Z zagranicy

Pedofile w Turcji będą mogli w świetle prawa legalnie gwałcić dziewczynki

malzenstwo_dzieciBędąca obecnie przy władzy w Turcji Partia Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP) wywołała protesty propozycją wyjątkowo kontrowersyjnej ustawy, zgodnie z którą każdy pedofil, który dopuścił się gwałtu na dziewczynce zostanie uniewinniony jeżeli poślubi swoją ofiarę.

Ustawa ta została przedłożona parlamentowi i poddana pod głosowanie podczas posiedzenia w czwartek w nocy, jednakże wówczas nie udało się zgromadzić większości niezbędnej do jej przyjęcia. Po raz kolejny będzie ona rozpatrywana we wtorek, wówczas też ma zostać przyjęta.

Zgodnie z proponowanymi rozwiązaniami, każdy mężczyzna oskarżony o obcowanie płciowe z nieletnią, o ile nastąpiło ono „bez użycia siły, groźby, czy innych środków nacisku” będzie mogła oczyścić się z zarzutów, poślubiając swoją ofiarę.

Warto dodać, że w 2005 roku podobne prawo zostało zniesione a prawo zawarte w nowej ustawie będzie działało wstecz. Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan (AKP) ma nadzieję, że dzięki ustawie z więzień wyjdzie ok. 3 tys. gwałcicieli dzieci.

Minister sprawiedliwości Bekir Bozdag bronił ustawy w swoim przemówieniu w tureckiej telewizji, gdzie stwierdził, że stanowi ona odpowiedź na „nieszczęsną rzeczywistość” małżeństw dzieci w tureckim konserwatywnym społeczeństwie.

Projekt AKP rozwścieczył trzy partie opozycyjne oraz stowarzyszenia kobiet, które tłumaczyły, że zachęci on do wymuszania małżeństw i zalegalizuje małżeństwa z gwałcicielami.

– Jeżeli 50- czy 60-letni mężczyzna będzie musiał poślubić 11-letnią dziewczynkę po tym, jak ją zgwałcił, to ona będzie cierpiała konsekwencje. Jeżeli da mu się wyjście w postaci małżeństwa, dziewczynka będzie żyła w więzieniu przez całe swoje życie – powiedział Omer Suha Aldan z opozycyjnej Republikańskiej Partii Ludowej (CHP). Jego ugrupowanie wydało oświadczenie, w którym stwierdza, że proponowana ustawa „poważnie nadszarpnęła reputację parlamentu”.

Według adwokat zajmującej się obroną praw kobiet, około jedna trzecia wszystkich małżeństw w Turcji to małżeństwa z nieletnimi dziewczynkami.

Źródło: PressTV

Fot.  Doğan News Agency

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. m

  19 listopada 2016 at 11:28

  „Według adwokat zajmującej się obroną praw kobiet, około jedna trzecia wszystkich małżeństw w Turcji to małżeństwa z nieletnimi dziewczynkami.” – niech żyje islam?

  • Glos Rozsadku

   19 listopada 2016 at 11:56

   Najsmieszniejsze jest to ze gdy taka para trafi do EU , to wlasnie to samo EU bedzie od Nas wymagalo zatwierdzenia tego „zwiazku” jako prawomocnego a takiego kogos jako nie pedofila . Jeszcze smiesniejsze bedzie to ze wszystkie te femininazistowskie organizacje ktore placza i chca nam wmowic w jakim patriarchalnym i szowinistycznym kraju zyjemy nie beda mialy z tym zadnego problemu , wrecz przeciwnie beda nam wmawiac jakimi jestesmy islamo,ksenofobami itd . poniewaz sprzeciwiamy sie uznaniu „zwiazku” pedofila z dzieckiem !
   Dla nas najwazniejsze jet abysmy zyli wedle wlasnych wartosci , przekazywanych nam przez pokolenia i wogole nieprzejmowali sie krytyka z zachodu , wschodu czy z wewnatrz kraju . Ich grozby i krytyka moze dzialac tylko jesli sie tym przejmujemy wiec prosze nie robcie tego !
   Z Bogiem

   • hansi

    19 listopada 2016 at 17:04

    I znowu mnie ubiegłeś w komentarzu…
    Dodam może tylko tyle, że to ICH sprawa, a NIE NASZA.. ICH kultura i obyczaje…
    A tak nawiasem mówiąc, to nawet u nich – NIE JEST to tak, że Kobieta NIE MA ŻADNYCH PRAW…
    (To dla porąbanych feminazistek u nas..)..
    A taka przykładowa, jak w tekście felietonu, 11-latka, poślubiona przez 60-latka – ILE pożyje w tym więzieniu, „na całe życie w więzieniu”, jak ubolewa Pani Ania 🙂 ?
    Współczesny Turek NIE żyje już 80 lat, jak dawniej, pomimo zdrowego odżywiania się (nie tak, jak u nas, gdzie żydownia nas truje, ile wlezie..).
    Dziewczynka, jako powiedzmy 25-latka, wejdzie w dorosłe życie WYPOSAŻONA MATERIALNIE przez swojego gwałciciela-dziadka (mocno niedopieszczana, bo mąż już daaawno nie będzie mógł, NIE TYLKO gwałcić..), zresztą – u nich to nie aż tak proste, jak NAM się to wydaje, z tym ich Islamem 🙂 .. Wyjdzie zamąż, jak trza, zabezpieczona…
    Może ja się nie znam, a żyję pośród Turasów, ale niemieckich, którzy są nieco inni 🙂
    Ale, Pani Aniu, proszę nie słuchać aż tak pilnie kretynek feminazistycznych 🙂 …
    A Erdogan ostatnio w ogóle jest „be”, bo się sprzeciwia USrahellowi (nie dając mu tyłka ZA DARMO, jak robi to Władzuchna Judastanu Prywiślańskiego).. Więc każdy „argument” dobry, żeby mu dokopać…
    Shalom.

    • hansi

     19 listopada 2016 at 17:13

     Dodam jeszcze, że z więzień powychodzą „gwałciciele”, a NIE gwałciciele 🙂 ..
     Powsadzani tam na mocy NOWEJ (właśnie uchylanej..) ustawy, godzącej „OJROPIEJSKO” i „USRAELSKO” w OBYCZAJE narodu tureckiego (cokolwiek o tym nie sądzimy MY..)
     To południowcy, gdzie dziewczynki dojrzewają WCZEŚNIEJ, niż u ludów Północy (że muszę mówić to samo, co opowiadał Korwin-Mikke, narażając się potężnie „polskim” durnym feminazistkom). A NAWET U NAS, „na Północy”, ZNAMY przecież z otoczenia przypadki „gwałtów”.. Bo „nieletnia”, to 17-latka..
     A widzimy, jak rżną się na prawo i lewo 14-latki, wymalowane, jak prostytutki (właśnie „dzięki” „postępowemu” i „nowoczesnemu” wychowaniu w „szkole” dzisiaj,
     gdzie, gdy Rodzic ma coś przeciwko, a doniesie na niego własna córka – to biada, oj biada Rodzicowi…
     Turki sobie na takie żydowskie manipulacje NIE pozwalają i o to cała chryja ? 🙂 ..
     Pani Aniu, ostrożniej z tematami 😉 ..
     BO znowu na śliskie lody nas żydownia wpuszcza, żebyśmy nie patrzeli jej na lepkie, żydowskie łapy, jak nas RABUJĄ W BIAŁY DZIEŃ i uśmiecha się ironicznie Schudrich, zza pleców Prezydenta RP, gdy w Belwederze, zamiast żegnać się przed Krzyżem – zapala świecę chanukową na Menorze…
     Dlaczego O TYM PANI NIE NAPISZE, pani Aniu ?… 😀
     STRACH Waści ?.. NIE ?!… Zaaaażyyyj taaaabaaaakiiii… 😉

     • samiec_alfa

      27 grudnia 2016 at 18:29

      Czyżby kryptopedofil mający problem z kobietami? Taki wniosek aż wali po oczach, kiedy czyta się te twoje kocopały. Wytłumaczę ci, obrzydliwcze, bo ścigam pedofilów od jakiegoś czasu. Mówiąc o dziewczynkach „południowców” mówisz o dojrzewaniu płciowym, a ta się ma nijak do dojrzałości psychicznej – widziałem takie „południowe”, nagrywane przez swoich mężów – nie protestowały, popłakiwały tylko cicho… super, nie? Ale gorsze dla ciebie te 14stki które rżną się na prawo i lewo? Tak, a powiesz mi gdzie? I z kim się rżną? z kosmitami? Ale tak – lepiej żeby pedofil zmuszał dziewczę niż żeby sama wybrała, z kim się chce kochać – bo wtedy to żadnych szans byś nie miał.
      Jesteś ohydny i jeśli miałbym wybrać między takim mizoginazistą, który mówi, że to w sumie ok posuwać dziecko, a „durnymi feminazistki”, które twierdzą, że dziewczynek się nie gwałci – wybieram „feminazistki.
      Stawiam wszystkim po flaszce, że jesteś zakompleksiona, sflaczała parówa i masz problem, bo baby cię nie chcą

     • samiec_alfa

      27 grudnia 2016 at 20:25

      I jeszcze jedno, zboczeńcu – żadna młoda dziewczyna nie marzy o tym, żeby zostać żoną 60letniego dziada. ” jako powiedzmy 25-latka, wejdzie w dorosłe życie WYPOSAŻONA MATERIALNIE przez swojego gwałciciela-dziadka (mocno niedopieszczana, bo mąż już daaawno nie będzie mógł, NIE TYLKO gwałcić..)” jesteś nienormalny, usprawiedliwiasz pedofilie. Poza tym żaden zdrowy na umyśle, prawdziwy mężczyzna nie szuka za żony 11latki – z czym ma z nią rozmawiać? O lalkach? Wyposażona materialnie… ta, co on jej da? W ryj? Już widzę, jak stary zbok dba o swoją żonę, pomaga zdobyć wykształcenie i godną pracę, jaaasne. Ty żyd jesteś paskudny.

 2. Tulo

  20 listopada 2016 at 16:21

  Zło diabelskie rodem z Koranu!!! A czy jak kobieta zgwałci dziewczynkę lub facet chłopczyka to także ślub z Ofiarą prawnie ich rozgrzeszy? Czy UE ochoczo przyklaśnie także takim homozwiązkom? Wydaje się to w niedalekiej przyszłości bardzo prawdopodobne, jej homopropaganda działa przecież na bazie tzw. okna Overtona – poczytajcie proszę o tym mechanizmie, warto wiedzieć. Pozdrawiam,

 3. klioes vel pislamista

  20 listopada 2016 at 19:30

  Tęczowy sztandar
  (na melodię „Czerwonego sztandaru”)
  https://www.youtube.com/watch?v=UEz-0RN1138

  Śmiech z nas bez przerwy mają katy
  I płyną gejów gorzkie łzy.
  Nadejdzie jednak dzień zapłaty!
  Sędziami wtedy będziem my;
  Katoli sądzić będziem my!

  Dalej więc, dalej więc: w mordę bęc!
  Nasz sztandar wznieśmy ponad głowy
  Dumnie, jak dyplom swój niesie Kwas!
  A kolor jego jest tęczowy,
  Bo na nim sperma wszystkich ras!

  Choć to hetero mają dzieci,
  My nie możemy nie mieć nic.
  Rodzina, kiedy się rozleci,
  Adopcję zrobim tak na pic
  I do łóżeczka dziecka – hyc!

  Dalej więc, dalej więc: w mordę bęc!…

  Porządek stary już się wali,
  A my walimy wzajem się.
  Będziemy dzieci ich ruchali
  (Czy katol tego chce, czy nie)
  W trzy dziurki, a co najmniej dwie!

  Dalej więc, dalej więc: w mordę bęc!…

  Hej siostry, bracia do szeregu!
  Jednako wibratory w dłoń!
  Kto zdoła orgazm wstrzymać w biegu?
  Czyż jest demograficzna broń?
  (Oj, przed szariatem, Boże chroń!…)

  Dalej więc, dalej więc: w mordę bęc!…

  Precz z katolami, z dziewicami!
  Niech zginie stary, święty świat!
  My nowe życie stworzym sami,
  Gdy muslim nasz zaplemni zad!
  Gdy nas posuwać będzie rad!

  Dalej więc, dalej więc: w mordę bęc!…

 4. yityjdjktry

  3 czerwca 2017 at 07:27

 5. yityjdjktry

  3 czerwca 2017 at 09:56

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra