Z zagranicy

Opuszczały głowy a pociąg przejeżdżał nad nimi – wzruszająca historia psiej wierności [WIDEO!]

psy_toryW pobliżu wsi Cegłówka na ukraińskim Zakarpaciu na torowisku leżała ranna sunia. Nie mogła się poruszać. Jej towarzysz, jak tylko nadjeżdżał pociąg, kładł się obok niej na torach – wówczas obydwa psy przywierały do torowiska dopóki skład ich nie minął.

Historię psów nagłośnił na jednym z portali społecznościowych Denis Malafiejew. Bez względu na śmiertelne niebezpieczeństwo para psów towarzyszyła sobie przez dwa dni leżąc na torach kolejowych.

„Kilka prób zabrania zwierzęcia z torów okazało się bezowocnych, gdyż pies na wszelkie sposoby bronił jej przed nami! W pewnym momencie zauważyłem pociąg i stanąłem obok psów. Usłyszawszy sygnał maszynisty, pies podszedł do suki, przytulił się i położył obok niej. Zwierzęta opuściły głowy i pociąg przejechał. Chłopaki, pies robił tak przez dwa dni z rzędu!” – pisze Denis Malafiejew.

Według internauty historia psiaków skończyła się szczęśliwie – wolontariuszom udało się zabrać psy do schroniska.

Na poniższym nagraniu widać, jak pies ochrania sunię:

 

Źródło: Biełsat, Facebook, You Tube

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

217 komentarzy

217 Komentarzy

 1. reparacion de lavadoras san miguel

  20 listopada 2017 at 15:08

  just me or do some of the comments look like they are

 2. Office.com/setup

  20 listopada 2017 at 21:06

  After visiting the http://www.office.com/setup, still facing problem Check Office Setup Guide.

 3. off the field to Ballard but it falls incomplete. Brees has

 4. Fashion

  8 grudnia 2017 at 07:57

  Dead pent content material, regards for information. „The earth was made round so we would not see too far down the road.” by Karen Blixen.

 5. aol Email support

  12 grudnia 2017 at 06:15

  Looking for Aol Support? Call now on toll free number to get instant 24/7 email support AOL, AOL Mail Technical Support, Click here for more information.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra