Z kraju

Nacjonalizm przeciw globalizmowi! Dajemy przykład Europie!

marsz_niepodleglosci_winnickiZ warszawskiego Ronda Dmowskiego pod hasłem „Polska bastionem Europy” ruszył Marsz Niepodległości organizowany przez Ruch Narodowy i ONR.

Mimo wcześniejszych przewidywań niektórych mediów oraz informacji w portalach społecznościowych (internet obiegły zdjęcia z przygotowaną kostką brukową) jest wyjątkowo spokojnie i na razie nie dochodzi do żadnych incydentów, co jest zasługą nie tylko pokojowo nastawionych manifestantów, lecz również szybko i sprawnie działającej, świetnie zorganizowanej Straży Marszu Niepodległości.

Czoło Marszu Niepodległości otwiera husaria. Udział w nim biorą również grupy rekonstrukcyjne. Jak co roku na Marsz Niepodległości przyszły całe rodziny. Idą w nim osoby starsze, młodzież, a nawet dzieci.

„Nacjonalizm przeciw globalizmowi! Dajemy przykład Europie!” skomentował Marsz  Niepodległości poseł Robert Winnicki na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

Wkrótce na portalu Prawy.pl pełna relacja z tego wyjątkowego wydarzenia.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

15 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra