Z zagranicy

Wyciekła tajna korespondencja Colina Powella: 200 izraelskich głowic nuklearnych jest wymierzonych w Iran

colin_powellTe rewelacje ujrzały światło dzienne po tym, jak wyciekła tajna korespondencja elektroniczna byłego sekretarza stanu USA Colina Powella. Mejle datowane są na marzec 2015 roku.

Takie informacje Colin Powell zawarł w mejlach do swojego partnera biznesowego i donatora Demokratów Jeffrey’a Leedsa, w których omawia ostrzeżenia ze strony premiera Izraela Benjamina Netanjahu co do nuklearnego porozumienia z Iranem zawartego przez USA, Wielką Brytanię, Rosję, Chiny i Niemcy.

„Negocjatorzy nie mogą dostać tego, czego on chce” pisał Powell w długich rozmowach, które poprzedziły ostateczne podpisanie porozumienia. Jednocześnie uspakajał Netanjahu, który obawiał się, że Iranowi wystarczy jedynie rok do zbudowania bomby atomowej, dając do zrozumienia, że duże arsenały nuklearne w Waszyngtonie i Tel-Awiwie zgromadziły przez lata tyle głowic, że wystarczą dla odstraszenia przeciwnika.

„Bibi lubi mówić, że „został tylko rok”, dokładnie tak samo jak nasi chłopcy ze służb wywiadowczych. Powtarzają tak co roku, a to wcale nie jest takie proste do zrealizowania” pisał generał Powell.

„Izrael ma 200 głowic nuklearnych, wszystkie wymierzone w Teheran, a my mamy tysiące” dodał.

O porozumieniu z Iranem były sekretarz stanu wypowiedział się pozytywnie, argumentując, że przyniesie ono korzyść wszystkim jego stronom.

Korespondencję Colina Powella opublikowała grupa hakerów DCLeaks. Dają one dość dobry obraz utrzymywanego przez Izrael w tajemnicy stanu liczebnego posiadanych przez Tel Awiw głowic jądrowych, które szacowano na 200-400 sztuk znajdujących się poza jakąkolwiek międzynarodową kontrolą, jako że Izrael nie wpuszcza do swoich baz żadnych inspekcji. Rząd w Tel-Awiwie także podpisania traktatu o nieproliferacji broni jądrowej.

Źródło: Press TV

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

20 komentarzy

20 Komentarzy

 1. myślący

  17 września 2016 at 11:48

  A przepraszam gdzie niby Izrael ma kierować głowice, jak nie w jedyny kraj, który będąc zdolnym do zniszczenia Izraela, otwarcie ustami swych przywódców, mówi, że trzeba to zrobić.

  • Robert B.

   17 września 2016 at 11:58

   Po co coś takiego jak Izrael zostało zainstalowane na Bliskim Wschodzie, wszyscy dobrze wiemy. Nie ma się co czarować, że chodzi o skrawek ziemi, na którym biedni prześladowani Żydzi mogliby się czuć bezpieczni. Gdyby tak było, to by się już dawno się tam całe żydostwo wyniosło, a tak się nie stało. Nie stało się, bo oni dobrze wiedzą, CZYM są, a są – co tu dużo deliberować – CYWILIZACYJNYMI PASOŻYTAMI. Doskonale zdają sobie sprawę, że najgorsze prześladowanie lepsze od pracy. Ponieważ Iran nie jest skażony mitami o holokauście, ponieważ Iran nie uznaje faktu, że żydostwu należą się przywileje, to żydostwo od razu swym niezawodnym w tych sprawach instynktem wyczuło wroga. Prawda jest taka, że Bliski Wschód dopóki Izrael nie został tam zainstalowany, nie był tak niespokojny. Kto sieję wiatr, ten zbiera burzę. Dotyczy to też żydostwa, które tyyyleee przeeecieeerpiaaałooo…

   • Ali Baba

    23 września 2016 at 23:47

    ROB. B. DZIĘKI…NIC DODAĆ NIC UJĄC, SAMA PRAWDA. PS POLECAM FORDA ‚ZYD MIĘDZYNARODOWY”..FORD DODAWAŁ TE KSIĄŻKĘ DO KAŻDEGO KUPOWANEGO AUTA!! A I NASZEGO KRASZEWSKIEGO PT „ZYD”..TEŻ WARTO PRZECZYTAĆ. POZDRAWIAM!!

  • Przekręt ukrywany przed nami

   17 września 2016 at 12:32

   Każdy kraj na bliskim wschodzie jest zdolny do zniszczenia Izraela przykrywając go swoimi kefijami, a jednak te głowice są wymierzone w stolicę terenu roponośnego jeszcze nie zagospodarowanego przez spółkę usraelską!
   To jest prawdziwa przyczyna tego wycelowania tu a nie gdzie indziej bracie starszy ale myślący inaczej (czyli na swoją korzyść)!

   • Robert B.

    17 września 2016 at 12:41

    Ależ to wszystko wynika z najgłębszych przekonań żydostwa. Oni chcą tylko tego, co im się NALEŻY, a że należy im się cały świat i władza nad wszystkimi gojami, to trudno. Goje powinny pogodzić się dla swojego dobra z swoim przeznaczeniem…

  • Paweł

   20 września 2016 at 20:05

   Najlepiej w siebie! To nielegalne żydowskie państwo jest największym terrorystą i należy je unicestwić. Żydostwo uznać za wrogów i eliminować.

 2. Robert B.

  17 września 2016 at 11:53

  (…) „jako że Izrael nie wpuszcza do swoich baz żadnych inspekcji”… A dlaczego tak się dzieje? Ano właśnie dlatego, że m.in. w Markowej powstają muzea ratowania żydostwa. M.in. dlatego że taki Kaczyński składa żydostwu w Białymstoku hołdy poddańcze, podobnie jak Duda w Kielcach. Odnosi się to do całego tzw. Zachodu, który dał sobie wmówić, że 60 milionów ofiar II wojny światowej się nie liczy, bo liczą się ofiary najprzedniejsze, jedyne ludzkie, czyli żydostwo. To najpierw z tym należy skończyć. Należy skończyć z mitem holokaustu raz na zawsze.

 3. Robert B.

  17 września 2016 at 12:33

  I jeszcze dodam jedno: mit holokaustu, te wszystkie hołdy, padanie na ryja na wznak przed żydostwem skończy się dla Europy fatalnie. To, że na Zachodzie udają, że nie było takiego incydentu jak sfilmowanie zarówno zamachu w Nicei, jak i w Monachium przez „przypadek” przez niejakiego Richarda Gutjahra ożenionego przez następny przypadek z niejaką Einat Wilf żydówą z Mossadu, że agresja może pochodzić zewsząd, tylko nie od żydostwa, doprowadzi do katastrofy. Żydostwo nawet specjalnie nie ukrywa, że to oni stoją za napływem „uchodźców” do Europy.

  https://www.youtube.com/watch?v=MFE0qAiofMQ

  I co? I nic. Muzea w Markowej, hołdy w Kielcach, Białymstoku, Jedwabnem, udowadnianie, jak to Polacy ich kochali, jak ich ratowali. O to właśnie żydostwu chodzi. Tu jest wszystko wyliczone do 10 miejsca po przecinku.

 4. Robert B.

  17 września 2016 at 12:49

  Wielu było takich, którzy przejrzeli te patentowane niewiniątka na wylot (niech te słowa zabrzmią jak przestroga):

  „Ponieważ zaś Jehowa sprzyja tylko Żydom, a jest wrogiem wszystkich innych ludów, a zatem Żydzi idąc w ślad za swoim Bogiem, musieli stosunek swój do obcych doprowadzić do takiego stanu, iż już w starożytności nazywano ich „nieprzyjaciółmi rodzaju ludzkiego”. Ekskluzywność rodzi pychę, a dla obcych najpierw wzgardę, następnie nienawiść. W całej swej historii powszechnej, Żydzi rozwinęli nienawiść do stopnia najwyższego, do stopnia takiego, iż często nie można wyjść z podziwu, jak może się w piersi ludzkiej zmieścić nienawiści aż tyle”. [Feliks Koneczny]

  „Żydzi nie są niczym więcej, jak nieuświadomionym i barbarzyńskim ludem, który od długich czasów łączy w sobie najbrudniejszy egoizm z obrzydliwym zabobonem i nieugaszoną nienawiścią do wszystkich narodów, które ich znoszą i na których się wzbogacają (…) Wszyscy oni mają wrodzony fanatyzm, tak jak Bretończycy czy Niemcy rodzący się z jasnymi włosami. Nie byłbym ani trochę zdziwiony, gdyby ten naród stał się śmiertelnym zagrożeniem dla ludzkości” [Voltaire]

 5. adam

  17 września 2016 at 13:33

  nic w tym dziwnego i zaskakującego,jest to zasadne i logiczne.

  • Paweł

   20 września 2016 at 20:07

   Zasadne i logiczne jest nielegalne posiadanie (wbrem konwencjom) tylu głowic przez terrorystyczne i faszystowskie państwo? izrael powinien zostać zrównany z ziemią.

 6. wiesscar

  17 września 2016 at 17:04

  Dobrze ze nie w Polskę.

  • klioes vel pislamista

   17 września 2016 at 22:52

   A tego nie mozemy byc pewni.
   Zasieg zydowskich rakiet jest zreszta do 12.000km. Pytanie: po co im zasieg do USA?…

   • Robert B.

    18 września 2016 at 10:15

    Możemy być też innej rzeczy pewni. W państwach poważnych na pewno nikt nie kieruje się w polityce tym, co zobaczył na seansie Fiutonisty czyli Listy Szwindlera. Tam zdają sobie bowiem sprawę, z kim mają do czynienia tak naprawdę. Tylko jedna bombka z Izraela albo ich łodzi podwodnej (na 100% wszystko jest przez państwa poważne monitorowane), a z Izraela nic nie zostanie. Kogo jest więcej? Nas czy ich? Kto przeżyje?

   • Robert B.

    18 września 2016 at 10:17

    A po co im zasięg aż do USA? Oni wiedzą, że Amerykanie mogą kiedyś się przebudzić i zechcieć za wszystko żydostwu zapłacić, tak jak swego czasu Niemcy. Oni wiedzą, że mogą się wozić na czyimś grzbiecie, ale tylko do czasu, że w końcu zawsze nadchodzi dzień zapłaty. Oni to bardzo dobrze wiedzą. Znają lepiej niż nikt inny przyczyny wypędzeń, pogromów, no i świętego, bo żydowskiego, holokaustu.

 7. Poklos

  21 września 2016 at 10:03

  Izrael otrzymal od Niemiec w podarunku osiem ultranowoczesnych okretow podwodnych ( kazdy w cenie 1 mld Euro) o napedzie atomowym zdolnych do przenoszenia broni atomowej. ( ta informacja nie jest utajniona)
  W tej sytuacji ten Arsenal broni nuklearnej Izrael moze zastosowac bez jakiejkolwiek kontroli w kazdym koncie ziemi.

 8. na szubienicę

  21 września 2016 at 14:11

  Naród Polski powinien zrobić dwie rzeczy od razu – wyprosić żydów z Polski i wypowiedzieć umowę o nierozpowszechnianiu broni atomowej.

 9. Jan Kaszuba

  22 września 2016 at 03:12

  200 bomb nuklearnych? No to niezly glabek pokoju z tego Izraela .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra