Z zagranicy

Gwałt na chrześcijance w Egipcie. UWAGA DRASTYCZNE VIDEO!

Brutalny gwałt na koptyjskiej dziewczynie dokonany przez muzułmanów w ciągu dnia na ulicy – krótki film z tego bestialstwa, zamieszczony w internecie, obejrzało już tysiące osób. Takie rzeczy dzieją się w popularnym wśród turystów Egipcie. Przeraźliwy klip pokazuje jak bardzo różni się zwykła ulica od bajkowego kurortu turystycznego…

Gwałtu na koptyjskiej dziewczynie dokonano w pobliżu dużego rynku w Górnym Egipcie. Kiedy banda  pastwiła się nad dziewczyną chronić próbowała ją jej matka. Gwałciciele krzyczeli "Nasara!, nasara!" (obraźliwe określenie chrześcijan), a inni muzułmanie całość filmowali.

Wyznawcy islamu w Egipcie swoją agresję kierują w stronę konkretnych osób. Według danych jakimi dysponują amerykańcy prawnicy, w tylko w tym turystycznym raju, w ciągu ostatnich 5 lat gwałtów, porwań i molestowania chrześcijanek, głównie młodych kobiet było 550.

Z informacji jakie docierają do nas z Egiptu wiemy, że najwyższy rangą duchowny Arabii Saudyjskiej szejk Abdul Aziza ibn Abdullah wzywa do usunięcia z Półwyspu Arabskiego innych kościołów niż islamskie!

– To region tradycyjnie islamski. Konieczne jest zniszczenie tam wszystkich kościołów – oświadczył (słowa te przytacza portal sfora.pl.) – Chrześcijanie mogą się modlić w domach.

Na zamieszczonym w kwietniu br. minutowym filmie muzułmanie gwałcą chrześcijankę obrządku koptyjskiego, najprawdopodobniej mieszkankę Egiptu.

 

 

Tysiące turystów, uważających się za chrześcijan, bezkrytycznie odwiedza bajkowe kurorty tego islamskiego kraju. Nie obawiają się, że z turystami – chrześcijanami może stać się to samo co z tą młodą dziewczyną.

 

Zobacz też: Syryjscy islamiści ścięli głowę księdzu. UWAGA DRASTYCZNE VIDEO! >>

Czy gdyby z osobą, która jedynie spędzałaby swoje wymarzone wakacje w Egipcie stałoby się to samo co z „bohaterką” klipu świat także by milczał? I na koniec należy zadać jeszcze jedno pytanie: dlaczego to nagranie trafiło do internietu tuż przed wakacjami? By ostrzegało, a może by coś zakomunikowało?

Agata Bruchwald
Źródło: youtube.com

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

37 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra