Media

Petycja dotycząca dziennikarzy Gazety Wyborczej

prawy.pl_images_nowe_stories_media_wyborczaSzanowni Państwo

chciałabym zaproponować Państwu podpisanie petycji Fundacji Życie i Rodzina. Petycja dotyczy braku reakcji dziennikarzy na akt wandalizmu wobec wystawy „Stop dewiacji”. Kultura społeczna wymaga, aby świadkowie takich sytuacji – nie pozostawali bierni – tylko rozsądnie i odpowiedzialnie reagowali na niszczenie legalnie przecież postawionej wystawy.

http://www.citizengo.org/pl/38229-szanowni-panstwo-w-srode-2610-dwoch-pracownikow-panstwa-krakowskiego-oddzialu-redaktor-lukasz

Jak pisze Fundacja Życie i Rodzina, „W czasie, kiedy wystawa była niszczona, dwóch pracowników Gazety Wyborczej – redaktor Łukasz Grzesiczak i fotoreporter Mateusz Skwarczak – stało obok nie reagując, a po całym zajściu spokojnie spytali wandala o jego motywy! Dziennikarze nie zadzwonili nawet na policję, żeby poinformować o zaistniałym zdarzeniu i ułatwić organom ścigania ujęcie sprawcy.

Bierność pracowników Gazety Wyborczej wobec odbywającego się na ich oczach aktu wandalizmu jest czymś skandalicznym. Tym bardziej, że to właśnie to medium tak bardzo oburzało się m.in. na spalenie „tęczy” umieszczonej na pl. Zbawiciela w Warszawie i bierność osób postronnych wobec tego zdarzenia. Czyżby w jednym z głównych dzienników w Polsce obowiązywały podwójne standardy moralne?

Mamy nadzieję, że redakcja Gazety Wyborczej udowodni, że od własnych dziennikarzy wymaga takich samych standardów, jak od reszty społeczeństwa i usunie ze swoich szeregów ludzi, którzy swoją biernością umożliwili zniszczenie wystawy „Stop dewiacji” w Krakowie.

Podpisz petycję do redakcji Gazety Wyborczej o zwolnienie dziennikarzy, którzy nie reagowali na niszczenie wystawy „Stop dewiacji”!”

http://www.citizengo.org/pl/38229-szanowni-panstwo-w-srode-2610-dwoch-pracownikow-panstwa-krakowskiego-oddzialu-redaktor-lukasz

Serdecznie dziękuję Państwu za podpisanie tej petycji!

Serdecznie pozdrawiam i łączę wyrazy szacunku,

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk
Dyrektor Kampanii CitizenGO Polska

P.S. Mieszkańców Białegostoku i okolic serdecznie zapraszam na piątkowe spotkanie dotyczące CitizenGO oraz książki „Zmanipulowany umysł”. Spotkanie odbędzie się w piątek, 18 listopada 2016 r. o godz. 19.00 w Archiwum i Muzeum Archidiecezjalnym, przy ul. Warszawskiej 48 w Białymstoku. Razem z Mężem (Zbigniewem Kaliszukiem, autorem wspomnianej książki) skupimy się na kilku najbardziej rozpowszechnionych mitach dotyczących kwestii aborcji, edukacji seksualnej i innych ważnych tematów. Do zobaczenia!

P.S. 2. Mam też zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Chrześcijańskim Kongresie Społecznym, który również w piątek, tj. 18 listopada, odbędzie się wKrakowie. Budowanie silnej chrześcijańskiej opinii dotyczących fundamentalnych spraw dla Polski jest dziś bardzo ważne. Szczegóły są tutaj: http://chks.org/.

P.S. 3. Podaję jeszcze raz link do petycji:

http://www.citizengo.org/pl/38229-szanowni-panstwo-w-srode-2610-dwoch-pracownikow-panstwa-krakowskiego-oddzialu-redaktor-lukasz

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. hansi

  17 listopada 2016 at 16:22

  No, podpisałbym petycję (jak wiele innych..), ale niestety, nie spełniam wymogów dla weryfikacji mojego podpisu, który byłby po prostu nieważny 🙁 ..
  Ale…
  „Czyżby w jednym z głównych dzienników w Polsce obowiązywały podwójne standardy moralne?”
  Rozumiem, że pytanie jest retoryczne, a ma na celu PRZYBLIŻENIE nieco tematu właśnie „podwójnych standardów” (TALMUD !).
  Innych – dla kasty (chazarskiej) rządzącej nami, a innych – dla nas – Gojów polskich.
  Właśnie szczególnie w Gazecie Żydorczej,
  czyli żydowskim organie prasowym dla narodu mniej wartościowego, czyli dla Polaków.
  Trzeba te elementarne fakty nagłaśniać, żeby nasi głupi Goyim przestali pozwalać sobie wciskać ciemnotę, że to jakieś tajemnicze i chore „teoryje spiskowe”, a przejrzeli na oczy, nawet na zapadłych wioskach.. Ups !.. Odwrotnie.. To własnie na „zapadłych wioskach” „chłopi” są lepiej uświadomieni o prawdziwym stanie rzeczy, niż „młodzi, wykształceni z wielkich miast”, którzy w głowach, pomiędzy uszami, nie posiadają już własnych mózgów, a zaledwie Telewizornie i Michnika właśnie 🙁 ..
  Nagłaśniać !
  NAWET, jeśli (jak osobiście sądzę 🙂 ) wspomniani dwa „redaktorzy” Gazety Żydorczej,
  byli właściwymi sprawcami incydentu, jako ZLECENIODAWCY tego aktu wandalizmu, z kasy Michnika, zasilanej przez Sorosa 🙂 ..
  Shalom ! 🙂

 2. jaro7

  17 listopada 2016 at 19:01

  Ja bardziej zająłbym się sprawa ,czy ten akt wandalizmu nie był z INSPIRACJI tych pseudo dziennikarzy z „GWartej” .Oni lubuja się w takich ustawkach,a zwłaszcza tam gdzie można Polaków(oni nimi nie są) oskarżyć o rasizm,ksenofobię i tym podobne lefackie bzdety.Juz kilka wpadek z tym związanych zaliczyli.Wiarygodność tego brukowca jest ZEROWA,a ‚dziennikarstwo’ rynsztokowe.Oni sami padną,nie pomoże im żydek Soros(ten też mam nadzieję marnie skończy)

 3. Robert B.

  17 listopada 2016 at 21:13

  Wyborcza to nie jest gazeta. Wyborcza to żydowska gadzinówka i jako taka powinna zostać zamknięta, a jej pracownicy wypędzeni do swojej ojczyzny z wilczym biletem.

 4. Song Hayhoe

  29 stycznia 2017 at 05:24

  Best Appliance repair service

 5. Drusilla Gignac

  29 stycznia 2017 at 05:25

  implanty gdansk

 6. Van Hirsh

  29 stycznia 2017 at 05:36

  how to make a mural

 7. Lionel Goyen

  29 stycznia 2017 at 10:36

  Se hack

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra