Z kraju

Facebook się „pomylił” w kwestii zablokowania konta Miriam Shaded

miriamWcześniej pisaliśmy o zablokowaniu konta Miriam Shaded przez Facebook. Teraz nadeszła odpowiedź ze strony Facebooka – z której wynika, że „czasami zdarzają się pomyłki”.

Wcześniej pisaliśmy o zablokowaniu konta Miriam Shaded przez Facebook.

Miriam Shaded odcięta od facebooka za…udostępnienie wulgarnych gróźb pod jej adresem ze strony islamisty

 

Miriam Shaded na 30 dni straciła możliwość publikowania na swoim koncie na Facebooku treści po tym, jak opublikowała zrzut ekranu z pogróżkami, które otrzymywała pod swoim adresem. Po ponad dobie Facebook zmienił decyzję – serwis odblokował profil i przeprosił, tłumacząc się pomyłką. – Zespół badający czy zgłoszone treści są zgodne ze Standardami Społeczności pracuje by utrzymać bezpieczeństwo naszej społeczności. Czasami podczas tej pracy zdarzają się pomyłki. Decyzja dotycząca strony została ponownie rozpatrzona a strona przywrócona. Pragniemy przeprosić jeśli ktokolwiek poczuł się tym urażony – napisano w oświadczeniu.

Miriam Shaded już po odblokowaniu konta na Facebooku napisała – Myślę, że gdybym nie była rozpoznawaną działaczką społeczną, prawdopodobnie by do tego nie doszło. Nie pierwszy raz zostały złamane podstawowe prawa konstytucyjne. Wiele lat temu, gdy zakładałam konto na fb nie wiedziałam, ze będzie wprowadzona cenzura antychrześcijańska/antyprawicowa, proislamska, łamiąca podstawowe prawa człowieka do wypowiadania swoich myśli i idei. Myśle ze wiele milionów osób zostało, wtedy oszukanych.

Miriam Shaded również podziękowała minister cyfryzacji – Zadaniem Rządu, jest ochrona tych praw i tutaj pragnę pogratulować Pani Minister Annie Streżyńskiej, ze wysłuchała głosu Polaków i podjęła działania w tym kierunku. Jeżeli fb, będzie dalej wprowadzał cenzurę ma nadzieję, że rząd podejmie bardziej radykalne działania.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  26 listopada 2016 at 19:54

  Zukerberg, odblokowując konto tej katolce, zdradziłeś sprawę postępu!!! 😉


  Profesjonalne zablokowanie chrzescijańskiego ekstremizmu

  Miriam Shaded, prezeska fundacji Estera
  Strasznie muzułmanami w Syrii poniewiera!
  Nie daje im zabijać chrześcijan, ladacznica!
  Więc Osamę Jarrara dopadła kurwica.

  Muzułmanin wrocławski pisał: „Mam nadzieję,
  Że islamiści zrobią ci z cipy A4.”
  „Jak ja cię dorwę, k…a, dupa ci zbiednieje.”
  „Zrobię Cię dziwką, która darmo łyka sery.”

  *

  Bezwstydna Miriam Shaded, gdy upubliczniła
  Te zaloty, w WARTOŚCI strasznie ugodziła
  Facebooka… Wśród nich przecież jest też obiektywność.
  A nie wobec islamu uparta przeciwność!

  A więc Facebook szybko i profesjonalnie
  Zablokował jej konto. Fanatyczka Chrysta
  Nie będzie już pomagać fanatykom zdalnie!
  I pozostaną w Syrii, sprawa oczywista…

 2. goj

  26 listopada 2016 at 20:23

  olejcie pejsbuka i tyle!

  • stan

   26 listopada 2016 at 22:57

   Nie oleją, większość to narcyzy.

 3. Janusz

  26 listopada 2016 at 20:24

  Pejsbukowe żydostwo wreszcie się połapało, że zablokowało własną agenturę, sponsorowaną przez Żydowski Fundusz Narodowy (!) z Silclairem na czele, przez tzw. lorda Weidenfelda z Safe Havens Fund (safe havens, dobra nazwa dla żydowskiej fundacji, onaczająca raj podatkowy) – wpakował w Esterkę ćwierć miliona funciaków, z Simonem Isaac’kiem z Barnabas Fund, Greenem, itp. Talmudyczni żydzi ratujący chrześcijan – podła hucpa. Nie można oczywiście pominąć dmuchanego Sorosa, drukującego przewodniki dla terrorystów: http://news.sky.com/story/sky-finds-handbook-for-eu-bound-migrants-10346437

  • hansje

   26 listopada 2016 at 21:12

   Wreszcie parę konkretów, hej 🙂 ..
   Mnie – nie chciało się szukać 🙂
   W końcu nie idę na żadne barykady i zwisa mi to i powiewa 🙂
   A swoją drogą – numer się udał i piękna Esterka o sarnich oczętach – dostała PR, że proszę siadać 🙂 ..
   Ech, Żydownia 🙂 … Mistrzostwo manipulacji i fałszu 🙂 ..
   Shalom ! 🙂

 4. Agamemnon

  27 listopada 2016 at 14:53

  Współpraca z Facebookiem jest moralnie nieprzyzwoita. Facebook likwiduje strony polskim intelektualistom ,którzy mieli ochotę publikować pod pseudonimem. Nie można na wielu portalach opublikować nawet komentarza np. na frondzie, gdyż istnieje konieczność zalogowania się na Facebooku, a w sytuacji zablokowania przez Facebooka konta, komentarz nie może być opublikowany. Taki stan rzeczy wyeliminował ze społecznej dyskusji wielu intelektualistów polskich. Dialog w takich warunkach jest jednostronny.Do tego już doszło.

  • janusz

   11 maja 2017 at 01:35

   fejsbook jest przedstawicielem SOCIETY OF COLOR co to znaczy w skrocie ma byc spoleczenstwo swiata kolorowe w tym wypadku przerzuca sie nielegalnie i legalnie miliony islamistow Zukenberg bezlistosnie CENZURUJE FEJS OD LAT glowne tematy za ktore lecisz to ISLAM I UKRAINA . Nie wspomne ile razy wylecialem ile razy niki zmienialem nie zgadzam sie na Stalina ZUKENBERGA ! ten skor.jest gorszy od Stalina bo tamten nie gadal o wolnosci tylko aresztowal stawial pod sciana wysylal daleko , Zukenberg caly czas papla ze wolnosc rownosc i braterstwo . Przegralismy nawet Trump nie pomoze !!!!!!!!!!!!!! kwestia jest aby odchodzic z GODNOSCIA . Mlodym nie nie zazdroszcze nie chce zyc w ich swiecie .

 5. Stonka Ziemniaczana

  27 listopada 2016 at 23:28

  Człowieki! Ludzie! Wykorzystujcie FB do propagandy zdrowej ideologii. To jest możliwe. Można ich przechytrzyć.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra