Felieton

Wolontariuszki nienawiści

prawy.pl_images_nowe_cywinskaKim są?  BEZINTERESOWNIE  I  Z ODDANIEM  walczą przeciw kobietom zaangażowanym w obronę życia i  wychowującym dzieci w duchu patriotycznym oraz katolickim.
Jakaś feministka chwaliła się ostatnio publicznie, że  podpisuje dziennie po kilka petycji, a    nazywa  je  wielkim wyczynem w obronie „prawa do decydowania o swoim ciele”! A przecież chodzi nie tylko  o sądzenie niewinnych  i skazywanie ich na śmierć, ale także o najwyższy wyraz pogardy oraz obojętności, jaki można  okazać dzieciątku bezbronnemu.
To kompletnie bezrefleksyjne wykorzystanie – oczywiście na własnych, egoistycznych warunkach  przymusu życia w kulturze aktywności, działania, angażowania się, która na tych trzech polach powinna na być kulturą emanującego dobra.
Tyle, że ziarno zmarniało. Kultura aktywności na rzecz dobra w przypadku wielu kobiet naszych czasów zamieniła się w potrzebę identyfikowania z hasłami aktywności na rzecz niszczenia,  triumfu śmierci, angażowania się w zmasowane akty nienawiści wobec macierzyństwa.
”Gender” sprytnie zamaskowało się i wyszło z użycia, a feminizm przestał być atrakcyjnym tematem dla wielu prawicowych mediów.
A swoją drogą kto miałby cierpliwość poczytać wszystkie teksty „wolontariuszek nienawiści”, „popełnione”  na ten temat w Internecie, lewicowych lub kryptolewicowych szmatławcach?  Tych tekstów jest mnóstwo.
Media stał się ICH placem, na którym wznoszą szubienice dla niewinnych!
Już dawano temu okazało się, że tętniące złem słowa nie tylko ranią, ale i pozbawiają życia.
Nie rozstrzygniemy, kto groźniejszy – hejterka  w niewidzialnej masce, która biega z drewnianym, tępym mieczykiem (od komentarza do komentarza), czy  produkt „wolontariatu nienawiści”.
Potrzeba usilnie  wielu kobiecych, zaangażowanych głosów – na prawicy, która w wersji żeńskiej ciągle w sposób znikomy wykorzystuje broń publicystyczną.
Kobietom zaangażowanym w obronę życia i  wychowującym dzieci w duchu patriotycznym oraz katolickim są nie tylko potrzebne słowa ,,Jesteśmy z wami”, ale także honorowa, wspierająca postawa mężczyzn. Rycerskich i prawych.

Marta Cywińska

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra