Z zagranicy

Zbrodnicza socjalistyczna Francja – karalność przestępstwa „utrudniania za pomocą środków cyfrowych dobrowolnego korzystania z przerywania ciąży”

prawy.pl_images_nowe_stories_aborcja_plod20tydzienFrancja od czasów rewolucji francuskiej jest krajem moralnie upadłym i zdegenerowanym. Jak już wcześniej informowaliśmy w czwartek w Zgromadzeniu Narodowym ma być dyskutowana penalizacja „utrudniania za pomocą środków cyfrowych dobrowolnego korzystania z przerywania ciąży”. Pod tą eufemistyczną nazwą kryje się internetowa cenzura wobec jakiejkolwiek krytyki wobec aborcji. I zdominowana przez socjalistów izba niższa francuskiego parlamentu po prawie sześciogodzinnej debacie i kilku poprawkach w pierwszym czytaniu tę ustawę przyjęła!

Ustawa będzie omawiana 7 grudnia przez Senat, w przyśpieszonej procedurze i definitywnie przegłosowana w Parlamencie pod koniec lutego 2017 roku, by mogła wejść w życie jeszcze przed przyszłorocznymi wyborami, prezydenckimi i parlamentarnymi. I oczywiście przed utratą władzy przez socjalistów. Co uniemożliwiłoby im przeforsowanie rozwiązań prawnych uderzających w ruchy pro-life w następnej kadencji. Ciekawe, że Hollande, który cieszy się obecnie poparciem 4 proc. społeczeństwa i dlatego nie zamierza ubiegać się o reelekcję w wyborach w 2017 r., tylko chce poświęcić resztę swojej kadencji „ochronie najsłabszych” i „ludności cywilną zagrożoną przez wojny i terroryzm” robi wyjątek wobec nienarodzonych dzieci. Przyjęty projekt ustawy jest uzupełniłem prawa z 1993 roku przewidującego karanie za przeszkadzanie lub chęć przeszkodzenia w dostępie do aborcji poprzez zakłócanie wejścia do placówek aborcyjnych czy też grożenie personelowi lub kobietom chcącym usunąć ciążę. Można za to dostać karę nawet do dwóch lat więzienia i 30 tys. euro grzywny. Jak to działa może świadczyć los przewodniczącego stowarzyszenia „SOS Najmniejsi” dr. Xaviera Dora, którego skazano na karę w wysokości 10 tys. euro po tym jak wręczył kobiecie chcącej przerwać ciążę, buciki niemowlęcia i medalik.

Nowej ustawie jest przeciwny francuski kościół. W liście do prezydenta Françoisa Hollande’a przewodniczący Konferencji Biskupów Francji abp Georges Pontier napisał – Nowe prawo uderzyłoby we wszystkie stowarzyszenia broniące życia, które wykorzystują sieć jako miejsce spotkania z kobietami mierzącymi się z trudną decyzją aborcji. (…) To, że [strony te] cieszą się dużą popularnością, świadczy, że są potrzebne. Czy tego chcemy, czy nie, przerwanie ciąży zawsze jest trudnym wyborem stawiającym pytania naszemu sumieniu. Stąd też kobiety muszą mieć możliwość poradzenia się kogoś w tej sprawie. (…) Ostatnia reforma systemu opieki zdrowotnej w tym kraju i tak już zniosła obowiązkowy tydzień refleksji przed podjęciem ostatecznej decyzji o dokonaniu aborcji. Innymi słowy, kobiety zostały pozbawione jakiegokolwiek oficjalnego wsparcia odpowiadającego na rodzące się w ich sumieniu pytania. Gdyby to nowe „przestępstwo” trafiło do kodeksu karnego, wówczas nawet najmniejszą zachętę do donoszenia ciąży i urodzenia dziecka można by zakwalifikować jako presję psychologiczną czy moralną. Działania takie godzą nie tylko w swobodę wypowiedzi, ale przede wszystkim w wolność sumienia, a co za tym idzie, stanowią poważne zagrożenie dla samej demokracji.

Komentarz Prawego – Francja od czasów rewolucji francuskiej jest krajem upadłym i zdegenerowanym. Słynne „liberte, fraternite, egalite”, czyli wolność, równość i braterstwo są takim samym kłamstwem jak to że komunizm jest ustrojem powszechnej szczęśliwości świata. Dla tak zdegenerowanego kraju jak Francja nawet wprowadzenie powszechnego prawa szariatu będzie postępem, a nie regresem cywilizacyjnym.

 

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Olrob

  3 grudnia 2016 at 15:29

  Tylko debil mógł wymyślić taką ustawę. Ta ustawa jest egzekwowalna tylko pod warunkiem zamknięcia internetu we Francji i stworzenia jakiegoś odizolowanego „Francenetu”. Stronę czy też serwis internetowy antyaborcyjny można postawić na dowolnym serwerze na świecie bowiem na całym świecie krytyka aborcji jest legalna. A co z radiem? Czy we Francji powstaną zagłuszarki blokujące stacje nadające audycje antyaborcyjne jak w PRL?Rozumiem że klasyczne media typu prasa,t elewizja, film, teatr, zostaną poddane proaborcyjnej cenzurze.
  Ta ustawa przekształca Francję w kraj totalitarny.

 2. Olrob

  3 grudnia 2016 at 15:44

  Zgadzam się z opinią autora że islam jest lepszy od tego lewackiego burdelu.

 3. Janusz

  3 grudnia 2016 at 17:10

  To nie jest kwestia socjalizmu we Francji, bo największymi pewnie socjalistami na świecie byli apostołowie oraz wcześni chrześcijanie, tylko psychopatycznej żydo-masonerii, która we Francji rządzi od rewolucji anty-francuskiej. Sprawa nie ma nic wspólnego z ustrojem politycznym, jest stricte religijna, realizuje judaistyczną agendę degenerowania oraz mordowania gojów.

 4. Rafał Karkosz

  3 grudnia 2016 at 17:21

  Petycja- citizengo.org/pl/signit/37375/view

  Zwracam się z prośbą o zmianę patrona Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Wołkowyckiego.

  Jak wiadomo z akt IPN, Aleksander Wołkowycki był niemieckim i sowieckim agentem, a także donosicielem. Wydał matkę polskiej bohaterki „Inki” Eugenię, zamordowaną później przez gestapo w 1943 r. Współpracował z NKWD i gestapo. IPN wyraźnie stwierdził, że utrzymanie nazwy Szkoły Podstawowej w Narewce im. Aleksandra Wołkowyckiego oraz ulicy Aleksandra Wołkowyckiego w tej miejscowości w ich obecnym brzmieniu jest sprzeczne z polskim porządkiem prawnym (art. 13 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz art. 256 kodeksu karnego).

  P.S. 1 – Kopiujcie i wklejajcie, gdzie się da.
  P.S. 2 – youtube.com/watch?v=lfxJDKqxQIs – gorąco polecam!!!*
  *Dla osób o mocnych nerwach- 16+, jeśli nie wyżej.

 5. Rafał Karkosz

  4 grudnia 2016 at 21:36

  Z innej beczki:
  Towarzyszu Grzegorzu Braun! Tak bardzo pragnie Pan ogłosić neutralność? „W takim razie proszę opuścić spodnie, wypiąć się i poprosić kacapów, żeby tylko za mocno nie bolało.”
  Panie Braun, Twoje środowisko, tzw. „sumienie narodu” (nie wiem tylko którego?), a także wszystkich ich zwolenników, zapraszam na program Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” z dnia 17-11-2016. (On też jest agentem :)) W sprawie Grzegorza Brauna ze środowiska „sumienie narodu” (na pewno nie polskiego). „Dobrze zbudowany” 🙂 pan Mossakowski, który jest mocno zaangażowany w działalność i promowanie przebierańca Olszańskiego vel. Jablonowski, którego promotorem jest Rafał Mossakowski, który był prawą ręką Grzegorza Brauna podczas poprzednich wyborów prezydenckich. Nie!!! To musi być teoria spiskowa, a Ci panowie w ogóle się nie znają! Mossakowski przeprowadził w pojedynkę demonstrację przeciwko żołnierzom amerykańskim w Lublinie (jest na YT). Proszę sobie przeczytać artykuł Grzegorza Brauna pt:” Patriotyczne samozaoranie”. Pod tym artykułem także zamieściłem swój komentarz. Braun i Mossakowski nie tylko się bardzo dobrze znają, ale także mówią to samo. Przypadek? Nie sądzę. Prawda jest taka, że sam oglądałem wiele filmów dokumentalnych, antysowieckich Brauna. Z perspektywy czasu zrozumiałem, że miał on pociągnąć za sobą wielu młodych patriotów, uwiarygodniając swoją osobę antybolszewizmem. Zagospodarował w ten sposób sporą część prawicy, TYLKO po to, by teraz obnażyć swoją prawdziwą śmierdzącą ruskimi onucami twarz. W ostatnim programie Pospieszalskiego dokładnie o tym mówili. Dobrze, że późno niż wcale. Ja o tym trąbię od paru lat i do tej pory byłem wyśmiewany, a nawet opluwany. Na zakończenie. Braun jest związany z Mossakowskim. Mossakowski jest powiązany z Jabłonowskim vel. Olszańskim, który prawdopodobnie ukrywa lewacki kucyk pod furażerką (nawet podczas hymnu nie zdjął jej z głowy- coś jest na rzeczy!). Dlatego przestrzegam młodych patriotycznie nastawionych ludzi, przed wpływem tej cholernej ruskiej propagandy. Podchodźcie z dużym dystansem do tekstów Brauna. 9/10 artykułów opublikuje w narracji konserwatywno-chrześcijańskiej („Szczęść Boże”), a 10-tym sprowadzi Was na boczne tory. Najpierw wzbudzi w Was zaufanie, po czym przywali tekstem o neutralności- „Samozaoranie prawicy”. Prosty przykład. Swego czasu Ukraina była w posiadaniu broni atmowowej. W zamian za papierowe gwarancje zachodu, zdecydowała się pozbyć tej broni. Ogłosiła tzw. neutralność jądrową. Skutek? Putin najechał ten kraj, a zachód wypiął się na gwarancje bezpieczeństwa Ukrainy. Biała flaga! To samo głosi środowisko Brauna. Wszystko w temacie.

 6. mobsex

  17 maja 2017 at 04:08

  Howdy just wanted to give you a brief heads up and let you know a few of the images aren’t loading correctly. I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different web browsers and both show the same results.

 7. turquoise fascinator hat

  24 maja 2017 at 12:09

  I truly enjoy looking at on this site, it contains good articles . „Beauty in things exist in the mind which contemplates them.” by David Hume.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra