Rodzina

Pedofilia oficjalnie uznana!!!

Stało się to, przed czym ostrzegały środowiska prawicowe i katolickie, a co lewica wyśmiewała. Pedofilia została oficjalnie uznana za orientację seksualną przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne. Zdziwienie? Nie do końca…

 

Przez wiele lat środowiska prawicowe naciskały, aby środowiska LGBT odblokowały przepływ faktów naukowych, odnośnie wszelkich zmian na listach chorób, jakie sporządzała APA.

Zaczęło się dość jasno – na samym początku, w latach 60., rozpoczął się w Ameryce pogrom normalnych i tradycyjnych wartości. Nazywało się to rewolucja seksualna, która zaczęła podważać obowiązujące do tej pory poglądy na temat rodziny, płci, seksualności. W 1973 roku APA skreśliło (przez zwykłe wybory: 5816 głosów za i 3817 przeciw) homoseksualizm z listy zaburzeń psychicznych (DSM). Zaś już 17 maja 1990 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wykreśliła homoseksualizm z Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (IDC), zaznaczając, że homoseksualizm należy rozumieć, jako orientację. Podobnie zresztą, jak i biseksualizm.

Skutek działań środowisk LGBT, w tym między innymi GLF (Gay Liberation Front), był tragiczny w skutkach. Uznanie za normalne perwersji seksualnej otworzyło furtkę dla nowych postulatów. I środowiska LGBT nie ukrywały ich. Jednym z działaczy tego środowiska, jest Charles Silverstein, autor książki znanej w Polsce pod tytułem: „Radość seksu gejowskiego“. Na portalu homoseksualizm.edu.pl, do tej pory wyśmiewanym i ignorowanym przez środowiska LGBT i lewicowe, znaleźć możemy od dawna jego słowa, jakie zostały zaczerpnięte z jego własnego artykułu z 2008 roku:

„Poza homoseksualizmem DSM wymienia także sadyzm, masochizm, ekshibicjonizm, voyeuryzm, pedofilię i fetyszyzm jako zaburzenia psychiczne. Jeśli nie ma obiektywnego, niezależnego dowodu, że orientacja homoseksualna jest sama w sobie nienormalna, jakie istnieje usprawiedliwienie umieszczania jakiegokolwiek z innych zachowań seksualnych w DSM? (…) Mija w tej chwili 35 lat od usunięcia homoseksualizmu z DSM, co było naszym celem krótkoterminowym. Nasz cel długoterminowy – usunięcie z DSM różnie określanych perwersji seksualnych, zaburzeń seksualnych i parafilii, w zależności od wydania, nie został zrealizowany“.

Strona ta podaje także następujące słowa:

„Nie jest to głos odosobniony. W American Psychiatric Association można aktualnie zauważyć silny trend do normalizacji pedofilii. Naukowcy zastrzegają, że wykluczenie pedofilii z listy chorób nie oznacza jej akceptacji, lecz unikanie stygmatyzacji pedofili (identyczny argument używany był podczas głosowania nad usunięciem homoseksualizmu ze spisu chorób w roku 1973).“

Przerażające jest to, że zapowiadane zmiany właśnie się dokonały. Portal chrismanews.com poinformował, iż APA w najnowszej odsłonie dokumentu Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders klasyfikuje pedofilię już nie jako zboczenie, lecz preferencję seksualną, bądź orientację.

Oczywiście, nie jest to zdziwieniem dla środowisk prawicowych. Od początku wiedzieliśmy bowiem, iż nic dobrego nie wyniknie z usuwania zboczeń z listy chorób. Pisaliśmy też wielokrotnie o tendencyjności APA, które pod naciskiem najpierw homolobby usuwa z listy chorób homoseksualizm, a dziś pod naciskiem pedolobby usunęła pedofilię.

Gdzie są krzyczący z nienawiści, plujący ogniem publicyści lewicowi, tak wyczuleni na każdy przejaw pogłaskania po głowie dziecka przez kapłana? Naturalnie, w przypadku APA nie będą się tego przyczepiali. Dlaczego? Dlatego, że podważając obecną decyzję APA – zarazem podważyliby cały „dorobek“ kłamstwa, na jakim opiera się działalność LGBT. I przyznaliby się do tego, że prawica miała rację, gdy mówiła o „otwartej furtce“.

Teraz należy poważnie zweryfikować wszystko, co społeczeństwo uważa na temat „zagranicznych, jedynie prawdziwych naukowców“. Czy przyjdzie w końcu do nas wiosna i roztopią się lody absurdu rewolucji seksualnej, czy może wręcz przeciwnie – będziemy dalej udawać, że wszystko z naukowcami w porządku, a jedyni źli pedofilie to.. kapłani?

Maciej Kałek
fot. sxc.hu

 

Źródła:
http://homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/34-psychologia/184-homoseksualizm-a-pedofilia

http://www.charismanews.com/us/41571-pedophilia-officially-classified-as-sexual-orientation-by-american-psychology-association

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

33 komentarze

33 Komentarzy

 1. jacek

  31 października 2013 at 14:49

  Nie możemy wobec tych wynaturzeń być obojętni,bo niedługo uznają mordowanie ludzi w obozach koncentracyjnych za hobby!

 2. pietro

  31 października 2013 at 19:44

  Niech Pan Kałek najpierw zgłębi troszkę temat i zajrzy choćby do źródła na które się powołuje, a nie sprzedaje tanie rewelacje. Sprostowanie: http://www.charismanews.com/us/41597-pedophilia-not-classified-as-sexual-orientation-afa-mistaken

 3. Autor

  31 października 2013 at 20:01

  To nie ma nic wspólnego z „nie zagłębieniem się w temat”, Panie Pietro. Materiał na jaki ja się powołuję został opublikowany 4:30PM EDT 10/30/2013, natomiast sprostowanie 2:00PM EDT 10/31/2013. Oznacza to, iż strona źródłowa się pomyliła. No i jeszcze coś. Polecam przeczytać ten materiał, który obrazuje, że jednak niewiele się pomylili publicyści. No i niewiele ja się pomyliłem, przytaczając fakt, iż spełnia się plan, jaki Silverstein założył.
  http://www.pch24.pl/pedofilia-orientacja-seksualna–juz-tak-,18840,i.html

 4. Katarzyna

  31 października 2013 at 21:15

  jak można do czegoś takiego dopuścić?!?!?!?! to zakrawa na debilizm!!! ludzi się zamyka za niszczenie mienia państwowego a ustanawia się zboczeńców normalnymi?? Kałek ma dzieci?

 5. Marek

  31 października 2013 at 21:16

  Tekst jest nierzetelną bzdurą wprowadzającą ludzi w błąd. Źródło już się wycofało z tego twierdzenia. http://www.charismanews.com/us/41597-pedophilia-not-classified-as-sexual-orientation-afa-mistaken

 6. pietro

  31 października 2013 at 21:53

  Panie Kałek, jedynym wiarygodnym źródłem takich informacji są publikacje American Psychiatric Association, a tam jak na razie takich rewelacji nie ma. Powoływanie się na „nawiedzone” portale polskie czy amerykańskie świadczy tylko o rzetelności dziennikarskiej na poziomie ZERO.
  Ad meritum: sam mam dzieci i mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do uznania pedofilii za orientację seksualną, choć (jak widać) niektórym środowiskom byłoby to na rękę.

 7. Bartek

  31 października 2013 at 23:54

  Rozumiem że tekst poszedł do publikacji wcześniej, ale oficjalna strona APA dementuje te pogłoski o pedofilii:
  http://www.apa.org/news/press/releases/2013/10/pedophilia-mental.aspx
  Następnym razem jak będzie Pan pisał Panie Macieju o APA, proszę sięgnąć do strony APA. Generalnie to popieram zwalczanie różnych zboczeń, ale słabo poparte argumenty stają się argumentami naszych przeciwników. Pozdrawiam

 8. Marcin

  1 listopada 2013 at 00:14

  To jest wszystko kontrolowane. Wiadomość podana, reakcja zauważona i odpowiednie środki zostaną podjęte na przyszłość, żeby to i tak wprowadzić. Trochę wyobraźni !

 9. Grzegorz

  2 listopada 2013 at 14:36

  A ja akurat, po zastanowieniu się, jestem za tym, żeby pedofilię skreślono z listy chorób psychicznych. Bo wtedy, jeśli któryś skrzywdzi dziecko, nie będzie tłumaczeń że biedny, że chory, że trzeba leczyć (nieskutecznie jak wiemy). Zostanie normalnie skazany jak każdy inny gwałciciel

 10. maniek

  10 listopada 2013 at 13:39

  ….cyt…nformujemy, że Administrator portalu http://www.prawy.pl, w porozumieniu z Wydawcą mają prawo usunąć komentarze łamiące prawo stanowione w Polsce, w szczególności KK, KC oraz pokrewne a także Ustawę o Języku Polskim (Dz.U. 1999 nr 90 poz. 999). Autorzy wpisów łamiących prawo będą pociągnięci do odpowiedzialności….
  …jeszcze nie zaczołem – a juz mnie straszą!…mowa nawisci…:D

 11. Misiu81

  7 stycznia 2014 at 18:16

  Najnowsza lista żydów i pedofilów pod poniższym adresem (po rozpakowaniu klikaj „index”) http://rapidgator.net/file/c96accbacd8837c53fc0747d39536f50/Polonica.net_2014.01.07.zip.html

 12. Rukia

  24 listopada 2014 at 22:34

  Jak pedofil jest jedną z orentacji seksualnych to trudno,ale jesli dziecko nie chce zeby ktos je dotykal to nie zmienia sie fakt iz jest molestowane czy gwalcone wiec tacy zwyrodnialcy nigdy nie beda mieli spokoju a w wiezieniach na pewno poglady sie nie zmienia :/

 13. Pawel

  25 listopada 2014 at 07:47

  UPDATE: The APA has clarified its text mistake. Pedophilia has not been classified as a sexual orientation, but the AFA report was not fabricated or fear-mongering. Click here for the resolution to this issue.

  Z linku źródłowego.

 14. Victor

  25 listopada 2014 at 09:09

  Nie piszcie bzdur ani kłamliwych artykułów, artykuł o pomyłce w sformułowaniu poniżej:

  http://www.medscape.com/viewarticle/813669

 15. Dominika

  25 listopada 2014 at 17:32

  Drogi autorze, który nie musisz znac sie na DSM. Homoseksualizm nie jest uznany za orientację ale za ZABURZENIE ORIENTACJI SEKSUALNEJ!!! i podobnie zostanie zaklasyfikowana pedofilia.!!!!

 16. nikt_wazniejszy

  26 listopada 2014 at 13:08

  Dobra, jestem gejem, ALE KURWA TYM PEDAŁOM Z AMERYKI POPRZESTAWIAŁO SIĘ KURWA WE ŁBACH. Pojebało ich chyba, że pedofilia to orientacja seksualna. POJEBAŁO ICH. Taki pedofil zgwałci 5-latkę i nic mu nie zrobią, bo mu się kurwa podobała? POJEBAŁO.

 17. Pro Pedofilia

  26 listopada 2014 at 22:52

  Nareszcie! Dawniej tradycyjnie w większości rozwiniętych cywilizacji pedofilia, efebofilia i hebefilia były czymś normalnym, bo ludzie doskonale widzieli, że chcącemu nie dzieje się krzywda, a dzieci, jak każdy normalny człowiek, mają swoje potrzeby seksualne. To jest prawdziwy europejski tradycjonalizm. Zgniła i amoralna kultura judeochrześcijańska postrzegała pedofilię jako coś złego i wypaczyła zupełnie europejskie wartości. Na szczęście na Bliskim Wschodzie pod tym względem zaczyna być coraz bardziej normalnie, pomijając oczywiście gwałty u przymuszenia. Jeszcze w średniowieczu, czy późniejszych wiekach nikogo to nie raziło, dopiero wraz z modernizmem i liberalizmem zaczęto postrzegać pedofilię jako coś, co należy karać.

 18. dominika

  27 listopada 2014 at 11:31

  [quote name=”Rukia”]Jak pedofil jest jedną z orentacji seksualnych to trudno,ale jesli dziecko nie chce zeby ktos je dotykal to nie zmienia sie fakt iz jest molestowane czy gwalcone wiec tacy zwyrodnialcy nigdy nie beda mieli spokoju a w wiezieniach na pewno poglady sie nie zmienia :/[/quote]
  trochę coś ci się pomyliło, dziecko nie ma prawa chcieć lub nie chcieć i decydować o tym czy chce żeby go ktoś dotykał, dziecko jest dzieckiem i jest NIETYKALNE dla każdego pedofila, osoby obcej i która ma złe intencje wobec dziecka

 19. dominika

  27 listopada 2014 at 11:32

  [quote name=”Pro Pedofilia”]Nareszcie! Dawniej tradycyjnie w większości rozwiniętych cywilizacji pedofilia, efebofilia i hebefilia były czymś normalnym, bo ludzie doskonale widzieli, że chcącemu nie dzieje się krzywda, a dzieci, jak każdy normalny człowiek, mają swoje potrzeby seksualne. To jest prawdziwy europejski tradycjonalizm. Zgniła i amoralna kultura judeochrześcijańska postrzegała pedofilię jako coś złego i wypaczyła zupełnie europejskie wartości. Na szczęście na Bliskim Wschodzie pod tym względem zaczyna być coraz bardziej normalnie, pomijając oczywiście gwałty u przymuszenia. Jeszcze w średniowieczu, czy późniejszych wiekach nikogo to nie raziło, dopiero wraz z modernizmem i liberalizmem zaczęto postrzegać pedofilię jako coś, co należy karać.[/quote]

  IDIOTA!

 20. Pro Pedofilia

  27 listopada 2014 at 15:08

  [quote name=”dominika”][quote name=”Pro Pedofilia”]Nareszcie! Dawniej tradycyjnie w większości rozwiniętych cywilizacji pedofilia, efebofilia i hebefilia były czymś normalnym, bo ludzie doskonale widzieli, że chcącemu nie dzieje się krzywda, a dzieci, jak każdy normalny człowiek, mają swoje potrzeby seksualne. To jest prawdziwy europejski tradycjonalizm. Zgniła i amoralna kultura judeochrześcijańska postrzegała pedofilię jako coś złego i wypaczyła zupełnie europejskie wartości. Na szczęście na Bliskim Wschodzie pod tym względem zaczyna być coraz bardziej normalnie, pomijając oczywiście gwałty u przymuszenia. Jeszcze w średniowieczu, czy późniejszych wiekach nikogo to nie raziło, dopiero wraz z modernizmem i liberalizmem zaczęto postrzegać pedofilię jako coś, co należy karać.[/quote]

  IDIOTA![/quote]

  ^Merytorczność i elokwencja tej wypowiedzi jest powalająca. Dostanę coś więcej, niż atak ad personam?

 21. Michal

  27 listopada 2014 at 20:55

  Na stronie Towarzystwa pisze zupelnie cos innego:

  „A news release sent Oct. 30 on behalf of the American Family Association mischaracterized the position of the American Psychological Association with respect to pedophilia. The American Psychological Association does not classify mental disorders or publish the Diagnostic and Statistical Manual, as the release incorrectly stated.
  The American Psychological Association maintains that pedophilia is a mental disorder; that sex between adults and children is always wrong; and that acting on pedophilic impulses is and should be a criminal act. The American Psychological Association has worked for many years to prevent child sexual abuse and will continue to do so.”

 22. Jebać Homo itp

  28 listopada 2014 at 14:39

  [quote name=”Pro Pedofilia”]Nareszcie! Dawniej tradycyjnie w większości rozwiniętych cywilizacji pedofilia, efebofilia i hebefilia były czymś normalnym, bo ludzie doskonale widzieli, że chcącemu nie dzieje się krzywda, a dzieci, jak każdy normalny człowiek, mają swoje potrzeby seksualne. To jest prawdziwy europejski tradycjonalizm. Zgniła i amoralna kultura judeochrześcijańska postrzegała pedofilię jako coś złego i wypaczyła zupełnie europejskie wartości. Na szczęście na Bliskim Wschodzie pod tym względem zaczyna być coraz bardziej normalnie, pomijając oczywiście gwałty u przymuszenia. Jeszcze w średniowieczu, czy późniejszych wiekach nikogo to nie raziło, dopiero wraz z modernizmem i liberalizmem zaczęto postrzegać pedofilię jako coś, co należy karać.[/quote]

  czy ty jestes kurwa pojebany czy spadło ci coś cięzkiego na głowe?

 23. Pro Pedofilia

  28 listopada 2014 at 18:22

  [quote name=”Jebać Homo itp”]
  czy ty jestes [POLSZCZYZNA!!!] pojebany czy spadło ci coś cięzkiego na głowe?[/quote]

  Nie, to ty jesteś po***any i to tobie coś spadło na głowę, ponieważ zamiast odnieść się do mojej wypowiedzi i merytorycznie obalić to co napisałem, atakujesz mnie ad personam. Tym samym przegrywasz dyskusję i wychodzi na moje. Doskonale wiem, że nikt z was nie ma merytorycznych argumentów i weryfikowalnych tez na obalenie moich argumentów i pozostało wam tylko prymitywne wyzywanie. Ale jesteście tylko prymitywnymi troglodytami bez szkoły, wiedzy i wykształcenia i zostało wam szczekanie na necie.

 24. Slaw

  30 listopada 2014 at 16:20

  A co w tym dziwnego? Skoro to samo towarzystwo uznało homoseksualizm za orientację to i pedofilię a wkrótce zoofilię praz nekrofilię też należy uznać. Powiem więcej, za parę dekad to będzie trendy, do żydowskie media to wypromują a małym dzieciom wypiorą rozumki.

 25. Monika

  1 grudnia 2014 at 08:59

  Gdzie znajdę potwierdzenie tego? Na stronie APA jest jasno napisane, że pedofilia to zaburzenie psychiczne: http://www.apa.org/news/press/releases/2013/10/pedophilia-mental.aspx

 26. Oriatsu

  26 listopada 2015 at 08:43

  1. Idąc twoim trybem rozumowania, dziś mężczyzna chcąc uprawiać seks powinien zaj*** kobietę maczugą w głowę, po czym wziąć ją na ostro w jaskini tłukąc jej głową o kamień….

  Dlaczego? Bo tak było kiedyś.

  Czlowieku – czasy się zmieniły. Cywilizacja się rozwija jak i nasze poczucie moralności. Powołujesz się, że kiedyś było to uważane za normę.

  Kiedyś myśleliśmy, że ziemia jest płaska i rzucaliśmy kamieniami w księżyc. I co z tego?

  Twoja „merytoryka” jest kompletnie bezsensowna i bezpodstawna

 27. Stefan

  26 listopada 2015 at 11:54

  W koncu jakas dobra wiadomosc dla katolikow! Ksieza sie ciesza. Kiedy Watykan wprowadzi pedofilie jako sakrament?

 28. Stefan

  26 listopada 2015 at 11:55

  [quote name=”Monika”]Gdzie znajdę potwierdzenie tego? Na stronie APA jest jasno napisane, że pedofilia to zaburzenie psychiczne: http://www.apa.org/news/press/releases/2013/10/pedophilia-mental.aspx%5B/quote%5D

  Pewnie w mokrych snach lysych pał

 29. Marian

  26 listopada 2015 at 14:51

  Co w tym oburzającego? Pedofilia jest orientacją seksualną. Zresztą większość przestępstw tego typu to czyny pedofilne popełniane incydentalnie przez osoby o normalnej orientacji. Wszystko dotyczy prawnej głupoty jaką jest ustalony sztywno wiek przyzwolenia i tak 40 latek może uprawiać seks z 15 latką i nie jest pedofilem ale jeśli ta dziewczyna 3 dni przed swoimi urodzinami będzie to robić z 19 letnim kolegą to już on może trafić na 12 lat do więzienia i być później izolowanym gdyż psychiatrzy wmówią sądowi, że ma zaburzenia wymagające leczenia. Zaś takie zdarzenie nie ma nic wspólnego z pedofilią, dawniej nazywano to czynem lubieżnym i taka nazwa o wiele lepiej pasuje. To wszystko nie musi oznaczać zgody na takie zachowania, tyle że konsekwencje staną się normalne. Czyn karany będzie więzieniem a po odbyciu kary nastąpi wypuszczenie na wolność. Dziś przedłuża się takim ludziom karę, właściwie to kara się drugi raz za to samo torturując przy tym lekami kogoś kto nie jest chory.

 30. Dariusz Krokoszynski

  28 listopada 2015 at 11:28

  Na stronie Towarzystwa jest napisane troche inaczej:

  „A news release sent Oct. 30 on behalf of the American Family Association mischaracterize d the position of the American Psychological Association with respect to pedophilia. The American Psychological Association does not classify mental disorders or publish the Diagnostic and Statistical Manual, as the release incorrectly stated.
  The American Psychological Association maintains that pedophilia is a mental disorder; that sex between adults and children is always wrong; and that acting on pedophilic impulses is and should be a criminal act. The American Psychological Association has worked for many years to prevent child sexual abuse and will continue to do so.”

 31. Paulina

  29 listopada 2015 at 02:13

  [quote name=”Pro Pedofilia”][quote name=”[POLSZCZYZNA!!!] Homo itp”]
  czy ty jestes [POLSZCZYZNA!!!] pojebany czy spadło ci coś cięzkiego na głowe?[/quote]

  Nie, to ty jesteś po***any i to tobie coś spadło na głowę, ponieważ zamiast odnieść się do mojej wypowiedzi i merytorycznie obalić to co napisałem, atakujesz mnie ad personam. Tym samym przegrywasz dyskusję i wychodzi na moje. Doskonale wiem, że nikt z was nie ma merytorycznych argumentów i weryfikowalnych tez na obalenie moich argumentów i pozostało wam tylko prymitywne wyzywanie. Ale jesteście tylko prymitywnymi troglodytami bez szkoły, wiedzy i wykształcenia i zostało wam szczekanie na necie.[/quote]

  Szkoła i wykształcenie oznacza to samo w tym kontekście, tak więc po co powtarzasz?
  Wiedzę, a przede wszystkim praktyczną wiedzę o tym co dzieje się z dziećmi poddanymi przedwcześnie czynnosciom seksualnym mam i to jam widzę większa niż Ty.
  Mam tylko nadzieję że nigdy nie będziesz mieć dzieci.

 32. Piotr

  30 listopada 2015 at 16:12

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra