Z zagranicy

To nie Kościół ma problem z pedofilią, a ŻYDZI!

– Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów "Survivors for Justice" wierzy, że ta liczba jest większa – pisze Barbara Rode.

 

Syjonistyczne media blokują informacje na temat pedofilii wśród ortodoksyjnych Żydów. Działanie mediów w tym zakresie mocno kontrastuje ze wzmożoną aktywnością środków przekazu w sprawie przypadków molestowania seksualnego w kościołach chrześcijańskich.

Jeżeli chodzi o nieustannie opisywane sprawy molestowania w Kościele katolickim, syjonistyczne media dopilnowały, aby cały świat wiedział o tym skandalu, pomimo, iż Kościół zapewniał, iż zaledwie 1,5% kleryków dopuściło się tego przestępstwa.

Choć syjonistyczne media okazjonalnie wspominały o seksualnym znęcaniu się nad dziećmi w społeczności żydowskiej, nigdy sprawa ta nie otrzymała takiej ilości uwagi i nie uzyskała takiego rozgłosu, co sprawa Kościoła katolickiego, pomimo, iż ostatnie badania wykazały, że skala tego zjawiska w środowisku ortodoksyjnie żydowskim może sięgać nawet 50%.

Zgodnie z najnowszym filmem dokumentalnym produkcji niezależnej firmy "Vice" pt. “The Child – Rape Assembly Line” (“Linia produkcji gwałtów na dzieciach”, tł: BR) dzieci są systematycznie molestowane w rytualnych saunach/ pokojach kąpielowych, a jeden rabin, który odważył się sprzeciwić tym praktykom był prześladowany, a nawet grożono mu śmiercią.

Rabin Nuchem Resenberg, tłumaczył w filmie zjawisko, które określił jako "linia produkcji gwałtów na dzieciach" wśród sekt fundamentalistów żydowskich.

Członek odłamu brooklińskiego "Brooklyn"s Satmar Hasidim" ortodoksyjnych Żydów, Nuchem projektuje i naprawia tzw. "mikvahs" czyli pokoje kąpielowe służące do obmywania się np. kobiety po miesiączce, a mężczyźni przed celebracją ważnych żydowskich świąt takich jak Rosh Hashanah czy Yom Kippur, a także przed i po akcie seksualnym czy przed Szabasem, zgodnie z nakazem Tory.

Podczas wizyty do Jeruzalem, w 2005 roku, rabin Rosenberg poszedł do "mikvah" w jednej z najświętszych dzielnic miasta, Mea She"arim.

    
“Otworzyłem drzwi”, mówił rabin “opary wszędzie, ledwo mogę coś zobaczyć. Kiedy moje oczy już się przystosowały, widzę, starszego mężczyznę, w moim wieku, z długą białą brodą, wyglądającego na świątobliwego, siedzącego w tych oparach. Na jego kolanach, siedząc w przeciwnym do niego kierunku jest chłopiec, może siedmiolatek, a ten starszy mężczyzna uprawia stosunek analny z tym chłopcem.”

Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów "Survivors for Justice" wierzy, że ta liczba jest większa. “Z nieofcjalnych danych wiemy, że jest to ponad połowa. To stało się prawie rytuałem.”

Kilka tygodni po tym wyznaniu, rabin Rosengerb został zaatakowany kiedy spacerował w dzielnicy Brooklynu Wiliamsburg. Nieznany mężczyzna podbiegł do niego od tyłu, położył mu rękę na ramieniu, a kiedy ten się odwrócił, wylał mu na twarz żrący wybielacz. Rabin trafił do szpitala z poparzeniami twarzy oraz tymczasową ślepotą.

Później, pewnego dnia został okrążony przez młodych chłopców, którzy ubliżali i grozili mu, śmiali się z niego i pluli na niego, a on zastanawiał się wówczas ilu z nich będzie jeszcze molestowana.

Takie konsekwencje poniósł kiedyś szanowany rabin, obecnie nie tylko z poparzoną twarzą na ulicach "świętej dzielnicy" miasta, ale też wykluczony ze własnej społeczności.

W rzeczywistości, pedofilia w Talmudzie (księdze prawa żydowskiego) jest dozwolona, a czasem wręcz rekomendowana.

W drugim wieku, rabin Simeon ben Yohai, jeden z popularniejszych, zasłużonych rabinów w historii judaizmu, kreator Kabbalah, zezwolił na molestowanie małych dziewczynek, jeszcze przed ich ukończeniem trzeciego roku życia. Twierdził “Nawrócona, która ma poniżej 3 lat ma prawo poślubić księdza.” (Yebomoth 60b, str. 402)

Kolejni rabini, uważali, że prawo to jest wiążącym prawem żydowskim. Faryzeusze usprawiedliwiali gwałt na dzieciach tłumacząc, iż dziewięcioletni chłopiec nie jest jeszcze mężczyzną, a więc nie może podejmować decyzji, winić swojego oprawcy, a stosunek z takim chłopcem nie jest aktem seksualnym. W Talmudzie znajdziemy również stwierdzenie, iż dziewięcioletni chłopiec lub starszy, musi poślubić żonę swojego zmarłego brata, jeżeli miał z nią stosunki płciowe.

W przeciwieństwie do prawa rabina Simeona ben Yohai, Talmud stanowi, iż rabin musi poczekać, aż dziewczynka ukończy trzeci rok życia, aby móc ją zgwałcić, a następnie poślubić.

R. Joseph powiedział: “Dziewczynka w wieku 3 lata i jeden dzień może być poślubiona poprzez stosunek płciowy, a jeżeli jej zmarłego męża brat współżyje z nią, ona staje się jego". (czyt. żoną). (Sanh. 55b; 69a, 69b, Yeb 57b, 60b)

Przy tak ustanowionym i niepodlegającym zmianom czy korektom prawie religijnym można spodziewać się, iż pedofilia przestanie być praktykowana w środowiskach żydowskich?

Dlaczego problem o tak wielkich rozmiarach nie jest nagłośniony, a 1,5% przypadków molestowania wśród kleryków Kościoła katolickiego to od lat niekończąca się, dobrze zabarwiona i wciąż odgrzewana historia? Dlaczego Kościół katolicki musi nieustannie publicznie przepraszać za chore jednostki w swojej wspólnocie, a inne środowiska, które mają o wiele większy problem nie tylko nie przepraszają, ale w ogóle się o nich nie mówi, a proceder jest kontynuowany? Kto rządzi nie tylko amerykańskimi, ale również europejskimi i polskimi mediami?

Barbara Rode
Źródło: http://davidduke.com/zio-media-suppress-news-rampant-pedophilia-orthodox-jewish-community-contrasted-treatment-catholic-church/
fot. sxc.hu

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. stoLica

  25 listopada 2013 at 00:45

  J 8,42-47
  Rzekł do nich Jezus: „Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga wyszedłem i przychodzę. Nie wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał. 43 Dlaczego nie rozumiecie mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki. 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście”.

 2. Bartosz

  25 listopada 2013 at 07:01

  Idac tym tokiem rozumowania co autor proponuje wypracowac nowa taktyke obrony dla mordercow, gwalcicieli i zlodzieji. Wystarczy znalezc kogokolwiek kto dokonal wiecej zabojstw, gwaltow tudziez rabunkow po czym przed sadem „alez wysoki sadzie, moja zbrodnia to zaden problem, XY zabil/zgwalcil/ukradl wiecej niz ja”.

 3. RJCHK

  25 listopada 2013 at 10:33

  Jacy z nich żydzi lub „starsi bracia” ?…
  To „farbowane Lisy”- Chazarzy.
  Co mają wspólnego z biblijnymi potomkami Mojżesza?
  Niewiele,albo nic poza nazwą.
  Kto jest starszy – Kościół założony przez Chrystusa, czy sekty zakładane przez rabinów po wymordowaniu wszystkich kapłanów przez Rzymian w 2 poł. I w. po Narodzeniu Chrystusa ?.
  Ilu później rabinów w tych sektach ogłaszało się „mesjaszami” ?.Dlaczego Tory używają już tylko w kontekście talmudu ?.
  To są wyznawcy judaizmu rabinicznego…

 4. Antoni

  25 listopada 2013 at 22:41

  rabin=pedofil

 5. old

  28 listopada 2013 at 11:26

  Co za brednie. To odwracanie kota ogonem. Gadanie, że Kościół katolicki nie ma problemu z pedofilią, bo jakieś ortodoksyjne sekty judaistyczne taki problem mają to obrzydliwa manipulacja. Kościół katolicki NAKAZAŁ swoim duchownym ochronę duchownych-pedofilów- instrukcja „Crimen Sollicitationis”. Kościół katolicki, zwłaszcza w Polsce, dalej broni się przed przyznaniem się do grzechów. Możesz sobie cytować wersy z Talmudu, w danym kraju nie obowiązuje prawo Talmudu, tylko prawo państwowe.

 6. old

  6 grudnia 2013 at 10:50

  Pieprzony antysemita, antypolak to pisał.

 7. RiaTsudni

  16 grudnia 2013 at 05:32

  Jakoś nie dziwi, że żydki, mając władzę medialną w rękach, dotychczas skutecznie blokowali przekaz o belce w oku własnym, histerycznie naświetlając kolec w obcym oku…

 8. kl

  16 grudnia 2013 at 10:51

  [quote name=”RiaTsudni”]Jakoś nie dziwi, że żydki, mając władzę medialną w rękach, dotychczas skutecznie blokowali przekaz o belce w oku własnym, histerycznie naświetlając kolec w obcym oku…[/quote]
  Jesteś kretynem.

 9. radny parafialny

  21 grudnia 2013 at 23:02

  Kościół zapewniał, iż zaledwie 1,5% kleryków dopuściło się tego przestępstwa.
  A jaki jest PROCENT wsrod przestepcow dopuszczajacych sie molestowania seksualnego ktorzy NIE SA KLERYKAMI lub ksiezmi w Kosciele Katolickim ?
  Pol promola ? Czy mniej ?

 10. Ja

  4 stycznia 2014 at 11:42

  [quote name=”radny parafialny”]Kościół zapewniał, iż zaledwie 1,5% kleryków dopuściło się tego przestępstwa.
  A jaki jest PROCENT wsrod przestepcow dopuszczajacych sie molestowania seksualnego ktorzy NIE SA KLERYKAMI lub ksiezmi w Kosciele Katolickim ?
  Pol promola ? Czy mniej ?[/quote]
  W tej chwili udowodniono pedofilie 48 ksiezom katolickim. W tym jeden z Polski. Warto dodac, ze to pierwszy w hstorii Polski udowodniony przypadek pedofilii i tych 48 ksiezy to zaledwie pol promila wszystkich skazanych za pedofilie. Dla porownania, homoseksualisci stanowia ponad 40% skazanych.

 11. Old

  4 stycznia 2014 at 12:30

  Zgadzam się z wami rabin=pedofil

 12. Mat

  4 stycznia 2014 at 17:16

  Celne odwracanie uwagi opinii publicznej w PL od problemu! Ale kogo interesuje Nowy Jork? Bo mnie jednak bardziej pobliska plebania…

 13. ja

  5 stycznia 2014 at 00:43

  [quote name=”Ja”][quote name=”radny parafialny”]Kościół zapewniał, iż zaledwie 1,5% kleryków dopuściło się tego przestępstwa.
  A jaki jest PROCENT wsrod przestepcow dopuszczajacych sie molestowania seksualnego ktorzy NIE SA KLERYKAMI lub ksiezmi w Kosciele Katolickim ?
  Pol promola ? Czy mniej ?[/quote]
  W tej chwili udowodniono pedofilie 48 ksiezom katolickim. W tym jeden z Polski. Warto dodac, ze to pierwszy w hstorii Polski udowodniony przypadek pedofilii i tych 48 ksiezy to zaledwie pol promila wszystkich skazanych za pedofilie. Dla porownania, homoseksualisci stanowia ponad 40% skazanych.[/quote]
  Przepraszam, pomylile sie. Nie 48, tylko 27. Ale pozostale informacje sa takie same. Tych 27 ksiezy to pol promila, po prostu pomieszaly mi sie liczby w glowie i napisalem 48.

 14. oldold

  5 stycznia 2014 at 13:03

  Ksiądz katolicki= pedofil i złodziej.

 15. Jakub

  7 lutego 2014 at 10:16

  [quote name=”Old”]Zgadzam się z wami rabin=pedofil[/quote]

  dowolny kapłan=pedofil

 16. caserta

  19 maja 2014 at 07:24

  Zydzi- do KREMATORIUM. WSZYSTKIE.HITLER MIAL GOOD IDEA. ZYDZI TO NIE CZLOWIEK. TO M A L PY OWLOSIONE SMIERDZACE I ZGNILIZNA SWIATA> USAWAM PODZIEKUJE WSZY !!!!

 17. hnkjm

  2 listopada 2014 at 19:45

  Już zapomnieli z jakiego chleba jest chrześcijaństwo jesteście bandą baranów Hitlera pseudokibolami i komunistami idiotami

 18. justyna

  12 stycznia 2017 at 10:59

  On nawet swoich swoich synow oddal na spalenie w Dolinie Syna Chinnomowego,oddawal sie wrozbiarstwu,czarom…..wiele zlego czynil w oczach Pana……2ksiega kronik 33,6Tak postepowal jeden z krolow Izraela Manasses za co trafil do niewoli asyryjskiej zakuty w hak.Jesli tak postepuje sie z wlasnymi synami to co dalej????? Takiego ohydnegi krola nie bylo w tym kraju jak ten….Dlatego zydzi trafiali do niewoli za swoje grzechy ,balwochwalstwo i nieposluszenstwo Bogu.Talmud nie jest slowemBoga to wymyslili zydzi by tlumaczyc swe przestepstwa!!!!Ale Bog ich z tego rozliczy czy im sie to podoba czy nie!!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra