Z kraju

Wałęsa szczerze o układach, które rozmontował PiS

– Tak daleko rozstroili prawie wszystkie układy, że oczyścić będzie bardzo trudno – mówił podczas niedzielnej konwencji programowej PO, Lech Wałęsa.

Do działaczy PO przemówił były prezydent, Lech Wałęsa: – Jest tak jak jest, więc Wam los zostawił wielkie pole do popisu – uporządkowania tych wszystkich spraw. Bo nawet nie zwycięstwo, zwycięstwo dzisiaj byłoby klęską, nawet gdybyście zwyciężyli PiS. Bo tak daleko rozstroili prawie wszystkie układy, że oczyścić będzie bardzo trudno a oni będą przeszkadzać.

Platforma Obywatelska przyjęła deklarację programową, która określa kierunki działalności na najbliższe lata. – Przegraliście na własne życzenie. Ale uczycie się na własnych błędach, uczycie się demokracji i chcę wam w tym pomagać – powiedział były prezydent i lider Solidarności Lech Wałęsa, który jest specjalnym gościem konwencji.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

284 komentarze

284 Komentarzy

  1. I couldn’t resist commenting. Perfectly written!

  2. Bitcoin pharmacy

    4 grudnia 2017 at 01:46

    tnanks for the info

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra