Z kraju

Facebook się „pomylił” w kwestii zablokowania konta Miriam Shaded

miriamWcześniej pisaliśmy o zablokowaniu konta Miriam Shaded przez Facebook. Teraz nadeszła odpowiedź ze strony Facebooka – z której wynika, że „czasami zdarzają się pomyłki”.

Wcześniej pisaliśmy o zablokowaniu konta Miriam Shaded przez Facebook.

Miriam Shaded odcięta od facebooka za…udostępnienie wulgarnych gróźb pod jej adresem ze strony islamisty

 

Miriam Shaded na 30 dni straciła możliwość publikowania na swoim koncie na Facebooku treści po tym, jak opublikowała zrzut ekranu z pogróżkami, które otrzymywała pod swoim adresem. Po ponad dobie Facebook zmienił decyzję – serwis odblokował profil i przeprosił, tłumacząc się pomyłką. – Zespół badający czy zgłoszone treści są zgodne ze Standardami Społeczności pracuje by utrzymać bezpieczeństwo naszej społeczności. Czasami podczas tej pracy zdarzają się pomyłki. Decyzja dotycząca strony została ponownie rozpatrzona a strona przywrócona. Pragniemy przeprosić jeśli ktokolwiek poczuł się tym urażony – napisano w oświadczeniu.

Miriam Shaded już po odblokowaniu konta na Facebooku napisała – Myślę, że gdybym nie była rozpoznawaną działaczką społeczną, prawdopodobnie by do tego nie doszło. Nie pierwszy raz zostały złamane podstawowe prawa konstytucyjne. Wiele lat temu, gdy zakładałam konto na fb nie wiedziałam, ze będzie wprowadzona cenzura antychrześcijańska/antyprawicowa, proislamska, łamiąca podstawowe prawa człowieka do wypowiadania swoich myśli i idei. Myśle ze wiele milionów osób zostało, wtedy oszukanych.

Miriam Shaded również podziękowała minister cyfryzacji – Zadaniem Rządu, jest ochrona tych praw i tutaj pragnę pogratulować Pani Minister Annie Streżyńskiej, ze wysłuchała głosu Polaków i podjęła działania w tym kierunku. Jeżeli fb, będzie dalej wprowadzał cenzurę ma nadzieję, że rząd podejmie bardziej radykalne działania.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. goj

  26 listopada 2016 at 20:23

  olejcie pejsbuka i tyle!

  • stan

   26 listopada 2016 at 22:57

   Nie oleją, większość to narcyzy.

 2. Agamemnon

  27 listopada 2016 at 14:53

  Współpraca z Facebookiem jest moralnie nieprzyzwoita. Facebook likwiduje strony polskim intelektualistom ,którzy mieli ochotę publikować pod pseudonimem. Nie można na wielu portalach opublikować nawet komentarza np. na frondzie, gdyż istnieje konieczność zalogowania się na Facebooku, a w sytuacji zablokowania przez Facebooka konta, komentarz nie może być opublikowany. Taki stan rzeczy wyeliminował ze społecznej dyskusji wielu intelektualistów polskich. Dialog w takich warunkach jest jednostronny.Do tego już doszło.

  • janusz

   11 maja 2017 at 01:35

   fejsbook jest przedstawicielem SOCIETY OF COLOR co to znaczy w skrocie ma byc spoleczenstwo swiata kolorowe w tym wypadku przerzuca sie nielegalnie i legalnie miliony islamistow Zukenberg bezlistosnie CENZURUJE FEJS OD LAT glowne tematy za ktore lecisz to ISLAM I UKRAINA . Nie wspomne ile razy wylecialem ile razy niki zmienialem nie zgadzam sie na Stalina ZUKENBERGA ! ten skor.jest gorszy od Stalina bo tamten nie gadal o wolnosci tylko aresztowal stawial pod sciana wysylal daleko , Zukenberg caly czas papla ze wolnosc rownosc i braterstwo . Przegralismy nawet Trump nie pomoze !!!!!!!!!!!!!! kwestia jest aby odchodzic z GODNOSCIA . Mlodym nie nie zazdroszcze nie chce zyc w ich swiecie .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra