Wiara

Wielka Pokuta – początkiem nowych dziejów Polski!

wielka_pokuta_1Polacy sami doświadczając przebaczenia, są dopiero wtedy w stanie przebaczyć tym, którzy dali się zwieść szatanowi w jego nienawiści do Polski. To nie ludzie nienawidzą Polski. To szatan ją nienawidzi.

Wielka Pokuta była spotkaniem nadprzyrodzonym w Prawdzie. Wiele tysięcy ludzi zostało obdarowanych przez Maryję pragnieniem uczestniczenia w tym wydarzeniu. Wielu nie mogło dotrzeć, ale trwało na pokucie tam, gdzie przebywali. Kilka kluczowych spostrzeżeń wydaje się istotnych po tym wspaniałym dniu i nie powinny one jak się wydaje umknąć naszej uwadze. A zetem zobaczmy to:

1. Wielka Pokuta nie była kulminacją jakiegoś końca, ale początkiem nowych dziejów Polski. Jakie one będą? To wie Bóg, ale od nas zależy czy będziemy chcieli odczytywać Jego wolę dla losów Polski czy nie. Naprawdę zależy to tylko i wyłącznie od naszego wolnego wyboru. Bogu tak! Szatanowi nie!

2. Miłość Miłosierna Boga jest konkretna! Duch Święty, który prowadził całe spotkanie poprzez kapłanów, przemawiał bardzo konkretnymi słowami. Wreszcie publicznie zostały nazwane nasze grzechy, ale nie od strony obyczajowości, a od strony samej przyczyny (sic!), to znaczy ludzkiego otwierania się na konkretne działanie złe duchy, które zostały zidentyfikowane i nazwane!

3. Podczas narodowej Wielkiej Pokuty można było zrozumieć też, że wrogiem Polski nie jest jakiś inny naród, ale szatan! A ten działa poprzez ludzi, ale to on właśnie został obnażony jako prawdziwy – nienawidzący Polski! Szatan nienawidzi każdego człowieka, nienawidzi także Polaków, tym bardziej, że Bóg dał ogromne łaski dla naszego narodu: Świętych Miłosierdzia!

4. Zobaczyliśmy tego dnia obecnych na Jasnej Górze wielu kapłanów! Naprawdę ogromną ilość powołanych do służby,a wielu z nich spowiadało przez cały dzień. Ale do najtrudniejszego zadania tego dnia został powołany ks. Piotr Glas. Ksiądz egzorcysta, który stanął na czele całego narodu i wypowiedział w imieniu każdego polskiego serca BOGU TAK! SZATANOWI NIE! Modlitwa wygłoszona przez Ciałem Jezusa Chrystusa na Jasnej Górze – ziemi Maryi, była konkretnie nazwaną prawdą o nas. Prawdą zabraną szatanowi, a oddaną Bogu i Maryi!

5. Co ogromnie ważne – Wielka Pokuta była krzykiem nienarodzonych dzieci – ale zobaczmy dobrze o co krzyczą te dzieci! Zostało to bardzo wyraźnie nazwane przez jednego z prowadzących i jest przełomowym widzeniem obcowania świętych na czas w którym żyjemy: Otóż one krzyczą z Nieba o to, aby wstawiać się u nich za ich rodziców i za tych, którzy się jakkolwiek przyczynili do ich śmierci! Tego pragną dzieci abortowane, które są w Niebie! To jest obcowanie świętych, do nich się módlmy prawdziwie o miłosierdzie dla nas! Dawajmy im imiona, takie jakie były na murach Maryjnych na Jasnej Górze! To się wszystko realnie dzieje!

Piekło się zatrzęsło od modlitwy wypowiadanej z mocą Ducha Świętego przez ks. Piotra Glasa, a nasze serca radowały się Prawdą i prawdziwą Wolnością, której nigdy nie ma poza Bogiem Ojcem! Tylko Maryja może nas poprowadzić do wnętrza Miłości Boga, tam jest przebaczenie i nieskończone Miłosierdzie – bo to jest szczęśliwa pokuta! Oto cel, który jednocześnie jest nowym życiem Polski!

Czasy ostateczne trwają, a Polska nie zlękła się ani szyderstw, ani przyznania do własnych win! Polska widząc swoją grzeszność, ukorzyła się przed Panem, aby poznać Miłosierdzie, w którym nasze grzechy są odpuszczone, ale to nie wszystko!

Polacy sami doświadczając przebaczenia, są dopiero wtedy w stanie przebaczyć tym, którzy dali się zwieść szatanowi w jego nienawiści do Polski. To nie ludzie nienawidzą Polski. To szatan ją nienawidzi.

Polska jednak jest własnością Boga Miłosiernego, jest przesiąknięta Duchem Świętym, Jezus Chrystus tu jest Władcą a Maryja Królową! AMEN! AMEN! AMEN!

Od dnia Wielkiej Pokuty już nic nie będzie takie samo w Polsce. Miejmy tego świadomość. I bardzo mocno ogarniajmy modlitwą kapłanów polskich, zwłaszcza ks. Piotra Glasa, bo świętym obowiązkiem Polaków jest bardzo dbać o tego wielkiego Polaka!!!

Katarzyna Chrzan

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

20 komentarzy

20 Komentarzy

 1. Piotr Rubas

  16 października 2016 at 16:21

  „Wielka Pokuta była krzykiem nienarodzonych dzieci ”

  Fajnie i w czasie tej Wielkiej Pokuty występowali biskupi tacy jak abp Gądecki który razem ze swoimi kolesiami purpuratami z Episkopatu parę dni wcześniej protestowali przeciwko projektowi chroniącemu życie nienarodzone.

  Większego cynizmu to chyba być nie może!

  • RobertW18

   19 października 2016 at 11:59

   „Wielka Pokuta – początkiem nowych dziejów Polski!” ? Wypada odesłać do tutejszej wypowiedzi p. Michalkiewicza, żeby zrozumieć jak bardzo ten nagłówek p. Chrzan jest do chrzanu…

   • panMarek

    19 października 2016 at 20:36

    Głupstwa gadasz. S. Michalkiewicz napisał tylko o pewnym wycinku a tu chodzi o to, że:

    „Piekło się zatrzęsło od modlitwy wypowiadanej z mocą Ducha Świętego przez ks. Piotra Glasa, a nasze serca radowały się Prawdą i prawdziwą Wolnością, której nigdy nie ma poza Bogiem Ojcem! Tylko Maryja może nas poprowadzić do wnętrza Miłości Boga, tam jest przebaczenie i nieskończone Miłosierdzie”

    Pięknie powiedziane i myślę, że odpowiedź Nieba będzie podobna jak w 1979 roku odpowiedź Ducha Św. na słowa JPII na placu Piłsudskiego.

  • Rafał

   21 października 2016 at 10:33

   W roku 2020 szatan zostanie zniszczony do czwartego pokolenia ! ! ! Polacy ocaleją ! Polska od Atlantyku po Ocean Spokojny !

 2. Adam

  16 października 2016 at 16:38

  Panu Bogu niech będą dzięki.Oby to był moment przełomowy polskiego Narodu.Polska potrzebuje nawrócenia ,zwłaszcza młodego pokolenia.Brakuje oddanych ,odważnych,tak kapłanów, którzy nie boją występować w obronie wartości,także narodowych.
  Może Wielka Pokuta Narodu odmieni serca tchórzliwych hierarchów.

 3. wars

  16 października 2016 at 16:51

  Aj, waj! Po tym stwierdzeniu, że to nie konkretni ludzie, grupy czy narody, a Szatan nienawidzi Polski trzeba będzie napisać historię Polski na nowo – z tego co widzę niektórzy już się za to zabrali…A tak na serio to kapłani z abp Gądeckim i prymasem „Polakiem” na czele, najpierw powinni sami odprawić pokutę, a dopiero później stręczyć ją „mniej wartościowemu” narodowi polskiemu…naprawdę mają za co przepraszać.
  Zgaduję, że ten show robi grunt do „przebaczenia” i odpuszczenia w imieniu Polaków Ukraińcom ludobójstwa na Kresach, ugruntowania „przyjaźni” polsko-niemieckiej i trwałego zamknięcia tematu reparacji wojennych oraz dalszego kajania się przed Żydami.
  Nie wiem czemu 😉 ta akcja przypomina mi „przyznawanie się do winy” i przepraszanie w imieniu Polaków jakie na potrzeby żydowskiej polityki uprawiał Kwaśniewski i Komorowski oraz list agentów w sutannach skierowany do Niemców „wybaczamy i prosimy o wybaczenie”.
  Od 89 źle się dzieje w polskim kościele.

  • Nawet jeżeli masz rację

   17 października 2016 at 10:25

   to zauważ że ty też masz grzechy…walczysz w ogóle z nimi? Inne narody działają na zasadzie realpolitik tak żeby wyciągnąć korzyść dla swoich struktur w tym świecie tu i teraz (Niemcy, Żydzi, i inni). Jeżeli nie będziemy brać reparacji i zamiast tego właśnie będziemy skupiać na własnych grzechach przez pokutę ile z nich może zostanie nam odpuszczone i jakie kary nam zostaną odpuszczone w tym i następnym życiu. Polityka czysto materialistyczna doprowadziła do tego że państwa dotarły wraz z bankami, korporacjami i populacjami z fałszywymi religiami i ideologiami na skraj 3 wojny światowej. Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl o relacji Stwórcy ze stworzeniem i do czego doprowadziła ignorancja przez nas tej relacji. Tym intrygom trzeba się przeciwstawić i wywlec je na światło dzienne, ale nie możemy być zbyt pewni siebie bo pycha nasza nas oślepi jak tamtych. Nie możemy patrzeć na siebie przez pryzmat innych tylko nas w stosunku do Boga.

   • wars

    17 października 2016 at 15:22

    Przestań wycierać sobie gębę Bogiem i zasłaniać się Nim by wymusić na mnie/ Polakach korzystne dla naszych wrogów postępowanie. Twoje pseudoreligijne brednie spływają po mnie jak woda po kaczce. Powoływanie się na Boga, zarządzanie strachem i poczuciem winy by zmusić ciemny lud do posłuszeństwa działało do średniowiecza – to se ne vrati 😉
    Naprawdę nie wiem jaki syf trzeba mieć w głowie by sprawę reparacji wojennych mieszać z „życiem po życiu”…Naród któremu można nasrać na głowę, pluć w twarz i mordować jego przedstawicieli bez konsekwencji jest skazany na wyginięcie lub co najwyżej na bycie pociągowym zwierzęciem w służbie „starszych i mądrzejszych” i o to wam chodzi. Wasze niedoczekanie.

  • panda

   19 października 2016 at 19:38

   Naśladowanie czyjegoś stylu, myśli, wypowiedzi, to żałosny plagiat. I tak Michalkiewiczen nie zostaniesz, który nota bene nie jest taki genialny ze względu na swą jednostronność.

 4. stan

  16 października 2016 at 23:05

  Mistrzem od przepraszania był JPII.

 5. Stefan

  18 października 2016 at 23:58

  Widzę obok tego tekstu „okienko” z linkiem do felietonu p. Michalkiewicza pt. „Dość tych błazeństw!”, odnoszącego się m.in. właśnie do „Wielkiej pokuty”. Radzę przeczytać, Autorce też (szkoda że tego nie zrobiła przed napisaniem swojego egzaltowanego tekstu).
  Z Panem Bogiem.(Tym Prawdziwym).

 6. panda

  19 października 2016 at 19:31

  Ubolewam nad poziomem dziennikarstwa na tym portalu, ubóstwem myśli, ale ,,teologiczne ”odczytanie tej pokuty zwala z nóg.Kobieto, szatan tylko posługuje się ludżmi do swych niecnych celów. Ludzie nie muszą mu ulegać. Jeśli ulegają, zaciągają winę przed Bogiem. Ponadto wystawienie Glasa na jakiegoś męża opatrznościowego w Polsce, to czysty idiotyzm.wszystko razem naiwne jest i żałosne. Proponuję douczyć się teologii, żeby herezji w dobrej wierze nie opowiadać.

 7. ParchDoskonaly

  23 października 2016 at 07:06

  2020? Niezly cyrk. Co po 2020? Juz nie bedzie dzialania Szatana czylu NowaZiemia? Widac, ze nie tylko diabelski swiat Glupieje ale i w Kosciele co maja uczyc owieczki. Zawsze jest Reszta-jak uczy Biblia i Narod Wybrany- co nie jest oglupiona. Zaraz,..hm, rzecczywisci, chcilaem was uczy juz Prawdy Absolutnej i zaatakowaliscie mnie…wiec wlasnie w owym roku juz Doskonale (Arguemtnowo) rozprawie sie z Wami …diably w Kurii, Uniwersytecie, Sejmie(pisalem i mam odp ale tylko od..SLD)

 8. ikc2

  24 października 2016 at 06:51

  infantylny tekst infantylnej autorki.
  co tu więcej powiedzieć??

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra