Felieton

Boże chroń świat przed demokracją liberalną, niesioną na bagnetach – z tradycyjnymi zagrożeniami i radykalnym islamizmem poradzimy sobie sami

robert_winnicki215 lat temu miał miejsce zamach na World Trade Center. Zorganizowany, sfinansowany i przeprowadzony przez terrorystów z Arabii Saudyjskiej. Zamach posłużył amerykańskim neokonserwatystom jako pretekst do tego, by Bliski Wschód zmienić w krwawą jatkę.

Pod kłamliwym pozorem najechano i zniszczono Irak, w którym od 13 lat trwa wojna domowa – pochłonęła setki tysięcy ofiar śmiertelnych i miliony rannych, wypędzonych, prześladowanych.

Pod kłamliwym pozorem walki o „wartości demokratyczne” wspierano „arabską wiosnę” – czyli jatkę, która w ruinę obróciła Syrię, Libię i Jemen, a w Egipcie o mało co nie zakończyła się ludobójstwem chrześcijańskich Koptów.

Zniszczenie autorytarnych, świeckich reżimów, budowanych w oparciu o idee arabskiego nacjonalizmu, doprowadziło do powstania ISIS i spowodowało miliony uchodźców oraz imigrantów ekonomicznych, którzy ruszyli na Europę.

Amerykańskie interwencje, wspomagane i prowadzone również w interesie Izraela oraz Arabii Saudyjskiej, prowadzą do wymordowania, wypędzenia, zniszczenia chrześcijańskich społeczności Bliskiego Wschodu, do tej pory ochranianych przez autokratyczne, świeckie rządy.

15 lat orgii przemocy i kolejnych, zbrojnych interwencji sprawiło, że świat, w tym zwłaszcza Europa, jest o wiele mniej bezpieczny.

Boże chroń świat przed demokracją liberalną, niesioną na bagnetach w interesie globalistów, finansjery i korporacji. Z tradycyjnymi zagrożeniami i radykalnym islamizmem poradzimy sobie sami.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. ofik

  11 września 2016 at 22:34

  Proszę poczytać o ” Report from Iron Mountain”, tam jest to wyjaśnione! To była operacja „False flag”! To nie Arabia Saudyjska stoi za zamachami z 11/9 ale rządzący USA neokonserwatyści i Żydzi! Można powiedzieć, że powtórzyła się sytuacja z Pearl Harbour z 1941, kiedy to Roosevelt pozwolił Japończykom na zmasakrowanie około 3 tys. żołnierzy aby wciągnąć USA do wojny!! USA znało szyfry japońskie i wiedziało kiedy nastąpi atak! Oczywiście nowoczesne lotniskowce zostały wszystkie wcześniej ewakuowane z Pearl Harbour!!

 2. bingun

  12 września 2016 at 09:50

  Zgadzam się z Panem Posłem. A teraz do roboty (bo mimo wszystko czasu mało) i robić współpracę (koalicję) z Braunem, Michalkiewiczem, Kowalskim (bez Chojeckiego!), Korwinem, Wiplerem, Wilkiem, Kukizem i tworzyć wspólny PROGRAM! Takie powiedzmy 10-20 punktowy, tylko sprawy PODSTAWOWE! Żadnych drobiazgów, bo tam się zawsze pokłócicie. Ja wiem, że są sprawy w których się różnicie, ale serca macie wszyscy po PRAWEJ stronie, wiecie, że silna Polska, to Polska nie uwieszona u klamki w Berlinie, Moskwie, Brukseli czy żadnym Waszyngtonie!

 3. Robert B.

  12 września 2016 at 10:25

  Is fecit cui prodest, Panie Winnicki, Is fecit cui prodest (Ten zrobił, kto skorzystał). A skorzystał Izrael. Zresztą, inne poszlaki na to też wskazują…

 4. Adam

  12 września 2016 at 13:10

  Bardzo dobry i potrzebny komentarz Pana Winnickiego.To smutne ,że polskie wojska
  biorą w tym udział.Bierzmy przykład z naszych braci Węgrów.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra