Z kraju

Dr Paul Cameron ostro o gejach i George’u Sorosie

paul_cameron2Jeżeli geje i George Soros chcą, żeby takie centra istniały, to niech sami je finansują, a nie zmuszają podatników do utrzymywania ich – oświadczył dr Paul Cameron, uczestniczący we wtorkowej konferencji „Polska na celowniku marksizmu kulturowego” zorganizowanej przez posła Roberta Winnickiego.

Tym samym odniósł się do kwestii tworzenia ośrodków pseudointelektualnych mających za zadanie wypaczanie znaczenia pojęć w kluczu neomarksistowskiej ideologii i wpajania owych wykrzywionych znaczeń społeczeństwu, dokonywane – o zgrozo! – również na poziomie nauki.

– Społeczeństwo, które finansuje gender studies, podcina gałąź, na której siedzi – zauważył Cameron. – Wiem, że uczelnie przychodzą do polityków z wnioskami o zwiększenie środków finansowych na funkcjonowanie, więc można by zrobić społeczeństwu dużą przysługę i oszczędzić wiele pieniędzy, nie finansując tego typu ośrodków – zasugerował.

Pytanie, ilu polityków Prawa i Sprawiedliwości zdecydowałoby się na udzielenie swojego poparcia dla likwidacji tzw. studiów genderowych, z nauką nie mających nic wspólnego, pozostaje otwarte…

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. Maciek

  11 października 2016 at 14:51

  A te gender studies to taki wstęp do wprowadzenia okultyzmu na uniwersytety . Jeśli już na państwowych uczelniach nie ma teologii katolickiej ,czy na wydziałach prawa nie ma zajęć z prawa kanonicznego , to niech G.Soros GW ,et consortes założą sobie prywatne WUML-e i tam krzewią gEndErr .

  • Maciek

   11 października 2016 at 15:00

   Sławomir Sierakowski guru Krytyki Politycznej ,Nowej Lewizny itd. prowadził niedawno kongres wróżek ,więc np. Katedra Okultyzmu na UW przestaje brzmieć abstrakcyjnie i absurdalnie .

   • Maciek

    11 października 2016 at 15:25

    To będzie już komplet nierząd fizyczny i duchowy .

 2. Egzorcysta

  11 października 2016 at 14:59

  Sadzac po tym co w Polsce zostalo uchwalone dotychczas to zadnych polskich politykow nie mamy, w wiekszosci sa to Zydzi ktorzy sa na pasku innych panstw w ktorych interesie jest Polska biedna, glupia i chora, a kto zyje w mlodym wieku ma byc tania sila robocza dla koncernow zagranicznych.Taka polityke prowadza ci tak zwani „polscy politycy” od lat.I jezeli jakikolwiek koncern czy oficer prowadzacy , wyda prykaz to „polscy politycy” sa stanie uchwalic ustawe ktora zalegalizuje ,rzez Narodu Polskiego.Narazie czyni to malymi kroczkami, ale kto wie czy jakiemus Rotshildowi nie odbije i nie kaze zrownac z ziemia Polski jak np kazal zrobic na Bliskim Wschodzie.Polska od 1772 roku jest krajem okupowanym do dzis, zmieniaja sie tylko okupanci.

 3. HOMUŚ zastępcą ministra obrony USA

  11 października 2016 at 20:42

  Murzyn prezydent USA Burak Obama WSPIERA jak tylko może tzw. MNIEJSZOŚCI” w USA dlatego wice ministrem obrony zrobił 48 letniego HOMUSIA Erica Fanninga jako wice-sekretarzem obrony USA.
  To pierwszy taki przypadek w historii US Army, że HOMUŚ CYWIL praktycznie rządzi armią USA.
  Stad właśnie DODATKOWE finanse na zboczeńców LGBT w zdemoralizowanej US Army.
  To też HOMUSIE z USA zajadle ZWALCZAJĄ Rosję i nawołują do ZATAKOWANIA nuklearnego Rosji, za to że rząd Rosji nie ulega naciskam ZALEGALIZOWANIA tzw. „małżeństw homusi” w Rosji.
  NIE zapominać, że termin małżeństwo jest prawnie ZAREREZERWOWANY dla prawnego związku kobiety i mężczyzny.
  HOMUŚ zadeklarowany Eric Fannin, który jest wice-ministrem obrony USA jest na czele ULTRA-AGRESYWNEGO lobby w USA nawołującego do WOJNY USA z Rosją, który biologicznie nie nawidzii Rosji, za brak uległości Rosji wobec psychopatów LGBT grasujących w Rosji, którzy usiłują przejąć władzę tak jak jest to w zboczonym zbankrutowanym USA.

 4. Bezpłatne ogłoszenia Warszawa

  14 października 2016 at 23:42

  Za komuny wiedzieli pedzie gdzie ich miejsce. Ukrywali się w parkach, dworcach itp. A teraz się z tym obnoszą.. Najwięcej jest tych zboków wśród artystów i kleru.. Syf jak ktoś kogoś w pupę..

 5. Darinnania

  11 sierpnia 2017 at 03:37

  http://revia.phartesdomusa.org generic naltrexone tablets

 6. SteveAnorn

  13 sierpnia 2017 at 18:47

  http://lasix.phartesdomusa.org/ maximum lasix dosage in 24 hours

 7. MiguelDiott

  27 sierpnia 2017 at 13:08

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra