Z kraju

Miriam Shaded: Rosja robi dobrą robotę w Syrii wspierając Asada

miriam_shaded_sejm_2016Miriam Shaded skomentowała wypowiedź posłanki Mateusiak-Pieluchy, która opowiedziała się za deportacją imigrantów, w tym muzułmanów, którzy nie podpiszą oświadczenia o respektowaniu polskiej konstytucji. Według szefowej fundacji Estera jeżeli są osoby, które nie szanują polskiego prawa, to powinny być deportowane. Wiele osób wyznających islam nie szanuje polskiego prawa i naszych wartości.

Shaded stwierdziła, że na liście legalnych związków wyznaniowych nie powinno być Islamu, ponieważ polska konstytucja zakazuje działalności organizacji wyznających zasady sprzeczne z naszym prawem. Opowiedziała się za zakazem sprzedaży ziemi pod budowę meczetów, zakazem finansowania muzułmanów, poniważ zazwyczaj pieniądze pochodzą z zagranicznych radykalnych grup. Shaded wskazała na Angolę, gdzie islam został formalnie zakazany i Słowację, gdzie związek wyznaniowy może zostać zarejestrowny jeżeli ma minimum 50 tys. członków przez co niewielka grupa muzułmanów w tym kraju nie może liczyć na rejestrację organizacji.

Miriam Shaded dodała, że trudno całkowicie zdelegalizować islam w Polsce, ponieważ Polska nie jest suwerennym państwem i nad nami jest Trybunał Europejski.  Jednak jej zdaniem istniej potrzeba twardszej walki z mową nienawiści szerzonej przez imamów. Według prezes Fundacji Estera rząd Beaty Sydło, a w szczególności minister Mariusz Błaszczak może sobie z tym problemem poradzić.  

Wypowiedając się na temat Donalda Trumpa Shaded stwierdziła, że jest on ardzo mądrym politykiem, jako biznesmen wie, jak negocjować z różnymi ugrupowaniami. Nawet jak wsadza na różne stanowiska ludzi z opozycji, robi to, żeby ich złagodzić. Jest ona zadowolna z wizji polityki Trumpa na Bliskim Wschodzie, a także jego podejścia do islamu  Dodała również, że będzie lepiej negocjował z Rosją. Shaded stwierdziła, że chociaż Rosja oczywiście ma swoje interesy w Syrii, to jednak robi dobrą robotę w tym kraju dla cywilów, chrześcijan, wszystkich nieagresywnych osób.

za Kresy.pl

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. stan

  3 grudnia 2016 at 20:26

  Sama to wymyśliła?

  • moherowy beret

   3 grudnia 2016 at 20:38

   Prowadzi Fundację „ESTERA” i niby kogo ma słuchać?Jest piękna,wykształcona,może sobie pozwolić.Nie jest zbyt ważnym elementem w polityce.

   • stan

    3 grudnia 2016 at 21:13

    Kieruje państwem polskim (Szydło) i niby kogo ma słuchać?

 2. Adamsky

  3 grudnia 2016 at 22:00

  Naprawdę czasem czytając komentarze „zwykłych ludzi” tj. nie-polityków ma się wrażenie, że są oni o kilka poziomów bardziej rozgarnięci niż ci wszyscy pożal się boże „wybrańcy narodu” razem wzięci.

 3. Piotr

  4 grudnia 2016 at 00:19

  Pani Miriam myśli i przedstawia wszystko bardzo logicznie.

 4. Janusz

  4 grudnia 2016 at 00:34

  Lansujecie żydowską agenturę pt. Esterka, występujecie przeciwko Snowdenowi, fałszujecie jego biografię, bo dziadek był nie agentem CIA, jak pisze p. Bodakowski, tylko admirałem amerykańskim, a ojciec wysokim oficerem, publikujecie coraw więcej nonsensów, powstaje pytanie: kogo tak na prawdę reprezentujecie, komu służy „Prawy.pl” i czy jest prawy, czy raczej lewy, w sensie intelektualnym?

  Jeśli Miriam chce zakazywać funkcjonowania w Polsce nienawistnych religii, szczególnie wobec katolików, to powinna zacząć od judaizmu rabinicznego, a nie od islamu, którego nie zna i nie rozumie, posługuje się propagandą oraz fałszywymi, albo wyjętymi z kontekstu cytatami z Koranu. Nie pojmuje, że sam islam jest konstrukcją żydowską, ich wymysłem skierowanym przeciwko chrześcijaństwu, a karty Koranu są wypełnione Mojżeszem i s-ką tak samo, jak hebrajska wersja Bibli.

  Co do Trumpa, to matoł i marionetka establishmentu tumaniąca głupszą od siebie publiczność, że występuje przeciwko ręce, która go stworzyła, wykarmiła i wciąż utrzymuje. Bez Wall Street nie ma Trumpa, czy to tak trudno pojąć?

  • Aramis

   4 grudnia 2016 at 07:19

   Trump ma tyle pieniędzy, że nikt Go nie musi utrzymywać lub/i szantażować – i na to liczę!

   • Janusz

    4 grudnia 2016 at 14:52

    Trump ma tyle pieniędzy, ile mu wypłacą z kont w żydowskich bankach, albo wydadzą z depozytów w ich sejfach, albo spieniężą akcji na żydowskich giełdach; zatem w ciągu tygodnia może nie mieć kompletmnie nic, więcej nawet, może zostać z długiem.

    Natomias p. Shaded, p. Czesławie, zajmuje się problematyką żydowską pod pozorem problematyki islamskiej, realizuje agendę żydowską, wrogą Europie i katolicyzmowi. Islam jest tu jedynie żydowskim narzędziem w ręku tej ślicznej małpy z brzytwą.

  • goj

   4 grudnia 2016 at 23:19

   czytales kiedys koran?

   • Janusz

    5 grudnia 2016 at 18:10

    Jeśli mnie pytasz, to czytałem.

    • goj

     5 grudnia 2016 at 21:09

     To powiedz mi co nakazuje falszywy prorok swoim wyznawcom robic z niewiernymi?

 5. Czesław

  4 grudnia 2016 at 04:47

  Pani Shaded zajmuje się problematyką islamską a nie żydowską czy tybetańską, więc krytyczne uwagi Pana Janusza są nieuzasadnione. A co do P.Bodakowskiego to przecież można traktować to jako literaturę z działu „fantastyki” lub pomijać, bo szkoda czasu.

 6. Rafał Karkosz

  4 grudnia 2016 at 21:31

  Z innej beczki:
  Towarzyszu Grzegorzu Braun! Tak bardzo pragnie Pan ogłosić neutralność? „W takim razie proszę opuścić spodnie, wypiąć się i poprosić kacapów, żeby tylko za mocno nie bolało.”
  Panie Braun, Twoje środowisko, tzw. „sumienie narodu” (nie wiem tylko którego?), a także wszystkich ich zwolenników, zapraszam na program Jana Pospieszalskiego „Warto rozmawiać” z dnia 17-11-2016. (On też jest agentem :)) W sprawie Grzegorza Brauna ze środowiska „sumienie narodu” (na pewno nie polskiego). „Dobrze zbudowany” 🙂 pan Mossakowski, który jest mocno zaangażowany w działalność i promowanie przebierańca Olszańskiego vel. Jablonowski, którego promotorem jest Rafał Mossakowski, który był prawą ręką Grzegorza Brauna podczas poprzednich wyborów prezydenckich. Nie!!! To musi być teoria spiskowa, a Ci panowie w ogóle się nie znają! Mossakowski przeprowadził w pojedynkę demonstrację przeciwko żołnierzom amerykańskim w Lublinie (jest na YT). Proszę sobie przeczytać artykuł Grzegorza Brauna pt:” Patriotyczne samozaoranie”. Pod tym artykułem także zamieściłem swój komentarz. Braun i Mossakowski nie tylko się bardzo dobrze znają, ale także mówią to samo. Przypadek? Nie sądzę. Prawda jest taka, że sam oglądałem wiele filmów dokumentalnych, antysowieckich Brauna. Z perspektywy czasu zrozumiałem, że miał on pociągnąć za sobą wielu młodych patriotów, uwiarygodniając swoją osobę antybolszewizmem. Zagospodarował w ten sposób sporą część prawicy, TYLKO po to, by teraz obnażyć swoją prawdziwą śmierdzącą ruskimi onucami twarz. W ostatnim programie Pospieszalskiego dokładnie o tym mówili. Dobrze, że późno niż wcale. Ja o tym trąbię od paru lat i do tej pory byłem wyśmiewany, a nawet opluwany. Na zakończenie. Braun jest związany z Mossakowskim. Mossakowski jest powiązany z Jabłonowskim vel. Olszańskim, który prawdopodobnie ukrywa lewacki kucyk pod furażerką (nawet podczas hymnu nie zdjął jej z głowy- coś jest na rzeczy!). Dlatego przestrzegam młodych patriotycznie nastawionych ludzi, przed wpływem tej cholernej ruskiej propagandy. Podchodźcie z dużym dystansem do tekstów Brauna. 9/10 artykułów opublikuje w narracji konserwatywno-chrześcijańskiej („Szczęść Boże”), a 10-tym sprowadzi Was na boczne tory. Najpierw wzbudzi w Was zaufanie, po czym przywali tekstem o neutralności- „Samozaoranie prawicy”. Prosty przykład. Swego czasu Ukraina była w posiadaniu broni atmowowej. W zamian za papierowe gwarancje zachodu, zdecydowała się pozbyć tej broni. Ogłosiła tzw. neutralność jądrową. Skutek? Putin najechał ten kraj, a zachód wypiął się na gwarancje bezpieczeństwa Ukrainy. Biała flaga! To samo głosi środowisko Brauna. Wszystko w temacie.

  • wiesscar

   4 grudnia 2016 at 23:14

   „Harcap bądź harcab (niem. Haarzopf od das Haar – włosy i der Zopf – warkocz) – warkocz noszony przez mężczyzn w XVIII wieku. W 2 poł. XVIII w. harcap był obowiązkowym uczesaniem żołnierzy w niektórych armiach europejskich mającym chronić kark przed uderzeniem. Za czasów Fryderyka Wielkiego harcap w armii pruskiej miał sięgać aż do rękojeści szpady. Po jego śmierci został on skrócony do poziomu łokcia. Z czasem coraz częściej był on tylko częścią peruki.

   Na harcap zakładano jedwabny woreczek zawiązywany u góry na kokardę, tzw. harbajtel. Wzór i kolor harbajtla był u żołnierzy regulowany specjalnymi przepisami.”
   wikipedia

 7. wiesscar

  4 grudnia 2016 at 23:16

  Pani Miriam Shaded dobrze mówi.
  Może być kim chce. Chodzi mi o to że ma rację w tym o czym mowi.

  • hansje

   6 grudnia 2016 at 09:10

   Witam ponownie.
   Pomijając „Jamusz”-a i „Rafał Karkosz”-a, cieszę się, że obecni są
   ludzie starający się nie dać się zwariować.
   Podpisuję się pod „wiesscar”-em.
   Nie przepadam za sarniooką Miriam, bo wiadomo, kogo reprezentuje i
   wiadomo, jakie DALEKOSIĘŻNE cele przyświecają, może nie od razu
   „fundacji” „Estera”, ale na pewno Sorosowi 🙂 …
   Nietrudno też domyślić się tego celu – w przypadku akurat fundacji
   Estera 🙂 ..
   Estera ma służyć tu za tego „Dobrego Glinę”, który stoi nad przykutą
   do krzesła ofiarą 🙂 ..
   I daje ofierze papierosa, rozmawiając cicho i po ludzku, podczas, gdy
   „Zły Glina” akurat wyszedł :).
   Ale w zamyśle (chazarskim) JUDZI przeciwko Islamowi, czego przecież
   akurat w Polsce czynić nie trzeba, bo to zbędny wydatek (energetyczny) 😀
   … Widać u Chazarni nie tak do końca wszystko gra i pasi :).
   TEŻ popełniają błędy, co dodaje nieco otuchy…
   Nie lubię Pani Miriam, bo fałszywa to osóbka i zaledwie czyni swoją
   powinność (w zamian za kasę, jaką za to otrzymuje)..
   Ale W TYM akurat przypadku – podpisuję się pod Jej oświadczeniem, obiyma
   ręcyma (jak mówią Volskdeutsche w Opolu ?.. 😀 ).
   Bo brzmi to LOGICZNIE i rozsądnie.
   Powtórzę.
   GOŚĆ w czyimś domu – NIE sra gospodarzowi w puzon (chwaląc potem, że
   był w chacie, gdzie stoi złoty sracz), ani nie używa seksualnie żony
   gospodarza („Gość w dom – Allach w dom – żona w ciąży”), lecz stosuje
   się do PRAWA i kodeksu OBYCZAJOWEGO Gospodarza, zamiast usiłować
   narzucać Gospodarzowi kanony z nauk Proroka, wraz z Sharią :).
   Że to JEST możliwe – świadczy błyskawiczna wręcz zdolność
   adaptacyjna „uchodźców” w temacie alkoholu i papierosów 🙂 ..
   A więc, w TYM temacie – moje pełne poparcie dla pięknej Pani Miriam, hej
   🙂 …
   Pomimo, że WIEM, o co DOCELOWO chodzi 🙂 ..
   No dobrze.
   Taka refleksyja jedna mię najszła jednocześnie 😀 …
   BYĆ TO MOŻE, że Estera ma wyznaczony odcinek działania (szerokiego
   frontu NISZCZENIA POLAKÓW, w celu OPRÓŻNIENIA Polski dla wiadomo
   kogo..), polegający na JUDZENIU (zwracam uwagę na etymologiczny aspekt
   słowa „JUDZIĆ” 🙂 ..) Polaków przeciwko „Islamowi”, ergo – przeciwko
   importowi „uchodźców” i nawet uchodźców (pomimo, że Miriam oficjalnie
   pomaga „uchodźcom”..)..
   Ergo – uszczelnienie Polski, nie tylko wobec napływu programowego i
   finansowanego przez Chazarnię jihadu, ale nawet i wobec napływu
   prawdziwych uciekinierów (dziwne, że ich baby z dziećmi ZOSTAJĄ w z
   rujnowanym kraju, a przybywają do nas wyłącznie ICH MĘŻCZYŹNI, i to
   MŁODZI, których pierwsze pytanie jest o DOŁĄDOWANIE SMARTFONU 🙂 .. ).
   Chazarnia usiłuje chronić swoją Nową Ziemię Obiecaną przed skutkami
   swojej własnej działalności..
   Czyli – przed Ojro, oraz przed zalewem muzułmańską dziczą…
   Jak cytuje z „Towarzysza Szmaciaka” Pan Michalkiewicz ciągle:
   (Polska) NIE JEST do kradzieży ! (Polska) CAŁA się NAM należy !” 😀

   Oni chcą zaorać Niemcy i resztę „Zachodu”, ale pozostawić sobie DOM..
   NASZ dom…
   DLA NICH, po wykończeniu NAS…
   Czy wiecie, ile polskich paszportów DZIENNIE jest wydawanych w polskim
   konsulacie w Israhellu ? 🙂
   NIE ? 🙂 ..
   Oraz – czy wiecie to, ze żadne linie lotnicze nie mają prawa kontrolować
   „ŻYDÓW” przed wejściem na pokład samolotu ? 🙂 .. Że „ŻYDOWI” wolno
   wejść na pokład samolotu ze spluwą i dowolną inną rzeczą ? 🙂
   WIEDZIAŁEŚ to, Czytelniku ? 🙂 ..
   W „Wiadomościach” TVP się o tym nie dowiesz 🙂
   Podczas, gdy MNIE, za moją ciężką kasę dla lotniczego bandyty –
   rozbiera się do slipek (mam dużo metalowych „przydasiów” przy spodniach”
   i każe zdjąć buty, bo w nich są metalowe wkładki w podeszwach, o czym
   kontroler doskonale wie, a cała „wycieczka” za mną się temu stripteasowi
   przygląda 🙂 ?…
   No dobrze. Taka mała dygresja to była.
   Mam nadzieję, ze rozbawiłem deczko Czytelników 🙂
   Oraz – ze niczego nowego Wam nie powiedziałem…
   A tak nawiasem – gdzie się podziewa „Egzorcysta” ???…
   Shalom 🙂

 8. ireneusz50

  6 grudnia 2016 at 12:25

  nie podpiszą oświadczenia o respektowaniu polskiej konstytucji – to by trzeba było każdemu na granicy dawać taki dokument do podpisania.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra