Z zagranicy

Polka ofiarą islamskiej agresji

pobita_polkaPolska ambasada objęła opieką rodzinę pobitej w Austrii piętnastoletniej Polki. Dziewczyna została pobita przez grupę islamskich nastolatków, którzy oskarżyli ją… o zerwanie chusty z głowy jednej z muzułmańskich dziewczyn.

Zaczęło się od wyzwisk, później w ruch poszły pięści. – Oni chcieli mi w ten sposób dać nauczkę. Ona powiedziała innym, że zerwałam chustę z głowy jakiejś kobiety i wszyscy wpadli w szał – mówiła w rozmowie z austriackim portalem thelocal.at. Dodała, iż nie reagowała na uderzenia, ponieważ, gdyby to zrobiła, bicie byłoby zdecydowanie mocniejsze.

Polka ma żuchwę złamaną w dwóch miejscach. W szpitalu, w którym przebywała tydzień, wstawiono jej metalową płytkę i śruby. Dziewczyna nie może jeść, jedynie przyjmuje płyny. Jest także na silnych środkach przeciwbólowych.

Sprawa zapewne nie ujrzałaby światła dziennego, jako że napastnicy skutecznie zastraszyli swoją ofiarę, gdyby nie nagranie całego zajścia, które sami opublikowali w sieci, a którym zainteresowała się policja, a wcześniej media. W końcu również dziewczyna, którą media dla zagwarantowania jej anonimowości nazwały Patrycją, zdecydowała się mówić.

Jednym z napastników był nastoletni imigrant z Czeczenii, który trafił do Austrii w charakterze uchodźcy, znany już zresztą austriackim organom ścigania.

Do ataku doszło w centrum handlowym Danube Centre w Kagran, w dystrykcie wiedeńskim, które już wcześniej znalazło się w obiektywie mediów po tym, jak tzw. „Policja szariatu” zorganizowana przez mieszkających tam muzułmańskich Czeczeńców usiłowała egzekwować na przypadkowych osobach prawo szariatu.

Źródło: The Local, TVN24

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. panMarek

  17 listopada 2016 at 00:05

  Skasować paru muslimów i będzie 1:1.

 2. wars

  17 listopada 2016 at 16:49

  Dyktatura mniejszości i związana z nią polityczna poprawność to totalitaryzm przy którym nawet czerwony komunizm zblednie 😉 Jak tego nie powstrzymamy niebawem wszystkich w UE, którzy nie dość głośno klaszczą właściwym kandydatom i nie wykazują odpowiedniego zachwytu nad każdym Żydem lub sodomitą będą jak w Korei Północnej wysyłać na obozy reedukacyjne. Już dzisiaj „polski” sąd postępowy karze kiboli finansowo i pokazem filmu „Cud purymowy” – na razie…

 3. wiesscar

  17 listopada 2016 at 18:30

  Na ZDF (Zweites Deutsches Fernsehen) był dziś w nocy program jak Austriaczki ćwiczą sporty walki samoobrony – był pokazany instruktor który je szkolił.
  Potem pokazali studentów Salzburga którzy rozdawali ulotki za kandydatem Zielonych.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra