Z zagranicy

Terroryści islamscy szkolą się… w udawaniu uchodźców

prawy.pl_images_nowe_rozne_a_z_i_imigranci_seksW dalszym ciągu Państwo Islamskie skutecznie przemyca swoich ludzi do Europy. Jak ujawnił niemiecki wywiad – ci, którzy już dotarli do Niemiec wraz z falą nielegalnych migrantów i od ubiegłego roku przybywają na terenie Europy jak się okazało byli wcześniej szkoleni, nie tylko w zamachach terrorystycznych, ale także jak skutecznie starać się o azyl.

Jak ujawnił dziennik „Die Welt” powołując się na informacje niemieckiego wywiadu budowniczy bomb zdentonowanych w Paryżu trafił do Niemiec w październiku ubiegłego roku szlakiem przez Bałkany i Austrię. Francuski zamachowiec Saleh Abdeslam miał jego i dwóch innych mężczyzn odebrać z hotelu w Ulm, na południu Niemiec. Do dziś nieznane jest miejsce pobytu „konstruktora” bomb użytych w listopadzie ubiegłego roku we Francji. Niemieccy śledczy wychodzą z założenia, że mężczyzna opuścił Europę i najprawdopodobniej przybywa w Syrii. Według ustaleń służb, cała grupa dziewięciu paryskich zamachowców przybyła do Europy podając się za uchodźców. BND ostrzega przy tej okazji, że ryzyko przenikania kolejnych terrorystów do Europy wcale nie zmalało. Nie dalej jak w październiku br. ujawniono, że ISIS  przygotowuje nadal swoich ludzi, by ich użyć jako ewentualnych zamachowców. Ci, których zadaniem jest przeprowadzanie zamachów w Europie, są profesjonalnie szkoleni jak się zachowywać wobec służb granicznych i urzędników przyjmujących wnioski o azyl. Wynika z tego, że ISIS posiada bardzo precyzyjne informacje, na przykład o tym, jakie pytania zadają policjanci i pracownicy urzędu d/s migracji osobom ubiegającym się o azyl. Terroryści  jeszcze w Syrii szkolą swoich bojówkarzy, wysyłanych później do Europy w charakterze uchodźców, jak się mają zachowywać, żeby nie wzbudzać żadnych podejrzeń.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

105 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra