Z zagranicy

Gwałt na chrześcijance w Egipcie. UWAGA DRASTYCZNE VIDEO!

Brutalny gwałt na koptyjskiej dziewczynie dokonany przez muzułmanów w ciągu dnia na ulicy – krótki film z tego bestialstwa, zamieszczony w internecie, obejrzało już tysiące osób. Takie rzeczy dzieją się w popularnym wśród turystów Egipcie. Przeraźliwy klip pokazuje jak bardzo różni się zwykła ulica od bajkowego kurortu turystycznego…

Gwałtu na koptyjskiej dziewczynie dokonano w pobliżu dużego rynku w Górnym Egipcie. Kiedy banda  pastwiła się nad dziewczyną chronić próbowała ją jej matka. Gwałciciele krzyczeli "Nasara!, nasara!" (obraźliwe określenie chrześcijan), a inni muzułmanie całość filmowali.

Wyznawcy islamu w Egipcie swoją agresję kierują w stronę konkretnych osób. Według danych jakimi dysponują amerykańcy prawnicy, w tylko w tym turystycznym raju, w ciągu ostatnich 5 lat gwałtów, porwań i molestowania chrześcijanek, głównie młodych kobiet było 550.

Z informacji jakie docierają do nas z Egiptu wiemy, że najwyższy rangą duchowny Arabii Saudyjskiej szejk Abdul Aziza ibn Abdullah wzywa do usunięcia z Półwyspu Arabskiego innych kościołów niż islamskie!

– To region tradycyjnie islamski. Konieczne jest zniszczenie tam wszystkich kościołów – oświadczył (słowa te przytacza portal sfora.pl.) – Chrześcijanie mogą się modlić w domach.

Na zamieszczonym w kwietniu br. minutowym filmie muzułmanie gwałcą chrześcijankę obrządku koptyjskiego, najprawdopodobniej mieszkankę Egiptu.

 

 

Tysiące turystów, uważających się za chrześcijan, bezkrytycznie odwiedza bajkowe kurorty tego islamskiego kraju. Nie obawiają się, że z turystami – chrześcijanami może stać się to samo co z tą młodą dziewczyną.

 

Zobacz też: Syryjscy islamiści ścięli głowę księdzu. UWAGA DRASTYCZNE VIDEO! >>

Czy gdyby z osobą, która jedynie spędzałaby swoje wymarzone wakacje w Egipcie stałoby się to samo co z „bohaterką” klipu świat także by milczał? I na koniec należy zadać jeszcze jedno pytanie: dlaczego to nagranie trafiło do internietu tuż przed wakacjami? By ostrzegało, a może by coś zakomunikowało?

Agata Bruchwald
Źródło: youtube.com

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Oserwatorka

  15 lipca 2013 at 15:31

  Żydzi prowadzą akcje ZNIENAWIDZENIA muzułmanów.
  Międzynarodowa mafia żydowska i żydowski CIA wspólnie mossadem planowo z pełnym cynicznym WYRACHOWANIEM prowadzili studia wiele lat, aby opracować metody, zmajstrowac cały mechanizm DESTABILIZJI i skłócenia Arabów miedzy sobą we wnętrzu samej religii muzułmańskiej.
  Żydostwo za pomocą swojej V kolumny usiłuje zniszczyc arabów od środka, dosłownie SKŁUCIĆ TOTALNIE wszystkich arabów, aby w ten sposób ich OSŁABIĆ, aby nie zagrażali benkartowi izrael.
  Identycznie mafia żydowska NISZCZY religie katolicką też we wnętrzu Vatykanu nie mówiąc o episkopatach lokalnych.
  W każdym społeczeństwie na świcie jest MARGINES społeczny, kompletna DZICZ, która jest pokazana na tym filmie w Egipcie.
  W skłócaniu arabów RAZEM z żydami we wszystkich krajach arabskich współpracuje NAJBARDZIEJ szowinistyczna Arabia Sudyjska z super-wampirem szejkiem żydem tzw. „Prince Saud bin Abdul Mohsen” czyli NAJWIĘKSZYM wrogiem Arabów na świcie.

 2. Seba

  15 lipca 2013 at 19:45

  witam, ciekawa opinia, mozesz się ze mna skontaktować?? jeśli tak, daj znać podam namiary na mnie, chciałbym pogadać. nie jestem z ABW 😛

 3. embrion

  16 lipca 2013 at 03:37

  Generalnie świat na nienawiści robi biznes, co nie zmienia faktu, że zmanipulowana ciemnota muzułmańska, nawracać chce siłą – przymusem. Przecież „Do wolności wyswobodził nas Chrystus „, o czym nie ma pojęcia też wielu chrześcijan i głosują na „międzynarodówkę”,- jak obserwujemy znowu już narastające tendencje też w Polsce (pod tytułem odgrzewanego zapleśniałego kotleta „Za komuny było lepiej”)

 4. Sir James

  16 lipca 2013 at 07:39

  [quote name=”Oserwatorka”]Żydzi prowadzą akcje ZNIENAWIDZENIA muzułmanów.
  [/quote]

  Żydzi dużo mieszają, ale przy muzułmanach są świętoszkami. Nie daj się zmanipulować muzułmańskim kłamcom ani lewackim mediom, przedstawiającym muzułmanów jako ofiary a Żydów jako oprawców. Żydzi muszą być stanowczy, skoro żyją pomiędzy muzułmańskimi dzikusami. Reasumując – z dwojga złego wolę Żydów.

 5. grace

  17 lipca 2013 at 16:46

  osobiście uważam że szejk Abdul Aziza ibn Abdullah ma racje, pewnie zaraz podniosą się głosy krytyki na to co mówię ale zdania swojego nie zmienię. skoro my Polacy nie chcemy w Polsce naszym chrześcijańskim kraju meczetów to dlaczego wymagamy od wyznawców innych religii aby nas do siebie wpuścili? to ich kraj mają prawo to tego tak jak i my mamy prawo nie chcieć świątyń innych wyznań w Polsce.
  a co do filmiku, i całej tej sytuacji… ich bóg ich osądzi, bo zarówno dobro jak i zło powraca

 6. Maciej K.

  17 lipca 2013 at 22:21

  @grace

  Ale chrześcijanie Koptowie byli tam przed islamską religią. Przecież islam powstał na długo po chrześcijaństwie. Islam nawet, jeżeli zaczyna dominować, to po prostu nie ma prawa tak traktować przedstawicieli religii, która poprzedzała islam na konkretnym terenie. Poza tym – muslimy robią tak nie tylko „w krajach muzułmańskich”. Oni to wszędzie robią, gdzie jest ich powyżej paru procent. Do paru procent są uspokojeni. Poza tym – jakim trzeba być zwierzęciem, jaką bestią, by gwałcąc kobietę na oczach całego tłumu drzeć mordę „Bóg jest Wielki!”…? Nie oszukujmy się, grace – to są zwierzęta z wypranymi mózgami. Rozwalić im ten grajdołek i tyle.

 7. Patryk

  31 sierpnia 2013 at 16:11

  JEBANE KURWY POMARAŃCZOWE SZMATY

 8. anna

  12 września 2013 at 14:56

  Zachowują się gożej niż zwierzęta. Coś okropnego. W kilku atakują dwie bezbronne kobiety w biały dzień na ulicy.

  A co na to inni? Inni meżczyżni – z pewnością nie jeden z nich ma córkę, matkę.
  I to jest XXI wiek?

 9. ...

  12 września 2013 at 14:58

  dzikusy kurwa mac
  ta dziewczynka napewno ma koło 13 lat.

 10. Seba

  5 listopada 2013 at 15:37

  Jezu „Oserwatorka” co ty piszesz to już jest jakaś choroba umysłowa , albo jesteś Świnią Muzułmańską . Moim zdaniem to Żydów i Muzułmanów powinno się rozpie…. dla mnie oni są wszyscy jednakowi > Zaraz ktoś będzie krzyczał że jestem rasista i homofob to mu tak od razu odpowiem jak ty nie jesteś to im nadstaw dupy bo oni myślą tak samo jak ja z ta różnicą że ich rasizm opiera się na Religi a mój to tylko doświadczenie życiowe związane z pobytem wśród tych ludzi pamiętajcie dla nich chrześcijanin albo inny innowierca to śmieć i nic więcej .

 11. http://tinyurl.com/

  27 sierpnia 2017 at 05:37

  Hello, I want to subscribe for this webpage to get most recent
  updates, thus where can i do it please assist.

 12. tinyurl.com

  28 sierpnia 2017 at 06:21

  Good blog you’ve got here.. It’s difficult to find quality writing like yours these days.
  I honestly appreciate individuals like you! Take care!!

 13. http://tinyurl.com/

  28 sierpnia 2017 at 11:56

  There is definately a lot to learn about this topic.

  I really like all of the points you made.

 14. Kittie

  20 września 2017 at 00:28

  can’t hesitate in direction of just take a training course!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra