Z zagranicy

Kolejny rasistowski atak na Polaków w Londynie – mężczyzna poparzony kwasem

londyn1Kolejny rasistowski atak na osoby narodowości polskiej na parę Polaków w Londynie. Tym razem napastnik rozpylił kwas powodując u mężczyzny dotkliwe poparzenia. 

Jak poinformowało Polskie Radio – Do zdarzenia doszło w minioną sobotę ok. godziny 23.20. w londyńskiej dzielnicy Barking. Nieznany napastnik podszedł do pary Polaków i rozpylił w powietrzu niebezpieczną substancję. Spowodował dotkliwe obrażenia twarzy u mężczyzny polskiej narodowości. 30-letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami twarzy został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. Lekarze określają stan poszkodowanego jako poważny, ale stabilny. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie, na chwile obecną nie przeprowadzono żadnych zatrzymań. 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

71 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra