Wiara

Wielka Pokuta – początkiem nowych dziejów Polski!

wielka_pokuta_1Polacy sami doświadczając przebaczenia, są dopiero wtedy w stanie przebaczyć tym, którzy dali się zwieść szatanowi w jego nienawiści do Polski. To nie ludzie nienawidzą Polski. To szatan ją nienawidzi.

Wielka Pokuta była spotkaniem nadprzyrodzonym w Prawdzie. Wiele tysięcy ludzi zostało obdarowanych przez Maryję pragnieniem uczestniczenia w tym wydarzeniu. Wielu nie mogło dotrzeć, ale trwało na pokucie tam, gdzie przebywali. Kilka kluczowych spostrzeżeń wydaje się istotnych po tym wspaniałym dniu i nie powinny one jak się wydaje umknąć naszej uwadze. A zetem zobaczmy to:

1. Wielka Pokuta nie była kulminacją jakiegoś końca, ale początkiem nowych dziejów Polski. Jakie one będą? To wie Bóg, ale od nas zależy czy będziemy chcieli odczytywać Jego wolę dla losów Polski czy nie. Naprawdę zależy to tylko i wyłącznie od naszego wolnego wyboru. Bogu tak! Szatanowi nie!

2. Miłość Miłosierna Boga jest konkretna! Duch Święty, który prowadził całe spotkanie poprzez kapłanów, przemawiał bardzo konkretnymi słowami. Wreszcie publicznie zostały nazwane nasze grzechy, ale nie od strony obyczajowości, a od strony samej przyczyny (sic!), to znaczy ludzkiego otwierania się na konkretne działanie złe duchy, które zostały zidentyfikowane i nazwane!

3. Podczas narodowej Wielkiej Pokuty można było zrozumieć też, że wrogiem Polski nie jest jakiś inny naród, ale szatan! A ten działa poprzez ludzi, ale to on właśnie został obnażony jako prawdziwy – nienawidzący Polski! Szatan nienawidzi każdego człowieka, nienawidzi także Polaków, tym bardziej, że Bóg dał ogromne łaski dla naszego narodu: Świętych Miłosierdzia!

4. Zobaczyliśmy tego dnia obecnych na Jasnej Górze wielu kapłanów! Naprawdę ogromną ilość powołanych do służby,a wielu z nich spowiadało przez cały dzień. Ale do najtrudniejszego zadania tego dnia został powołany ks. Piotr Glas. Ksiądz egzorcysta, który stanął na czele całego narodu i wypowiedział w imieniu każdego polskiego serca BOGU TAK! SZATANOWI NIE! Modlitwa wygłoszona przez Ciałem Jezusa Chrystusa na Jasnej Górze – ziemi Maryi, była konkretnie nazwaną prawdą o nas. Prawdą zabraną szatanowi, a oddaną Bogu i Maryi!

5. Co ogromnie ważne – Wielka Pokuta była krzykiem nienarodzonych dzieci – ale zobaczmy dobrze o co krzyczą te dzieci! Zostało to bardzo wyraźnie nazwane przez jednego z prowadzących i jest przełomowym widzeniem obcowania świętych na czas w którym żyjemy: Otóż one krzyczą z Nieba o to, aby wstawiać się u nich za ich rodziców i za tych, którzy się jakkolwiek przyczynili do ich śmierci! Tego pragną dzieci abortowane, które są w Niebie! To jest obcowanie świętych, do nich się módlmy prawdziwie o miłosierdzie dla nas! Dawajmy im imiona, takie jakie były na murach Maryjnych na Jasnej Górze! To się wszystko realnie dzieje!

Piekło się zatrzęsło od modlitwy wypowiadanej z mocą Ducha Świętego przez ks. Piotra Glasa, a nasze serca radowały się Prawdą i prawdziwą Wolnością, której nigdy nie ma poza Bogiem Ojcem! Tylko Maryja może nas poprowadzić do wnętrza Miłości Boga, tam jest przebaczenie i nieskończone Miłosierdzie – bo to jest szczęśliwa pokuta! Oto cel, który jednocześnie jest nowym życiem Polski!

Czasy ostateczne trwają, a Polska nie zlękła się ani szyderstw, ani przyznania do własnych win! Polska widząc swoją grzeszność, ukorzyła się przed Panem, aby poznać Miłosierdzie, w którym nasze grzechy są odpuszczone, ale to nie wszystko!

Polacy sami doświadczając przebaczenia, są dopiero wtedy w stanie przebaczyć tym, którzy dali się zwieść szatanowi w jego nienawiści do Polski. To nie ludzie nienawidzą Polski. To szatan ją nienawidzi.

Polska jednak jest własnością Boga Miłosiernego, jest przesiąknięta Duchem Świętym, Jezus Chrystus tu jest Władcą a Maryja Królową! AMEN! AMEN! AMEN!

Od dnia Wielkiej Pokuty już nic nie będzie takie samo w Polsce. Miejmy tego świadomość. I bardzo mocno ogarniajmy modlitwą kapłanów polskich, zwłaszcza ks. Piotra Glasa, bo świętym obowiązkiem Polaków jest bardzo dbać o tego wielkiego Polaka!!!

Katarzyna Chrzan

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

40 komentarzy

40 Komentarzy

 1. Piotr Rubas

  16 października 2016 at 16:21

  „Wielka Pokuta była krzykiem nienarodzonych dzieci ”

  Fajnie i w czasie tej Wielkiej Pokuty występowali biskupi tacy jak abp Gądecki który razem ze swoimi kolesiami purpuratami z Episkopatu parę dni wcześniej protestowali przeciwko projektowi chroniącemu życie nienarodzone.

  Większego cynizmu to chyba być nie może!

  • RobertW18

   19 października 2016 at 11:59

   „Wielka Pokuta – początkiem nowych dziejów Polski!” ? Wypada odesłać do tutejszej wypowiedzi p. Michalkiewicza, żeby zrozumieć jak bardzo ten nagłówek p. Chrzan jest do chrzanu…

   • panMarek

    19 października 2016 at 20:36

    Głupstwa gadasz. S. Michalkiewicz napisał tylko o pewnym wycinku a tu chodzi o to, że:

    „Piekło się zatrzęsło od modlitwy wypowiadanej z mocą Ducha Świętego przez ks. Piotra Glasa, a nasze serca radowały się Prawdą i prawdziwą Wolnością, której nigdy nie ma poza Bogiem Ojcem! Tylko Maryja może nas poprowadzić do wnętrza Miłości Boga, tam jest przebaczenie i nieskończone Miłosierdzie”

    Pięknie powiedziane i myślę, że odpowiedź Nieba będzie podobna jak w 1979 roku odpowiedź Ducha Św. na słowa JPII na placu Piłsudskiego.

  • Rafał

   21 października 2016 at 10:33

   W roku 2020 szatan zostanie zniszczony do czwartego pokolenia ! ! ! Polacy ocaleją ! Polska od Atlantyku po Ocean Spokojny !

 2. Adam

  16 października 2016 at 16:38

  Panu Bogu niech będą dzięki.Oby to był moment przełomowy polskiego Narodu.Polska potrzebuje nawrócenia ,zwłaszcza młodego pokolenia.Brakuje oddanych ,odważnych,tak kapłanów, którzy nie boją występować w obronie wartości,także narodowych.
  Może Wielka Pokuta Narodu odmieni serca tchórzliwych hierarchów.

 3. wars

  16 października 2016 at 16:51

  Aj, waj! Po tym stwierdzeniu, że to nie konkretni ludzie, grupy czy narody, a Szatan nienawidzi Polski trzeba będzie napisać historię Polski na nowo – z tego co widzę niektórzy już się za to zabrali…A tak na serio to kapłani z abp Gądeckim i prymasem „Polakiem” na czele, najpierw powinni sami odprawić pokutę, a dopiero później stręczyć ją „mniej wartościowemu” narodowi polskiemu…naprawdę mają za co przepraszać.
  Zgaduję, że ten show robi grunt do „przebaczenia” i odpuszczenia w imieniu Polaków Ukraińcom ludobójstwa na Kresach, ugruntowania „przyjaźni” polsko-niemieckiej i trwałego zamknięcia tematu reparacji wojennych oraz dalszego kajania się przed Żydami.
  Nie wiem czemu 😉 ta akcja przypomina mi „przyznawanie się do winy” i przepraszanie w imieniu Polaków jakie na potrzeby żydowskiej polityki uprawiał Kwaśniewski i Komorowski oraz list agentów w sutannach skierowany do Niemców „wybaczamy i prosimy o wybaczenie”.
  Od 89 źle się dzieje w polskim kościele.

  • Nawet jeżeli masz rację

   17 października 2016 at 10:25

   to zauważ że ty też masz grzechy…walczysz w ogóle z nimi? Inne narody działają na zasadzie realpolitik tak żeby wyciągnąć korzyść dla swoich struktur w tym świecie tu i teraz (Niemcy, Żydzi, i inni). Jeżeli nie będziemy brać reparacji i zamiast tego właśnie będziemy skupiać na własnych grzechach przez pokutę ile z nich może zostanie nam odpuszczone i jakie kary nam zostaną odpuszczone w tym i następnym życiu. Polityka czysto materialistyczna doprowadziła do tego że państwa dotarły wraz z bankami, korporacjami i populacjami z fałszywymi religiami i ideologiami na skraj 3 wojny światowej. Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl o relacji Stwórcy ze stworzeniem i do czego doprowadziła ignorancja przez nas tej relacji. Tym intrygom trzeba się przeciwstawić i wywlec je na światło dzienne, ale nie możemy być zbyt pewni siebie bo pycha nasza nas oślepi jak tamtych. Nie możemy patrzeć na siebie przez pryzmat innych tylko nas w stosunku do Boga.

  • panda

   19 października 2016 at 19:38

   Naśladowanie czyjegoś stylu, myśli, wypowiedzi, to żałosny plagiat. I tak Michalkiewiczen nie zostaniesz, który nota bene nie jest taki genialny ze względu na swą jednostronność.

 4. stan

  16 października 2016 at 23:05

  Mistrzem od przepraszania był JPII.

 5. Stefan

  18 października 2016 at 23:58

  Widzę obok tego tekstu „okienko” z linkiem do felietonu p. Michalkiewicza pt. „Dość tych błazeństw!”, odnoszącego się m.in. właśnie do „Wielkiej pokuty”. Radzę przeczytać, Autorce też (szkoda że tego nie zrobiła przed napisaniem swojego egzaltowanego tekstu).
  Z Panem Bogiem.(Tym Prawdziwym).

 6. panda

  19 października 2016 at 19:31

  Ubolewam nad poziomem dziennikarstwa na tym portalu, ubóstwem myśli, ale ,,teologiczne ”odczytanie tej pokuty zwala z nóg.Kobieto, szatan tylko posługuje się ludżmi do swych niecnych celów. Ludzie nie muszą mu ulegać. Jeśli ulegają, zaciągają winę przed Bogiem. Ponadto wystawienie Glasa na jakiegoś męża opatrznościowego w Polsce, to czysty idiotyzm.wszystko razem naiwne jest i żałosne. Proponuję douczyć się teologii, żeby herezji w dobrej wierze nie opowiadać.

 7. ikc2

  24 października 2016 at 06:51

  infantylny tekst infantylnej autorki.
  co tu więcej powiedzieć??

 8. Kennethzew

  2 września 2017 at 19:33

 9. Silvia Odete Morani Massad

  5 września 2017 at 17:23

  If some one wishes expert view concerning blogging then i propose
  him/her to pay a visit this weblog, Keep up the good job.

 10. problems start

  6 września 2017 at 20:51

  I don’t know whether it’s just me or if perhaps everyone else
  encountering issues with your website. It appears as though some of the written text within your
  content are running off the screen. Can someone else please comment and let me know if this is happening to them too?

  This may be a problem with my web browser because I’ve had this happen previously.
  Appreciate it

 11. compound interest

  6 września 2017 at 21:54

  Howdy I am so delighted I found your web site, I really found you by mistake,
  while I was browsing on Askjeeve for something else, Nonetheless I am
  here now and would just like to say thanks a lot for a incredible post and a all round exciting blog (I
  also love the theme/design), I don’t have time to
  look over it all at the minute but I have bookmarked it and also
  added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the excellent b.

 12. JohnOrawn

  7 września 2017 at 05:30

 13. all these things that i've done

  8 września 2017 at 07:52

  Excellent blog you have here but I was wondering if you knew of any message boards that cover the
  same topics discussed here? I’d really like to be a part of group where I can get responses from other knowledgeable individuals
  that share the same interest. If you have any suggestions,
  please let me know. Cheers!

 14. www.thesun.co.uk

  8 września 2017 at 17:48

  Do you have any video of that? I’d love to find out some additional information.

 15. start up programs

  8 września 2017 at 19:29

  Hello there! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?
  I’m kinda paranoid about losing everything I’ve
  worked hard on. Any recommendations?

 16. maruthimm.com

  9 września 2017 at 07:05

  Unquestionably believe that which you said. Your favorite justification appeared
  to be on the net the easiest thing to be aware of. I say to you,
  I definitely get irked while people consider worries that they plainly don’t know about.
  You managed to hit the nail upon the top and defined out the whole thing without having side effect ,
  people can take a signal. Will probably be back to get more.
  Thanks

 17. http://www.inashai.com/

  9 września 2017 at 14:59

  Hi there, constantly i used to check weblog posts here early in the dawn, as i enjoy to gain knowledge of
  more and more.

 18. http://www.zao-smz.ru/

  10 września 2017 at 20:51

  With havin so much content and articles do you ever run into any issues of
  plagorism or copyright infringement? My site has a lot of unique content I’ve either
  created myself or outsourced but it looks like a
  lot of it is popping it up all over the
  web without my permission. Do you know any methods to help
  prevent content from being ripped off? I’d certainly appreciate it.

 19. pt.wikipedia.org

  11 września 2017 at 05:18

  We’re a group of volunteers and starting a new scheme
  in our community. Your website provided us with valuable info to work on. You’ve done an impressive job and our whole community will be grateful to you.

 20. Nidia

  11 września 2017 at 11:44

  Do you mind if I quote a few of your articles as long as I provide credit and sources back
  to your webpage? My website is in the very same area of interest as yours and my users would definitely benefit from a lot of the information you provide
  here. Please let me know if this okay with you.
  Thanks a lot!

 21. hot penny stocks

  11 września 2017 at 11:48

  Yes! Finally something about start me up.

 22. personal loan providers

  11 września 2017 at 14:39

  Link exchange is nothing else but it is just
  placing the other person’s web site link on your page at proper place and other person will also do similar in support of you.

 23. Tanisha

  12 września 2017 at 01:55

  Nice weblog here! Also your web site so much up very fast!
  What web host are you the usage of? Can I am getting your associate
  link to your host? I want my site loaded up as quickly as yours lol

 24. interest problems

  12 września 2017 at 21:53

  Hi there, constantly i used to check web site posts here early in the dawn, as
  i enjoy to gain knowledge of more and more.

 25. cheap stocks

  13 września 2017 at 16:28

  Aw, this was a very nice post. Taking a few minutes and actual effort to create a great
  article… but what can I say… I put things off a lot and don’t
  manage to get anything done.

 26. mp3 player downloads

  14 września 2017 at 01:05

  Nice blog here! Additionally your web site lots up very
  fast! What host are you the use of? Can I am getting your affiliate link to your host?

  I want my web site loaded up as quickly as
  yours lol

 27. Lelio Vieira Carneiro Junior

  14 września 2017 at 16:48

  Valuable information. Lucky me I discovered your site by chance, and I am surprised why this accident
  did not happened in advance! I bookmarked it.

 28. Ida

  14 września 2017 at 22:30

  I’ve read a few good stuff here. Definitely value bookmarking
  for revisiting. I wonder how so much effort you put to create this kind of fantastic informative website.

 29. travel tips

  15 września 2017 at 17:21

  What’s Happening i’m new to this, I stumbled upon this I’ve found It
  absolutely helpful and it has helped me out loads. I am hoping to contribute & aid other customers like its aided me.
  Great job.

 30. traveling abroad

  17 września 2017 at 01:07

  It’s not my first time to pay a quick visit this website, i am visiting this site dailly and get nice facts from here daily.

 31. beaufort golf course

  17 września 2017 at 08:03

  It’s nearly impossible to find experienced people about this
  topic, but you seem like you know what you’re talking about!

  Thanks

 32. london travel

  17 września 2017 at 11:01

  I don’t even know how I stopped up right here, but
  I believed this submit was good. I do not realize who you might be but definitely you are going to a famous blogger in the event you aren’t already.
  Cheers!

 33. golf club

  17 września 2017 at 13:35

  First off I want to say wonderful blog! I had a quick question that I’d like to ask if you don’t mind.
  I was curious to find out how you center yourself and clear your head prior to writing.
  I’ve had a tough time clearing my thoughts in getting my thoughts out there.
  I do enjoy writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are wasted just trying to figure out how to begin. Any suggestions or hints?
  Thanks!

 34. playing golf

  20 września 2017 at 07:50

  Wonderful blog! I found it while surfing around on Yahoo News.
  Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?
  I’ve been trying for a while but I never seem to get there!
  Thanks

 35. golf courses

  21 września 2017 at 01:09

  It is not my first time to pay a quick visit this web site, i am visiting this web site dailly and get nice data from
  here daily.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra