Z zagranicy

Uchodźcy kilku narodowości wymieniali uprzejmości – seria bijatyk w ośrodku w Badenii-Wirtembergii

prawy.pl_images_nowe_rozne_a_z_i_imigranci_seksRanni policjanci, cztery osoby trafiły do aresztu. W ośrodku dla uchodźców w Bad Säckingen w Badenii-Wirtembergii działy się „dantejskie sceny” . Doszło tam do serii bijatyk pomiędzy uchodźcami różnych narodowości. Do których dołączyli imigranci z sąsiednich ośrodków.

Jak donosi dziennik „Die Welt” w obozie dla uchodźców w Bad Säckingen w niemieckim kraju związkowym Badenia-Wirtembergia odegrały się w miniony weekend „dantejskie sceny”. Według gazety doszło tam nie do jednej, a kilku masowych bijatyk. Co najmniej trzy osoby zostały przy tym ranne, w tym jedna ciężko. Połowa to policjanci. Cztery osoby trafiły do aresztu. W bijatykach brała udział „nieokreślona liczba” osób. Pierwsza bijatyka wybuchła w sobotę wieczorem koło 22h. Kierownictwo ośrodka wezwało policje, której udało się spacyfikować okładających się pięściami, krzesłami i kawałkami drewna imigrantów. Spokój nie trwał jednak długo. W niedzielę bowiem awantura wybuchła na nowo — pisze „Die Welt”. Aż 11 ekip radiowozów zostało zmobilizowanych. Pod wieczór i ten spór został zażegnany, ale gdy tylko policja opuściła ośrodek, znajdujący się przy granicy z Szwajcarią, wybuchła kolejna, trzecia, bijatyka. Tym razem do awanturników dołączyli imigranci z sąsiednich ośrodków. – Kilka narodowości toczyło ze sobą spór, nie wiemy o co – mówi mediom rzecznik policji we Freiburgu.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. Mniejszy

  12 grudnia 2016 at 20:47

  w p..de ich -za zakłócanie porządku potem pałowanie poprzez złotą zasadę odpowiedzialności zbiorowej aż do momentu w którym zaczną spiewać z bólu po angielsku – zebrać informację i odstawić do ośrodka.

 2. F/X

  12 grudnia 2016 at 21:49

  Mieszanie ras to iście diabelski pomysł i diabelskie będą tego skutki.

 3. anty żyd

  12 grudnia 2016 at 22:34

  chciały,niemce uchodzow to maja,burdel smierdzacej uni europejskiej.

 4. Egzorcysta

  13 grudnia 2016 at 17:17

  Policja niepotrzbnie sie wmieszla, jak nachodzcy bija kobiety albo bawia sie w krag ,to policja nie ingeruje, tylko stoi i patrzy, jak bija sie z Niemczami jest podobnie, ale jak bija sie miedzy soba totrzba ich koniecznie rozganiac, bo zal chyba kazdego , ktorego mozna uzyc pozniej przciw narodom Europy.Polica powinna sie nie mieszac pozwolic im sie wyszumiec, dzwoniac nie po karetki ale do zakladow pogrzbowych,tak jak sie to robi kiedy jest konflikt Niemiec -azylant nachodzca.

 5. Tony

  14 grudnia 2016 at 19:52

  Na muslima jest sposób! Przetrzymać wysmarowane smalcem WIEPRZOWYM truchło 2 doby a następnie pochować z resztkami/odpadkami ŚWIŃSKIMI! To działa!

 6. wiesscar

  16 grudnia 2016 at 12:18

  Muzułmanie mają Arabia Saudyjska.
  Ortodoksi muzułmańscy tam powinni siedziec – mają tam Mekke i Medyne.
  Nazwa kraju też mówi że dla Arabow.
  Religia, kultura, klimat – są odpowiednie dla sunnitow. Zatem niech siedzą na siedzeniu u siebie.
  Dżihad trzeba odeprzeć jak nacieraja na Europę by wprowadzić szariat.

  • wiesscar

   16 grudnia 2016 at 12:21

   Merkel wsadzić do wariatkowa, więzienia lub skazać na wygnanie do Arabii Saudyjskiej bez prawa wyjazdu z tego Królestwa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra