Gospodarka

W Kancelaria Premiera została powołana Komisja Kodyfikacyjna Prawa Pracy

komisja-prawa-pracyW Kancelaria Premiera została powołana Komisja Kodyfikacyjna Prawa Pracy. Przed jej członkami postawiliśmy bardzo ważne zadanie – pracę u podstaw nad zmianami w Kodeksie Pracy.

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej będzie temu patronować, współpracować oraz udzielać wszelkich merytorycznych porad. Celem Komisji jest doprowadzenie do takich zmian w Kodeksie Pracy, żeby z polskiego rynku pracy zniknęły wszelkie patologie począwszy od niepłacenia pracownikom, a skończywszy na łamaniu norm i prawa pracy.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. myślący

  15 września 2016 at 23:18

  „żeby z polskiego rynku pracy zniknęły wszelkie patologie począwszy od niepłacenia pracownikom, a skończywszy na łamaniu norm i prawa pracy.”
  każdy kto wymyśla takie brednie, na poziomie, żeby w środku Europy ustanowić Raj Na Ziemi jest debilem ale jeśli to pierd… PAD, to albo ktos się nabija, albo mamy do czynienia z osobnikiem z kapustą zamiast mózgu i robiącym do tego debili ze wszystkich dokoła

  • myślący

   15 września 2016 at 23:20

   OK, przepraszam PADa, to uroiło sobie otoczenie idiotki, której już jakby nie było

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra