Kościół

Wielka Pokuta – początkiem nowych dziejów Polski!

wielka_pokuta_1Polacy sami doświadczając przebaczenia, są dopiero wtedy w stanie przebaczyć tym, którzy dali się zwieść szatanowi w jego nienawiści do Polski. To nie ludzie nienawidzą Polski. To szatan ją nienawidzi.

Wielka Pokuta była spotkaniem nadprzyrodzonym w Prawdzie. Wiele tysięcy ludzi zostało obdarowanych przez Maryję pragnieniem uczestniczenia w tym wydarzeniu. Wielu nie mogło dotrzeć, ale trwało na pokucie tam, gdzie przebywali. Kilka kluczowych spostrzeżeń wydaje się istotnych po tym wspaniałym dniu i nie powinny one jak się wydaje umknąć naszej uwadze. A zetem zobaczmy to:

1. Wielka Pokuta nie była kulminacją jakiegoś końca, ale początkiem nowych dziejów Polski. Jakie one będą? To wie Bóg, ale od nas zależy czy będziemy chcieli odczytywać Jego wolę dla losów Polski czy nie. Naprawdę zależy to tylko i wyłącznie od naszego wolnego wyboru. Bogu tak! Szatanowi nie!

2. Miłość Miłosierna Boga jest konkretna! Duch Święty, który prowadził całe spotkanie poprzez kapłanów, przemawiał bardzo konkretnymi słowami. Wreszcie publicznie zostały nazwane nasze grzechy, ale nie od strony obyczajowości, a od strony samej przyczyny (sic!), to znaczy ludzkiego otwierania się na konkretne działanie złe duchy, które zostały zidentyfikowane i nazwane!

3. Podczas narodowej Wielkiej Pokuty można było zrozumieć też, że wrogiem Polski nie jest jakiś inny naród, ale szatan! A ten działa poprzez ludzi, ale to on właśnie został obnażony jako prawdziwy – nienawidzący Polski! Szatan nienawidzi każdego człowieka, nienawidzi także Polaków, tym bardziej, że Bóg dał ogromne łaski dla naszego narodu: Świętych Miłosierdzia!

4. Zobaczyliśmy tego dnia obecnych na Jasnej Górze wielu kapłanów! Naprawdę ogromną ilość powołanych do służby,a wielu z nich spowiadało przez cały dzień. Ale do najtrudniejszego zadania tego dnia został powołany ks. Piotr Glas. Ksiądz egzorcysta, który stanął na czele całego narodu i wypowiedział w imieniu każdego polskiego serca BOGU TAK! SZATANOWI NIE! Modlitwa wygłoszona przez Ciałem Jezusa Chrystusa na Jasnej Górze – ziemi Maryi, była konkretnie nazwaną prawdą o nas. Prawdą zabraną szatanowi, a oddaną Bogu i Maryi!

5. Co ogromnie ważne – Wielka Pokuta była krzykiem nienarodzonych dzieci – ale zobaczmy dobrze o co krzyczą te dzieci! Zostało to bardzo wyraźnie nazwane przez jednego z prowadzących i jest przełomowym widzeniem obcowania świętych na czas w którym żyjemy: Otóż one krzyczą z Nieba o to, aby wstawiać się u nich za ich rodziców i za tych, którzy się jakkolwiek przyczynili do ich śmierci! Tego pragną dzieci abortowane, które są w Niebie! To jest obcowanie świętych, do nich się módlmy prawdziwie o miłosierdzie dla nas! Dawajmy im imiona, takie jakie były na murach Maryjnych na Jasnej Górze! To się wszystko realnie dzieje!

Piekło się zatrzęsło od modlitwy wypowiadanej z mocą Ducha Świętego przez ks. Piotra Glasa, a nasze serca radowały się Prawdą i prawdziwą Wolnością, której nigdy nie ma poza Bogiem Ojcem! Tylko Maryja może nas poprowadzić do wnętrza Miłości Boga, tam jest przebaczenie i nieskończone Miłosierdzie – bo to jest szczęśliwa pokuta! Oto cel, który jednocześnie jest nowym życiem Polski!

Czasy ostateczne trwają, a Polska nie zlękła się ani szyderstw, ani przyznania do własnych win! Polska widząc swoją grzeszność, ukorzyła się przed Panem, aby poznać Miłosierdzie, w którym nasze grzechy są odpuszczone, ale to nie wszystko!

Polacy sami doświadczając przebaczenia, są dopiero wtedy w stanie przebaczyć tym, którzy dali się zwieść szatanowi w jego nienawiści do Polski. To nie ludzie nienawidzą Polski. To szatan ją nienawidzi.

Polska jednak jest własnością Boga Miłosiernego, jest przesiąknięta Duchem Świętym, Jezus Chrystus tu jest Władcą a Maryja Królową! AMEN! AMEN! AMEN!

Od dnia Wielkiej Pokuty już nic nie będzie takie samo w Polsce. Miejmy tego świadomość. I bardzo mocno ogarniajmy modlitwą kapłanów polskich, zwłaszcza ks. Piotra Glasa, bo świętym obowiązkiem Polaków jest bardzo dbać o tego wielkiego Polaka!!!

Katarzyna Chrzan

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

118 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra