PRAWY.TV

Mocne przemówienie Roberta Winnickiego na Kongresie Ruchu Narodowego [WIDEO]

Źródło: Videosejm.pl

Fot. RN

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. Maria

  11 grudnia 2016 at 16:10

  Jaki dumny i piękny jest ten Orzeł w Koronie. I oby tak zawsze, i na zawsze. Bóg Honor i Ojczyna. Z Panem Bogiem.

 2. Adam

  11 grudnia 2016 at 17:30

  26:04 sek słuszna wypowiedz pokrywająca się z uwagami słuchacza https://youtu.be/e80UQaY4smw?t=3563 dzwoniącego do audycji na temat nacjonalizmu gospodarczego nieokreślonego państwa (na pewno nie jeszcze Polski pod rządami Morawieckiego).

 3. Kontra

  11 grudnia 2016 at 18:12

  Bardzo dobre wystapienie Winnickiego.
  Tylko Winnicki i paru innych poslow ruchu Kukiza zadaja konkretne pytania rzadowi w wielu istotnych sprawach.
  PiS dostal mandat na rzadzenie, ale niestety nie spelnia pokladanych w nim nadziei.

 4. Adam

  12 grudnia 2016 at 14:13

  Bardzo dobre i potrzebne wystąpienie.Podkreśla ono wszystkie błędy obecnego rządu.Najważniejsze jest to,aby Ruch Narodowy się skonsolidował,aby była zgoda i jedność.Należy wykluczyć ludzi słabych.
  Mam nadzieję, że Ruch Narodowy będzie przygotowany do wyborów za trzy lata.Wybory muszą być monitorowane. Cała nadzieja Polski jest w Ruchu Narodowym.Powodzenia.

 5. jacek

  12 grudnia 2016 at 17:56

  Jako członek zarządu Obozu Wielkiej Polski ogromnie się cieszę,że Ruch Narodowy i Robert Winnicki pamiętają i przypominają 90-tą rocznicę powstania OWP,4 grudnia 1926 roku w Poznaniu.Wszystkie żydo-masońskie i niemieckie media skrupulatnie i dyskretnie pominęły tę jakże ważną rocznicę,od tzw.”prawicy”,po tzw.”lewicę”.4 grudnia w Warszawie świętowano wejście do stolicy generała von Dupen Szpic,Polnische Wermaht i żydo-masońskiej swołoczy towarzysza Ziuka w 1916 roku,na pohybel Polaczkom.Uważnie wysłuchałem wystąpienia kolegi Roberta Winnickiego,i ogólnie się zgadzam,dodam tylko opinię Romana Dmowskiego,który tzw.niepodległą Ukrainę określał jako humbug wyrobu masońsko-niemieckiego,niebezpieczny dla Polski,wrzód na ciele Europy i międzynarodowy dom publiczny.W „Polityce Polskiej i odbudowaniu państwa”stanowczo twierdził,że przyjaźń i braterska współpraca z narodem Rosyjskim,jest najważniejszym zadaniem polskiej polityki zagranicznej.Oby Ruch Narodowy przejął ster rządów w Polsce,co daj Panie Boże.Czołem Wielkiej Polsce!!!

 6. wars

  12 grudnia 2016 at 21:04

  Na bezrybiu i rak ryba…Zastanawia mnie jednak dlaczego Winnicki upiera się przy nieatrakcyjnym dla wielu Polaków przekazem w warstwie komunikacyjnej – tym bardziej to dziwne, że podczas tego przemówienia zapowiadał polityczny realizm i potrafił zauważyć, że PiS, które odniosło sukces w wyborach co innego mówi, a co innego robi i to od lat 😉 Doświadczenie uczy, że w III RP partyjki które PRZEKAZ konstruują pod siebie, a nie pod wyborców takie jak Prawica Rzeczypospolitej czy inny prawicowy plankton, tak jak różne twory spod znaku JKM mogą liczyć tylko na śladowe poparcie w wyborach – Winnickiego to nie zraża, nie rusza go także to, że wyborcy jedyne programy jakie czytają to te „telewizyjne”…sam Winnicki jednak dostał się do Sejmu z listy kolesia bez programu i który jak sam przyznał jadzie na emocjach i nap..laniu w system…

 7. Adam

  15 grudnia 2016 at 20:14

  Mocne przemówienie Grzegorza Brauna https://www.youtube.com/watch?v=FcVpNKVCK6o

 8. Arletha Mcdougal

  29 stycznia 2017 at 05:29

  Downers Grove IL Real Estate

 9. Anthony Patolot

  22 lutego 2017 at 08:41

  agencja eventowa wroclaw

 10. Archie Falldorf

  22 lutego 2017 at 08:58

  beatbox headphones

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra