwietnia, ale na pewno już nie pójdę.”

 

Agnieszka Grzeszczak Kulesza:

„Teraz już wiem dlaczego moja córeczka nie spała 2,5 roku!!! Ani w dzień ani w nocy. Chodziłam po lekarzach a oni się tylko śmiali a ja chodziłam po ścianach! A co u tego maluszka musiało dziać się w główce???!!!”

 

Izabela ring:

„U nas zapalenie krtani w niecale 24 h od szczepienia.Potem zaprzestałam szczepień i od tego momentu zaraz minie 2 lata w ciągu których mała nawet kataru nie miała.”

Więcej informacji na profilu: https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/

 

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

62 komentarze

62 Komentarzy

 1. luko

  19 kwietnia 2016 at 12:29

  A co na to prezes z prezydentem? No i cały PIS. Wybraliście idiotów to macie. Wam starcy już nic nie grozi. Ale wasze wnuki będą upośledzone. Mogę się założyć, że niedługo przeciwnicy szczepionek będą nazywani faszystami.

  • Aga

   19 kwietnia 2016 at 15:15

   Jasne a PO z Nowoczesną na pewno by się przejęli 🙂 jeszcze bardziej by dociskali, żeby kasa od lobbystów się zgadzała 🙂

  • perem

   20 kwietnia 2016 at 20:50

   to co mieli ci starzy idioci pozostac , ktorzyby jeszcze wiecej szczepionek naszym dziecio wstrzykneli?

 2. Rycho

  19 kwietnia 2016 at 12:37

  Nie po to jankesi dali im wygrać wybory, żeby teraz szczepionek nie kupowali. Warto pamiętać, że u tego od czci i wiary odżegnywanego Putina obowiązek szczepień nie istnieje.

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:26

   ..na razie.. 😉

 3. egzorcysta

  19 kwietnia 2016 at 13:45

  „Przygadal kociol garnkowi” krytykujac lobby szczpionkowe.Nie dalej jak z 5 dni temu pod artykulem „Polski pacjent w kwestii szczpien jest ubezwlasnowolniony”, napisalem dosc dlugi komentarz, na temat zachowan sie prezydenta Dudy w tej kwestii i ujawnilem linki do materialow na temat skutkow ubocznych szczpien.Co zostalo przez cenzora nie dopuszczone jako komentarz.Nie bardzo wiem co sie nie podobalo, czy to, ze prezydent Duda jak juz tylko mogl to jako pierwsze odwdzieczyl sie koncernom farmaceutycznym za cos , albo podajal decyzje nie majac nalezytej wiedzy na temat szczpien i ich skutkow ubocznych w co nie wierze.Czy moze sie nie podobalo ze wlasnie PiS nam ufundowal to ubezwlasnowolnienie, ze wchodzi do domu felczer z policja i wojskiem ubranym na czarno i jada wszystkich po kolei kogo zastali dom po domu jak ksiadz po kolendzie.
  „Po owocach ich poznacie”.Nalezy sie wiec zastanowic widzac te owoce,czy „prawy” to „Prawy” czy moze lewy juz.

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:36

   Też tę tendencję tu zauważyłem…
   Rzadko jest co poczytać.. 80%, to jakieś nawiedzone modły maryjne.. Ktoś celowo i systematycznie, hasło „Polska, Rodzina, Tradycja” – wpuszcza w maliny najróżniejszych, nawiedzonych i oderwanych od SPRAW ŻYWOTNIE NAJISTOTNIEJSZYCH, lokalnych „kółek różańcowych”… ZNOWU jakiś JUDAsz przechwycił stery…
   VIVATNT, więc portal „LEWY.pl” !…

 4. Zuzia

  19 kwietnia 2016 at 14:12

  Milena Wu czy Doti Be to rzeczywiście wiarygodni świadkowie.

 5. Ola

  19 kwietnia 2016 at 14:26

  Szczepcie cymbały …do czasu.DCD ma krew na rękach a wy im wierzycie.

 6. Krystian

  19 kwietnia 2016 at 14:43

  Powinniśmy zrezygnować z każdej formy leczenia przecież każda operacja, zabieg niesie ryzyko prawda? Proponuję ogólnonarodowe kursy z zielarstwa, a przy następnej epidemii np Ospy prawdziwej,dzumy, gruźlicy itp pozamykamy się w domach z różańcem.

  • Em27

   20 kwietnia 2016 at 08:31

   Odsyłałam do literatury mówiącej o historii szczepień. Zapadalność na choroby zakaźne drastycznie zmalała przed wprowadzeniem szczepionek przeciw tym chorobom. A dżuma sama zniknęła bez żadnych szczepień. Pozdrawiam

   • Krystian

    20 kwietnia 2016 at 13:25

    Em27 Pierwszą szczepionkę przeciw dżumie opracowano w 1890 roku. Na rynku dostępna jest szczepionka przeciw dżumie, która zawiera bakterie zabite formaliną. Zapewnia ona ochronę przed postacią dymieniczą.

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:32

   Aja – proponuję Panu WŁĄCZYĆ MÓZG, Panie Krystianie…
   Po to go Pan ma, żeby MYŚLEĆ, czyli przetwarzać logicznie, percepowane materiały…
   A materiałów jest ostatnio coraz więcej…
   A POTEM dopiero zamieszczać kwaśne i dowcipne komentarze…

   • Krystian

    20 kwietnia 2016 at 16:23

    Panie Angol jak będzie dostępna szczepionka na głupotę to proszę nie oponować i zapisać się na szczepienie.

  • perem

   20 kwietnia 2016 at 20:56

   wpakuj swa ironie pomiedzy swe jadra i przyklasnij dlonmi, a wtedy bedziesz wiedzial w ktorym miejscu masz mozg do myslenia.

   • Krystian

    20 kwietnia 2016 at 22:58

    perem rozumiem, że proponujesz tylko przetestowane na sobie metody szukania mózgu, lecz w twoim przypadku, pomimo wielokrotnych prób i bólu jąder ta metoda nie zdała egzaminu i nadal szukasz zaginionego rozumu? Próbuj, próbuj i nie zważaj na ból…

 7. kira

  19 kwietnia 2016 at 15:00

  Nie dałoby się bez tych idiotów i cymbałów? Powiem tak: niech sobie szczepią skoro chcą (choć dzieci szkoda, bo co one winne?) ale niech potem nie mówią, że nie wiedzieli. W tej chwili nie ma już takiego argumentu, chyba, że ktoś bez prądu i mediów żyje na bezludnej wyspie

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:43

   „Niech sobie szczepią, skoro chcą”.
   GDYBY to było takie proste…
   A ludzie RZECZYWIŚCIE NIE WIEDZĄ, ponieważ w rzeczonych „mediach” tej informacji NIE MA !.. Lub jest, ale SKŁAMANA, w kierunku ośmieszenia ! Trzeba pamiętać – CZYJE te media są !..
   A dzieci ? I TAK – NIE SĄ Rodziców, lecz PAŃSTWA (faszystowskiego)..
   Mam nadzieję, że to ktoś przeczyta, zanim CENZOR to zdejmie..

   Sęk w tym, że to nie wystarczy EUGENICZNYM ZBRODNIARZOM, spod znaku Billa Gates-a…
   Chodzi o ZMUSZENIE WSZYSTKICH (z wyjątkiem „lepiej urodzonych”..) do ulegnięcia GENOCYDOWI, jakiemu nas poddają…
   I tu nie ma dyskusji, ani odwoływania się do Władzy, która musi robić to, co jej KAŻĄ, inaczej jej Starsi i Mądrzejsi przypomną, z czyjego nadania rządzą…
   Nie pomogą też żadne „petycje”, które zostaną po prostu olane.
   Ludzie muszą się przeciwstawić SIŁĄ. I na PRZEMOC (czarnych mundurków) odpowiedzieć PRZEMOCĄ.. Zebrać się na danej ulicy i ROZPIEPRZYĆ towarzyszącą „felczerowi” grupę psów…
   Przykro mi…

 8. Polio Gruzlica

  19 kwietnia 2016 at 15:19

  Do książek, do literatury fachowej, a nie czytać głupoty w internecie!!! Szczepić moi drody i jeszcze raz szczepić.
  Żyjemy w świecie otoczonym przez drobnoustroje, nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, jak bardzo nas kolonizują! Wszytkich zwolenników teorii spiskowych zachęcam do pier….cia się w ten głupi łeb może wam przejdzie, a jak nie to proszę powtórzyć i tak do skutku!!

  • adi

   19 kwietnia 2016 at 18:08

   Kolonizują, kolonizują… i tak powinno być! Każdy człowiek ma w sobie większą ilość bakterii niż własnych komórek, bez nich nie przeżyłby ani minuty. Rodzajów tych bakterii jest ponad 10 000 i wiele z nich może być niebezpieczna przy braku równowagi w organizmie – nie nadążyłbyś z kłuciem żeby wszystkie „wyszczepić”.

  • takatam

   20 kwietnia 2016 at 08:40

   Szczep się człowieku przeciwko wszystkiemu skoro tak wierzysz koncernom farmaceutycznym, ale nie uszczęśliwiaj innych na siłę. Chcemy mieć PRAWO DO NIESZCZEPIENIA tak samo jak ty masz PRAWO DO SZCZEPIENIA.

 9. egzorcysta

  19 kwietnia 2016 at 16:24

  Jeszcze dorzuce moje tzy grosze, otoz nie jestem przciw szczpieniom, jestem za i to bardzo, szczgolnie zalecalbym szczpienia osobom ktore uwazaja ze szczpionki ochronia ich przed chorobami, w nastepnej kolejnosci rzad, urzednikow sanepidu, urzedow panstwowych, policje i sluzby, a takze cala sluzbe medyczna zaczynajac od dyrekcji szpitali pozniej ordynatorow, oczywiscie tez ich wszystkich rodziny.Tak uwazam dlatego ze sa to osoby ktore maja nawiecej kontaktow ze spoleczenstwem
  ktore nie powinno byc narazone na prznoszenie sie chorob.W spokoju mozna smialo zostawic, ludzi majacych maly kontakt ze spoleczenstwem np rolnikow, emerytow , ludzie mieszkajacych w miejscach o malym zaludnieniu.
  I jeszcze jedna wazna sprawa jako argument dla tych co sie zaszczepili, zeby nie zmuszali innych by tez sie szczpili, poniewaz skoro jestescie zaszczepieni to juz nie zachorujecie, tak wiec nic wam nie grozi.A moje zycie i tak nie ma dla was zadnego znaczenia wiec zostawicie mnie w spokoju, jak umre to lepiej dla was, zostawie wam moje wplaty do ZUSu na wasze emerytury, wiec w waszym interesie tych szczpionych, powinno byc bym sie nie zaszczepil, a wy jestescie i tak chornieni bo sie zaszczepiliscie ,wiec zadna chorba wam nie grozi.Wiec skad u was az tyle nienawisci do tych co uwazaja ,ze szczpionka jest, jak chca zostac zdrowii na umysle, im nie potrzbna.Czyzby mentalnosc ,ze jak ktos stracil oko to innym trzba tez wydlubac? Jeszcze raz powtorze: Szczepionym zadne choroby juz nie groza, nawet bedac wsrod chorych, jestescie szczepieni i nie zachorujecie.Spytajcie lekarza albo aptekarza, jak mi nie wierzycie.

  • Marta

   20 kwietnia 2016 at 11:29

   Adi ale z ciebie debil.

 10. Optymista

  20 kwietnia 2016 at 19:32

  Pani Ewo, naturalnie oddam dziecko do przedszkola z Pani przykładu, gdzie sa dzieci niezaszczepione. Bo to sa zdrowe dzieci i moje nieszczepione dziecko tez jest zdrowe, więc pasuje. Pani prawdopodobnie odda dziecko do przedszkola z dziećmi szczepionymi. Tam dzieci mają bardzo osłabiony system immunologiczny, ich organizmy walczą z ogromnie przedawkowanymi ilościami aluminium, rtęci i różnych „wynalazków” pod wdzięczna nazwą adiuwantów. Prawdopodobieństwo wybuchu epidemii rośnie w tym przedszkolu dramatycznie tym bardziej,że dzieci te nie sa wszystkie szczepione w jednym czasie,nie odbywają zadnej kwarantanny i tygodniami rozsiewają wszczepione im zarazki. Jak może się Pani dowiedzieć nawet od nawiedzonych przedstawicieli mafii szczepionkowej, szczepionki wcale z zasady nie zapobiegają danym chorobom, a ich jedyny oficjalny rzecz jasna cel to szybsze pozbycie się intruza z organizmu pod wpływem wytworzonych w międzyczasie przeciwciał. Ja wolę jednak,żeby moje zdrowe dziecko już nawet zmierzyło się z chorobą (gdzie dla przykłady choroby „zwalczane” za pomocą MMR są praktycznie uleczalne w krótkim czasie sposobami domowymi i żadnej szczepionki nie potrzebują), niż żeby miało z nią do czynienia mając kompletnie rozregulowany i osłabiony organizm po wczesniejszych szczepieniach. Przykłady krajów gdzie dzieci się nie szczepi jest wyjatkowo wymowny: tam dzieci sa zdrowe, a o autyźmie to nawet nie słyszeli.Pozdrawiam normalnie myślacych

 11. drfranek

  24 kwietnia 2016 at 10:25

  Nie widziałem tak dużo debili zgromadzonych w jednym miejscu.
  Mogliby nie szczepić swoich dzieci ale nie szczepiac ich szkodzą reszcie populacji.
  Dlatego musimy wprowadzić środki przymusu szczepienia celem obrony naszych dzieci. Wypowiedzmy tym kretynom wojnę

 12. Szubert

  24 kwietnia 2016 at 15:30

  Pani Wiśniewska. Jeśli chodzi o oczyszczanie organizmu z metali i innych toksyn to mogę pomóc.
  Mogę wskazać jak to się robi.Proszę o kontakt

 13. Krystian

  25 kwietnia 2016 at 12:08

  W psychiatryku widzę bez zmian. Nadal pacjenci domagają się zakazu szczepień. Moi drodzy pacjenci zakładu psychiatrycznego, gdyby nie te szczepienia nadal umierałyby wasze dzieci. I dlatego też będziemy je nadal szczepić. Nowa władza zmniejszyła, a w niektórych przypadkach odstawiła psychotropy to bardzo niepokojące….

  • perem

   1 maja 2016 at 23:27

   zalozymi ci znow kaftan bezpieczenstwa na dwie doby i dostaniesz takie rozowe tabletki, ktore cie przeniosa w swiat marzen w ktorym sie tylko dostaje szczepionki, nie boj sie to nic nie boli , juz ci jest z pewnoscia dobrze, odprez sie i zamknij oczy, slyszysz ten szum fal…….

 14. Soroka

  25 kwietnia 2016 at 18:32

  W świecie urządzonym wg religii materialistycznej ludzie tracą do siebie zaufanie, bo wyznawcy materializmu uważają że prawdy nie ma (ciekawe czy idioci uważają też, że kłamstwa również nie ma, no bo jeżeli prawdy nie ma, to i kłamstwa nie może być) i można ludziom lać co się chce, a to co się w materializmie robi, to nie robi się dla ludzi, tylko dla pieniędzy.
  W takiej sytuacji nie wiadomo co naprawdę z tymi szczepionkami.

 15. Rozczarowany lekarz

  25 kwietnia 2016 at 23:05

  Wiecie, że woda powoduje autyzm? Potwierdzony fakt naukowy. 100% dzieci i dorosłych chorych na autyzm piło wodę!
  Mafia medyczna zablokowała rezultaty moich badań i nie dopuściła do ich opublikowania.
  Apeluję do wszystkich: NATYCHMIAST zaprzestańcie picia wody i przyjmowania jej pod JAKĄKOLWIEK postacią! Przez pierwsze 2-6 tygodni może pojawić się osłabienie i zawroty głowy – to NORMALNA REAKCJA organizmu, który właśnie się oczyszcza! Po upływie tego czasu zapewniam, że wszystkie problemy ze zdrowiem znikną!

  • Antykonowal

   28 lipca 2016 at 22:15

   Wode to masz w mozgu z takim porownaniem. Proponuje codzienna dawke adiuwantow do wypicia na sniadanie najlepiej dozylnie w odpowiednich proporcjach do twojej wagi lub raczej czarnej masy…zadziala szybciej niz 2 tygodnie…

 16. Pingback: Ostrzegam, zostaniecie surowo ukarani za wycofanie emisji filmu Vaxxed i za inne przestępstwa ukrywania prawdy o szkodliwości szczepionek « Monitor Polski

 17. http://mobsex.mobi

  15 maja 2017 at 22:15

  Good post there, mate!

 18. http://www.djcrazyjimmy.com/

  4 lipca 2017 at 20:49

  that is magnificent blog. A great read. I will certainly be back.|

 19. Auto Car Insurance

  8 lipca 2017 at 16:10

  Through easy to follow steps, you will soon be making more money than you ever

 20. jamaica

  13 lipca 2017 at 18:11

  Very efficiently written article. It will be beneficial to anyone who usess it, including yours truly :). Keep up the good work – can’r wait to read more posts.

 21. Snap Milfs

  18 lipca 2017 at 22:38

  Hot milf sex at http://snapmilfs.com

 22. KelChalkhic

  19 lipca 2017 at 04:57

  Generic Levaquin No Physician Approval online pharmacy Caratteristiche Levitra

 23. cours de theatre

  20 lipca 2017 at 04:55

  wow, awesome article.Much thanks again. Really Cool.

 24. ChasBiarge

  31 lipca 2017 at 18:37

  Macrobid Fedex viagra Discount Cialis Online

 25. KelChalkhic

  31 lipca 2017 at 23:17

  Cialis 5mg Tablets Australia viagra cialis Keflex For Pets

 26. полети до холандия

  2 sierpnia 2017 at 10:16

  Hello! I just would like to give a huge thumbs up for the great info you have here on this post. I will be coming back to your blog for more soon.

 27. electric percolator

  7 sierpnia 2017 at 06:53

  Regards for helping out, wonderful information.

 28. ефтини полети

  9 sierpnia 2017 at 22:02

  After study a few of the blog posts on your website now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark website list and will be checking back soon. Pls check out my web site as well and let me know what you think.

 29. stainless steel percolator

  10 sierpnia 2017 at 19:30

  Thank you for sharing excellent informations. Your web-site is very cool. I’m impressed by the details that you have on this blog. It reveals how nicely you perceive this subject. Bookmarked this web page, will come back for extra articles. You, my pal, ROCK! I found just the information I already searched all over the place and simply couldn’t come across. What a great web-site.

 30. Davinci Vaporizer discount codes

  11 sierpnia 2017 at 02:01

  „Say, you got a nice blog article.Really looking forward to read more. Will read on…”

 31. Ministry of Cannabis Coupon Codes

  11 sierpnia 2017 at 02:40

  „I regard something genuinely special in this web site.”

 32. rate milf

  13 sierpnia 2017 at 05:51

  thanks gor the info

 33. Vicente Buggy

  14 sierpnia 2017 at 23:12

  Olá, Luca!Que ótima notícia! Parabéns pelo convite recebido – o que só confirma o excelente trabalho que você faz aqui.Sucesso em seu novo desafio!Um abraço!

 34. Eliana

  15 sierpnia 2017 at 00:19

  weight loss laser

 35. Stacy Mankel

  15 sierpnia 2017 at 15:11

  I enjoy what you guys tend to be up too. This kind of clever work and coverage! Keep up the terrific works guys I’ve you guys to blogroll.

 36. Larry Munns

  15 sierpnia 2017 at 19:07

  This paragraph is genuinely a good one it helps new web viewers, who are wishing in favorof blogging.

 37. Gregory Taber

  15 sierpnia 2017 at 19:22

  One more thing is that while looking for a good on-line electronics shop, look for web shops that are constantly updated, preserving up-to-date with the latest products, the perfect deals, as well as helpful information on services and products. This will make certain you are dealing with a shop which stays ahead of the competition and gives you what you need to make intelligent, well-informed electronics buying. Thanks for the crucial tips I have learned through the blog.

 38. كوبون ماماز اند باباز

  17 sierpnia 2017 at 01:11

  I was wondering if you ever thought of changing the layout of your blog?
  Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you
  could a little more in the way of content so people could connect with it better.
  Youve got an awful lot of text for only having one or 2 images.
  Maybe you could space it out better?

 39. retirement planning san jose

  18 sierpnia 2017 at 00:45

  Hi! I’ve been following your weblog for a while
  now and finally got the bravery to go ahead and give you a shout out
  from Kingwood Texas! Just wanted to say keep up the fantastic job!

 40. you can try these out

  19 sierpnia 2017 at 03:42

  Visit the most recent working online new generator here!

 41. CEO speaker

  19 sierpnia 2017 at 13:39

  When I turned on my phone your page was loaded. I could not refrain from commenting.

 42. snap milfs

  20 sierpnia 2017 at 02:07

  free snap milfs

 43. prestamos rapidos con asnef

  20 sierpnia 2017 at 06:08

  First off I would like to say excellent blog! I had a quick question that
  I’d like to ask if you do not mind. I was interested to find out how you center yourself
  and clear your thoughts prior to writing. I’ve had difficulty clearing my mind in getting my ideas out.

  I truly do take pleasure in writing but it just seems like the
  first 10 to 15 minutes are generally lost just trying to figure out how to begin. Any recommendations
  or hints? Thanks!

  creditos rapidos y sin papeleos (Hilario)
  http://survey.ispp.edu.kh/ActivityFeed/MyProfile/tabid/57/UserId/163952/Default.aspx

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra