PRAWY.TV

Dr hab. Sławomir Cenckiewicz o zbiorze zastrzeżonym IPN

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Aneczka

  29 października 2016 at 13:20

  A co Cenckiewicz o ukrywaniu podsłuchanych w aferze taśmowej rozmów ministra finansowo ekonomicznego Polski z nadania….uzraelsko-prezesowego niejakiego Mateusza Morawieckiego, historyka z wykształcenia z zadaniem rozparcelowania Polski i Polakow?

  https://www.youtube.com/watch?v=zkR9-XX2tSA

 2. Czarodziej z Żoliborza

  29 października 2016 at 13:35

  PISS i jego klakierzy są najlepsi ,i w zasadzie tylko to umieją ,w biciu piany .Milion pięćset tysięcy razy pierd…lili o zbiorze zastrzeżonym i nikt go nie widział jak dotąd.Ja oczywiście biorę poprawkę ,że trwa szantażowanie i przecwelanie w tej chwili co cenniejszej agentury a ta ,która się nie złamie będzie w odwecie ujawniona jako ochłapy dla gojow ,żeby mieli co żreć przez następny rok ,a Kania i Hejke dostawała 3 orgazmy na godzinę pisząc o jakichś 3-rzędnych gumowych uszach,ale za długo to trwa mimo wszystko.”Naszym agentom” oczywiście włos z głowy- ku chwale Naszego Nowego Najukochańszego Protektora i Ukrainy!

  • panMarek

   29 października 2016 at 17:46

   100/100
   Dokładnie tak!

 3. panMarek

  29 października 2016 at 17:52

  Strata czasu tego słuchać. Po 45 latach mordowania Polaków zostało 350 mb dokumentów.
  A gdzie reszta p. Cenckiewicz?
  Wycisnąłbym ze ścierwa ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i WSI całą resztę, a nie to wylądowaliby w obozach reedukacyjnych. I żadnych emerytur, null.

 4. Pingback: xmt85c4wx5ctwxw3tcerthve56

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra