Z zagranicy

Dziewczyna skatowana przez czarnoskórą koleżankę, bo poparła Trumpa

kalifornia_tolerancjaOto tolerancja i demokracja w wykonaniu zwolenników Hillary Clinton – do dantejskich scen doszło w Woodside Highschool w Kalifornii, gdzie jedna z uczennic, Jade Armenio została brutalnie pobita tylko dlatego, że na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych wyraziła nadzieję, że Donald Trump wygra wybory.

Wprawdzie dyrekcja szkoły wszczęła dochodzenie i deklaruje karę dyscyplinarną dla agresorki, niemniej Jade nie czuje się bezpieczna – w mediach społecznościowych jej szkolni koledzy rozpętali wymierzoną w nią istną kampanię nienawiści.

Nie sposób nie zauważyć, że analogiczny szacunek dla odmienności poglądów wykazuje zdecydowana większość lewaków i jak widać na przykładzie Stanów Zjednoczonych, nie tylko w Polsce.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

27 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra