Z kraju

Krystyna Pawłowicz obroni Bronisława Komorowskiego przed kibicami?

pawlowicz_sejmWprawdzie Rok Miłosierdzia mamy już za sobą, niemniej jego owoce są nadal widoczne – posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz deklaruje gotowość do obrony byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego nawet przed kibicami.

Kto poznał temperament posłanki PiS, ten nie powinien być zdziwiony deklaracjami, jakie padły z jej strony odnośnie do byłego już prezydenta Bronisława Komorowskiego.

„Panie były polski prezydencie Bronisławie Komorowski, NIE będę miała satysfakcji, kiedy stanie Pan sam,starszy, chorowity już człowiek, wieczorem, po wyjściu ze swego Instytutu, twarzą w twarz z tłumem polskich, wściekłych na Pana, patriotycznych kibiców chcących „zapłacić” Panu za patronowanie WSI i niszczenie Polski” napisała Pawłowicz na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.
„NIE będę miała satysfakcji, mimo, że mnie Pan po raz kolejny obraża i szczuje na mnie innych, na starszą kobietę, posła RP swą mową nienawiści i pogardy. NIE będę miała satysfakcji, bo piastował Pan urząd polskiego prezydenta” dodała. „Odebrałabym taki atak na Pana, jako atak na samą Polskę. Dlatego broniłabym Pana” stwierdziła.

Były już prezydent Bronisław Komorowski pozostaje tym wyznaniem niewzruszony i nie deklaruje obrony Krystyny Pawłowicz przed KOD-omitami. Cóż, w polityce rzadko można liczyć na zasadę wzajemności…

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

15 komentarzy

15 Komentarzy

 1. pokrzywa

  18 grudnia 2016 at 21:26

  W podobnej i aktualnej sprawie czytam na blogu: freski.blog.pl

 2. ges

  18 grudnia 2016 at 21:46

  niezłą sytuacje ma pis, podobno jutro po i nowoczesna mają palić opony w sejmie. policja-milicj abez woli nie podejmie oczywiscie działania bo sa bez woli za to z uczuciami zdrady Polski. a na sylwestra odgrzewanie koltetów. wulkanizowana żaba BAJM, te same ryje, te same słabeusze umalowane i wytapirowane. FUJ!

  • Tomek

   19 grudnia 2016 at 11:06

   Taka sama teoria spiskowa z tym paleniem opon jak w przypadku sytuacji z tym kolesiem z KOD co się kładł na ziemi, udając ogłuszonego przez racę czy w przypadku paniki, że PiS stan wyjątkowy wprowadził bo na parę minut jakiś radar się zepsuł i na mapie pokazywali, że w Polsce samoloty nie mogą lądować…

 3. Maciek

  18 grudnia 2016 at 22:15

  Tak niedawno napadnięta i już wrzeszczy – dobre sobie!

 4. wiesscar

  19 grudnia 2016 at 00:00

  Krystyna Pawłowicz to polska patriotka.

  • LSED

   19 grudnia 2016 at 00:07

   Nie polska tylko żoliborska.

 5. kindys

  19 grudnia 2016 at 00:18

  Ona nie rozumie tego słowa , patriota to dla niej słowo , które ciężko wypowiedzieć a co dopiero zrozumieć znaczenie .
  Jak większość w pisie jest dla kasy

  • panda

   19 grudnia 2016 at 00:40

   Do kindysa-a ty byś nie po-szedł dla kasy?Jak te wasze,,lewe”komentarze czytam, to myślę, że na onecie jestem.

  • wars

   19 grudnia 2016 at 07:23

   W przeciwieństwie do innych, którzy są w polityce dla realizacji słusznych idei…ostatecznie dla zegarków.

 6. Rafał Karkosz

  19 grudnia 2016 at 09:17

  A ja się pytam gdzie jest Młodzież Wszechpolska? Gdzie są Narodowcy? Sam się udałem w sobotę na Wiejską, aby z bliska napluć czerwonym ścierwom prosto w twarz. Plułam na nich z tak niewielkiej odległości, że policja musiała mnie wyprowadzić z tłumu. Jakiś czerwony dziad chciał mnie sprowokować mówiąc żebym mu „wywalił z dyńki”, inny z kolei żebym „wyjął to z buzi” (chodzi o ochraniacz na zęby). Banda starych sb-ków mnie nie przestraszy, dalej będę im pluł prosto w twarz- „Wypie…alać, do Brukseli” Gdzie są młodzi ludzie?!!! Dlaczego sam muszę to robić?!!! (34 lata z Warszawy)

  • Masław

   19 grudnia 2016 at 12:00

   Bo to walka w demoliberalnej rodzinie. I teatrzyk dla gawiedzi. Narodowcy powinni się od tego trzymać z daleka.

   • Soroka

    19 grudnia 2016 at 12:09

    Wiadomo! Narodowcy muszą czekać na rozkaz Putina, albo jakiegoś jego dowódcy na Polskę.

  • Kasia

   19 grudnia 2016 at 17:59

   Rafał,bo może są niedojrzali i daliby sie sprowokować,by krew niewinna sie polała.
   Biblia mówi,zachecam czytac,że „TEN KTO OPANOWUJE SIEBIE ,JEST WIECEJ NIZ ZDOBYWCA MIASTA.”

 7. Drwal

  19 grudnia 2016 at 12:20

  Sraka się znowu odezwała?

 8. Soplica

  20 grudnia 2016 at 08:31

  A ja wiem że każde słowo wypowiedziane, będzie tematem mego „ja” przed Bogiem. Dziś każdy może pleść co mu ślina na język przyniesie ale jutro ? Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim życzę i mądralom też :))))

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra