Z kraju

BOR udaremnił zamach na prezydenta Andrzeja Dudę?

borPodczas wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Piekarach Śląskich funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu zatrzymali mężczyznę – był uzbrojony w nóż. 40-latek czekał na tyłach prezbiterium piekarskiej bazyliki.

Mężczyzna wzbudził podejrzenia ochrony prezydenta dziwnym zachowaniem. Tłumaczono je wyczekiwaniem na prezydenta, który lada moment miał pojawić się w świątyni.

Funkcjonariusze BOR wyprowadzili mężczyznę z budynku. Jak się okazało, miał on przy sobie nóż oraz strzykawkę. Biuro Ochrony Rządu przekonuje, że nie było bezpośrednia zagrożenia dla zdrowia lub życia głowy państwa.

Program wizyty Andrzeja Dudy na Śląsku nie został zmieniony. Zatrzymany 40-latek jest przesłuchiwany.

Źródło: TV Republika

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. stan

  23 listopada 2016 at 20:17

  Humanitarny ten zamachowiec. Najpierw znieczulenie, potem cięcie.

  • panMarek

   24 listopada 2016 at 21:55

   BOR udaremnił zamach wodą święconą.
   Kupa dzieci-wariatów nie poważne państwo.

 2. Maciek

  23 listopada 2016 at 20:19

  Coś mi się zdaje, że będziemy mieć coraz więcej podobnych zatrzymań, a w konsekwencji – obce wojska wezmą nas „za mordki” (nazywa się to fałszywą flagą).

 3. internautka

  23 listopada 2016 at 22:29

  Tak, pewnie wstrzykiwacz do insuliny i kozik na grzyby:) A chodzi pewnie o to, żeby namierzyć autorów radykalnych komentarzy pod notkami o tym. Albo przetestować reakcję na informacje, że przeszukano mu nawet mieszkanie. Testują może, jak daleko się mogą posunąć w swoim terrorze, komunizmie, inwigilacji, zamordyzmie… Barany się nie skarżą, znaczy robią krok dalej… Wy nie zauważaliście tego wcześniej? Tych różnych socjotechnik?? To nie jest polskie. To ŻYDZIOCHY!

  • Tomek

   24 listopada 2016 at 11:53

   Drżyj, ABW na pewno już cię namierza przez twoje komentarze o „żydziochach”:)

 4. internautka

  23 listopada 2016 at 22:32

  Trybunał Stanu dla Szydło. Obcy agenci w jej rządzie. Zdrada! Przykład: Robert Grey w MSZ. Ale mogą go już nie usuwać. Mają wynieść się wszyscy. Won do Izraela!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra