Z zagranicy

Gwizdnij sobie jak będą molestować – genialny pomysł austriackiej policji

prawy.pl_images_nowe_rozne_a_z_i_imigranci_koloniaAustriacka policja znalazła sposób na gwałty jakich dopuszczają się przybysze z Bliskiego Wschodu i Afryki. Ma to być elektroniczny gwizdek, którego kobieta ma użyć jak śniady przybysz zacznie ją obmacywać.

Remedium na hordy obcych obmacujących Europejki ma być specjalny elektroniczny gwizdek. W obawie przed powtórką wydarzeń z zeszłego Sylwestra, austriackim kobietom rozdano ich już ponad 6 tysięcy. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Austrii przyznaje otwarcie, że są obawy, że może dojść do kolejnej fali molestowań. Gwizdki, przypominające brelok, mogą być aktywowane gdyby kobieta była osaczana przez napastników. Głośny dźwięk ma z założenia zniechęcić do ataku i skłonić raczej do oddalenia się. W zeszłym roku doszło do gorszących wydarzeń prawie we wszystkich krajach goszczących tak zwanych „uchodźców”. Najwięcej przestępstw zanotowano w Kolonii, gdzie molestowano kilkaset kobiet. Napastnikami byli przeważnie młodzi Arabowie i Afrykańczycy.

Komentarz Prawego – Kolejny pomysł z cyklu „jak udawać, że coś się robi, kiedy ze względu na poprawność polityczną nie robi się nic”.

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra