Z kraju

Wałęsa szczerze o układach, które rozmontował PiS

– Tak daleko rozstroili prawie wszystkie układy, że oczyścić będzie bardzo trudno – mówił podczas niedzielnej konwencji programowej PO, Lech Wałęsa.

Do działaczy PO przemówił były prezydent, Lech Wałęsa: – Jest tak jak jest, więc Wam los zostawił wielkie pole do popisu – uporządkowania tych wszystkich spraw. Bo nawet nie zwycięstwo, zwycięstwo dzisiaj byłoby klęską, nawet gdybyście zwyciężyli PiS. Bo tak daleko rozstroili prawie wszystkie układy, że oczyścić będzie bardzo trudno a oni będą przeszkadzać.

Platforma Obywatelska przyjęła deklarację programową, która określa kierunki działalności na najbliższe lata. – Przegraliście na własne życzenie. Ale uczycie się na własnych błędach, uczycie się demokracji i chcę wam w tym pomagać – powiedział były prezydent i lider Solidarności Lech Wałęsa, który jest specjalnym gościem konwencji.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. Soroka

    2 października 2016 at 18:47

    Bolusiowi marzy się nocna zmiana?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra