Z kraju

Facebook się „pomylił” w kwestii zablokowania konta Miriam Shaded

miriamWcześniej pisaliśmy o zablokowaniu konta Miriam Shaded przez Facebook. Teraz nadeszła odpowiedź ze strony Facebooka – z której wynika, że „czasami zdarzają się pomyłki”.

Wcześniej pisaliśmy o zablokowaniu konta Miriam Shaded przez Facebook.

Miriam Shaded odcięta od facebooka za…udostępnienie wulgarnych gróźb pod jej adresem ze strony islamisty

 

Miriam Shaded na 30 dni straciła możliwość publikowania na swoim koncie na Facebooku treści po tym, jak opublikowała zrzut ekranu z pogróżkami, które otrzymywała pod swoim adresem. Po ponad dobie Facebook zmienił decyzję – serwis odblokował profil i przeprosił, tłumacząc się pomyłką. – Zespół badający czy zgłoszone treści są zgodne ze Standardami Społeczności pracuje by utrzymać bezpieczeństwo naszej społeczności. Czasami podczas tej pracy zdarzają się pomyłki. Decyzja dotycząca strony została ponownie rozpatrzona a strona przywrócona. Pragniemy przeprosić jeśli ktokolwiek poczuł się tym urażony – napisano w oświadczeniu.

Miriam Shaded już po odblokowaniu konta na Facebooku napisała – Myślę, że gdybym nie była rozpoznawaną działaczką społeczną, prawdopodobnie by do tego nie doszło. Nie pierwszy raz zostały złamane podstawowe prawa konstytucyjne. Wiele lat temu, gdy zakładałam konto na fb nie wiedziałam, ze będzie wprowadzona cenzura antychrześcijańska/antyprawicowa, proislamska, łamiąca podstawowe prawa człowieka do wypowiadania swoich myśli i idei. Myśle ze wiele milionów osób zostało, wtedy oszukanych.

Miriam Shaded również podziękowała minister cyfryzacji – Zadaniem Rządu, jest ochrona tych praw i tutaj pragnę pogratulować Pani Minister Annie Streżyńskiej, ze wysłuchała głosu Polaków i podjęła działania w tym kierunku. Jeżeli fb, będzie dalej wprowadzał cenzurę ma nadzieję, że rząd podejmie bardziej radykalne działania.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra