Z kraju

Do 40 proc. homoseksualistów to PEDOFILE. W mediach cisza…

Jak pokazują badania naukowców odsetek homoseksualistów, którzy są pedofilami dochodzi do 40 proc. I to oni – jako najgroźniejsi – znacznie częściej molestują dzieci niż tzw. pedofile heteroseksualni. TVN24 i Gazeta Wyborcza jednak o tym nie informują i to w chwili największej dyskusji o pedofilii.

 

Badania nad występowaniem pedofilii wśród gejów nie są obce naukowcom. Sprawą zajęli się m.in. dr Freund i dr Heasman z Clarke Institute of Psychiatry w Toronto. Badania przeprowadzone przez dr Freuda wykazały, że 34 proc. homoseksualistów to pedofile, według drugiego naukowca to 32 proc.

 

We własnej praktyce lekarze zajmowali się 457 pedofilami. 36 proc. z nich okazało się być gejami (Freund K. et al., Pedophilia e heterosexuality v. Homosexuality. J Sex & Martial Therapy, 1984; 10, 193-200). W badaniach przyjęto, że pedofil to osoba, która dokonała przestępstwa seksualnego na dziecku (czy dzieciach).

 

Przeczytaj także: Przyjaciele pedofilów walczą z kościelną pedofilią >>

 

W 2007 roku ukazała się publikacja – Ryan C. W. Hall MD, Richard C. W Hall MD, PA, "A Profile of Pedophlia: Definition, Characteristics of Offenders, Recidivism, Treatment Outcomes and Forensic Issues". W pracy powołano się na wiele źródeł naukowych. Jej autorzy jasno wskazują, że odsetek homoseksualistów wśród pedofilów wynosi od 9 do 40proc.

 

We wnioskach publikacji autorzy dowodzą, że pedofile homoseksualni są groźniejsi niż heteroseksualni. Homoseksualni pedofile objęci badaniem molestowali średnio 10,7 dziecka i dokonali 53 aktów pedofilskich. Wskaźniki te wśród pedofilów heteroseksualnych wynoszą odpowiednio: 5,2 i 35. Z kolei wśród pedofilów biseksualnych wskaźniki te to: 27,3 i 120. Dane pochodzą z oświadczeń samych pedofilów.

 

Niestety, jeszcze tragiczniej zakończyły się podobne badania, które przeprowadzono wśród anonimowych osób. Pokazały one, że heteroseksualni pedofile molestowali średnio 19,8 dzieci i dokonali średnio po 23,2 akty pedofilskie. Zaś homoseksualni pedofile molestowali średnio aż 150,2 dzieci i popełnili średnio po 281,7 aktów pedofilskich.

 

O przykładach bestialskiego zachowania wobec dzieci na portalu prawy.pl informowaliśmy naszych czytelników nie raz…

 

Jakiś czas temu wstrząsnęła nami sytuacja dzieci adoptowanych przez gejowski małżeństwo z USA. George Harasz i jego „małżonka” Douglas Wirth adoptowali łącznie dziewięciu chłopców. Skandal wybuchł w 2011 roku kiedy to dwóch adoptowanych chłopców, 5 – letni i 15 – letni, oskarżyło swoich przybranych "rodziców" o wykorzystywanie seksualne.
 

– Gwałcili mnie na zmianę. Każdy kto robi coś takiego dziecku musi być chorą, obłąkaną osobą – cytowały starszego chłopca portale w Polsce.

 

GWAŁCILI MNIE NA ZMIANĘ. Wstrząsające zeznania chłopca adoptowanego przez gejów >>

 

Sprawa pedofilii w ostatnim czasie to temat najważniejszy w wielu serwisach informacyjnych, gazetach, na portalach internetowych. Jednak trudno doszukać się w nich jakichkolwiek wzmianek o pedofilach-gejach.

 

 

Powstaje pytanie dlaczego? Może ktoś okrył ich parasolem ochronnym.

 

Agata Bruchwald
Na zdjęciu; Dziewczynka na tegorocznej Paradzie Równości organizowanej m.in. przez środowiska homoseksulane, fot. Prawy.pl/A. Bruchwald

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

31 komentarzy

31 Komentarzy

 1. Leslaw

  10 października 2013 at 21:03

  Witam wklejam cytat z artykulu. Autorzy wyraznie podkreslaja ze wyniki badan nie wskazuje iz bycie homosexualna osoba predysponuje do pedofilii. ”The percentage of homosexual pedophiles
  ranges from 9% to 40%, which is approximately 4 to 20
  times higher than the rate of adult men attracted to other
  adult men (using a prevalence rate of adult homosexuality
  of 2%-4%).5,7,10,19,29,30 This finding does not imply that homosexuals
  are more likely to molest children, just that a
  larger percentage of pedophiles are homosexual or bisexual
  in orientation to children.”
  Pozdrawiam

 2. Leslaw

  10 października 2013 at 21:09

  Powazny blad merytoryczny zawarty w temacie!!!!!!!!!!!!!Totalnie zle przetlumaczony tekst artykulu!!!nie 40% homosexualistow to pedofile lecz sporsod pedofili od 9 do 40 to homosexualisci!!!!To zupelnie inna sprawa!!!!przepraszam ale zasady rzetelnosci sa tu bardzo wazne inaczej ludziom bedzie sie zapodawac zaklamane dane.Pozdrawiam!!!!

 3. Artur

  10 października 2013 at 22:26

  Jakoś mnie nie dziwi manipulacja w tym artykule.

  Spójrzmy na pierwsze badania dr Freund i dr Heasman. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6512871 Najciekawsze jest zdanie na końcu „This difference suggests that the development of erotically preferred partner sex and partner age are not independent of each other and that in pedophilia, the development of heterosexuality or homosexuality is brought about by factors different from those operative in the development of androphilia or gynephilia.” Sugeruje zależność pomiędzy płcią, a wiekiem (zapewne pod pedofilię podczepiono również efebofilię, która zostaje wyróżniona w badaniach naukowych 4 lata poźniej, czyli w 1988 roku) oraz że rozwój homoseksualizmu w pedofilii (to nam sugeruje, że nie badano orientacji seksualnej, tylko akt popełniony na dzieciach) jest spowodowany przez czynniki różne od popędu ku dorosłym partnerom.

 4. Artur

  10 października 2013 at 22:27

  Dalej przegląd Ryan C. W. Hall, M.D.; Richard C. W. Hall, M.D., P.A. http://focus.psychiatryonline.org/article.aspx?articleID=53036 Na próżno szukać o orientacji seksualnej pedofilów, za to znajdziemy takie sformułowania:
  – „sexual orientation toward children”
  – „pedophiles are homosexual or bisexual in orientation to children”
  – „Pedophilia, especially the exclusive type, may be best thought of as its own category of sexual orientation, not something that is superimposed on an existing heterosexual or homosexual identity”
  – „pedophile’s basic sexual orientation toward children”
  – „This finding does not imply that homosexuals are more likely to molest children”

  Ktoś chyba nie zna angielskiego.

 5. Artur

  10 października 2013 at 22:29

 6. Arek

  11 października 2013 at 09:18

  Chyba do 40 % pedofilów to homoseksualiści, a nie 40 % homoseksualistów to pedofile… Jak widać manipulowanie faktami jest na porządku dziennym obojętnie czy to lewicowe publikacje czy prawicowe.

 7. agawa

  11 października 2013 at 11:21

  A czego spodziewać się po zbukach ? Te 40% to pewnie zaniżona liczba.
  Tragedia , zbuki zaczynają rządzić światem !

 8. Ziutek2

  11 października 2013 at 15:49

  Sama chęć „adoptowania” dziecka przez dwóch gejów jest aktem pedofilskim najgorszego sortu, więc o czym my tu się wykłócamy.
  Zresztą niemal zawsze jest tak, że to homoś gwałci chłopca, rzadko atakuje dziewczynkę. Nie oszukujmy się, tak właśnie jest.

  • yyy

   6 lutego 2017 at 17:42

   Bo dziewczynki atakują heteroseksualni pedofile !!!

 9. AdamZBudowy

  13 października 2013 at 06:21

  Teraz proszę zastosować jakiś fikołek semantyczny i wyjaśnić mi co w takim „implikuje” stwierdzenie, że większy odsetek pedofili to homo/bi jeśli nie to, że homsexy SĄ bardziej skłonni do molestowania dzieci. Autorzy (jesli cytat jest prawdziwy) asekurancko i politpoprawnie zasłaniają się bo się wystraszyli wyników wlasnych badań.

  • yyy

   6 lutego 2017 at 17:44

   Homoseksualny pedofil najzwyzajniej w świecie może nie odczuwac żadnego zainteresowania dorosłymi mężczyznami i tyle .Tak ciężko zrozumieć ?

 10. Damian

  17 października 2013 at 10:35

  Dzien dobry,

  Jeden znajomy przeslal mi Panstwa artykul, probujac mnie przekonac o szkodliwosci adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Latwo bylo znalezc publikacje, na ktora sie powolujecie i w zwiazku z tym mam 2 krotkie pytania. Czy znacie jezyk angielski (bo dokument zostal opublikowany w tym wlasnie jezyku) oraz czy potraficie czytac ze zrozumieniem? Autorzy publikacji pisza „This findings does not imply that homosexuals are more likely to molest children, just that a larger percentage of pedophiles are homosexual or bisexual in orientation to children”.

 11. Damian

  17 października 2013 at 10:37

  Przetlumacze slowa AUTOROW dla jasnosci. „Te wyniki nie wskazuja, ze homoseksualisci sa bardziej sklonni do molestowania dzieci, tylko ze wiekszy odsetek pedofilow jest homoseksualny, badz biseksualny wzgledem dzieci”, co oznacza ze koles moze byc heteroseksualista, miec zone i dzieci, ale jesli chodzi o jego sklonnosci pedofilskie to bardziej prawdopodobne jest, ze bedzie molestowal chlopcow. No chyba jasniej nie mogli tego wytlumaczyc. Mniemam, ze wysuneliscie swoje wnioski, ktore sa sprzeczne z wnioskami autorow publikacji nie ze wzgledu na prowokacje, a z powodu zwyczajnego nie zrozumienia jezyka badz tekstu.

  Pozdrawiam

 12. Yeowe

  3 listopada 2013 at 10:15

  Ohydne kłamstwo.

  Po pierwsze, do 40% pedofilów do pedofile homoseksualni (czyli preferujący chłopców). Nie oznacza to, że są homoseksualistami (androfilami, tzn. że preferują dorosłych mężczyzn).

  Po drugie, nawet gdyby te 40% pedofilów było homoseksualistami (a nie jest), to nie oznaczałoby że 40% homoseksualistów do pedofilie. Kłania się matematyka na poziomie liceum (a chyba i gimnazjum).

 13. Adam

  18 listopada 2013 at 15:20

  Dziwne, bo na znanym mi forum dla dorosłych ofiar przemocy seksualnej w dzieciństwie, na 158 użytkowników, większość to kobiety i stosunek mężczyzn do kobiet wynosi 1:4.6. Z tego wynika jasno, że dziewczynki znacznie częściej są molestowane seksualnie niż chłopcy i w związku z tym twierdzenia takie jak „Jak pokazują badania naukowców odsetek homoseksualistów, którzy są pedofilami dochodzi do 40 proc. I to oni – jako najgroźniejsi – znacznie częściej molestują dzieci niż tzw. pedofile heteroseksualni.”, nie mogą być po prostu prawdą.

 14. Adam

  18 listopada 2013 at 15:21

  cd.

  Część zarejestrowanych tam mężczyzn była wykorzystywana przez kobiety, zwłaszcza matki, część przez heteroseksualnych mężczyzn i tylko nieliczni przez homoseksualnych mężczyzn. Z kobietami sytuacji wygląda natomiast tak, że większość z nich była wykorzystywana przez heteroseksualnych mężczyzn i tylko czasem przez kobiety, żadna natomiast nie zgłaszała przypadku bycia molestowaną przez homoseksualnego mężczyznę.

  Coś więc z tymi procentami jest stanowczo nie tak!

 15. Ard

  24 listopada 2013 at 14:17

  Ksiądz Donald Cozzens, rektor
  katolickiego seminarium św. Marii w Cleveland, który w lutym 2000 roku
  opublikował książkę „The Changing Face of Priesthood” („Zmieniające się oblicze
  kapłaństwa”). Oszacował on w niej liczbę homoseksualistów wśród amerykańskich
  księży na sięgającą do 58 proc. i stwierdził wręcz, że stan kapłański w Kościele
  katolickim stał się „zasadniczo kulturą homoseksualistów”.

 16. Antyprawak

  9 grudnia 2013 at 22:20

  Artykuł na poziomie „Faktu”. Prawackie media naprawdę stoją na żenująco niskim poziomie, żeby taki pseudonaukowy shit publikować. I powiem szczerze: wcale nie jestem obrońcą gejów. Ba, sam za nimi nie przepadam, ale zdecydowanie bardziej gardzę klerykalno-prawicową mentalnością…

 17. Smokey

  20 stycznia 2014 at 18:13

  [quote name=”Antyprawak”]Artykuł na poziomie „Faktu”. Prawackie media naprawdę stoją na żenująco niskim poziomie, żeby taki pseudonaukowy shit publikować. I powiem szczerze: wcale nie jestem obrońcą gejów. Ba, sam za nimi nie przepadam, ale zdecydowanie bardziej gardzę klerykalno-prawicową mentalnością…[/quote]

  Lewackie ścierwo, które ma w swoim pseudonimie wpisane „antyprawak” robi z siebie „obiektywnego neutralnego obywatela”.m
  prawda jest taka, że wychodzi coraz więcej skandali na temat prawdziwego oblicza adopocji przez pary homoseksualne, głównie mężczyzn. Spora cześć to zwykli maniakalni zboczeńcy lubujący dzieci inaczej, po to aby zaspokoić swoje pukryte żadzę i nic z tym nie zrobisz lewaczku.

  • yyy

   6 lutego 2017 at 17:47

   Ty ze swoja ignorancją też najwyraźniej nic nie robisz.W hetero rodzinach tez dzieja sie różne rzeczy.I w nie jednej takiej rodzinie tatuś molestuje swoją córkę.

 18. Marcin

  12 lutego 2014 at 20:10

  Zarówno homoseksualiści, jak i pedofile to ludzie CHORZY! A chorych powinno się leczyć!

 19. Zosia

  8 kwietnia 2014 at 06:29

  Wybiórcze przytaczanie wypowiedzi osób to też kłamstwo, a nie chcę już mówić o moralności dziennikarskiej, bo wątpię żeby pan o niej słyszał. Gdyby pan pseudoredaktorek się choć trochę zainteresował sprawą szybko znalazłby pan światowej sławy specjalistów, którzy badali powyższą kwestię. Np. dr Freund zbadał, że 34% homoseksualistów to pedofile, natomiast dr Heasman z Clarke Institute of Psychiatry w Toronto, że 32%. Jak pan widzi wyniki są zbliżone do siebie.
  Jedno z dwóch jest pewne, albo jest pan tak słabym dziennikarzem, albo się pan sprzedał.

  • yyy

   6 lutego 2017 at 17:52

   Kłamiesz .Nie 34% gejów to pedofile tylko 34% pedofilów ma skłonności do dzieci płci męskiej

 20. Prawdziwy Polak

  26 maja 2014 at 21:32

  Prawicka propaganda! 40% to odsetek pedofilów o skłonnościach homoseksualnych, a nie homoseksualistów będących pedofilami! Teraz trochę logiki: skoro wśród pedofilów 40% stanowią osoby homoseksualne, to 60% pedofilów to heteroseksualiści. Dziękuję.

 21. Wzburzony

  4 lipca 2014 at 09:52

  Obrzydliwe, ohydne, bezczelne kłamstwo! Radziecka inwersja – to 40% pedofilów ma skłonności homoseksualne, a nie 40% homoseksualistów pefofilskie! Jestem wzburzony takim debilizmem! Jak można w tak chamski sposób manipulować faktami? Pseudo-patrioci! ŻENADA! Brak słów po prostu, tutaj mamy idealny przykład zaściankowej mentalności Prawdziwego Polaczka, wielkiego katolika – modli się pod figurą, a diabła ma pod skórą! Daj Boże, żebym w życiu unikał takich ludzi, jak ten bezczelny redaktorzyna.

 22. paweł

  22 października 2014 at 18:33

  Mój kolega pracuje w policji i zajmuje się pedofilią w internecie. Kiedy zapytałem jakie są proporcje hetero do homo wśród pedofili odpowiedział że mniej więcej pół na pół.

 23. Paweł

  16 stycznia 2016 at 19:08

  [quote name=”AdamZBudowy”]Teraz proszę zastosować jakiś fikołek semantyczny i wyjaśnić mi co w takim „implikuje” stwierdzenie, że większy odsetek pedofili to homo/bi jeśli nie to, że homsexy SĄ bardziej skłonni do molestowania dzieci. Autorzy (jesli cytat jest prawdziwy) asekurancko i politpoprawnie zasłaniają się bo się wystraszyli wyników wlasnych badań.[/quote]
  Implikuje to że znaczna większość homoseksualnych pedofilów w ogóle nie utrzymuje żadnych kontaktów seksualnych z dorosłymi.Sa to pedofile o skłonnościach homoseksualnych.

 24. Alo

  29 stycznia 2016 at 14:55

  Czym się różni pedofilia czy zoofilia od homoseksualizmu? Niczym! Jedno i drugie to odejcie od normy sensownego istnienia homo, jest to horoba psychiczna na tle seksualnym,i została wykreślona tylko z listy chorób psychicznych, ponieważ większość zasiadają w komisji osób, oraz walczących o to, to byli wysoko postawieni homoseksualiści,sugerując się tym że nie ma żadnych symptomów opisanych jako patologii psychiatrycznej, nikt nie chciał słyszeć o czymś takim jak zmianie statusu choroby, zależało im tylko o usunięciu z listy chorób
  Bo jeżeli będziemy myśleć takim tokiem, to człowiek który urodzi się z jajkami na brodzie a z członkiem zamiast nosa i poza tym będzie zdrowy, to wg lekarzy nie było by podstawy dać taka patologie fizyczna do listy chorób

  • yyy

   6 lutego 2017 at 17:50

   Pedofil i zoofil wykorzystuje dzieci lub zwierzęta,seks i miłość dwojga dorosłych ludzi tej samej płci to sytuacja nie porównywalna.

 25. mazuvian

  25 lutego 2017 at 13:04

  Ten artykuł jest przykładem zakłamywania badań naukowych przez prawicę. Żyjący współautor sam przepraszał za to, jak bardzo misreprezentowane są wnioski z ich badania. Sami poczytajcie: http://www.centerforinquiry.net/uploads/attachments/Anti-gayActivismandtheMisuseofScience_1.pdf

 26. CaseyniC

  23 kwietnia 2017 at 16:16

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra