Historia

Izraelski dziennik Haaretz: Testy DNA ujawniają żydowskie i afrykańskie korzenie Hitlera

W najnowszym 28. numerze pisma historycznego „Glaukopis”, w dziale z ciekawymi cytatami z polskojęzycznej i międzynarodowej prasy, przedrukowana została informacja „Testy DNA ujawniają żydowskie i afrykańskie korzenie Hitlera” z najstarszego, wydawanego od 1918 roku, izraelskiego dziennika Haaretz.

 

Według Haaretz flamandzkojęzyczny belgijski tygodnik „Knock” opublikował artykuł dziennikarza Jeana-Paula Muldersa, który na podstawie badań genów 39 krewnych Adolfa Hitlera z Austrii i USA przeprowadzonych przez genetyka Ronnego Decorte ustalił, że według badań DNA Hitler miał murzyńskich i żydowskich przodków.

Na podstawie badań genetycznych w grupach chromosomów wskazujących na etniczne pochodzenie zwanych haplogrupami. Dominująca u Hitlera haplogrupa E1b1b1 jest bardzo rzadka u mieszkańców Europy zachodniej. Występuje u 25% Greków i Sycylijczyków najpewniej pochodzących z Afryki. Zaś najczęstsza jest u mieszkańców Afryki północnej – występuje wśród 80% populacji Berberów z Maroka, Algierii i Tunezji. Posiadają ją też Somalijczycy. Druga charakterystyczna haplogrupa genów Hitlera należy do Żydów aszkenazyjskich.

Z doniesień mediów elektronicznych w Polsce na ten temat wiadomo, że informacja o aszkenazyjskiej haplogrupie genów Hitlera nie zaskoczyła historyków. Od dawna pojawiały się informacje, że Adolf Hitler był wnukiem patrylinearnym Marii Schickelgruber i Żyda o nazwisku Frankenberger.

Wiadomość o afrykańskich i żydowskich korzeniach Adolfa Hitlera podały też takie portale i gazety jak: wp.pl, fakt.pl, gazeta.pl, sfora.pl, telegraph.co.uk, Daily Telegraph, The Daily Express.

Jan Bodakowski

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. Ferdynand Kiepski

  23 lipca 2013 at 14:37

  A co mnie to panie, gówno obchodzi?

 2. Leon

  23 lipca 2013 at 15:01

  To chyba przykra wiadomsoc dla Zydów,,:P?

 3. Socjolog

  23 lipca 2013 at 16:07

  Faktem jest, że Hitler był BENKARTEM, czyli PRZYPADKOWO spłodzonym dzieckiem kobiecie, którego BIOLOGICZNY ojciec był żydem, których porzucił wraz z matką. Ojciec NIE chciał utrzymywac kantaktów z dorastającym Hitlerem, NIE wspierał finansowo wychowanie dziecka ani w żaden inny sposób wychowanie o czym doskonale wiedział Hitler.
  To był jeden z głównych powodów, dlaczego Hitler ZNIENAWIDZIŁ ojca i żydostwo i potem się MŚCIŁ na żydach. Hitler się kolegował z podobnymi do siebie BENKARTAMI, którzy dostali się do cenralnej władzy III Rzeszy.
  Wedłóg talmudu, spółkowanie żyda z goiną czyli nie-żydówką jest definiowane na równi ze zwierzęciem jak np. z kozą itp. i zabronione żydowi.
  Dziecko spłodzone nie-żydówce przez żyda wg. judaizmu to jest TYLKO „JEJ” dziecko tzn. TYLKO matki dziecko, a nie żyda, dlatego, że „moralnośc” czy „etyka” judaistyczna pochwala PORZUCENIE dziecka spłodzonego matce nie-żydówce przez żyda. Identycznym BENKARTEM też był Józef Stalin.

 4. Student

  23 lipca 2013 at 16:31

  Czy wyobrażacie to sobie jakie zaburzenia psychiczne mają dzieci sztucznie spłodzone w „probówce” lub metodą „invitro” samotnej kobiecie chorej psychicznie zarażonej homoseksualizmem?
  Czy wyobrażacie sobie na jakich „wampirów” psychicznych zostaną WYHODOWANE (nie wychowane lecz wyhodowane!) w jakiś sposób wszczepione w organizm chorego psychicznie homoseksualisty, który ubzdurał sobie byc „matką”.
  Statyki naukowe wykazuje niezaprzeczalnie, że dzieci wyhodowane w nie konwencjonalnej „rodzinie” nawet przez samotną porzucona matką lub ojca, nabawiają się różnych odchyleń psychicznych oraz są o wiele bardziej AGRESYWNE w stosunku do okalającego jego otoczenia.

 5. Kaszmir

  23 lipca 2013 at 17:19

  TO było oczywiste że Hitler miał coś z żyda. Proszę spojrzeć na Izrael, toż to następca III rzeszy. Ma już swoich podludzi, zdobywa grabieżczo przestrzeń życiową, segregację rasową, zbroi się po zęby i chce rządzić światem.

 6. Wojciech

  23 lipca 2013 at 17:50

  Drogi „Socjolologu”,Pisze się „bękart”,nie „benkart”,jak Ci się wydaje.To ja,”ciemniak” po zawodówce mam Tobie,wykształciuchu(tak przypuszczam),przypominać?!

 7. jacek

  24 lipca 2013 at 11:40

  Ideał rasowego aryjczyka w III Rzeszy Niemieckiej to być blondynem jak ciemnowłosy Hitler,być szczupły jak grubas Gering,być sprawny fizycznie jak kulawy i pokręcony Gebels i nazywać się Rosenberg,Żyd i głowny ideolog niemieckiego narodowego socjalizmu.

 8. Leopatriot

  24 lipca 2013 at 18:16

  Jakaś izraelska gazeta powołuje sie na belgijską .A jaki ośrodek naukowy te badania przeprowadził ???. Plotka na poziomie mamy Madzi w wersji dla tych którzy wszędzie widzą Żydów. Kolej na Stefana Banderę , napewno też Żyd 😀

 9. Jacek K.M.

  25 lipca 2013 at 02:10

  @Socjolog
  Powinieneś poczytać trochę o rodzicach A. Hitlera. Przecież wszystko pomyliłeś, Adolf był dzieckiem Aloisa Sr. z trzeciego małżeństwa z Klarą. W Twoim wpisie chodzi Ci pewnie o ojca Hitlera, którego urodziła babcia Adolfa (pomoc domowa) kiedy była już po 40-ce z krótkiego romansu z 18 letnim synem żydowskiej rodziny dla której pracowała. Osobistym prawnikiem Hitlera, który wybraniał go w sprawach pochodzenia był późniejszy gubernator GG Hans Frank. Pozdrawiam.
  Jacek

 10. jagna

  27 lipca 2013 at 14:48

  DO PANA :[quote name=”Student”]
  Cześć DZIWNY człowieczku.Choroby psychiczne dotyczą osob piszących takie durne komentarze.gdzieś ty się wychował?To ty nie wiesz o tym że ludzie z „pełnej rodziny” mogą też zapadać na wszelkiego rodzaju zaburzenia psychiczne?weź się ogarnij sieroto.

 11. Next

  29 lipca 2013 at 06:15

  murzyńsie korzenie Hitlera są dość oczywiste – region z którego pochodził to odcinek rzymskiego limesu obsadzony nubijczykami. mimo upływu 2 tyś lat u ludności nadal pojawiają się czarne kędzierzawe włosy, mięsiste wargi i przypłaszczone nosy – ślad krwi nubijskich przodków.

 12. strażnik gaju

  21 lutego 2014 at 11:14

  Berberowie [Berberzy] – rdzenna ludność północnej Afryki i Sahary pochodzenia chamito-semickiego, u niektórych Berberów można zauważyć rude włosy, niebieskie oczy, a nawet jasną skórę, w każdym razie Berberowie to biali – i jakieś dziwaczne sugerowanie poprzez używanie określenia afrykańskiego że to murzyni jest po prostu mataczeniem historii

 13. cheap jerseys usa

  1 lutego 2017 at 07:42

  cheap jerseys ᥙsa wholesale china jerseys

 14. reebok replica nfl jerseys

  27 lutego 2017 at 21:21

  reebok replica nfl jerseys cheap nfl jerseys fгom china

 15. nfl jerseys uncovered

  30 marca 2017 at 08:28

  Hi Dear, are you actually visitimg tbis web page oon a regtular basis, if so after that you will abvsolutely take pleasant experience.

 16. nike jerseys cheap

  25 maja 2017 at 17:46

  nike jerseys cheap cheap yankees jersey

 17. nfl jerseys paypal

  27 maja 2017 at 18:25

  nfl jerseys paypal cheap new york jets jerseys

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra