PRAWY.TV

Paweł Walo: Nie dopuśćmy do tego, żeby te suk…ny tak nas rozgrywały

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

15 komentarzy

15 Komentarzy

 1. wars

  20 grudnia 2016 at 14:31

  Ten pan bawi się w politykę więc powinien na początku przedstawić kogo reprezentuje, bo nie mówi prawdy obiektywnej, a lansuje wersję kolportowaną przez kukizowców.

 2. marcz

  21 grudnia 2016 at 03:31

  Ten człowiek reprezentuje grupę Kukiza. Ale stwierdzenie ,że tylko ugrupowanie Kukiz i PSL zachowały się poważnie jest żałosne. Swoją drogą gratuluje Kukiz 15 partnera rozsądnego w postaci PSL, który ten pan chwali. Jak na antysystemowca przystało chyba po prostu nie wypada, bo ci ludzie, wcześnej jeszcze z Waldusiem z nocnej zmiany ,który „czyścił UOP, byli przez cały czas przy żłobie (wcześniej jeszcze z SLD) i też rozkradli Polskę, pozostawiając niekorzystny dla kraju kontrakt gazowy z Rosją, który Pan Walek podpisywał. No, po prostu cymes. Kto w sytuacji głosowań nadzwyczajnych 16 grudnia okazał się sukinsynem rzecz względna, moim zdaniem ze wskazaniem na Kukiz 15 i PSL. Bo o PO i Nowoczesnej nie ma co mówić przecież to nie konstruktywna, a totalna opozycja. Panie Walo, są sytuacje nadzwyczajne i kryzysowe, w których trzeba się określić jasno po którejś stronie. nawet jeśli nie są komfortowe. Wy daliście d..y. Tym samym miękko przeszliście na stronę PO i Nowoczesnej, nie biorąc udziału w głosowaniach. Dlatego was skreślam i na pewno już na was nie zagłosuję. Gratuluję dobrego samopoczucia. Jeśli życzysz Polakom wesołych Świąt i dobrej Wigilii, masz wyjątkowo poczucie humoru i źle oceniasz sytuację.

 3. okirex

  22 grudnia 2016 at 11:35

  Co za bzdury, ten Pan od opalonego SZARPIDRUTA przedstawia sie jako demokrata!
  To skandal Panie takie rzeczy oprowiadac, Polska musi byc oczyszczona ze wszystkich elementow zdrady i kryminalnego zlodziejswa! A przedewszystkim musi byc ODGERANIZOWANA i ODSOWIETYZOWANA!!!
  Bzrury Panie kompletne BZDETY, jesli nie rozliczymy sie z przeszloscia nie mamy prawa do przyszlosci!!!!

  • Maciek

   25 grudnia 2016 at 13:56

   PIS nic nie zrobi w kwestiach opisanych przez Pana/Panią. „Swój swojego nie ruszy”, a taka jest prawda. PIS = PO. PIS także chce rozróby, a nawet – jak ostatnio mówił Michalkiewicz, przygotowuje nas do oddania swojej władzy – niby – w wyniku jej „obalenia” przez rywali i wprowadzenia stanu wyjątkowego, kiedy tylko wojska amerykańskie tutaj przyjadą. Oby tak się nie stało, ale wszystko wskazuje niestety na to. Przecież PIS już raz oddawał władzę, najpierw zniszczywszy POLSKĄ organizację jaką była Samoobrona.

 4. Bertold

  22 grudnia 2016 at 21:42

  Za ten unik 16 grudnia Polacy w badaniach opinii publicznej ocenili ugrupowanie Kukiz15.Spadło im w skali miesiąca o 2 procent.

 5. grzes

  26 grudnia 2016 at 17:24

  art do otumanionych ….jacy wy puści jesteście.pis to jedyna partia która uchroniła polskę ,jakby pisu nie było to polska byłaby poza unią w ciągu jednej minuty a polacy byliby deportowani do polski masowo , wy nawet nie macie bladego pojęcia że polske od zguby uratował właśnie Jarek mądry i najlepszy polski polityk którego wzięto pod uwagę …rządy poprzedniej partii doprowadziły do potężnych oszustw unii która teraz zarząda zwrotu wszystkich dotacji , sprzedawano polske jak barany na targowisku, gdyby nie pis to należelibyście i wasze rodziny do niewiadomo kogo, nikt dla was nie miał szaczunku ba nawet nie zwracano na was uwagi, to dzięki jednej z osób zatrzymano to wszystko i jesteście na swoich ziemiach. czy nie rozumiecie że musielibyści opuścić te domy które soros miał przejąc w zamian za walkę z pisem, to był zwykły handel wami i waszymi ziemiami, cóż też nie udało się , WAMI HANDLOWALI WASI RZĄDZĄCY. wy jako obywatele jesteście otumaniani na wszelkie sposoby a nastepnie przygotowywani jak niewolnicy do sprzedaży,,,to straszne….cieszcie się że tak teraz jest i że ktoś uchronił was od tego i macie szczescie że taka partia jak PIS jest w polsce, to właśnie pis zablokował bandytyzm który rozprzestrzeniał się na sąsiednie kraje. to pis was uchronił od niewolnictwa we własnym kraju ,to pis nie pozwolił na wypędzenie was z własnych domów. sprzedawano przejmowano wszelkie majątki na byle fikcyjnych właścicieli którzy potem mieli sprzedawać innym czyli waszym panom ktorym mieliście służyć….jak czytam wasze wpisy to widzę w jakim stopniu was otumaniają . wy nie walczycie o swoje dobro walczycie o dobro waszych podstępnych handlaży a co z waszym dobrem i wartością? , a co wy jako naród macie,? niech każdy spojży jak żyję i jego rodzina, ja nie widzę w polsce dobrobytu tylko aferzystów którzy eksmitując was na bruk, pobudowali sobie domy, a co wy z tego macie ? biedę bezrobocie bezdomność i otumaniony rozum. dlaczego popieracie rząd który żyję w dużych domach a wy walczycie każdego dnia o ten powszedni chleb i walczycie o to aby to oni żyli jak żyją …a co z wami? odpowiada wam bieda, to oddajcie to co macie im i niech ich dzieci maja więcej a wy idzcie na ulicę ….takiej naiwności i zatracenia nie ma w żadnym kraju.ludzie walczą o siebie o swój byt i dobro.dlatego uciekacie za granice bo widzicie jak inni żyją ,,, ja radzę zacząć walczyć o swój byt we własnym kraju i nie dać się otumaniać .NAJPIERW SIĘ PRZEKONAJ KTO KIM JEST A DOPIERO POPIERAJ….nie popieraj agresywnych i tych którzy nic przez 8 lat nie robili , zmiany sa koniecznością ….aby naród mógł godnie żyć.

 6. Goldie Nipper

  29 stycznia 2017 at 05:36

  Luxury Car Rental Dubai

 7. Dean Giambrone

  19 lutego 2017 at 18:22

  Goedkope minecraft server

 8. Johnie Melonson

  20 lutego 2017 at 23:46

  girl yoga pants

 9. Tammi Radsek

  22 lutego 2017 at 08:38

  Puppy Separation Anxiety

 10. Ela Peral

  22 lutego 2017 at 08:57

  bodrum escort

 11. Heide Christiani

  22 lutego 2017 at 08:58

  careers in photography

 12. Brandon Bogatay

  23 lutego 2017 at 21:49

  House eviction

 13. mp4 porn

  15 maja 2017 at 02:09

  I need to begin a free site and need information upon where to go to get it began. Any info about starting a website can be welcome!.

 14. mp4 porn

  16 maja 2017 at 11:19

  Information is power and now I’m a !@#$ing dictator.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra