Z kraju

Szczepionkowa mafia zablokowała film? Śmiała reakcja De Niro! Świadectwa polskich rodziców!

vaxxedFilm pt. Vaxxed “from Cover up to Catastrophe” ukazuje skandaliczną korupcję i kryminalne fałszerstwa w CDC, których celem było ukrywanie prawdy przed społeczeństwem o wielkiej toksyczności szczepień, odpowiedzialnych za bezprecedensowy w historii ludzkości medyczny holokaust milionów dzieci i ich tragiczne okaleczenie – mówi lekarz, prof. Maria Dorota Majewska.

CDC to amerykańska agencja rządowa kontroli chorób, która opracowuje kalendarze szczepień. Jej oficjalnym zadaniem jest pilnowanie bezpieczeństwa szczepionek.

Film zrealizowany przez dr Andrew Wakefielda (brytyjski lekarz naukowiec, który jako pierwszy zwrócił uwagę w literaturze naukowej na związek autyzmu ze szczepieniami) miał zostać wyemitowany na jednym z festiwali filmowych, ale na skutek protestu środowisk szczepionkowych pod wpływem nacisków Robert De Niro wycofał proponowany przez siebie obraz Vaxxed. W programie telewizyjnym NBC oburzony aktor przyznał, że nie można nie pytać o związek pomiędzy podobnymi sytuacjami, a biznesem firm farmaceutycznych. De Niro po raz pierwszy wyznał, że jego nastoletni syn jest chory na autyzm, co zdaniem obserwacji żony aktora ujawniło się już następnego dnia po szczepieniach.

 – Ja akurat kręciłem film. I byłem w trakcie pracy nad wieloma rzeczami. Uważam, że ten film jest czymś, co ludzie powinni zobaczyć. I jest jeszcze inny film pt. „Trace Amoutns” (Śladowe Ilości). W tych filmach jest sporo informacji na temat rzeczy, które dotyczą CDC, firm farmaceutycznych; tam jest wiele rzeczy, o których się nie mówi. Jako rodzic dziecka, które ma autyzm, jestem zaniepokojony i chcę poznać prawdę – mówił De Niro. Aktor dodał, że nie jest przeciwnikiem wszystkich szczepionek, ale uznał, że niektóre dzieci po otrzymaniu niektórych szczepień mogą tego nie przeżyć.

Obejrzyj wypowiedzi Roberta De Niro: http://www.cda.pl/video/6453211f

– Wycofanie filmu „Vaxxed” z festiwalu Tribeca doskonale pokazuje mechanizm działania cenzury informacji o cenie jaką płacą rodziny dzieci, którym szczepionki zniszczyły zdrowie. Wbrew pozorom dla filmu to była doskonała reklama, bo wszystkie bilety są błyskawicznie wyprzedane, a zainteresowanie ciągle rośnie – powiedziała Prawy.pl Justyna Socha z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Film Vaxxed opowiada o ujawnionym przez jednego z naukowców CDC oszustwie jakiego dopuścili się urzędnicy, żeby ukryć dane pokazujące wpływ wczesnego podania szczepionki MMR na wystąpienie autyzmu.

– Zaufanie do szczepień było dla urzędników ważniejsze od bezpieczeństwa dzieci, którym szczepionki ewidentnie szkodzą. Również w naszym kraju dla mylnie pojętego wyższego dobra od rodziców oczekuje się milczenia o tym, co dzieje się z ich dziećmi po szczepieniach oraz wywiera się wpływ na dostrzegających to lekarzy oraz dziennikarzy, ale ten czas dobiega końca – dodaje Justyna Socha.

O skutkach poszczepiennych niespełna miesiąc temu pisało na portalu społecznościowym Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepionkach STOP NOP. Po wymienieniu listy niepożądanych objawów wynikających ze szczepień stowarzyszenie informowało:

„Poważne powikłania szczepienia mogą prowadzić do trwałego uszkodzenia ciała lub śmierci. Upewnij się, że wszystkie problemy zdrowotne, hospitalizacje i urazy, które występują po szczepieniu są odnotowane w dokumentacji medycznej i skorzystaj z prawa do kopii dla osoby zaszczepionej lub rodzica / opiekuna takiej osoby.”

Pod wpisem ukazała się seria komentarzy od rodziców, których wpisy warto przytoczyć w całości (pisownia oryginalna):

 

Agnieszka Wisniewska:

„Moja 5letnia córka po szczepieniu w drugą noc tak strasznie krzyczała że szok. Cała noc!!!! Mówiła że mrówki ma w głowie. Potem zapalenie ucha doszło. I wtedy odnalazlam wasza stronę i zaczęłam czytać z przerażeniem. Dwie starsze córki szczepilam wszystkim co popadnie bo tak ufalam w system który ma niby chronić nasze dzieci. I co dalej? Co z tym nopem? Mam próbować oczyścić jej organizm z metali ciężkich czy jak? To dla mnie ważne. Najstarsza ma aspergera. Nie chce by najmłodsza coś załapała”

 

Milena Wu:

„Czy nop można zgłosić nawet po kilku latach? Niespełna 18 miesieczny zdrowy syn w tydzien po podaniu prevenaru dostał obturacyjnego skurczu oskrzeli, ktory zakończył się hospitalizacją. Dokumentacja na pewno w szpitalu jest. Od tego momentu rozpoczęły się u syna problemy ze zdrowiem. Podobnie zareagowała trochę starsza córka. Oboje szczepieni ta sama szczepionka w tym samym czasie. U obojga rozwinęła się astma.”

 

Doti Be:

„Mój syn chorowal po szczepieniach, goraczkowal ponad 40 st. ale.lekarz stwierdził ze to nie jest po szczepieniach. Moim zdaniem szczepienia powodowaly wysokie.gorączki i zaburzenia jakie syn ma dzisiaj.”

 

Agnieszka Zając:

„moja córcia miała szczepionke 24 lutego- blonica, tezec, krztusiec, polio, hib. od 2 tygodni nie wodzi wzrokiem za zabawkami, nie reaguje na swoje imię, zawiesza sie jakby byla w innym swiecie, kupki raz bardzo twarde a raz sama woda plynie, placze codziennie wieczorami nawet 3 godziny, temperatura ciala waha się co parę godzin od 36,6 do 37,5. zaciska dziąsła wargami, w dzien spi po 40 minut a ma 8/5 miesięcy, prezy sie, przestala sie uśmiechać i pediatra powiedzial ze to mogą byc objawy padaczki.mozliwe ze po szczepionce? (…) wysłali mnie do neurologa . lekarze mówią ze to absolutnie niemożliwe ze po szczepionce a mamy następna dawke 13 kwietnia, ale na pewno już nie pójdę.”

 

Agnieszka Grzeszczak Kulesza:

„Teraz już wiem dlaczego moja córeczka nie spała 2,5 roku!!! Ani w dzień ani w nocy. Chodziłam po lekarzach a oni się tylko śmiali a ja chodziłam po ścianach! A co u tego maluszka musiało dziać się w główce???!!!”

 

Izabela ring:

„U nas zapalenie krtani w niecale 24 h od szczepienia.Potem zaprzestałam szczepień i od tego momentu zaraz minie 2 lata w ciągu których mała nawet kataru nie miała.”

Więcej informacji na profilu: https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

117 komentarzy

117 Komentarzy

 1. luko

  19 kwietnia 2016 at 12:29

  A co na to prezes z prezydentem? No i cały PIS. Wybraliście idiotów to macie. Wam starcy już nic nie grozi. Ale wasze wnuki będą upośledzone. Mogę się założyć, że niedługo przeciwnicy szczepionek będą nazywani faszystami.

  • Aga

   19 kwietnia 2016 at 15:15

   Jasne a PO z Nowoczesną na pewno by się przejęli 🙂 jeszcze bardziej by dociskali, żeby kasa od lobbystów się zgadzała 🙂

  • perem

   20 kwietnia 2016 at 20:50

   to co mieli ci starzy idioci pozostac , ktorzyby jeszcze wiecej szczepionek naszym dziecio wstrzykneli?

 2. Rycho

  19 kwietnia 2016 at 12:37

  Nie po to jankesi dali im wygrać wybory, żeby teraz szczepionek nie kupowali. Warto pamiętać, że u tego od czci i wiary odżegnywanego Putina obowiązek szczepień nie istnieje.

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:26

   ..na razie.. 😉

 3. Zuzia

  19 kwietnia 2016 at 14:12

  Milena Wu czy Doti Be to rzeczywiście wiarygodni świadkowie.

 4. Ola

  19 kwietnia 2016 at 14:26

  Szczepcie cymbały …do czasu.DCD ma krew na rękach a wy im wierzycie.

 5. Krystian

  19 kwietnia 2016 at 14:43

  Powinniśmy zrezygnować z każdej formy leczenia przecież każda operacja, zabieg niesie ryzyko prawda? Proponuję ogólnonarodowe kursy z zielarstwa, a przy następnej epidemii np Ospy prawdziwej,dzumy, gruźlicy itp pozamykamy się w domach z różańcem.

  • Em27

   20 kwietnia 2016 at 08:31

   Odsyłałam do literatury mówiącej o historii szczepień. Zapadalność na choroby zakaźne drastycznie zmalała przed wprowadzeniem szczepionek przeciw tym chorobom. A dżuma sama zniknęła bez żadnych szczepień. Pozdrawiam

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:32

   Aja – proponuję Panu WŁĄCZYĆ MÓZG, Panie Krystianie…
   Po to go Pan ma, żeby MYŚLEĆ, czyli przetwarzać logicznie, percepowane materiały…
   A materiałów jest ostatnio coraz więcej…
   A POTEM dopiero zamieszczać kwaśne i dowcipne komentarze…

   • Krystian

    20 kwietnia 2016 at 16:23

    Panie Angol jak będzie dostępna szczepionka na głupotę to proszę nie oponować i zapisać się na szczepienie.

  • perem

   20 kwietnia 2016 at 20:56

   wpakuj swa ironie pomiedzy swe jadra i przyklasnij dlonmi, a wtedy bedziesz wiedzial w ktorym miejscu masz mozg do myslenia.

   • Krystian

    20 kwietnia 2016 at 22:58

    perem rozumiem, że proponujesz tylko przetestowane na sobie metody szukania mózgu, lecz w twoim przypadku, pomimo wielokrotnych prób i bólu jąder ta metoda nie zdała egzaminu i nadal szukasz zaginionego rozumu? Próbuj, próbuj i nie zważaj na ból…

 6. kira

  19 kwietnia 2016 at 15:00

  Nie dałoby się bez tych idiotów i cymbałów? Powiem tak: niech sobie szczepią skoro chcą (choć dzieci szkoda, bo co one winne?) ale niech potem nie mówią, że nie wiedzieli. W tej chwili nie ma już takiego argumentu, chyba, że ktoś bez prądu i mediów żyje na bezludnej wyspie

  • angol

   20 kwietnia 2016 at 09:43

   „Niech sobie szczepią, skoro chcą”.
   GDYBY to było takie proste…
   A ludzie RZECZYWIŚCIE NIE WIEDZĄ, ponieważ w rzeczonych „mediach” tej informacji NIE MA !.. Lub jest, ale SKŁAMANA, w kierunku ośmieszenia ! Trzeba pamiętać – CZYJE te media są !..
   A dzieci ? I TAK – NIE SĄ Rodziców, lecz PAŃSTWA (faszystowskiego)..
   Mam nadzieję, że to ktoś przeczyta, zanim CENZOR to zdejmie..

   Sęk w tym, że to nie wystarczy EUGENICZNYM ZBRODNIARZOM, spod znaku Billa Gates-a…
   Chodzi o ZMUSZENIE WSZYSTKICH (z wyjątkiem „lepiej urodzonych”..) do ulegnięcia GENOCYDOWI, jakiemu nas poddają…
   I tu nie ma dyskusji, ani odwoływania się do Władzy, która musi robić to, co jej KAŻĄ, inaczej jej Starsi i Mądrzejsi przypomną, z czyjego nadania rządzą…
   Nie pomogą też żadne „petycje”, które zostaną po prostu olane.
   Ludzie muszą się przeciwstawić SIŁĄ. I na PRZEMOC (czarnych mundurków) odpowiedzieć PRZEMOCĄ.. Zebrać się na danej ulicy i ROZPIEPRZYĆ towarzyszącą „felczerowi” grupę psów…
   Przykro mi…

 7. Polio Gruzlica

  19 kwietnia 2016 at 15:19

  Do książek, do literatury fachowej, a nie czytać głupoty w internecie!!! Szczepić moi drody i jeszcze raz szczepić.
  Żyjemy w świecie otoczonym przez drobnoustroje, nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, jak bardzo nas kolonizują! Wszytkich zwolenników teorii spiskowych zachęcam do pier….cia się w ten głupi łeb może wam przejdzie, a jak nie to proszę powtórzyć i tak do skutku!!

  • adi

   19 kwietnia 2016 at 18:08

   Kolonizują, kolonizują… i tak powinno być! Każdy człowiek ma w sobie większą ilość bakterii niż własnych komórek, bez nich nie przeżyłby ani minuty. Rodzajów tych bakterii jest ponad 10 000 i wiele z nich może być niebezpieczna przy braku równowagi w organizmie – nie nadążyłbyś z kłuciem żeby wszystkie „wyszczepić”.

  • takatam

   20 kwietnia 2016 at 08:40

   Szczep się człowieku przeciwko wszystkiemu skoro tak wierzysz koncernom farmaceutycznym, ale nie uszczęśliwiaj innych na siłę. Chcemy mieć PRAWO DO NIESZCZEPIENIA tak samo jak ty masz PRAWO DO SZCZEPIENIA.

 8. egzorcysta

  19 kwietnia 2016 at 16:24

  Jeszcze dorzuce moje tzy grosze, otoz nie jestem przciw szczpieniom, jestem za i to bardzo, szczgolnie zalecalbym szczpienia osobom ktore uwazaja ze szczpionki ochronia ich przed chorobami, w nastepnej kolejnosci rzad, urzednikow sanepidu, urzedow panstwowych, policje i sluzby, a takze cala sluzbe medyczna zaczynajac od dyrekcji szpitali pozniej ordynatorow, oczywiscie tez ich wszystkich rodziny.Tak uwazam dlatego ze sa to osoby ktore maja nawiecej kontaktow ze spoleczenstwem
  ktore nie powinno byc narazone na prznoszenie sie chorob.W spokoju mozna smialo zostawic, ludzi majacych maly kontakt ze spoleczenstwem np rolnikow, emerytow , ludzie mieszkajacych w miejscach o malym zaludnieniu.
  I jeszcze jedna wazna sprawa jako argument dla tych co sie zaszczepili, zeby nie zmuszali innych by tez sie szczpili, poniewaz skoro jestescie zaszczepieni to juz nie zachorujecie, tak wiec nic wam nie grozi.A moje zycie i tak nie ma dla was zadnego znaczenia wiec zostawicie mnie w spokoju, jak umre to lepiej dla was, zostawie wam moje wplaty do ZUSu na wasze emerytury, wiec w waszym interesie tych szczpionych, powinno byc bym sie nie zaszczepil, a wy jestescie i tak chornieni bo sie zaszczepiliscie ,wiec zadna chorba wam nie grozi.Wiec skad u was az tyle nienawisci do tych co uwazaja ,ze szczpionka jest, jak chca zostac zdrowii na umysle, im nie potrzbna.Czyzby mentalnosc ,ze jak ktos stracil oko to innym trzba tez wydlubac? Jeszcze raz powtorze: Szczepionym zadne choroby juz nie groza, nawet bedac wsrod chorych, jestescie szczepieni i nie zachorujecie.Spytajcie lekarza albo aptekarza, jak mi nie wierzycie.

  • Marta

   20 kwietnia 2016 at 11:29

   Adi ale z ciebie debil.

 9. Optymista

  20 kwietnia 2016 at 19:32

  Pani Ewo, naturalnie oddam dziecko do przedszkola z Pani przykładu, gdzie sa dzieci niezaszczepione. Bo to sa zdrowe dzieci i moje nieszczepione dziecko tez jest zdrowe, więc pasuje. Pani prawdopodobnie odda dziecko do przedszkola z dziećmi szczepionymi. Tam dzieci mają bardzo osłabiony system immunologiczny, ich organizmy walczą z ogromnie przedawkowanymi ilościami aluminium, rtęci i różnych „wynalazków” pod wdzięczna nazwą adiuwantów. Prawdopodobieństwo wybuchu epidemii rośnie w tym przedszkolu dramatycznie tym bardziej,że dzieci te nie sa wszystkie szczepione w jednym czasie,nie odbywają zadnej kwarantanny i tygodniami rozsiewają wszczepione im zarazki. Jak może się Pani dowiedzieć nawet od nawiedzonych przedstawicieli mafii szczepionkowej, szczepionki wcale z zasady nie zapobiegają danym chorobom, a ich jedyny oficjalny rzecz jasna cel to szybsze pozbycie się intruza z organizmu pod wpływem wytworzonych w międzyczasie przeciwciał. Ja wolę jednak,żeby moje zdrowe dziecko już nawet zmierzyło się z chorobą (gdzie dla przykłady choroby „zwalczane” za pomocą MMR są praktycznie uleczalne w krótkim czasie sposobami domowymi i żadnej szczepionki nie potrzebują), niż żeby miało z nią do czynienia mając kompletnie rozregulowany i osłabiony organizm po wczesniejszych szczepieniach. Przykłady krajów gdzie dzieci się nie szczepi jest wyjatkowo wymowny: tam dzieci sa zdrowe, a o autyźmie to nawet nie słyszeli.Pozdrawiam normalnie myślacych

 10. drfranek

  24 kwietnia 2016 at 10:25

  Nie widziałem tak dużo debili zgromadzonych w jednym miejscu.
  Mogliby nie szczepić swoich dzieci ale nie szczepiac ich szkodzą reszcie populacji.
  Dlatego musimy wprowadzić środki przymusu szczepienia celem obrony naszych dzieci. Wypowiedzmy tym kretynom wojnę

 11. Szubert

  24 kwietnia 2016 at 15:30

  Pani Wiśniewska. Jeśli chodzi o oczyszczanie organizmu z metali i innych toksyn to mogę pomóc.
  Mogę wskazać jak to się robi.Proszę o kontakt

 12. Krystian

  25 kwietnia 2016 at 12:08

  W psychiatryku widzę bez zmian. Nadal pacjenci domagają się zakazu szczepień. Moi drodzy pacjenci zakładu psychiatrycznego, gdyby nie te szczepienia nadal umierałyby wasze dzieci. I dlatego też będziemy je nadal szczepić. Nowa władza zmniejszyła, a w niektórych przypadkach odstawiła psychotropy to bardzo niepokojące….

  • perem

   1 maja 2016 at 23:27

   zalozymi ci znow kaftan bezpieczenstwa na dwie doby i dostaniesz takie rozowe tabletki, ktore cie przeniosa w swiat marzen w ktorym sie tylko dostaje szczepionki, nie boj sie to nic nie boli , juz ci jest z pewnoscia dobrze, odprez sie i zamknij oczy, slyszysz ten szum fal…….

 13. Soroka

  25 kwietnia 2016 at 18:32

  W świecie urządzonym wg religii materialistycznej ludzie tracą do siebie zaufanie, bo wyznawcy materializmu uważają że prawdy nie ma (ciekawe czy idioci uważają też, że kłamstwa również nie ma, no bo jeżeli prawdy nie ma, to i kłamstwa nie może być) i można ludziom lać co się chce, a to co się w materializmie robi, to nie robi się dla ludzi, tylko dla pieniędzy.
  W takiej sytuacji nie wiadomo co naprawdę z tymi szczepionkami.

 14. Pingback: Ostrzegam, zostaniecie surowo ukarani za wycofanie emisji filmu Vaxxed i za inne przestępstwa ukrywania prawdy o szkodliwości szczepionek « Monitor Polski

 15. http://www.djcrazyjimmy.com/

  4 lipca 2017 at 20:49

  that is magnificent blog. A great read. I will certainly be back.|

 16. Auto Car Insurance

  8 lipca 2017 at 16:10

  Through easy to follow steps, you will soon be making more money than you ever

 17. electric percolator

  7 sierpnia 2017 at 06:53

  Regards for helping out, wonderful information.

 18. Davinci Vaporizer discount codes

  11 sierpnia 2017 at 02:01

  „Say, you got a nice blog article.Really looking forward to read more. Will read on…”

 19. Vicente Buggy

  14 sierpnia 2017 at 23:12

  Olá, Luca!Que ótima notícia! Parabéns pelo convite recebido – o que só confirma o excelente trabalho que você faz aqui.Sucesso em seu novo desafio!Um abraço!

 20. Eliana

  15 sierpnia 2017 at 00:19

  weight loss laser

 21. Larry Munns

  15 sierpnia 2017 at 19:07

  This paragraph is genuinely a good one it helps new web viewers, who are wishing in favorof blogging.

 22. كوبون ماماز اند باباز

  17 sierpnia 2017 at 01:11

  I was wondering if you ever thought of changing the layout of your blog?
  Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you
  could a little more in the way of content so people could connect with it better.
  Youve got an awful lot of text for only having one or 2 images.
  Maybe you could space it out better?

 23. you can try these out

  19 sierpnia 2017 at 03:42

  Visit the most recent working online new generator here!

 24. CEO speaker

  19 sierpnia 2017 at 13:39

  When I turned on my phone your page was loaded. I could not refrain from commenting.

 25. snap milfs

  20 sierpnia 2017 at 02:07

  free snap milfs

 26. COMPTON Weed

  23 sierpnia 2017 at 22:55

  I could not help myself from commenting. I bet you would love Delaware. I am shocked at how fast your blogs loaded on my cell phone. That is a smart way of thinking about it. Your blogs really makes me think.

 27. full length milf

  27 sierpnia 2017 at 10:20

  yess it works

 28. Jesse Grillo

  30 sierpnia 2017 at 14:11

  Exceptionally well written! I truly appreciate this page.

 29. Sheldon Owen

  30 sierpnia 2017 at 23:26

  I am really impressed with your writing skills as well as with the layout on your blog. I enjoyed reading this. I will bookmark this. Really Cool. Colors seem brighter when you are around.

 30. Jesse Grillo

  1 września 2017 at 20:49

  Thank you for putting this up. I never discovered any attention-grabbing posts like yours. You have a good head on your shoulders.

 31. Jesse Grillo

  2 września 2017 at 08:06

  Your site has a kind of feeling about it. I am on the same side as you. Thanks for sharing this interesting write up with us. I have added your article to my Instagram

 32. tech speaker

  3 września 2017 at 02:02

  Thank you for sharing your info. Your writing style reminds me of my bestie. Really Cool.

 33. CEO adviser

  4 września 2017 at 08:36

  This will definitely be very useful for me when I get a chance to start my post. I am impressed, I must say. You look at this from far more than one view point. I will be subscribing to your feed.

 34. los angeles pr

  5 września 2017 at 23:21

  Thank you for sharing your info. I could not resist commenting.

 35. Kennethzew

  7 września 2017 at 08:09

  wh0cd2572660

 36. Jesse Grillo

  7 września 2017 at 23:29

  How could any of this be better stated? It could not. I check your blog every few days.

 37. tech speaker

  8 września 2017 at 08:46

  I bet old school Pinterest professionals would really like your post. You could survive a Zombie apocalypse. I have been looking everywhere for this! Your article is good! Keep up the magnificent quality writing, it is rare to see a nice posts like this one these days.

 38. Jesse Grillo

  9 września 2017 at 03:27

  Keep up the awesome quality writing, it is rare to see a nice article like this one these days. When I browsed your blog I could feel myself getting smarter. Very nice blog.

 39. apply for pr

  15 września 2017 at 05:28

  I like this post! Thanks.

 40. how to apply pr in singapore

  16 września 2017 at 22:51

  Great post!

 41. Horacio Dresner

  17 września 2017 at 00:16

  Keep working ,splendid job!

 42. it recycling

  17 września 2017 at 20:30

  you’re in point of fact a good webmaster. The website loading pace is incredible. It kind of feels that you are doing any distinctive trick. In addition, The contents are masterpiece. you’ve performed a wonderful activity on this topic!

 43. places to recycle electronics

  17 września 2017 at 20:40

  Its like you read my mind! You appear to know a lot about this, like you wrote the book in it or something. I think that you could do with a few pics to drive the message home a bit, but instead of that, this is magnificent blog. A great read. I will definitely be back.

 44. computer hardware recycling

  17 września 2017 at 20:41

  I got what you mean , regards for putting up.Woh I am pleased to find this website through google. „Delay is preferable to error.” by Thomas Jefferson.

 45. how to apply singapore pr

  18 września 2017 at 00:41

  I like this post! Thanks.

 46. how to apply singapore pr

  19 września 2017 at 00:22

  I like this post! Thanks.

 47. singapore pr application

  20 września 2017 at 00:40

  I like this post! Thanks.

 48. escape room dallas

  20 września 2017 at 16:45

  Hello there! This article could not be written any better! Looking through this article reminds me of my previous roommate! He always kept talking about this. I’ll forward this post to him. Fairly certain he’ll have a very good read. Many thanks for sharing!

 49. escape room dfw

  22 września 2017 at 16:44

  Your style is so unique in comparison to other folks I’ve read stuff from. Many thanks for posting when you have the opportunity, Guess I’ll just book mark this page.

 50. escape room dfw

  23 września 2017 at 17:39

  You need to be a part of a contest for one of the most useful blogs on the net. I am going to recommend this blog!

 51. Marijuana Dispensary

  4 października 2017 at 22:13

  I could not refrain from commenting! Your blog has a kind of engergy surrounding it. awesome read. My neighbor would like to be a teacher in this topic someday.

 52. whiskyleaks

  4 października 2017 at 23:42

  A cool article. Thank you for sharing your info. You have the best ideas. Fantastic website! Your writing style reminds me of my neighbor.

 53. Palo Alto Muncheez

  5 października 2017 at 00:35

  Any new info? cool post. I truly think this post needs much more consideration. I will probably be again to read much more, thanks for that info. I really love your writing style. On a scale from 1 to 10, You are an 11.

 54. Cannabis App

  5 października 2017 at 23:21

  Your write ups really makes me think. Your creative potential seems limitless. I am going to follow you on Website.

 55. weed app

  7 października 2017 at 09:22

  This might be a weird thing to to say but, I like your pages. I never discovered any attention-grabbing website like yours. I like your write ups however, I am dyslexic. Do you have videos on the subject? I just stumbled upon your posts.

 56. Augustus Lapalme

  7 października 2017 at 21:42

  Hey there! This post couldn’t be written any better! Reading this post reminds me of my old room mate! He always kept talking about this. I will forward this page to him. Fairly certain he will have a good read. Thanks for sharing!

 57. weed app

  9 października 2017 at 04:51

  I am hoping you write once more very soon! I was an expert in this subject when I was in Washington.

 58. dispose computer

  13 października 2017 at 12:37

  I love the efforts you have put in this, thank you for all the great posts.

 59. kamagra 100 online

  14 października 2017 at 00:23

  Raz po raz viagry w wyzszym stopniu namacalne nerwowosci seksualne w wspolnocie z energicznymi mniej ewentualnie bardziej regularnymi spowolnieniami umyslowymi stanowia w stanie wplynac, na postac bytowanie erotycznego wielu jednostki. Codzienny stres dodatkowo jeszcze szybsze rata zywoty zdaja sie wzmagac tego sposobu zwyczaje, wychodzac po drugiej stronie drogi coraz to wiekszemu zapotrzebowaniu w tej krolestwu preparowalismy kolosalna inicjatywy ofertowa gratisowych konsultacji lekarskich na rzecz podmiotow posiadajacych komplikacje z erekcja apteka internetowa.

 60. viagra kamagra

  14 października 2017 at 12:28

  Co chwila szybsze viagra stopa byty w zlaczce z jego stresujacym biegiem przysparza sie az do wzrostu zadan z wzwod wsrod wielu nowoczesnych jegomosciow. Wysiadajac przeciw ich popytom komplet naczyn stolowych wlasny podaje skuteczna pomagier w zaswiadczaniu najwyzszej proby uslug w tym obrebie. Przyjmze wprawne przyczyna i wstap lokalny serwis uprzednio dzien dzisiejszy natomiast pozyskasz sie podczas gdy co niemiara mozesz zwyciezyc w ulepszeniu lekow na potencje historii erotycznych ze niewlasna kolezanka.

 61. viagranajtaniej

  14 października 2017 at 23:52

  Miesista viagry technika seksualna zas nieobecnosc kwestyj sposrod wzwod owo cel raz za razem wiekszej orkiestry dzis mieszkajacych mezczyzn. Odwiedzajac nasz sprawnie ozywiony komplet naczyn stolowych masz mozliwosc wyzbycia sie napiecia natomiast spietych z przed zaburzen erekcji rowniez sprawnego zabicia pokatnych spowolnien utrudniajacych Twoje relacje erotyczne. Podawane za pomoca nas narady nielecznicze oprowadzane stanowia lekow na potencje na krzyz wyprobowanych fachowcow.

 62. Jesse Grillo

  15 października 2017 at 06:02

  Do you recommend any other blogs for big data adviser? Spot on with this page.

 63. milf hunter jess

  15 października 2017 at 08:00

  raquel amato milf

 64. Benedict Krommes

  16 października 2017 at 00:37

  WONDERFUL Post.thanks for share..more wait .. …

 65. Hermosa Beach

  16 października 2017 at 08:39

  Awesome post. Spot on with this blog.

 66. Cassie Westbrooks

  16 października 2017 at 10:54

  Great – I should definitely pronounce, impressed with your web site. I had no trouble navigating through all tabs as well as related info ended up being truly simple to do to access. I recently found what I hoped for before you know it at all. Quite unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or anything, site theme . a tones way for your customer to communicate. Excellent task..

 67. weed map

  17 października 2017 at 08:56

  You have made my day! Your pages are magnificent. Such a deep answer!

 68. surkus

  19 października 2017 at 03:16

  When I turned on my browser your site was already loaded. You should be thanked more often. I check your blog every few days.

 69. Palo Alto marijuana

  22 października 2017 at 05:22

  You are more fun than bubble wrap. Colors seem brighter when you are around. The people you love are lucky to have you in their lives.

 70. Ricardo Deroeck

  22 października 2017 at 23:22

  Hello! Do you know if they make any plugins to protect against hackers? I’m kinda paranoid about losing everything I’ve worked hard on. Any recommendations?

 71. website designing company in Delhi India

  24 października 2017 at 04:22

  I truly appreciate this blog.Thanks Again. Much obliged.

 72. technology adviser

  24 października 2017 at 05:47

  I truly think this blog needs much more consideration. I will probably be again to read much more, thanks for that info. Do you write a lot about leafly. I found this on Tumblr Thanks for writing this. I am trying to learn more about this topic.

 73. Miguneingzep

  25 października 2017 at 11:43

  Zithromax Face Rash 1.25 Mg Propecia Finasteride Antibiotics Overnight Delivery [url=http://leviinusa.com]cialis viagra levitra[/url] Propecia Cost Over Time Sildenafil 50 Mg Cialis.60mg.Sale

 74. weed app

  26 października 2017 at 00:52

  Your perspective is incredibly refreshing. good blog.

 75. Laurel hardware west hollywood address

  26 października 2017 at 14:11

  I discovered your website on my Pinterest feed. Keep doing what you are doing.

 76. Happy Hours app

  27 października 2017 at 05:39

  I would like to say excellent blog! Spot on with this blog. Your pages has proven useful to me.

 77. bitcoin money

  29 października 2017 at 22:14

  you may have an amazing weblog here! would you prefer to make some invite posts on my weblog?
  bitcoin money

 78. shadow fight 2 mod

  30 października 2017 at 09:56

  Oh my goodness! an incredible article dude. Thanks Nevertheless I’m experiencing challenge with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anyone getting identical rss downside? Anybody who knows kindly respond. Thnkx
  shadow fight 2 mod

 79. Kaley

  31 października 2017 at 07:23

  Thanks for the info

 80. cialis cena

  3 listopada 2017 at 01:30

  Raz po raz viagra w wyzszym stopniu widome nerwice seksualne w spawaniu z spolegliwymi skromniej czy w wyzszym stopniu trywialnymi zwolnieniami niementalnymi stanowia w poziomie wplynac, na forma obecnosc zmyslowego wielu figur. Powszedni stres tudziez raz po raz szybsze tempo zywota ceduja sie zwiekszac owego wariantu zwyczaje, wysiadajac naprzeciw raz po raz wiekszemu zapotrzebowaniu w owej domenie przyrzadzalismy znaczna propozycje ofertowa bezplatnych narad medycznych dla jednostek dysponujacych klopoty sposrod erekcja lekami na potencje.

 81. phentaslim

  3 listopada 2017 at 04:14

  Appreciate you sharing, great article.Really looking forward to read more. Really Cool.

 82. Miguneingzep

  5 listopada 2017 at 08:03

  Buy Tadalofil [url=http://costofcial.com]cialis[/url] Propecia Dry Scalp

 83. Hermosa Beach Seo

  13 listopada 2017 at 08:26

  Are you a user on Tumblr? That is a smart way of thinking about it. Hey, that is a clever way of thinking about it.

 84. sciatica pain headaches

  15 listopada 2017 at 06:16

  Very good blog article.Really looking forward to read more. Fantastic.

 85. swimwear

  23 listopada 2017 at 20:27

  Major thanks for the blog article.Thanks Again. Awesome.

 86. Miguneingzep

  27 listopada 2017 at 15:44

  Levitra Comentarios [url=http://cheapvia50mg.com]viagra[/url] Venta Cialis Viagra Veneno Comprar Propecia Vente Cialis En Belgique

 87. Ivette Dednam

  28 listopada 2017 at 06:21

  You have a good head on your shoulders. I know you would like Vermont. Your page was loaded when I opened my phone.

 88. porno

  1 grudnia 2017 at 15:16

  Great blog article. Really Great.

 89. business advice

  2 grudnia 2017 at 11:00

  If you feel you’re prepared to take on the obstacles of worldwide service, follow our recommendations from magnate that have been there previously.

 90. primary trade lines

  3 grudnia 2017 at 03:21

  Major thanks for the article post.Much thanks again. Awesome.

 91. Hermosa Beach Seo

  5 grudnia 2017 at 21:58

  Thumbs up! I wants to be a teacher in this field. I am on the same side as you. I simply have to tell you that your posts are really great.

 92. A round of applause for your blog.Really thank you! Fantastic.

 93. Thrillest App

  8 grudnia 2017 at 19:55

  I discovered your site by chance. You are totally an expert. Thanks for sharing your info. Greetings from Tennessee! Keep doing what you are doing.

 94. casino online

  13 grudnia 2017 at 13:19

  The refreshing Zune browser is amazingly Great, still not as positive as the iPod’s. It performs nicely, but isn’t as instantaneous as Safari, and has a clunkier interface. If you occasionally program upon getting the net browser that is not an issue, however if you might be creating toward study the world wide web alot from your PMP then the iPod’s more substantial screen and superior browser could possibly be critical.

 95. casino online

  13 grudnia 2017 at 16:40

  Palms down, Apple’s app retailer wins through a mile. It’s a significant conclusion of all types of applications vs a quite unhappy determination of a handful for Zune. Microsoft includes plans, specifically within the realm of video games, nonetheless I am not certainly I might require in direction of bet upon the foreseeable future if this attribute is major in direction of you. The iPod is a substantially improved alternative in just that case.

 96. gevalia coffee pot xcc-12

  14 grudnia 2017 at 13:42

  I see something really special in this site.

 97. agen bola online

  14 grudnia 2017 at 16:03

  I am going to equipment this study in direction of Two models of individuals: current Zune owners who are thinking about an improve, and human beings seeking in the direction of make a decision involving a Zune and an iPod. (There are other players relevance taking into consideration out there, together with the Sony Walkman X, however I anticipate this presents on your own ample data to crank out an mindful choice of the Zune vs avid gamers other than the iPod line as effectively.)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra