Z zagranicy

Kolejna debata o Polsce w Parlamencie Europejskim – w rocznicę stanu wojennego

parlament_europejski1Parlament Europejski nie odpuszcza – we wtorek po południu ma się odbyć kolejna debata na temat „praworządności w Polsce”. Rozpocznie się od przedstawienia sytuacji w Polsce przez Komisję Europejską. Wybór daty związanej z wprowadzeniem stanu wojennego, albo świadczy o chamstwie, albo co bardziej prawdopodobne o kompletnej ignorancji europejskich polityków. Decyzję w sprawie debaty podjęła wczoraj wieczorem Konferencja Przewodniczących Parlamentu, czyli szefowie grup politycznych.

Wyborem terminu debaty są mocno zaskoczeni i skonfudowani nawet polscy eurodeputowani i posłowie z ugrupowań opozycjnych wobec obecnego rządu. – 13 grudnia powinien zawsze kojarzyć się w Europie z zamachem stanu Jaruzelskiego. Parlament Europejski nie powinien podsycać histerii w takim dniu. – mówił poseł na Sejm z Platformy Obywatelskiej, a poprzednio eurodeputowany dwóch kadencji Bogusław Sonik. – Granie tę datą jest nierozsądne. – to Bogusław Liberadzki z SLD. Z kolei szef delegacji PiS w europarlamencie profesor Ryszard Legutko powiedział dziennikarce RMF FM – Eurodeputowani będą dyskutować o nieistniejących problemach w rocznicę historycznych wydarzeń. Debata nt. Polski 13 grudnia będzie groteską. Nie podejrzewam jednak zagranicznych eurodeputowanych o taką znajomość historii.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. hansi

  9 grudnia 2016 at 10:20

  Nie dziwota. Żydownia w tym operetkowym, tzw. „Parlamencie Ojropiejskim”, robi, co jej Soros każe przecież. Żydownia NIE przepuści ŻADNEJ, nawet najmniejszej okazji, żeby kolejną skibą przeorać Polskę, którą orze pod SWOJĄ Nową Ziemię Obiecaną przecież…
  Trzeba wreszcie zacząć nazywać rzeczy po imieniu…
  PO WŁAŚCIWYM imieniu…
  Także i Niemcy – konsekwentnie niszczą Polskę na każdym mo.zoiwym froncie, cały czas zgodnie ze swoim planem „Mittel-Europa”.
  A doraźnie – coraz bliżej już mają ODEBRANIE sobie swoich „Ziem Utraconych”, na co Żydownia pewnie się zgodzi, jeśli w zamian dostanie Ukrainę…
  Zaiste, w BARRRrdzo ciekawych czasach żyjemy…
  Wściekłość z powodu zrabowania mi w biały dzień Ojczyzny, kompensuje mi tylko już CIEKAWOŚĆ, JAK sie to dalej wszystko potoczy…
  I nie ukrywam – że chciałbym dożyć KOLEJNEGO POGROMU Żydowni…
  Jak zwykle – mas niewinnych Chazarów, zasuwających na co dzień wraz z nami, na haracze dla ich banksterskich „Pobratymców” w City of London, we Frankfurcie i w Waszyngtonie…
  A swołocz Rothschildowo-Rockefellerowska – w dalszym ciągu pozostanie na topie tego gówna…

 2. wars

  9 grudnia 2016 at 16:17

  Ugodowość PiSd wobec układu rządzącego III RP i UE, pobłażliwość dla umoczonych polityków, jawnych zdrajców i prowokatorów jest widoczna dla każdego sk..syna i jest dla nich zachętą do działania. Nie od dziś przecież nawołują do obalenia rządu, w ustawie o Trybunale stworzyli sobie pozory prawa do „zawieszenia prezydenta” – PiSdy nic z tym nie zrobiły – tylko się tłumaczyły. Zanosi się na to, że choć to grudzień, to już 10 i 13 mogą zebrać plony swojej infantylnej polityki…Jeden plus tej sytuacji, to że może części populacji spadną klapki z oczu czym jest UE i jak nas traktuje.
  Widoczna słabość PiSd stanowi już zagrożenie dla Polski – wykorzystując ją bandyci już się nawet z przygotowaniem prowokacji i przewrotu nie kryją i prą do konfrontacji – tym bardziej, że USA jest teraz zajęta swoimi sprawami więc pozostali rozdający karty na naszej scenie politycznej chcą rozegrać tę partię teraz i postawić nowego prezydenta USA przed faktami dokonanymi.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra