Z zagranicy

Armia USA finansuje operacje transseksualne żołnierzy

prawy.pl_images_nowe_stories_zboczency_geje_armia_usaGender wkracza do amerykańskiego wojska za 8,4 miliona dolarów.

Tyle według raportu RAND Corporation będzie kosztowało podatników zmienianie płci przez żołnierzy z armii USA.

Dane zgromadzone w raporcie jasno pokazują, że wśród amerykańskich żołnierzy jest od 1320 do 6630 transseksualistów. Doktor politologii z RAND Agnes Gereben Schaefer ocenia, że nie każdy trans-wojskowy będzie potrzebował leczenia. Według jej obliczeń rocznie zmiany płci na koszt podatnika dokona od 25 do 130 żołnierzy za pomocą operacji chirurgicznej. Ze zmiany płci za pomocą hormonów skorzysta od 30 do 140 osób. Wskutek tego dodatkowe koszty opieki zdrowotnej wyniosą od 2,4 do 8,4 miliona dolarów.

RAND za normalność uznaje takie kwestie jak operacja chirurgiczna, aby kobieta stałem się mężczyzną i służyła jako żołnierz w armii. Za kraje przodujące w zakresie uregulowania wojskowych w sprawie gender wskazuje Izrael, Wielką Brytanię, Kanadę i Australię. Łącznie marksistowska definicja płci kulturowej w miejsce płci biologicznej obowiązuje w 18 krajach.

Zdaniem RAND gender jest bez wpływu na gotowość operacyjną żołnierzy oraz ich efektywność w boju. Rekomenduje dla Departamentu Obrony, aby ochraniał wojskowych chcących zmienić swą płeć przed znieważaniem i prześladowaniem, a także zapewnił mu doradztwo. Obok tego zaleca wprowadzenie doradców gender, aby rekomendowali dowódcom zachowania i udzielali wskazówek. Zgodnie z linią polityczną lewicy armia – zgodnie z założeniami RAND – ma być miejscem włączającym osoby transgender do „zróżnicowanego środowiska pracy”.

Dokument „Assessing the Implications of Allowing Transgender Personnel to Serve Openly” Schafer wraz z taki autorami jak Radha Iyengar, Jennifer Kavanagh i innymi łączy kwestie medycyny wojskowej z homoseksualizmem, biseksualizmem, dyskryminacją ze względu na orientację płci kulturowej (gender) i kwestiami transpłciowości. Ustalenia te współfinansowało Biuro Sekretarza Obrony USA i National Defense Research Institute opłacane m. in. przez Departament Marynarki USA, piechotę morską, agencje związane z obronnością oraz wywiadem.

Rzecznik Departamentu Obrony major sił powietrznych Ben Sakrisson oznajmił, że od 3 października 2016 armia zapłaci za opiekę nad osobami z płcią kulturową (sic!). Według ustaleń RAND transżołnierz po zabiegu jest wykluczony ze służby na 3 miesiące po operacji przekształcenia z kobiety w mężczyznę (bądź odwrotnie). Potrzebuje także 21 dni urlopu medycznego. Oznacza to, że amerykańscy podatnicy zapłacą, aby żołnierz przekonany o potrzebie zmianie płci mógł tego dokonać i przez 135 dni był wyłączony ze służby w armii. Osobną kwestię stanowi np. fakt, że nawet co piąty mężczyzna po przejściu zabiegu waginoplastyki, czyli uzyskania żeńskich organów płciowych ma poważne komplikacje. Peter LaBarbera z Americans for Truth skomentował: „To nie jest opieka zdrowotna. To jest forsowanie amerykańskim podatników, aby wspierali szaleństwo Obamy o gender-zdezorientowanych ludziach kastrujących swe ciała do pełnego spełnienia jakiś fantazji o życiu jako osoba o przeciwnej płci”. Dodaje przy tym, że brakuje tutaj sprzeciwu Republikanów, wskutek czego: „nie jest dziwne, że Obama radykalnie przekształca społeczeństwo i pozbawia honoru naszą armię”.

Na łamach USA Today redaktor Ashley May zauważyła, że na zabieg musi wyrazić zgodę dowódca żołnierza. Tak mówią nowe przepisy. Departament Obrony wydał 1 października 2016 notkę 1300.28 ustalającą zasady postępowania z osobami transgender. Pomysł ten zaaprobował Sekretarz obrony USA Ashton Carter. Punkt 2.1. tego dokumentu informuje, że wymogi marksizmu są włączone do wiedzy personelu medycznego przy armii. Tym samym nie istnieje możliwość np. uznania, że płeć kulturowa jest wymysłem lewicy i że z punktu widzenia biologii nie istnieje. Dla upewnienia się, że dowódca będzie przestrzegał gender stoi Service Central Coordination Cell (SCCC).

Wojskowa biurokracja pod hasłami tranzycji oraz RLE promuje nabieranie zachowań drugiej płci wśród żołnierzy. Do 19 września 2016 prywatnie, tj. bez wsparcia wojska, zmiany płci dokonało około 5 żołnierzy. Wśród nich znalazł się pracujący dla wywiadu USA analityk Bradley Edward Manning, oskarżony o szpiegostwo, dziś znany jako Chelsea Elizabeth Manning.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Małgosia

  8 października 2016 at 12:56

  To jak trzeba zmodyfikować powiedzenie: „za mundurem panny sznurem”?

  • PolishPolackski

   8 października 2016 at 16:27

   Za transem panny z dystansem.

   • Małgosia

    8 października 2016 at 21:59

    Super! Wielkie dzięki!

 2. Gniewomir

  8 października 2016 at 16:27

  No i taka armia zboków i pederastów ma wg szurniętych amerykanofilów obronić nas przed Ruskimi. Śmiech na sali, spedalony i ciotowaty zachód, który zalewa islam i gender.

 3. klioes vel pislamista

  8 października 2016 at 16:30

  Lewo człowieka

  Prezydent prawem zwie człowieka
  Dostęp do damskiej toalety
  Dla tego, kogo przyobleka
  Samczość, lecz duszę ma kobiety!

  I vice versa: kto się czuje
  Mężczyzną, choć mu brak penisa,
  Niech pisuary użytkuje!
  (Jak ma to robić? To mu zwisa…)

  Zamiast radośnie Ameryka
  Przyjąć nakazy prezydenta,
  Wciąż dyskryminacyjnie sika!
  RÓWNOŚĆ wciąż nie jest osiągnięta…
  *
  Prawo człowieka-transwestyty
  By łamać niezboczonych prawa
  Ma wciąż rosnące apetyty…
  Prawo czy lewo? Jest zabawa!

  Sprawa jak w starym jest żarciku,
  Gdy w toalecie zbłądził pijak.
  „To jest dla kobiet!” – pełno krzyku…
  Lecz on nie słucha krzyków nijak.

  Rozpiął rozporek i się chwiejąc,
  Typowo męski wyjął obiekt.
  Po czym oświadczył, wpół się śmiejąc:
  „A co, T O może nie dla kobiet?!”

 4. HOMUŚ zastępcą ministra obrony USA

  11 października 2016 at 19:24

  Murzyn prezydent USA Barack Obama WSPIERA jak tylko może tzw. MNIEJSZOŚCI” w USA dlatego wice ministrem obrony zrobił 48 letniego HOMUSIA Erica Fanninga wice sekretarzem obrony USA.
  To pierwszy taki przypadek w historii US Army, że HOMUŚ CYWIL praktycznie rządzi armią USA,
  Stad właśnie DODATKOWE finanse na zboczeńców LGBT w zdemoralizowanej US Army.
  To też HOMUSIE z USA zajadle ZWALCZAJĄ Rosję i nawołują do ZATAKOWANIA nuklearnego Rosji, za to że rząd Rosji nie ulega naciskam ZALEGALIZOWANIA tzw. „małżeństw homusi” w Rosji.
  NIE zapominać, że termin małżeństwo jest prawnie ZAREREZERWOWANY dla prawnego związku kobiety i mężczyzny.

  HOMUŚ zadeklarowany Eric Fannin, który jest wice-ministrem obrony USA jest na czele ULTRA-AGRESYWNEGO lobby w USA nawołującego do WOJNY USA z Rosją, który biologicznie nie nawidzii Rosji, za brak uległości Rosji wobec psychopatów LGBT grasujących w Rosji, którzy usiłują przejąć władzę tak jak jest to w zboczonym zbankrutowanym USA.

 5. Mr. ??

  23 października 2016 at 02:28

  Skoro w USA prezydentem jest czarny lewak B. Obama
  W Szwecji, Francji, Belgii w policji i wojsku są mięczaki, słabeusze, cioty ma usługach lewactwa
  to samo chcą zrobić w USA już się nęka policjantów za strzelanie do agresywnych murzynów bo policjanci maja dawać się atakować zwłaszcza kolorowym jak w Eurokołchozie.

 6. DvaCSug

  19 lipca 2017 at 20:19

  аренда яхты на час Арендовать катер – это отличный способ провести торжество или просто запоминающийся день для своих самых близких людей. Провести весь день на яхте с любимым человеком или близкими друзьями – можно ли представить досуг более необычный ?! Вдали от многолюдного берега , вы сможете почувствовать истинное умиротворение и покой , отвлечься от всех Ваших неурядицах и просто полюбоваться иссиня-зеленой гладью и красивейшими пейзажами приморской зоны Краснодарского края .
  Взяв с собой прикорм и рыболовные снасти , вы сможете порыбачить всей компанией , а после этого сразу же насладиться вкусом свежевыловленной рыбы – катера компании “Два Капитана” оснащены всем необходимым оборудованием для приготовления пищи . Когда Вы устанете от зноя , вы сможете расположиться в прохладной комфортной каюте нашего судна .
  Компания “Два Капитана” старается удерживать цены на свои услуги на доступном для каждого уровне. В зависимости от срока аренды судна, наши расценки могут заметно меняться в меньшую сторону . Планируя какое бы то ни было празднество , Вы можете позвонить нам по телефону и заранее забронировать дату и время , на которое Вами будет заказана аренда катера. Цены и скидки не могут Вас не порадовать ! Организовывая торжество на катере компании “Два Капитана”, Вы можете быть уверены – этот день подарит всем гостям массу позитива и надолго останется в памяти .
  По какому бы поводу Вы ни брали яхту в аренду, наши расценки могут становиться только ниже – у нас нет никаких дополнительных наценок.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra