Z kraju

Dr Paul Cameron ostro o gejach i George’u Sorosie

paul_cameron2Jeżeli geje i George Soros chcą, żeby takie centra istniały, to niech sami je finansują, a nie zmuszają podatników do utrzymywania ich – oświadczył dr Paul Cameron, uczestniczący we wtorkowej konferencji „Polska na celowniku marksizmu kulturowego” zorganizowanej przez posła Roberta Winnickiego.

Tym samym odniósł się do kwestii tworzenia ośrodków pseudointelektualnych mających za zadanie wypaczanie znaczenia pojęć w kluczu neomarksistowskiej ideologii i wpajania owych wykrzywionych znaczeń społeczeństwu, dokonywane – o zgrozo! – również na poziomie nauki.

– Społeczeństwo, które finansuje gender studies, podcina gałąź, na której siedzi – zauważył Cameron. – Wiem, że uczelnie przychodzą do polityków z wnioskami o zwiększenie środków finansowych na funkcjonowanie, więc można by zrobić społeczeństwu dużą przysługę i oszczędzić wiele pieniędzy, nie finansując tego typu ośrodków – zasugerował.

Pytanie, ilu polityków Prawa i Sprawiedliwości zdecydowałoby się na udzielenie swojego poparcia dla likwidacji tzw. studiów genderowych, z nauką nie mających nic wspólnego, pozostaje otwarte…

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra