Z kraju

Obowiązujący w Polsce i w UE system współwinny śmierci Łukasza Urbana – kierowcy nie mają możliwości obrony

prawy.pl_images_nowe_rozne_a_z_p_pudzianDo takich wniosków można dojść, kiedy zdamy sobie sprawę, że kierowcy wyruszający w dalekie trasy do krajów Zachodu są w zasadzie pozbawieni możliwości obrony przed agresywnymi islamskimi imigrantami, sprowadzanymi na konkretne zlecenie polityczne. Kierowcy nie są uzbrojeni, chociaż powinni. Co więcej, jak wskazuje Mariusz Pudzianowski, zawodnik MMA i właściciel firmy transportowej, nie mogą mieć w kabinie nawet kija bejsbolowego.

– Przypomnijcie sobie akcję, którą nagłośniłem niemalże rok temu, gdy chciałem chronić swoich kierowców za pomocą prostego kija bejsbolowego – napisał Mariusz Pudzianowski na profilu swojego przedsiębiorstwa transportowego. – Komuś się to nie spodobało… a teraz pamiętajcie proszę o Panu Łukaszu, bo jego postawa była wprost bohaterska – dodał.

Rzeczywiście, rok temu Mariusz Pudzianowski chciał bronić swoich ciężarówek z użyciem kija bejsbolowego przed napastliwymi imigrantami. Wówczas sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście. Jej zadaniem było sprawdzenie, czy doszło do złamania prawa z tytułu naruszenia art. 256 Kodeksu Karnego, dotyczącego m.in. nawoływania do nienawiści na tle różnic rasowych i wyznaniowych.

Zawiadomienie zostało złożone przez jedną z organizacji, która prowadzi projekt pt. „HejtStop”. Za tego typu wykroczenie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub nawet pozbawienia wolności do dwóch lat.

Sprawa tragicznej i bohaterskiej śmierci Łukasza Urbana udowodniła, że kij bejsbolowy to za mało i każdy kierowca powinien być wyposażony w broń palną. Problem w tym, że nakaz rozbrajania obywateli, aby nie mogli się bronić przed częstokroć dobrze uzbrojonymi islamistami, idzie z samych szczytów Brukseli i nic nie zapowiada, aby coś miało się w tej materii zmienić.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Szukający Drogi

  22 grudnia 2016 at 10:55

  Ta tępa dzida z hejtstop powinna się zastanowić nad swoimi poglądami i zweryfikować ich zasadność. Czy czasem nie prowadzą do krwi na rękach i śmierci bezbronnych ludzi w imię lewackich wypocin o równości przestępców i morderców z normalnymi ludźmi.

  • last_starfighter

   23 grudnia 2016 at 13:04

   Tępa dzida się nie zastanowi bo soroszowym pachołkom płacą za szerzenie nienawiści do normalnych ludzi.

 2. EA-68

  22 grudnia 2016 at 11:29

  Pani z hejstop to POspolita marksistowskie prowokatorka siedząca w portfelu Sorosa.

 3. precz z oszołamami w Brukseli

  22 grudnia 2016 at 11:37

  Oszołomom w Brukseli w tym naszym POpaprańcom zależy tylko na własnym tyłku i pod nim – stołku a nie na na nas – Polakach. Dowody potwierdzają się w życiu, jak ten z śp. Urbanem. Dowody na co dzień maja ci którzy tam pracują.

 4. wiesscar

  22 grudnia 2016 at 11:44

  Merkel do wariatkowa albo więzienia.
  Tak samo jej pomagier zyrandolowy z Brukseli Tusk.

 5. wiesscar

  22 grudnia 2016 at 11:59

  Na wp.pl był artykuł o tym. Polscy kierowcy TIRow są na końcu kolejki do rozładowywania TIRa bo Niemcy w ten sposób grają na czas. Polski transport TIRami jest zbyt konkurencyjny wobec firm przewoźników Zachodnich. Dlatego polskich kierowców w różny sposób szykanuja.
  Jak wydłużają czas na rozładunek to auto stoi więc nie jeździ i firma transportową nie zarabia.

 6. ad

  22 grudnia 2016 at 23:09

  Trzeba oskarżyć firmę która nie chciała rozładować tira o współudział w zamordowaniu 12 osób, lub przynajmniej o narażanie życia lub zdrowia kierowców

 7. anty żyd

  22 grudnia 2016 at 23:27

  George Soros przekazał ponad pół miliona na działalność Hej-Stop

 8. skok

  23 grudnia 2016 at 09:25

  Ta feministka z tego bolszewickiego hejstopu upasiona pieniedzmi sarosa to nj.J.grabarczyk.polscy kierowcy powinni przed wjazdem do niemiec przepedzic przed soba tego lewacka kupe miesa zeby oczyscila im droge .Arabusy lubia takie zatluszczone feministki.wiec sie zaraz nia zajma w imie wzajemnej milosci i ubogacenia kulturowego.!!!a oni beda bezpieczni w miare.

 9. sako

  23 grudnia 2016 at 09:30

  polscott tv news 3 – nowe bardzo ciekawe i niezależne news prosto z Wielkiej Brytanii
  https://www.youtube.com/watch?v=jCPoqNz9pUQ

 10. elpiwo

  23 grudnia 2016 at 10:18

  Bez demagogii z tym „kijem bejsbolowym” do „obrony” (?). Klucz do kół chyba zabroniony nie jest…

 11. Kasia

  23 grudnia 2016 at 19:41

  W Czechach ATEISTYCZNYCH kazdy moze miec broń i jakos sie nie mordują,jak równiez 2 krzaki marihuany i nie widac cpunów.
  mają gdzies Unię.A w KATOLICKIEJ Polsce boja sie ,ze niby tu to dopiero będa mordy.
  Ludzie, „szturmować” biura poselskie z żądaniem prawa takiego jak w Czechach.

 12. Leszek1

  26 grudnia 2016 at 16:04

  Mistrz dzialan pozornych, minister Macierewicz nie ma zamiaru dopuscic Polakow do prawa do obrony wlasnej. Prawo do posiadania broni maja tylko bandyci i Policja, co w wielu wypadkach jest jednoznaczne. Tym nie mniej, kierowcy, jako zorganizowana grupa, maja szanse wymusic na panu ministrze prawo do posiadania broni do obrony wlasnej, poniewaz wykonuja zawod szczegolnie niebezpieczny. Jezeli odmowia wyjazdow na Zachod, az do momentu krotkiego przeszkolenia i uzyskania pozwolenia na zakup broni krotkiej, bedzie to powaznym argumentem dla osiagniecia celu. Jak na razie, „dobra zmiana” zapewwnila prawo obcym sluzbom, do bezkarnego strzelania do Polakow na podstawie zmodernizowanej ustawy 1066.

 13. LOLA

  26 grudnia 2016 at 23:54

  Działalność piratów morskich z Somalii jest znana na świecie. Rabują oni statki pod każdą banderą z wyjątkiem rosyjskiej, bo… podobno rosyjskie statki przepływające wokół północno-wschodniego wybrzeża Afryki (wybrzeże Somalii) uzbrojone są w broń maszynową i otwierają ogień do nieproszonych gości!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra