PRAWY.TV

Chiny dziś – świat miłości, wiary i śmierci

chiny_rodzinaZ ogromną ciekawością słucha się 22-letniej Marii, która niedawno wróciła z Chin, gdzie spędziła wiele miesięcy studiując i żyjąc pośród przeciętnych Chińczyków. Niezainteresowana turystyką, ale prawdziwym życiem ludzi tego kraju, z pasją opowiada o moralnych kontrastach i świecie, którego nie dane jest poznać przeciętnemu turyście.

Jak wygląda życie studenckie? Dlaczego wrzesień nazywa się miesiącem aborcji i jak dzielą się tym, co mają chińscy katolicy …oraz o wielu sprawach, o których sie nie sposób dowiedzieć, jeśli się nie pomieszka pośród tamtych ludzi…

Zapraszam do wysłuchania opowieści o dzisiejszym życiu tych, którzy są nam dalecy, ale też w pewien sposób i bliscy. Kasia Chrzan

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Loker Terbaru

  3 listopada 2017 at 03:57

  I couldn’t resist commenting

 2. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Subang

 3. Pingback: Penyebab Kondiloma

 4. Pingback: menyembuhkan wasir secara alami

 5. Pingback: Obat Alami Kutil Jengger Ayam

 6. web developer

  8 grudnia 2017 at 14:58

  Keep functioning ,terrific job!

 7. Education

  15 grudnia 2017 at 21:40

  Just a smiling visitor here to share the love (:, btw great design .

 8. Pingback: obat kutil kelamin herbal

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra