Z kraju

Nacjonalizm przeciw globalizmowi! Dajemy przykład Europie!

marsz_niepodleglosci_winnickiZ warszawskiego Ronda Dmowskiego pod hasłem „Polska bastionem Europy” ruszył Marsz Niepodległości organizowany przez Ruch Narodowy i ONR.

Mimo wcześniejszych przewidywań niektórych mediów oraz informacji w portalach społecznościowych (internet obiegły zdjęcia z przygotowaną kostką brukową) jest wyjątkowo spokojnie i na razie nie dochodzi do żadnych incydentów, co jest zasługą nie tylko pokojowo nastawionych manifestantów, lecz również szybko i sprawnie działającej, świetnie zorganizowanej Straży Marszu Niepodległości.

Czoło Marszu Niepodległości otwiera husaria. Udział w nim biorą również grupy rekonstrukcyjne. Jak co roku na Marsz Niepodległości przyszły całe rodziny. Idą w nim osoby starsze, młodzież, a nawet dzieci.

„Nacjonalizm przeciw globalizmowi! Dajemy przykład Europie!” skomentował Marsz  Niepodległości poseł Robert Winnicki na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

Wkrótce na portalu Prawy.pl pełna relacja z tego wyjątkowego wydarzenia.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra