Z kraju

Marzyciel i fantasta jak tata – Jarosław Wałęsa chce wszystkich postawić przed Trybunał Stanu

240px-jaroslaw_walesa_2_croppedMłody Wałęsa ujawnił swą prawdziwą naturę – marzyciela i fantasty. Chce sam zostać prezydentem Gdańska po Budyniu Adamowiczu, a także chce postawić polityków PiS przed Trybunałem Stanu. Żeby się jednak nie rozdrabniać planuje to zrobić od razu wobec… wszystkich.

W programie Roberta Mazurka w RMF FM gościł europoseł PO Jarosław Wałęsa, znany głównie z tego, że jest synem Lecha. Najpierw stwierdził on, że chce być prezydentem Gdańska. „Czas Pawła Adamowicza moim zdaniem, może już spokojnie dobiec końca i teraz rządy powinny przejść w młodsze ręce”. Później rozmowa zeszła na Lecha Wałęse i Jarosław o swoim ojcu stwierdził, że – Bo siłą mojego ojca było od zawsze to, że on był nieprzewidywalny, że on robił naprawdę tyle rzeczy, tyle ruchów do przodu, że zanim ludzie się połapali, co on chce osiągnąć, to już w zasadzie to się działo. Wreszcie młody platformerski europoseł doszedł do swoich pisowskich wrogów – Chce postawić przed Trybunał Stanu wszystkich. Dudę, Szydło, Ziobrę, Macierewicza. (…) To co robią ci ministrowie, prezydent i pani premier to jest ewidentnym łamaniem konstytucji. Nie może się odbywać bez żadnej kary, konsekwencję muszą zostać poniesione tak, żeby na przyszłość politycy mający pełną władzę, nie próbowali łamać konstytucji. Ja rozumiem, że konstytucja obecnie obowiązująca może się nie podobać. Przed Trybunał Stanu można postawić prezydenta Andrzeja Dudę za to, że podpisuje ustawy uchwalone przez Sejm w sprawie TK. Z kolei Beacie Szydło zarzucił, że… „firmuje swoją osobą wszystkie te mechanizmy korupcyjne, mechanizmy łamania konstytucji, które są tak oczywiste, że naprawdę nie potrzeba kończyć studiów prawa i być konstytucjonalistą, żeby widzieć gołym okiem, że te rzeczy, które proponuje ta ekipa, są jawnym łamaniem systemu prawnego w Polsce. Dlatego postawienie ich wszystkich przed Trybunałem Stanu powinno być w programie Platformy Obywatelskiej. Jak przekonywał, opozycja musi się zjednoczyć, bo inaczej w Polsce może być jak na Węgrzech – PiS będzie rządzić dalej i „kontynuować rujnowanie kraju”. – mówił Wałęsa.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

23 komentarze

23 Komentarzy

 1. Ma cóś

  3 grudnia 2016 at 21:49

  Taki podobny poza Tatusiem Bolkiem, na wschodzie nazywa się Żyrynowski.

  • Wałęsa-Z Polski i Niemiec stworzyć jedno państwo

   5 grudnia 2016 at 01:07

   We wrześniu 2013 STARA anty-polska ŚWINIA, ten KAPUŚ komunistyczny TW bolek wałęsa publicznie zgłosił swój następny ANTY-polski pomysł:
   „Z Polski i Niemiec należy stworzyć jedno państwo” …
   Dalej ten KAPUŚ i LOKAJ komunistów oraz przekupiony SŁUGA żydo-globalistów TW bolek wałęsa tak bredził publicznie:
   ” … Moja walka doprowadziła do zjednoczenia Niemiec. Granice rozbiliśmy. Na horyzoncie GLOBALIZAJA którą trzeba wprowadzić. To wszystko wymaga innych programów i struktur. Podczas moich podróży po świecie próbuje namawiać ludzi do dyskusji nad nowym porządkiem świata …”

   Ten przekupiony skończony DUREŃ TW bolek wałęsa to autentyczny PROSTAK, który nie ma pojęcia o historii Świata, dlatego tak BREDZI, które to jego brednie POWTARZA też SPRZEDAJNY MŁODY wałęsiak LOKAJ, wasal dla Niemców !

   http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/438674,lech-walesa-z-polski-i-niemiec-trzeba-stworzyc-jedno-panstwo.html
   Gdyby ten sprzedajny PODŁY młody Wałęsa został prezydentem Gdańska po sprzedawczyku Budyniu Adamowiczu to MŁODY wałęsa KUPIONY przez NIEMCÓW na 100% OGŁOSI, że Gdańsk jest „niemiecki” !

 2. Olrob

  3 grudnia 2016 at 22:42

  Jest przygłupem, jak ojciec.

 3. Gocha

  4 grudnia 2016 at 01:21

  Nikt nie kuma ale sekta jehowych przedostała się do rządu. Najpierw te ścierwa opanowały Samorząd terytoriLNY. Np. Jadzia Chylińska. Te ścierwa niby nie głosują ale qwy cały czas mieszają. Zobaczcie tego gimbusa debila występującego w TVP Info co cały czas broni PO. To morda jehowity.

  • Janek

   4 grudnia 2016 at 02:39

   A ty trzeźwa Gocha, czy jak zwykle wieczorami po pijaku piszesz? Bo zrozumieć, o co ci chodzi w tym poście nie sposób.

  • Kasia

   5 grudnia 2016 at 02:31

   Gocha,nienawiśc do świadków jehowy może Cie zabić ,uważaj.
   Informuję cię,ze oni nie uczestnicza w polityce,nawet nie ida do wojska,więc jak maja byc niby w samorzadach.?
   Poza tym jako dobra wyznawczyni koscioła rzymsko-katolickiego nie wyzywaj ludzi od scierw,bo to grzech.
   daj przykład kultury.
   Wszystkiego dobrego.

 4. Olo

  4 grudnia 2016 at 02:12

  Jarosław, jakie on ma imię! Ale ta kozia bródka rozumu mu nie doda. Nawet jeśli jest eurokratą obecnie. Ale, niedaleko pada jabłko od jabłoni…

 5. Karol

  4 grudnia 2016 at 07:56

  Przecież jest debilem, podobnym do tatusia. Nie ma w tym nic dziwnego.

 6. skok

  4 grudnia 2016 at 09:36

  Boze co za Pustostan.!!!!Typowy wytwor ostatnich?????lat.Oj tatus sie nieprzylozyl,robiony byl po kawlku podczs atakow pomrocznosci jasnej.

 7. Tomek

  4 grudnia 2016 at 10:58

  Trubunał to się akurat tym czterem wymienionym osobom przez Wałęsę należy.

  • Soroka

   4 grudnia 2016 at 11:37

   Chciałbyś im oddać Trybunał? Który, Stanu, czy Konstytucyjny? Nie wiem czy zechcą brać takie coś. Szczególnie ten Konstytucyjny, ma fatalna opinię!

   • Tomek

    4 grudnia 2016 at 15:20

    Stanu. Wizyta w Trybunale Stanu:)

 8. Soroka

  4 grudnia 2016 at 11:38

  Przepraszam. Czyto jest ten od „pomroczności jasnej”?

 9. cayt-london

  4 grudnia 2016 at 12:37

  kazdyj durak po swojemu z uma schodit jak mawiaja rosjanie jemu po wypadku juz calkiem we lbie sie pomerdalo chociaz …po tatusiu…

 10. lasko 30

  4 grudnia 2016 at 12:37

  Już jeden pacan był po co drugi kto by cię wybrał ośle !

 11. turel miroslaw

  4 grudnia 2016 at 17:09

  warchol podwojnego pokroju

 12. Rafał Karkosz

  4 grudnia 2016 at 21:29

  Z innej beczki:
  Towarzyszu Grzegorzu Braun! Tak bardzo pragnie Pan ogłosić neutralność? „W takim razie proszę opuścić spodnie, wypiąć się i poprosić kacapów, żeby tylko za mocno nie bolało.”
  Panie Braun, Twoje środowisko, tzw. „sumienie narodu” (nie wiem tylko którego?), a także wszystkich ich zwolenników, zapraszam na program Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” z dnia 17-11-2016. (On też jest agentem :)) W sprawie Grzegorza Brauna ze środowiska „sumienie narodu” (na pewno nie polskiego). „Dobrze zbudowany” 🙂 pan Mossakowski, który jest mocno zaangażowany w działalność i promowanie przebierańca Olszańskiego vel. Jablonowski, którego promotorem jest Rafał Mossakowski, który był prawą ręką Grzegorza Brauna podczas poprzednich wyborów prezydenckich. Nie!!! To musi być teoria spiskowa, a Ci panowie w ogóle się nie znają! Mossakowski przeprowadził w pojedynkę demonstrację przeciwko żołnierzom amerykańskim w Lublinie (jest na YT). Proszę sobie przeczytać artykuł Grzegorza Brauna pt:” Patriotyczne samozaoranie”. Pod tym artykułem także zamieściłem swój komentarz. Braun i Mossakowski nie tylko się bardzo dobrze znają, ale także mówią to samo. Przypadek? Nie sądzę. Prawda jest taka, że sam oglądałem wiele filmów dokumentalnych, antysowieckich Brauna. Z perspektywy czasu zrozumiałem, że miał on pociągnąć za sobą wielu młodych patriotów, uwiarygodniając swoją osobę antybolszewizmem. Zagospodarował w ten sposób sporą część prawicy, TYLKO po to, by teraz obnażyć swoją prawdziwą śmierdzącą ruskimi onucami twarz. W ostatnim programie Pospieszalskiego dokładnie o tym mówili. Dobrze, że późno niż wcale. Ja o tym trąbię od paru lat i do tej pory byłem wyśmiewany, a nawet opluwany. Na zakończenie. Braun jest związany z Mossakowskim. Mossakowski jest powiązany z Jabłonowskim vel. Olszańskim, który prawdopodobnie ukrywa lewacki kucyk pod furażerką (nawet podczas hymnu nie zdjął jej z głowy- coś jest na rzeczy!). Dlatego przestrzegam młodych patriotycznie nastawionych ludzi, przed wpływem tej cholernej ruskiej propagandy. Podchodźcie z dużym dystansem do tekstów Brauna. 9/10 artykułów opublikuje w narracji konserwatywno-chrześcijańskiej („Szczęść Boże”), a 10-tym sprowadzi Was na boczne tory. Najpierw wzbudzi w Was zaufanie, po czym przywali tekstem o neutralności- „Samozaoranie prawicy”. Prosty przykład. Swego czasu Ukraina była w posiadaniu broni atmowowej. W zamian za papierowe gwarancje zachodu, zdecydowała się pozbyć tej broni. Ogłosiła tzw. neutralność jądrową. Skutek? Putin najechał ten kraj, a zachód wypiął się na gwarancje bezpieczeństwa Ukrainy. Biała flaga! To samo głosi środowisko Brauna. Wszystko w temacie.

  • TROLU karkosz PRZESTAŃ wypisywać BREDNIE!

   5 grudnia 2016 at 00:42

   Kłamliwy GŁUPTASIE Rafał Karkosz przestań wypisywać te swoje urojone BZDURY!
   Najistotniejsze jest FAKT, że KAPUŚ TW bolek wałęsa jak i młody wałęsiak ZAWSZE służyli OBCYM imperiom zagranicznym.
   Byli i są ZAWSZE sprzedawczykami KUPIONYMI przez ZAGRANICZNYCH agentów z potężną SZKODĄ finansową/polityczną dla przeciętnych polskich obywateli oraz DOMU Polaków, czyli prowadzili oraz prowadzą skrajny SABOTAŻ instytucji Państwa Polskiego!

   • Kasia

    5 grudnia 2016 at 02:25

    Nie kłamliwy niestety.
    Niestety po donosie kłamliwym na kanał prawicowy „idzpodprad”na you tube,Braun i spółka zaczeli wyglądac niestety podejrzanie.
    Kto donosi na prawice,mając za wroga lewicę?
    Mozna dac po gębie ale zeby tfu donosić,by ich zablokowali?
    Ohyda.

    Oczywiście synek jak widać jest pełen nienawiści i jadu jak tatus bolesław wałęsa a prawica donosi na prawicę chyba że jest malowaną prawicą.
    Bolek i synek przynajmniej sa klarowni ale żeby donosic na ludzi bedących przeciw bolkom i lewakom.
    Hańba.
    Takich trzeba zbojkotować,jak nie przeprosza.

 13. żelazny karzeł Wasyl

  4 grudnia 2016 at 23:22

  Różnica pomiędzy mądrym a głupim jest taka, że mądry wie co mówi a głupi mówi co wie. Jabłko niedaleko pada od jabłoni.

 14. Młody LEWAK Wałęsa służy NIEMCOM!

  5 grudnia 2016 at 00:14

  Różnica między komuchem LEWAKIEM MŁODYM Wałęsą jest taka, że on SŁUŻY SZFABOM i żydo-globalistom, a sprzedajny STARY KAPUŚ komunistyczny TW bolkiem wałesa najpierw służył za opłatą żydo=sowietom bolszewikom, a potem KAŻDEGO kto jego dekorował ŚWIECIDEŁKAMI, lub jemu dawał „honorowe doktoraty” lub jsakieś „dyplomy” za jego wspieranie RABOWANIA Polaków np. przez żydo-BANK-STERÓW z New Yorku:
  https://www.youtube.com/watch?v=5r-CucXUUqM
  Rzadna „polska władza warszawki” od 1944 roku do DZISIAJ NIGDY NIE działała w INTERESIE polskich obywateli lecz ZAWSZE OBCYM tym z za granicy, którzy RABUJĄ owoce pracy wypracowane przez polskich obywateli obojętnie czy to w Polsce i za granicą.
  Ta anty-polska STARA sprzedajna ŚWINIA kapus żydo-komunistyczny TW bolek wałesa, KUPCZYŁ Polakami na wszystkie możliwe strony, aby jego dekorowali wszyscy ZŁODZEJE zagraniczni oraz nawet dawali „doktoraty honorowe” za DOŁOWANIE interesów Polaków.
  Ta MŁODA głupia ŚWINIA wałęsa, absolutnie NICZYM się nie różni od STAREJ ŚWINI TW boleka „tatusia” i też usiłuje się DOPCHAĆ do koryta władzy warszawki, za pomocą IDENTYCZNYCH metod i strategi jak jego „tatuś” którego NAŚLADUJE ten schorowany MŁODY bardziej bezczelny połamaniec sklecony do kupy po wypadku motocyklowym, który ON spowodował i KŁAMLIWIE usiłował scedować na innych.
  Ta MŁODA zakłamana ŚINIA liczy w 100% na żydo-niemieckie POLSKOJĘZYCZNE media w III RP, który wg. jego fanatazji NAGONI tych lemingów w Polsce, aby WYKOŁOWANI znowuż „zagłosowali” w jakiś wyborach powszechnych na tego MŁODEGO oszusta kombinatora wałęśiaka POŁAMAŃCA i też ZAPOMNIELI że on WSPIERAŁ „Amber Gold” który wykołował oraz OBRABOWAŁ 25 tysięcy NAIWNYCH polskich obywateli w ZAKŁAMANYM Gdańsku.
  Do GDAŃSKI NIGDY NIE jeździjcie, aż do momentu kiedy zostanie ZNIESIONE pohańbienie lotniska i tamtejszych przeciętnych mieszkańców Gdańska + tamtego regiony tą WSTRĘTNĄ nazwą lotniska imienia od tego KAPUSIA żydo-globalistycznego STAREGO zafałszowanego SPRZEDWACZYKA pierdziela TW bolka wałęsy !

 15. KelChalkhic

  22 czerwca 2017 at 18:58

  Levitra 20 Mg Risultati Accutane Canada Amoxicillin Sinus Infections

 16. KelChalkhic

  25 czerwca 2017 at 12:02

  Prevacid Discount Card Low Price Cialis Lybrel Birth Control No Persciption

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra