Z kraju

BOR udaremnił zamach na prezydenta Andrzeja Dudę?

borPodczas wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Piekarach Śląskich funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu zatrzymali mężczyznę – był uzbrojony w nóż. 40-latek czekał na tyłach prezbiterium piekarskiej bazyliki.

Mężczyzna wzbudził podejrzenia ochrony prezydenta dziwnym zachowaniem. Tłumaczono je wyczekiwaniem na prezydenta, który lada moment miał pojawić się w świątyni.

Funkcjonariusze BOR wyprowadzili mężczyznę z budynku. Jak się okazało, miał on przy sobie nóż oraz strzykawkę. Biuro Ochrony Rządu przekonuje, że nie było bezpośrednia zagrożenia dla zdrowia lub życia głowy państwa.

Program wizyty Andrzeja Dudy na Śląsku nie został zmieniony. Zatrzymany 40-latek jest przesłuchiwany.

Źródło: TV Republika

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. stan

  23 listopada 2016 at 20:17

  Humanitarny ten zamachowiec. Najpierw znieczulenie, potem cięcie.

 2. Maciek

  23 listopada 2016 at 20:19

  Coś mi się zdaje, że będziemy mieć coraz więcej podobnych zatrzymań, a w konsekwencji – obce wojska wezmą nas „za mordki” (nazywa się to fałszywą flagą).

 3. internautka

  23 listopada 2016 at 22:29

  Tak, pewnie wstrzykiwacz do insuliny i kozik na grzyby:) A chodzi pewnie o to, żeby namierzyć autorów radykalnych komentarzy pod notkami o tym. Albo przetestować reakcję na informacje, że przeszukano mu nawet mieszkanie. Testują może, jak daleko się mogą posunąć w swoim terrorze, komunizmie, inwigilacji, zamordyzmie… Barany się nie skarżą, znaczy robią krok dalej… Wy nie zauważaliście tego wcześniej? Tych różnych socjotechnik?? To nie jest polskie. To ŻYDZIOCHY!

  • Tomek

   24 listopada 2016 at 11:53

   Drżyj, ABW na pewno już cię namierza przez twoje komentarze o „żydziochach”:)

 4. internautka

  23 listopada 2016 at 22:32

  Trybunał Stanu dla Szydło. Obcy agenci w jej rządzie. Zdrada! Przykład: Robert Grey w MSZ. Ale mogą go już nie usuwać. Mają wynieść się wszyscy. Won do Izraela!

 5. Żydoski ZAMACH na Szydło w Jerozolimie??!

  23 listopada 2016 at 22:42

  DLACZEGO prawy.pl MILCZY jak zaklęty na prubę ZABICIA tej naiwnej DONICY Szydło w LUDOBUJCZYM Izraelu ???
  Ta BREDNIA o NIBY „zamachu” w zachrysti jakiegoś kościoła na tego głupka Dudę to zwykła „KACZKA dziennikarska” tych ULTRA KŁAMLIWYCH mediów w gównianej III RP oraz tego SYJONISTYCZNEGO anty-polskiego rządu SPRZEDWACZYKÓW gangu PiS czyli KŁAMSTWO, aby FAŁSZYWIE przesunąć uwagę Was LEMINGÓW zamieszkałych w Polsce, tak aby ZAKRYĆ autentyczny FAKT próby ZAMACHU na tą głupią naiwną DONICĘ B.Szydło 22-XI-2016r w jej drodze do Jerozolimy !
  Otóż 22 listopada 2016 roku ta NAIWNE POPYCHADŁO Szydło została WEZWANA razem ze WSZYSTKIMI „polskimi” czyli ministrami UDAJACYMI „Polaków” tych żydów/ukrainców z polskim obywatelstwem na „dywanik żydowski” przed oblicze światowego super-terrorysty „N” w LUDOBUJCZYM Izraelu !
  Co się w tej DURNOWATEJ III RP dzieje, że ZNOWÓŻ wszyscy ministrowie z „warszawki” te dupki SPRZEDWACZYKI jako jedna WYCIECZKA jedą do terrorystycznego Izraela i NAGLE oni WSZYSCY podpisują całą masę jakiś „umów” z tym gównianym Izraelem, które to „umowy” mają poważne SZKODLIWE reperkusje FINANSOWE oraz polityczne dla wszystkich polskich obywateli.
  Przecież nawet za czasów PRL-u NIE było takich sytuacji, aby dosłownie WSZYSCY ministrowie na gwizdek jak jacyś PODDAŃCY-głupki jechali do Moskwy, aby masowo tam w Moskwie stawać na dywanik w Kremlu ! NIE było takich sytuacji w PRL-u a teraz za czsów „ŻYDO-KRACJI” każda ekipa „warszawki czy prędzej czy później jedzie do gównianego Izraela aby składać hołdy oraz podpisywać CYROGRAFY na SZKODĘ Polaków w Izraelu !
  DOSYĆ tej hucpy tych yebanych anty-polskich SPRZEDAJNYCH qurew-suqinsynów „warszawki” PO-PiS-PSL !
  Te sperzedajne QURRWY z gangu PO kupczyli Polakami w Berlinie-Brukseli a teraz te QURRWY syjoniści z PiS kupczą Polakami w Izraelu i ne-żydowskim NEKOŃSKIM Waszyngtonie.
  22-XI-2016 jak tam pojechała ta zgraja GANGSTERÓW PiS do Izraela to w czasie ich wspólnej WYCIECZKI do Jerozolimy wsiedli na czele z naiwną DONICĄ Szydło w żydowskie samochody, a następnie ŻYDY zorganizowali KRAMBOL samochodowy tej kolumny tych syjonistycznych sprzedajnych DUPKÓW ministrów „warszawki”. W zafałszowanych „polskich mediach” KŁAMIĄ że to była NIBY „stłuczka” ale są zdiecia na necie, że kilka samochodów z tej kolumny samochodowej jest POWAŻNIE pokiereszowanych, a zatem to był KRAMBOL samochodowy !
  Szef „polskiej” bespieki obecnej „warszawki” ten DUPEK Błaszczak(on jest UKRAIŃCEM z polskim obywatelstwem) też KŁAMIE twierdząc „że nic się NIE stało” …
  Izrael jest skrajnie WROGIM państwem dla Polski, który usiłuje BEZPODTAWNIE wyłudzić $65 miliardów od polskiego podatnika, dlatego żydy organizują cała masę wstrętnych INTRYG przeciw polskim obywatelom na całym Świecie i spuszczają na Polaków LAWNY oszczerstw i KŁAMSTW na Polaków na całym Świecie.
  Czy ten gówniany Sejm z ul.Wiejskiej „warszawki” parafował i ZEZWOLIŁ na podpisywanie jakiś umów w Izraelu zawiezionych na „dywanik żydowski” przez tych SPRZEDAJNYCH PUCYBUTÓW żydowskich Waszczykowskiego, Macierewicza i tej pustej głupiej sprzedajnej DONICY Szydło ???
  DLACZEGO panuje ZMOWA milczenia na witrynie prawy.pl o tej SPRZEDAJNEJ ekipie pustej DONICY Szydło, która jest odpowiedzialna za TRWONIENIE i ROZDAWANIE pieniędzy polskiego podatnika dla bezczelnych ROZWYDŻONYCH ŻYDÓW zamieszkałych w Polsce, a teraz ona OSACZA i kupczy interesem Polaków w BANDYCKIM Izraelu !!
  To jest NIESAMOWITE, aby ZAGONIĆ dosłownie nieomal WSZYSTKICH ministrów „warszawki” i zaweść ich do Izraela aby MASOWO podpisywali jakieś „umowy” o których polski SUWEREN NIC a NIC NIE wie !
  Gdy ten MORDERCA i ZŁODZEJ anty-polski, gangster pospolity kryminalista Donald Tusk został premierem „warszawki” to on OBIECAŁ razem z LEWAKIEM Lechem Kaczynskim, że każdy tzw. „rząd warszawski” będzie ZAWSZE jechał do Izraela aby się pokłonić MITOWI holokaustycznemu tak jak żydo-komuniści PRL-u jeździli POKŁONIĆ się TRUPOWI oraz INDOKTRYNACJI żydo-komunisty Lenina w Moskwie !
  Brać za łeb tą SPRZEDAJNĄ głupia Szydło i niech się tłumaczy z teh HUCPY które ona kontynuje !!!!
  Ta ZAKŁAMANA zgraja SPRZEDWACZYKÓW mafiozów PiS absolutnie NICZYM się NIE różni od tych YEBANYCH prusko-żydowskich sprzedawczyków PO Tuska lub tego żydo-komunistycznego BANDYTY Bieruta z PRL-u z PZPR !
  Polski SUWEREN bezwglednie RZĄDA wyjaśnień z podróży do Izraela tej bandy ZAKŁAMANYCH mafiozów PiS na czele z tą prościarą Szydło !
  http://att.neon24.pl/post/135214,pani-premier-suweren-czeka-na-relacje-z-podrozy-do-izraela

  • Tomek

   24 listopada 2016 at 11:59

   Piszesz o ministrach udających Polaków. A potem popisujesz się piękną polszczyzną – „Ludobujczy”, „żydoski”, „rząda” i kilkanaście innych rażących błędów, za które dzieci w podstawówce dostają pałę z dyktanda. Są dwie możliwości. Albo to ty udajesz Polaka, a jesteś jakimś trollem z Petersburga czy z Tel Avivu. Albo jesteś po prostu głupkiem bez szkoły:)

   • Precz IDIOTAMI

    24 listopada 2016 at 14:37

    Popieram Pana Panie Tomku.Jeśli ON wyzywa wszystkich (poczynając od Pana Prezydenta) od głupków, to dla mnie jest ON IDIOTĄ. Powinien za te epitety i komentarz odpowiedzieć.

 6. Rafał Karkosz

  23 listopada 2016 at 22:55

  Petycja – http://citizengo.org/pl/signit/38830/view

  Apel do Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro

  Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, będący organizacją pozarządową i

  działający w ramach Stowarzyszenia Trzyrzecze jest odpowiedzialny za blokowanie facebook’owych

  profili, permanentne zohydzanie, deprecjację i obrzucanie inwektywami patriotów, katolików i

  narodowców. Ośrodek działający przy stowarzyszeniu działającego w Warszawie, obrazoburczego i

  promującego nihilizm, atakującego polskość i obecny Rząd teatru Trzyrzecze, czuje się bezkarnie.

  „Faszyści”, „naziści”, „rasiści”, „ksenofobowie” i „antysemici” to jedne z wielu obraźliwych

  określeń adresowanych w stronę patriotów.

 7. Następna INTRYGA przestępczych gangów PiS-PO

  24 listopada 2016 at 00:57

  Zatrzymany przez BOR 40-latni mężczyzna miał w kieszeni malutki nie groźny scyzoryk jak wiele ludzi nosi w kieszeniach lub podręcznej torbie np. do obierania jabłka, gruszki itp. oraz posiadał przy sobie zapieczętowaną strzykawkę z insuliną, jaka jest w sprzedaży dla chorych na cukrzyce. Chory na cukrzycę noszą prawie zawsze przy sobie strzykawkę z insulina.
  Ten incydent w Piekarach Śląskich to jakaś uknuta wstrętna kolejna INTRYGA tych syjonistycznych bolszewików gangsterów z bespieki PiS, prawdopodobnie wspólnie żydowskim mosadem grasującym w Polsce od 1989 roku do dzisiaj.
  Te sprzedajne „rządy” syjonistów warszawki od 1989 roku do dzisiaj nie są wiarogodne, ciągle knują intrygi oraz organizują awanturnictwo w żydo-mafijnej III RP, kupczą polskim majątkiem i zmówine zajadle zwalczają ugrupowania etnicznych Polaków, tak aby Polacy Narodowcy nie dostali się do centralnej władzy w Warszawie i większych miastach Polski.
  Tak to jest prawda, że ten kłamliwy bełkot medialny na temat jakoby „próby zamachu” na tego żydo-ukrainskiego WASALA Dudę to kontynucja chamskej kłamliwej propagandy tego jadowitego anty-polskiego estabłyszmentu zwalczających się złodzejo-bandytów gangów PiS i PO.

  • Tomek

   24 listopada 2016 at 12:02

   Sugerowałbym ci sprawdzać dobrze kieszenie. I często oglądać się za siebie. Na pewno na takiego prawdziwego patriotę, co to jako jedyny w kraju wie, o co w tym wszystkim naprawdę chodzi, Masad już szykuje zamach. Zakładam, że tobie też podrzucą do kieszeni strzykawkę z insuliną albo jakiś kozik na grzyby.

 8. gość

  24 listopada 2016 at 11:10

  POLSKA SPRZEDANA! – Święto Chanuka w Pałacu Prezydenckim – NWO

  https://youtu.be/Xt-RlSv6zDA

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra