Z kraju

Manifestacja przeciwko dalszej islamizacji Europy!

mw_islamWarszawska Młodzież Wszechpolska zaprasza w środę 21 grudnia o godz. 17.00 przed Kolumnę Zygmunta na stołecznym Placu Zamkowym na manifestacje przeciwko dalszej islamizacji Europy.

Jak podkreślają Wszechpolacy „wydarzenia z dnia 19.12.2016 zapiszą się na długo w pamięci Europejczyków. W ciągu jednego dnia mieliśmy do czynienia z aż trzema krwawymi ataki islamskich ekstremistów! Morderstwo rosyjskiego ambasadora w Ankarze, strzelanina w Zurychu i atak na bożonarodzeniowy jarmark w Berlinie. W Niemczech jedną z ofiar był polski kierowca ciężarówki, który został bestialsko zamordowany. Krew na rękach mają unijne „elity” na czele z Angelą Merkel, których liberalna polityka migracyjna spowodowała zalew Starego Kontynentu obcym żywiołem mordującym Europejczyków w okresie świątecznym, dla nas katolików, szczególnie ważnym. My jako polscy nacjonaliści i dumni Europejczycy mówimy stanowcze NIE! kontynuowaniu tej niszczycielskiej polityki. Dlatego zapraszamy wszystkich trzeźwo patrzących na świat ludzi, zaniepokojonych obecną sytuacją na naszą manifestację. Pokażmy, że tu w Polsce nie będziemy przyglądali się biernie dalszej islamizacji Europy!”

Zgromadzenie potrwa do godz. 20.00

Jan Bodakowski

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. panda

    20 grudnia 2016 at 18:25

    Czyżby rosło nam nowe patriotyczno-religijne
    pokolenie? Cieszymy się, cieszymy!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra