Z zagranicy

Putin łaskawy dla amerykańskich dyplomatów

wladimir_putinPrezydent Rosji Władimir Putin wykluczył możliwość wydalenia z kraju amerykańskich dyplomatów, czego domagał się szef rosyjskiego MSZ Siergiej Ławrow w odpowiedzi na wydalenie z USA 35 rosyjskich dyplomatów.

Putin oświadczył, że Rosja nie będzie sięgała poziomu „nieodpowiedzialnej dyplomacji”, ale pracowała na rzecz odbudowania relacji ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie już wkrótce w fotelu prezydenta zasiądzie Donald Trump.

Władze Rosji zaprzeczają, aby kraj ten miał cokolwiek wspólnego z atakiem hakerskim związanym z wyborami w USA, nazywając nałożone sankcje mianem „bezpodstawnych”.

Źródło: BBC

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra