Felieton

Boże chroń świat przed demokracją liberalną, niesioną na bagnetach – z tradycyjnymi zagrożeniami i radykalnym islamizmem poradzimy sobie sami

robert_winnicki215 lat temu miał miejsce zamach na World Trade Center. Zorganizowany, sfinansowany i przeprowadzony przez terrorystów z Arabii Saudyjskiej. Zamach posłużył amerykańskim neokonserwatystom jako pretekst do tego, by Bliski Wschód zmienić w krwawą jatkę.

Pod kłamliwym pozorem najechano i zniszczono Irak, w którym od 13 lat trwa wojna domowa – pochłonęła setki tysięcy ofiar śmiertelnych i miliony rannych, wypędzonych, prześladowanych.

Pod kłamliwym pozorem walki o „wartości demokratyczne” wspierano „arabską wiosnę” – czyli jatkę, która w ruinę obróciła Syrię, Libię i Jemen, a w Egipcie o mało co nie zakończyła się ludobójstwem chrześcijańskich Koptów.

Zniszczenie autorytarnych, świeckich reżimów, budowanych w oparciu o idee arabskiego nacjonalizmu, doprowadziło do powstania ISIS i spowodowało miliony uchodźców oraz imigrantów ekonomicznych, którzy ruszyli na Europę.

Amerykańskie interwencje, wspomagane i prowadzone również w interesie Izraela oraz Arabii Saudyjskiej, prowadzą do wymordowania, wypędzenia, zniszczenia chrześcijańskich społeczności Bliskiego Wschodu, do tej pory ochranianych przez autokratyczne, świeckie rządy.

15 lat orgii przemocy i kolejnych, zbrojnych interwencji sprawiło, że świat, w tym zwłaszcza Europa, jest o wiele mniej bezpieczny.

Boże chroń świat przed demokracją liberalną, niesioną na bagnetach w interesie globalistów, finansjery i korporacji. Z tradycyjnymi zagrożeniami i radykalnym islamizmem poradzimy sobie sami.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. ofik

  11 września 2016 at 22:34

  Proszę poczytać o ” Report from Iron Mountain”, tam jest to wyjaśnione! To była operacja „False flag”! To nie Arabia Saudyjska stoi za zamachami z 11/9 ale rządzący USA neokonserwatyści i Żydzi! Można powiedzieć, że powtórzyła się sytuacja z Pearl Harbour z 1941, kiedy to Roosevelt pozwolił Japończykom na zmasakrowanie około 3 tys. żołnierzy aby wciągnąć USA do wojny!! USA znało szyfry japońskie i wiedziało kiedy nastąpi atak! Oczywiście nowoczesne lotniskowce zostały wszystkie wcześniej ewakuowane z Pearl Harbour!!

 2. bingun

  12 września 2016 at 09:50

  Zgadzam się z Panem Posłem. A teraz do roboty (bo mimo wszystko czasu mało) i robić współpracę (koalicję) z Braunem, Michalkiewiczem, Kowalskim (bez Chojeckiego!), Korwinem, Wiplerem, Wilkiem, Kukizem i tworzyć wspólny PROGRAM! Takie powiedzmy 10-20 punktowy, tylko sprawy PODSTAWOWE! Żadnych drobiazgów, bo tam się zawsze pokłócicie. Ja wiem, że są sprawy w których się różnicie, ale serca macie wszyscy po PRAWEJ stronie, wiecie, że silna Polska, to Polska nie uwieszona u klamki w Berlinie, Moskwie, Brukseli czy żadnym Waszyngtonie!

 3. Robert B.

  12 września 2016 at 10:25

  Is fecit cui prodest, Panie Winnicki, Is fecit cui prodest (Ten zrobił, kto skorzystał). A skorzystał Izrael. Zresztą, inne poszlaki na to też wskazują…

 4. Adam

  12 września 2016 at 13:10

  Bardzo dobry i potrzebny komentarz Pana Winnickiego.To smutne ,że polskie wojska
  biorą w tym udział.Bierzmy przykład z naszych braci Węgrów.

 5. atletico madrid tröja

  7 października 2017 at 06:37

  Maintain the amazing work !! Lovin’ it!

 6. maglia inter bambino

  9 października 2017 at 10:48

  You’ve got fantastic stuff these.
  [url=http://www.adventurenorthhockey.com/inter-icardi-bambini-pid-1768]maglia inter bambino[/url]

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra