Z kraju

Miriam Shaded odcięta od facebooka za…udostępnienie wulgarnych gróźb pod jej adresem ze strony islamisty

miriam_shaded_sejm_2016Szefowa fundacji Estera Miriam Shaded jest znaną przeciwniczką islamu i wszystkiego, co ta religia ze sobą niesie. W tym skrajnej przemocy wobec innowierców, a szczególnie wobec kobiet. Dlatego od dawna otrzymuje niezwykle „miłe” wiadomości ze strony wyznawców tej religii. W tym życzenia gwałtu i śmierci. Kiedy postanowiła opublikować jeden z takich wpisów od muzułumańskiego „wielbiciela” na Facebooku, jej konto zostało częściowo zablokowane. 

– Na 30 dni zablokowano mi narzędzie pracy. Nie mogę kontaktować się z ofiarami, którym pomagam” – napisała na Twitterze szefowa fundacji Estera Miriam Shaded. Po tym jak opublikowały wpisy od osobnika podającego się za Osamę Jarrara, absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu pracującego w „Palestine Football Association”, który pisał do niej miedzy innymi:

-K..wa jedna jak Cię tylko dorwe to będzie twoja d..a biedna

– Mam nadzieję, że islamiści zrobią z twojej cip..i autostradę A4

– Sam chętnie zrobi z Miriam dziwkę

– Wkrótce będę zrobię z ciebie większą dziwka niż teraz jesteś i każdy będzie mógł ci ru…ć i loda za darmo

Wcześniej w 2015 r. również przesyłał groźby w jej kierunku, zdecydowanie groźniejsze.

 

Ponieważ zrzut ekranu z takiej konwersacji opublikowała na Facebooku i opatrzyła go komentarzem: Aha… Panowie, i co ja mam takiemu pokojowemu muzułmaninowi odpisać? Wpis ten został usunięty przez Facebooka, ponieważ „nie spełniał on standardów społeczności”. Co więcej Miriam Shaded straciła możliwość publikowania postów na FB przez 30 dni.

Powiedziała mediom – Działanie Facebooka to skandal. Opublikowałam tylko część wiadomości, które otrzymywałam systematycznie od około roku. Niektóre były pisane po arabsku. Z treści tych wiadomości wynika, że ten pan może być członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, która uprowadza kobiety. Wpisy sugerują, że mógł coś takiego już zrobić. Dlatego chcę, by sprawie przyjrzały się odpowiednie organy ścigania. Z innych wpisów można wywnioskować, że jest muzułmaninem. Później, gdy o sprawie zrobiło się głośno, tłumaczył, że ktoś mu się włamał na konto. Jak można jednak przez ponad rok nie zauważyć, że ktoś wysyła z jego konta obraźliwe treści?

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

23 komentarze

23 Komentarzy

 1. stan

  24 listopada 2016 at 21:34

  Tytuł artykułu znalezionego w sieci: „Fundacja Estera finansowana przez międzynarodowy syjonizm”

  • LSED

   24 listopada 2016 at 22:39

   A nie było tam Reptilian? 😀

   • hansi

    25 listopada 2016 at 10:05

    Nie. Tylko Syjoniści 🙂

  • Tomek

   25 listopada 2016 at 23:27

   Wyjątkowo idiotyczny artykuł. I już tłumaczę, czemu:

   1) Po pierwsze, autorką tego artykułu, co „Stan” przytoczył, jest pani al Malazi. Działaczka stowarzyszenia zajmującego się propagowaniem m.in. kultury islamskiej w Polsce. Muzułmanka. Pani Miriam w dość ostrych słowach islam zwalcza, chyba więc trudno się dziwić, że islamska propaganda próbuje reagować? To jest pierwsza lampka ostrzegawcza.

   2) Druga lampka ostrzegawcza to język stosowany przez ową panią Malazi na temat pani Miriam. Pani Malazi więc pisze, np., że pani Miriam powinna „zrobić loda prezesowi TVP”. Tak, to jest cytat z tego artykułu, zerknijcie sobie. Ukazujący żenujący poziom pani al Malazi.

   3) Po trzecie, argumenty, które są tutaj jeszcze dalej idąc żenujące. Pani al Malazi pisze coś o tym, że niby ojciec pani Shaded znał jakiegoś Żyda. I z tego wyciąga wniosek, o finansowaniu fundacji przez Żydów. Litości… Plus pisze, że ten Żyd chciał „odpokutować” Holokaust i w związku z tym postanowił sprowadzać ludzi z Syrii do Polski. Wierzy ktoś w takie bajki?

   4) Polityka globalna – pani Shaded popiera prezydenta Asada. A on jest chyba jednym z największych wrogów Izraela. Izrael woli wspierać ISIS, niż dopuścić Asada z powrotem do pełni władzy, bo to oznacza silną Syrię. Pani Shaded popiera Trumpa, którego na tym forum wszyscy uważają za prezydenta, co to niby syjonistów pogoni. Więc jak wam się to niby, te idiotyczne oskarżenia, zgrywają do kupy?

   • LSED

    26 listopada 2016 at 00:49

    @Tomek – 100/100.
    PS. Ta wrzuta z tym artykułem miała też dobrą stronę: pokazała ona ile funkcjonalnych kretynów bądź ukrytych kozich synów 😀 siedzi na tym portalu.

    • wars

     26 listopada 2016 at 08:19

     @LSED – dobrze, że ty średnią IQ podnosisz. Co do tematu to faktem jest, że operacja w którą zaangażowała się organizacja Miriam jest finansowana przez Żydów – można o tym przeczytać choćby w artykule z prasy izraelskiej do którego link dał @Janusz. Czy panienka świadomie zaangażowała się w ich PLAN i jej organizacja jest jedną z wielu, które go realizują czy działa w dobrej wierze, a oni wykorzystują ją tylko i jej organizację do własnych celów nie chce mi się teraz rozkminiać, ale pojawiają się pytania: dlaczego „tolerancyjny” Izrael nie przyjął sąsiadów i dlaczego brytyjski Żyd nie ściągnął ich do Wielkiej Brytanii, tylko wysyła ich do Europy środkowej 😉

     I na deser:
     http://natemat.pl/152141,prawda-o-fundacji-estera-byly-pracownik-integracja-chrzescijan-syrii-w-polsce-to-calkowita-porazka

 2. wiesscar

  24 listopada 2016 at 22:22

  Trzeba chronić pania Miriam Shaded przed islamistami. Proszę władze polskie o działanie by tego islamiste który groził pani Shaded sprawdzić i za groźby ukarać.

  • hansi

   25 listopada 2016 at 10:05

   Pójdź, dziecię, jak cie uczyć każę !” 😀 ..

 3. Janusz

  25 listopada 2016 at 00:59

  Nie jest źle – pejsbukowe żydostwo już własną agenturę banuje, więc może się wkrótce sami powystrzelają: http://www.timesofisrael.com/holocaust-survivor-repays-ultimate-debt-via-rescue-of-syrian-christians/

  • wars

   25 listopada 2016 at 07:46

   Wątpię – ta akcja ma chyba budować wiarygodność tej panienki. Dobrze jednak, że umieściłeś link do tego artykułu – każdy kto naiwnie wierzył, że akcja z uchodźcami nie jest koordynowana z Żydami powinien go przeczytać, dla tych którym nie chce się całego artykułu czytać podam, że stoi w nim jak byk, że Izrael nie przyjął do siebie syryjskich uchodźców ze „względów bezpieczeństwa”, ale korzystając z pieniędzy starego Żyda w ramach „spłaty długu” za uratowanie z Holocaustu wysłał ich do Polski. W planach mają przysłanie kolejnych uchodźców do naszej części Europy. Szczęście w nieszczęściu, że przesyłają nam chrześcijan, choć kto wie co to za chrześcijanie 😉

   • hansi

    25 listopada 2016 at 10:04

    Oj, to to, z ust mi wyjąłeś. Właśnie chciałem zapodać, że zrobiono Pani Shaded doskonałą reklamę, bo cosik łoniej łostatnio zacichło jakby 😉
    A żydownia – im bardziej rozbuchana – tym bardziej się zaczyna potykać o własne nogi już 😉 .. Od coraz bardziej monstrualnej arogancji – już wali co niektórym w łonie chazarni, na dekiel 🙂 ..
    Tak trzymać !..
    A Pani Shaded – całkiem niezależnie od tematu tutaj, należy odciąć śliczny ryjek od Koryta, jak i wszystkim podobnym „organizacjom poza-rządowym” Sorosa, poprzez łapy Smolara i Bnai Brith w Polsce, jak robią kraje poważne (będące nota-bene SIEDZIBĄ najważniejszych band chazarskich, czyli Anglia i Rosja, no, może z wyjątkiem Węgier i Orbana, który dała zakaz wjazdu swołoczy typu Soros, bo sobie może na to pozwolić, NIE MAJĄC DŁUGU u banksterni chazarskiej…
    A – wracając do tematu – Pejsbuk zrobił „fundacji” Pani Shaded PRZYSŁUGĘ 🙂 ..
    A nie żadną szkodę 🙂 ..
    Shalom ! 🙂

    • jaro7

     25 listopada 2016 at 11:01

     Denerwuje cię ta kobieta?Nie lubisz jej? Jestes muslimem? Bo jakoś nie przeszkadza ci to że w naszym kraju jakiś muslim grozi gwałtem i śmiercią mieszkance tego kraju.Czyzbyś popierał ich działania,oraz działania pejszbuka?

     • hansi

      25 listopada 2016 at 20:24

      Zdaje się, że „jaro7” lubi tę ślicznotkę 🙂
      Radzę poczytać trochę o niej i jej historii 🙂
      Oraz doszkolić się w temacie jej „fundacji” 🙂
      Kto ją finansuje, W JAKIM CELU i CO KONKRETNIE ta fundacja robi..
      I czy Pani Miriam rzeczywiście jest POŻĄDANĄ „mieszkanką tego kraju”, jak zapodaje „jaro7” 🙂 ..
      Nie, nie jestem żadnym Moslemem, ani Katolem, ani Pedałem, ani Cyklistą 🙂
      Jestem po prostu POLAKIEM.
      Który nie bardzo lubi, gdy mu chazarska swołocz zawłaszcza Ojczyznę, Panie JARO7 …

 4. gieptil

  25 listopada 2016 at 08:42

  O takich jak Zuckenberg za 1 Solidarności mówiliśmy „czerwony pająk”. Bo czerwoni ( ci tzw. ideowi towarzysze, było też wielu normalnych ) bardzo nie lubili wolności słowa. Oni sobie życia nie wyobrażali bez totalnej cenzury, bez zamykanie ust niepokornym. Też mówiliśmy na nich „czerwone świnie”. To jest takie bydło, które bez cenzury totalnej nie wyobraża sobie życia. Tym bardziej dziwię się tzw. narodowcom że tam ( u Zuckenberga ) koniecznie chcą pisać, u tej czerwonej świni, gdy przy byle okazji ryczą „raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę”

  • gieptil

   25 listopada 2016 at 08:50

   Czerwona świnia może się zaróżowić, pozielenić, ale i tak zostanie czerwoną świnią, patrz Zuckenberg. To że tzw. narodowcy ( ci obecni ) nie czują tego tematu sprawia że skreślam ich po raz kolejny z listy Polaków którzy mogą zrobić coś dobrego dla Polski. Mamy jakąś ewidentną fałszywkę z tymi obecnymi narodowcami.

 5. m

  25 listopada 2016 at 09:16

  Jak ona przeżyje te 30 dni?!

  • gieptil

   25 listopada 2016 at 09:52

   Pewnie przeżyje, ja żyje od zawsze bez faceboka. Ale jest faktem, i to nie tylko o facebok chodzi, USA zostały opanowane przez klasyczne czerwone świnie, które za nic mają wolność słowa, i prawdę. Czołowe ich media praktykują nie tylko cenzurę, ale też jej wyższy stopień – masowe puszczanie bredni, kompletnie ZMYŚLONYCH informacji. Nawet robili przy okazji chyba wojny w Syrii czy Iraku ( na początku ), gdy to podobno oburzona ludność masowo protestowała przeciw tyranowi. Ktoś się zorientował, ze to było w innym kraju bliskiego wschodu, w innym mieście, po prostu zrobiono jak się robi film, zatrudnili kilka tysięcy statystów którzy gromko porykiwali przeciw tzw. tyranowi.

 6. Tulo W.

  25 listopada 2016 at 10:28

  Uważam, że facebook to właściwie fu*k-book i bez przejęcia przez innych decydentów jest nie do uratowania. Nie ma mnie tam i nie używam tego medium, bo Jako pomagający Ofiarom gwałtów i molestowania korzystam z innych, bardziej tradycyjnych rodzajów łączności z Nimi. Może tak jest trudniej i mniej wygodnie, ale rachunek dla mnie i Ofiar zdecydowanie na plus.
  Jak patrzę na powyższe wpisy, to domniemuję, że działa tu zorganizowana grupa nienawistnych fanatyków, co świadczy, że Miriam jest stale śledzona i zagrożona przez sympatyzujących z islamem i wrogich Polsce sprytnych i przewrotnych terrorystów i dewiantów, którzy sami są finansowani przez Sorosa, a zarzucają to Jej (i innym Patriotom). Dlatego Miriam jest przykładem bohaterstwa i męstwa (które powinno się raczej nazywać żeństwem) i dlatego – ponieważ was na to nie stać, plugawcy – tak na Nią plujecie… Alles klar!

  • hansi

   25 listopada 2016 at 20:33

   Tulo. Ty się leczyć każ… FANATYKU z wyłączonym mózgiem 🙂 ..
   Bo zaczynasz widzieć jakieś „zorganizowane grupy nienawistnych fanatyków” tutaj 🙂 ..
   Najwyraźniej pozostajesz gorącym uwielbicielem tej fasadowej postaci, jednej z niszczących Polskę „organizacji pozarządowych” Sorosa 🙂 ..
   I nie przyjmujesz do wiadomości FAKTÓW.
   Których dosyć jest na temat :fundacji Estera” 🙂 ..
   Faktów takich, że na wymioty zbiera 🙂
   Włącznie z faktami na temat samej Miriam.
   Jaką to ona „patriotką” jest (żydowską chyba 🙂 ..)
   Jaką miłosierną i charytatywną do szpiku kości 🙂 ..
   Te sarnie oczęta, prawdaż, drogi Tulo ? 🙂
   ALLES KLAR ? 😀 ..
   FAKTY, Tulo ! 🙂
   Które – gdybyś znał – pewnie by Ci oczarowanie tą łże-ślicznotką minęęłło 🙂 …
   Albo łyknij czerwoną pastylkę. I dobrze popij… 😀

 7. klioes vel pislamista

  25 listopada 2016 at 10:38

  Profesjonalne zablokowanie chrzescijańskiego ekstremizmu

  Miriam Shaded, prezeska fundacji Estera
  Strasznie muzułmanami w Syrii poniewiera!
  Nie daje im zabijać chrześcijan, ladacznica!
  Więc Osamę Jarrara dopadła kurwica.

  Muzułmanin wrocławski pisał: „Mam nadzieję,
  Że islamiści zrobią ci z cipy A4.”
  „Jak ja cię dorwę, k…a, dupa ci zbiednieje.”
  „Zrobię Cię dziwką, która darmo łyka sery.”

  *

  Bezwstydna Miriam Shaded, gdy upubliczniła
  Te zaloty, w WARTOŚCI strasznie ugodziła
  Facebooka… Wśród nich przecież jest też obiektywność.
  A nie wobec islamu uparta przeciwność!

  A więc Facebook szybko i profesjonalnie
  Zablokował jej konto. Fanatyczka Chrysta
  Nie będzie już pomagać fanatykom zdalnie!
  I pozostaną w Syrii, sprawa oczywista…

  😉

 8. skok

  25 listopada 2016 at 14:09

  Trzeba byc naprawde IDIOTA albo totalnym bez mozgiem zeby na tym smierdzacym czosnkiem i czerwonym g….e prowadzic jakakolwiek konwersacje.

 9. hansi

  25 listopada 2016 at 20:38

  Oj, ale frustracji tutaj 🙂
  I bezmóżdża 🙂 ..
  Kółko Uwielbicieli Miriam 🙂 ..
  Ale gdyby zamiast niej tę sitwę „Estera”, podobno walczącą z „Islamizmem” :),
  prowadził np. Pan Krzysztof Bęgowski, znany nam, jako Anno Grodzkie :),
  to NIE BYŁOBY tu tylu płomiennych obrońców zagrożonej cnotki Pani Szefowej 😀 …
  Albo inna Conchitta Wurst 🙂 ..
  Ale żeby aż tak wypaść z ramki, jak wypadł mój przedmówca – „skok” ?.. 😉 …

 10. stan

  25 listopada 2016 at 20:39

  Z nazwami, które sobie przypisujemy – identyfikujemy się. ESTERA … Chyba wystarczy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra