PRAWY.TV

Paweł Walo: Nie dopuśćmy do tego, żeby te suk…ny tak nas rozgrywały

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

40 komentarzy

40 Komentarzy

 1. wars

  20 grudnia 2016 at 14:31

  Ten pan bawi się w politykę więc powinien na początku przedstawić kogo reprezentuje, bo nie mówi prawdy obiektywnej, a lansuje wersję kolportowaną przez kukizowców.

 2. marcz

  21 grudnia 2016 at 03:31

  Ten człowiek reprezentuje grupę Kukiza. Ale stwierdzenie ,że tylko ugrupowanie Kukiz i PSL zachowały się poważnie jest żałosne. Swoją drogą gratuluje Kukiz 15 partnera rozsądnego w postaci PSL, który ten pan chwali. Jak na antysystemowca przystało chyba po prostu nie wypada, bo ci ludzie, wcześnej jeszcze z Waldusiem z nocnej zmiany ,który „czyścił UOP, byli przez cały czas przy żłobie (wcześniej jeszcze z SLD) i też rozkradli Polskę, pozostawiając niekorzystny dla kraju kontrakt gazowy z Rosją, który Pan Walek podpisywał. No, po prostu cymes. Kto w sytuacji głosowań nadzwyczajnych 16 grudnia okazał się sukinsynem rzecz względna, moim zdaniem ze wskazaniem na Kukiz 15 i PSL. Bo o PO i Nowoczesnej nie ma co mówić przecież to nie konstruktywna, a totalna opozycja. Panie Walo, są sytuacje nadzwyczajne i kryzysowe, w których trzeba się określić jasno po którejś stronie. nawet jeśli nie są komfortowe. Wy daliście d..y. Tym samym miękko przeszliście na stronę PO i Nowoczesnej, nie biorąc udziału w głosowaniach. Dlatego was skreślam i na pewno już na was nie zagłosuję. Gratuluję dobrego samopoczucia. Jeśli życzysz Polakom wesołych Świąt i dobrej Wigilii, masz wyjątkowo poczucie humoru i źle oceniasz sytuację.

 3. okirex

  22 grudnia 2016 at 11:35

  Co za bzdury, ten Pan od opalonego SZARPIDRUTA przedstawia sie jako demokrata!
  To skandal Panie takie rzeczy oprowiadac, Polska musi byc oczyszczona ze wszystkich elementow zdrady i kryminalnego zlodziejswa! A przedewszystkim musi byc ODGERANIZOWANA i ODSOWIETYZOWANA!!!
  Bzrury Panie kompletne BZDETY, jesli nie rozliczymy sie z przeszloscia nie mamy prawa do przyszlosci!!!!

  • Maciek

   25 grudnia 2016 at 13:56

   PIS nic nie zrobi w kwestiach opisanych przez Pana/Panią. „Swój swojego nie ruszy”, a taka jest prawda. PIS = PO. PIS także chce rozróby, a nawet – jak ostatnio mówił Michalkiewicz, przygotowuje nas do oddania swojej władzy – niby – w wyniku jej „obalenia” przez rywali i wprowadzenia stanu wyjątkowego, kiedy tylko wojska amerykańskie tutaj przyjadą. Oby tak się nie stało, ale wszystko wskazuje niestety na to. Przecież PIS już raz oddawał władzę, najpierw zniszczywszy POLSKĄ organizację jaką była Samoobrona.

 4. Bertold

  22 grudnia 2016 at 21:42

  Za ten unik 16 grudnia Polacy w badaniach opinii publicznej ocenili ugrupowanie Kukiz15.Spadło im w skali miesiąca o 2 procent.

 5. grzes

  26 grudnia 2016 at 17:24

  art do otumanionych ….jacy wy puści jesteście.pis to jedyna partia która uchroniła polskę ,jakby pisu nie było to polska byłaby poza unią w ciągu jednej minuty a polacy byliby deportowani do polski masowo , wy nawet nie macie bladego pojęcia że polske od zguby uratował właśnie Jarek mądry i najlepszy polski polityk którego wzięto pod uwagę …rządy poprzedniej partii doprowadziły do potężnych oszustw unii która teraz zarząda zwrotu wszystkich dotacji , sprzedawano polske jak barany na targowisku, gdyby nie pis to należelibyście i wasze rodziny do niewiadomo kogo, nikt dla was nie miał szaczunku ba nawet nie zwracano na was uwagi, to dzięki jednej z osób zatrzymano to wszystko i jesteście na swoich ziemiach. czy nie rozumiecie że musielibyści opuścić te domy które soros miał przejąc w zamian za walkę z pisem, to był zwykły handel wami i waszymi ziemiami, cóż też nie udało się , WAMI HANDLOWALI WASI RZĄDZĄCY. wy jako obywatele jesteście otumaniani na wszelkie sposoby a nastepnie przygotowywani jak niewolnicy do sprzedaży,,,to straszne….cieszcie się że tak teraz jest i że ktoś uchronił was od tego i macie szczescie że taka partia jak PIS jest w polsce, to właśnie pis zablokował bandytyzm który rozprzestrzeniał się na sąsiednie kraje. to pis was uchronił od niewolnictwa we własnym kraju ,to pis nie pozwolił na wypędzenie was z własnych domów. sprzedawano przejmowano wszelkie majątki na byle fikcyjnych właścicieli którzy potem mieli sprzedawać innym czyli waszym panom ktorym mieliście służyć….jak czytam wasze wpisy to widzę w jakim stopniu was otumaniają . wy nie walczycie o swoje dobro walczycie o dobro waszych podstępnych handlaży a co z waszym dobrem i wartością? , a co wy jako naród macie,? niech każdy spojży jak żyję i jego rodzina, ja nie widzę w polsce dobrobytu tylko aferzystów którzy eksmitując was na bruk, pobudowali sobie domy, a co wy z tego macie ? biedę bezrobocie bezdomność i otumaniony rozum. dlaczego popieracie rząd który żyję w dużych domach a wy walczycie każdego dnia o ten powszedni chleb i walczycie o to aby to oni żyli jak żyją …a co z wami? odpowiada wam bieda, to oddajcie to co macie im i niech ich dzieci maja więcej a wy idzcie na ulicę ….takiej naiwności i zatracenia nie ma w żadnym kraju.ludzie walczą o siebie o swój byt i dobro.dlatego uciekacie za granice bo widzicie jak inni żyją ,,, ja radzę zacząć walczyć o swój byt we własnym kraju i nie dać się otumaniać .NAJPIERW SIĘ PRZEKONAJ KTO KIM JEST A DOPIERO POPIERAJ….nie popieraj agresywnych i tych którzy nic przez 8 lat nie robili , zmiany sa koniecznością ….aby naród mógł godnie żyć.

 6. Goldie Nipper

  29 stycznia 2017 at 05:36

  Luxury Car Rental Dubai

 7. Dean Giambrone

  19 lutego 2017 at 18:22

  Goedkope minecraft server

 8. Johnie Melonson

  20 lutego 2017 at 23:46

  girl yoga pants

 9. Tammi Radsek

  22 lutego 2017 at 08:38

  Puppy Separation Anxiety

 10. Ela Peral

  22 lutego 2017 at 08:57

  bodrum escort

 11. Heide Christiani

  22 lutego 2017 at 08:58

  careers in photography

 12. Brandon Bogatay

  23 lutego 2017 at 21:49

  House eviction

 13. mp4 porn

  15 maja 2017 at 02:09

  I need to begin a free site and need information upon where to go to get it began. Any info about starting a website can be welcome!.

 14. mp4 porn

  16 maja 2017 at 11:19

  Information is power and now I’m a !@#$ing dictator.

 15. Cody Rardon

  25 maja 2017 at 06:16

  Really interesting.

 16. Liz Beach

  27 maja 2017 at 03:49

  I would like to thank you for the efforts you’ve put in writing this blog. I am hoping the same high-grade website post from you in the upcoming also. Actually your creative writing skills has inspired me to get my own web site now. Actually the blogging is spreading its wings rapidly. Your write up is a good example of it.

 17. any site

  30 maja 2017 at 11:28

  The Zune concentrates upon currently being a Transportable Media Player. Not a website browser. Not a activity machine. Maybe within the upcoming it’ll do even superior within individuals areas, yet for previously it really is a superior course towards set up and pay attention in direction of your new music and flicks, and is devoid of peer in just that regard. The iPod’s positive aspects are its internet browsing and apps. If these reliable a lot more compelling, perhaps it is your simplest alternative.

 18. best flying games pc

  2 czerwca 2017 at 03:04

  Thanks for your recommendations on this blog. 1 thing I would want to say is that purchasing electronics items in the Internet is certainly not new. Actually, in the past decades alone, the marketplace for online consumer electronics has grown substantially. Today, you can find practically any kind of electronic gadget and product on the Internet, which include cameras along with camcorders to computer parts and game playing consoles.

 19. any pages

  5 czerwca 2017 at 00:44

  Palms down, Apple’s application keep wins by a mile. It really is a significant selection of all styles of apps vs a pretty unsatisfied final decision of a handful for Zune. Microsoft incorporates plans, in particular inside the realm of game titles, yet I am not sure I’d want towards wager on the foreseeable future if this aspect is important toward oneself. The iPod is a a lot greater determination in that case.

 20. any hosting

  5 czerwca 2017 at 16:47

  Hands down, Apple’s app store wins as a result of a mile. It is a huge amount of all kinds of programs vs a really not happy alternative of a handful for Zune. Microsoft includes plans, primarily within the realm of online games, nonetheless I’m not of course I would need to have toward wager upon the long run if this part is major in the direction of oneself. The iPod is a considerably far better alternative inside of that circumstance.

 21. any page

  8 czerwca 2017 at 17:52

  Involving me and my spouse we have owned added MP3 gamers previously mentioned the a long time than I can count, which includes Sansas, iRivers, iPods (classic & touch), the Ibiza Rhapsody, etc. But, the last pair yrs I have fixed down in direction of 1 line of players. Why? Simply because I was content in direction of investigate how well-designed and pleasurable toward retain the services of the underappreciated (and broadly mocked) Zunes are.

 22. the website

  8 czerwca 2017 at 18:34

  I’ll products this overview towards 2 versions of individuals: present-day Zune house owners who are taking into consideration an enhance, and people in america striving in the direction of decide in between a Zune and an iPod. (There are other avid gamers really worth contemplating out there, which includes the Sony Walkman X, still I be expecting this delivers your self ample details towards create an mindful conclusion of the Zune vs players other than the iPod line as well.)

 23. any domain

  9 czerwca 2017 at 06:22

  Zune and iPod: Highest us residents compare the Zune to the Contact, nonetheless the moment viewing how thin and surprisingly little and light it is, I acquire it toward be a quite special hybrid that combines traits of both equally the Touch and the Nano. It is very colourful and stunning OLED show is somewhat scaled-down than the contact screen, nonetheless the player alone feels Really a bit lesser and lighter. It weighs more than 2/3 as a great deal, and is considerably smaller inside width and height, even though being only a hair thicker.

 24. hunde orm

  9 czerwca 2017 at 08:52

  I do consider all of the ideas you have offered to your post. They are very convincing and will certainly work. Nonetheless, the posts are too short for starters. May just you please extend them a bit from subsequent time? Thank you for the post.

 25. many blogs

  10 czerwca 2017 at 07:35

  Zune and iPod: Utmost Those examine the Zune towards the Contact, nevertheless at the time watching how thin and shockingly minimal and mild it is, I test it towards be a in its place unique hybrid that brings together qualities of the two the Touch and the Nano. It truly is rather colourful and magnificent OLED display screen is marginally smaller sized than the contact screen, nonetheless the player alone feels relatively a bit more compact and lighter. It weighs with regards to 2/3 as considerably, and is substantially lesser within width and top, whilst becoming accurately a hair thicker.

 26. any hosting

  10 czerwca 2017 at 10:00

  Palms down, Apple’s app shop wins by way of a mile. It can be a massive alternative of all sorts of apps vs a quite disappointed quantity of a handful for Zune. Microsoft has Ideas, in particular inside the realm of games, yet I’m not sure I would have to have to wager upon the foreseeable future if this part is critical toward by yourself. The iPod is a much improved preference in that scenario.

 27. womens online shops

  10 czerwca 2017 at 13:50

  Some can provide you money, whilst there are also other people that can provide you goods.|There is continuity of function even with out energy. One of the most popular is the Goal Credit Card. Now family buying had moved to heaven.

 28. Your place is valueble for me. Thanks!…

 29. Leanna

  12 czerwca 2017 at 23:10

  This information is very valuable for me… I will keep your website, because it really worth a read.

 30. outlet australia

  15 czerwca 2017 at 04:28

  Hi, I would like to subscribe for this webpage to get most recent updates, thus where can i do it please help out.

 31. recycle lead acid batteries reading

  18 czerwca 2017 at 08:02

  I gotta bookmark this website it seems handy very helpful

 32. jenny

  22 czerwca 2017 at 04:53

  diet pills 02760 movies coming

 33. When I originally commented I clicked the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Thanks!

 34. katies

  23 czerwca 2017 at 03:20

  safe non-prescription diet pills

 35. katie

  23 czerwca 2017 at 23:22

  diet pills 031 round blue

 36. shoe sites

  25 czerwca 2017 at 07:01

  The on-line shop can act as a great extension counter accessible to your clients all over the metropolis.|A light colour shirt under a darkish classy fit influences a strong guy within you.

 37. KelChalkhic

  25 czerwca 2017 at 21:01

  Clomid Prix Forum Low Cost Kamagra Online 1286 Avanafil Cost

 38. katies

  26 czerwca 2017 at 00:13

  diet pills with phentermine in them

 39. shop online boots

  26 czerwca 2017 at 09:14

  The on-line shop can act as a great extension counter available to your customers all more than the metropolis.|A mild colour shirt below a darkish elegant fit influences a strong man within you.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra