Z kraju

Czy 21-letniego Polaka w Ełku zadźgali Turcy?

Business man holding knife in front of Turkish flagW sylwestrowy wieczór ok. godz. 23.00 w Ełk przy lokalu gastronomicznym Kebab Prince na ulicy Armii Krajowej 32 kilkoma pchnięciami nożem został zamordowany 21-latek.  Oficer prasowa sierż. Agata Kuligowska-De Nałęcz z Komendy Powiatowej Policji w Ełku w rozmowie z portalem Prawy.pl ograniczyła się jedynie do podania informacji o zatrzymaniu czterech osób bez podawania ich narodowości.

Mężczyzna miał wrzucić petardę do lokalu z którego wybiegło kilku obcokrajowców z nożami. Został kilkakrotnie (według nieoficjalnych informacji dwukrotnie) dźgnięty nożem. I ciężko ranny został pozostawiony na miejscu zbrodni. Kiedy został znaleziony w okolicach lokalu jeszcze żył. Niestety pomimo udzielonej pomocy zmarł. Okoliczności zdarzenia wskazują na bezpośredni udział w nim pochodzących z Turcji właścicieli i pracowników lokalu. Policja i prokuratura nie chce tego komentować.  – Według informacji jakie posiadamy 21 latek wrzucił petardę do jednego z lokali przy ulicy Armii Krajowej za co został zamordowany kilkadziesiąt metrów dalej – mówi policja. Wszyscy czterej zatrzymani to najprawdopodobniej muzułmanie i pracownicy lokalu. Policja nie chce podać ani ich tożsamości, ani narodowości. Jednak wskazuje na to fakt, że wszyscy czterej zatrzymani byli trzeźwi. To raczej definitywnie wyklucza zarówno Polaków, jak i Ukraińców. Ponieważ jednym z medialnych wątków było dokonanie zbrodni przez Ukraińców. Inna niesprawdzalną na tym etapie informacją jest to, że zatrzymani to dwaj Algierczycy, Tunezyjczyk i Marokańczyk.
Komenda Powiatowa Policji w Ełku potwierdziła również fakt ochrony dwóch lokali gastronomicznych, wynikający z docierających do nich sygnałów nawołujących do rewanżu. Ze względu na możliwość potencjalnych zamieszek i działań odwetowych. Co wskazuje na lokale Kebab Prince przy ulicach Armii Krajowej 32 i Wojska Polskiego 52/2U.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

64 komentarze

64 Komentarzy

 1. Sylwia

  1 stycznia 2017 at 14:36

  W mediach i na policji cenzura jak w Niemczech. Winnicki też milczy, pisze na swoim twitterze o wszystkim, tylko nie o tym. Kto nas obroni? I obudzi społeczeństwo polskie przed upadkiem cywilizacyjnym? Chłopak młody, źle zrobił, wrzucił pedardę. W naszej tradycji, kulturze niech Turek zgłosi to na policję. A nie samosądy wymierza. Tu jest nasz kraj, nasze zasady, albo się dostosuje, albo powrót do domu.

  • obiektywnie

   1 stycznia 2017 at 15:39

   Szkoda chłopaka ale sam szukał dymu z tego co widzę. Muzułmanie to nie pierdolowate Polaczki co maszerują w ramach protestu jak ich ktos napadnie pod Londynem, a ostrzy kolesie. Nie usprawiedliwiam dźgania nożem ale typ sam sprowokował ta sytuację. Tragedia przez głupotę.

   • Sylwia

    1 stycznia 2017 at 16:06

    Było ich więcej i mieli broń. Niech policja ich teraz wyda w ręce mieszkańców Ełku, skoro to takie z nich kozaki. To zdarzenie dużo zmieni, otworzy oczy niektórym. Oczywiście 80% Polaków to lemingi. Gdybyśmy potrafili się jednoczyć, być solidarni, to żaden kebab w Ełku się nie utrzymał do wiosny. Ale mamy grypsujących w więzieniach, umilą czas Arabów. Sugerujesz, że mamy ich nie zaczepiać, bo nas zranią? To rodzaj poddania się i uznania ich wyższości. Następnym krokiem będzie padanie im do kolan i płacenie danin. Zastanów się co piszesz. Tu jest chrześcijańska Polska, nie barbarzyński kalifat.

    • Olrob

     1 stycznia 2017 at 16:39

     @Sylwia

     Wygląda na to że jesteś głupia. Każdy kto wrzuca petardę do lokalu pełnego ludzi zasługuje żeby dostać po ryju, niezależnie czy jest Polakiem czy Turkiem, czy Ukraińcem. W tym wypadku użyto noża. Jednak nasz 21latek szukał zwady i ją znalazł.

     • Masław

      1 stycznia 2017 at 17:50

      Oczywiście. Sam szukał guza. A powszechnie wiadomo, że Turcy w bijatykach używają noży. Głupi gówniarz, choć powinni mu natłuc po pysku, a nie zabijać. Ale oni to właśnie nożownicy

     • marek

      2 stycznia 2017 at 08:33

      To powód źeby zabić?

    • kolojojo

     1 stycznia 2017 at 19:40

     „Niech policja ich teraz wyda w ręce mieszkańców Ełku.” I co te ełckie eunuchy by zrobiły. Jakoś pod Caritasem nie było protestów.

    • tma

     1 stycznia 2017 at 20:07

     @Sylwia, ogólnie się zgadzam. Może tylko z tym samosądem, to nie bardzo. Ale ogólnie masz rację, sankcje powinny być dotkliwe i bolesne dla ciapatych. O karze dla sprawców niech zdecyduje sąd, ale mieszkańcy mogą wymusić: zakaz kebabów w Ełku na 10 lat. Postawienie pomnika przy tym lokalu, ku przestrodze dla innych chętnych. Niech przedsiębiorca zatrudniający bandytów zapłaci rodzinie chłopaka odszkodowanie i to nie jakieś głupie 100 tys.

     • aska

      1 stycznia 2017 at 22:43

      To kebab byl winny czy petarda ? Moze lepiej wprowadzic zakaz uzywania petard ? O boze, gdyby tak glupota podlegala karze to 3/4 Polakow siedzialaby w kiciu.

     • tma

      2 stycznia 2017 at 07:26

      Nie będą jakieś przybłędy wymierzać sobie nożami „sprawiedliwości” na polskich ulicach. Mogli go pobić, ew. skopać po ryju, ale zarznęli go jak barana i na to zgody nie ma. Nie zastraszą nas.

   • Polak

    1 stycznia 2017 at 16:32

    Sklej pizde blazo !

    • Polak

     1 stycznia 2017 at 16:34

     To się tyczy tej blazy obiektywnej 👿 powyżej !

     • obiektywnie

      1 stycznia 2017 at 17:34

      Polak, a wlasciwie stulejarz posluchaj gowniarzu. Postukaj sobie w klawisze, może ochłoniesz pryszczaty onanisto. Co do pani Sylwii to się nie zrozumieliśmy. To co dzieje się na zachodzie jest chore i nie chce robic z Polski kalifatu. Jestem za murami na granicach. Takze tych wschodnich. W przypadku zabitego 21 -latka nie mamy jednak do czynienia z fanatyzmem religijnym. Tak wynika z relacji. Typek przeszarżował z fantazja i trafił na mocna ekipę, skonczylo się to źle. Gdyby nie pajacował byłby wśród żywych. Ktos go napadl, zaczepial? Nie! Gdyby zadzgali spokojnego typa to byłbym za natychmiastowym linczem. W tym przypadku jestem za długoletnim więzieniem, bobrzucona petarda to nie pretekst do dźgania człowieka. Kopniak w dupe wystarczy. I jeszcze jedno. Nie żyj prosze zludzeniami ze grupsujacy ich zjedzą. Zasady w pierdlu to fikcja raperów którzy garowali kwartal lub dwa. Odbiorcami tej fikcji mogą byc gimnazjaliści ale nie poważni ludzie. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ludzie.

   • finka

    1 stycznia 2017 at 17:45

    Nie ma potwierdzenia,że wrzucił petardę do lokalu, inne media podają, że rzucał petardami na ulicy przed lokalem, co w Sylwestra niestety jest nagminne, ale to nie powód, żeby kilku szemranych typów zadźgało człowieka. Są w Polsce i muszą przestrzegać naszego prawa, powinni wezwać policję, a znając polskie zwyczaje w ogóle nie powinni otwierać knajpy w sylwestrową noc skoro tacy pobożni muzułmanie.

    • obiektywnie

     1 stycznia 2017 at 18:15

     No wiec skoro nie wiadomo jak bylo i media co 5min podają co innego to może powstrzymajmy się z komentarzami, czy wzajemnym naskakiwaniem na siebie. Jesli o mnie chodzi to wrzucanie petardy do knajpy nie jest powodem do zabójstwa. Wiec tak czy siak na śmierć chłopak nie zasluzyl. Gdyby okazało się ze ta petardę wrzucil i Turki go stłukły to nie czepialbym się ich ani troche. Niestety skonczylo się jak się skończyło i nie ma alternatywnych wersji zdarzenia. Nie ma mlodego czlowieka a nożownicy ida do puchy. Koniec tematu. Podpinanie pod to kalifatu to przegięcie.

     • kaz56

      1 stycznia 2017 at 20:44

      Faktycznie wstrzymaj się od komentarzy.

     • msg

      3 stycznia 2017 at 03:10

      To głąbie najpierw sprawdź kiedy ta petarda została wrzucona i czy w ogóle została wrzucona do środka. Wydajesz łajzo wyroki jak stalinowski prokurator już masz z góry określony bieg wydarzeń.

    • tma

     1 stycznia 2017 at 20:03

     @finka, popieram 100/100. Nie obchodzi mnie, jakimi prawami ciapate rzadzą się w swoich krajach. Tu jest Polska i mają przestrzegać nie tylko prawa karnego, ale i prawa obyczajowego. Absolutnie nie ma zgody na zarzynanie młodego chłopaka, bo mu akurat petarda poleciała nie w tę stronę. NIE. NIE. NIE. Jak się nie podoba w Polsce, to poszli won. Krótka rozmowa.
     – Nikt ich tu nie zapraszał. Nie smakuje polskie powietrze, w wyp***.

     • Vagoddindes

      2 stycznia 2017 at 03:27

      tma,
      oni powinni przedewszystkim przestrzegac prawa obyczajowego! W ich krajach, to wlasnie to obyczajowe prawo narzucaja innym .
      Kiedy wejdziesz miedzy wrony,
      trzeba krakac jak i one.
      Proste?!

     • tma

      2 stycznia 2017 at 08:25

      @Vagoddindes, w ich krajach może tak jest, ale na razie Polska to nie jest „ich kraj”.

 2. Sylwia

  1 stycznia 2017 at 14:41

  Nagranie z Ełkuhttps://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10202771630528527&id=1733100003&refsrc=http%3A%2F%2Ft.co%2FcGdrA0MN9n&_rdr

 3. adik

  1 stycznia 2017 at 14:50

  Ku..r.w..y arabskie

 4. rfr

  1 stycznia 2017 at 15:29

  yebane muslimy !!!!

 5. Sylwia

  1 stycznia 2017 at 15:36

  Jest oświadczenie Roberta Winnickiego w związku z tym na fb i twitterze. O to chodzi, zdecydowanie trzeba.

 6. kars

  1 stycznia 2017 at 16:19

  Oficer prasowa sierż. Agata Kuligowska-De Nałęcz z Komendy Powiatowej Policji w Ełku. Po co tyle tych pipek jest w Policji jak nie wolno im nic sensownego powiedzieć.

 7. kars

  1 stycznia 2017 at 16:22

  i jeszcze te podwójne nazwiska byle sierżanciny. Co to ma znaczyć? Była znana jako wybitna sportsmenka, aktorka, śpiewaczka? Co za wiocha.

 8. POPiS

  1 stycznia 2017 at 16:34

  No to mamy początek roku. Ukrainiec i Araby zabijają Polaków. Taka polityka PiSu, niby mieli nie przyjmować, a jednak, coraz więcej wrogich imigrantów w Polsce. Niewiele się różnią od PO.

 9. niby bez związku

  1 stycznia 2017 at 17:53

  „kto sieje wiatr, ten zbiera burzę” – szkoda Młodego Polaka. szkoda….
  Ale arabscy właściciele po bandycku zareagowali na wybryk!Mogli chociaż zastosować prawo „oko za oko; ząb za ząb” a nie „śmierć za oko”
  Aż strach myśleć, czym można wywołać ich taką przesadną reakcję.
  Kilka dni temu, w znanym, turystycznym city weszłyśmy z koleżankami do restauracyjki pożegnać stary rok.Nazwa była włoska, więc zdziwiłyśmy się,że w sali grała ostra, arabska muzyka….trudne do zniesienia agresywne dźwięki, jak na nasze świąteczne,miłe spotkanie. Nikogo oprócz nas nie było, więc ośmieliłam się słodziutko i delikatnie spytać kelnera w szarawarach, czy nie mógłby dla nas puścić innej, łagodniejszej muzyki.Zaskoczyła mnie butna i bezczelna odpowiedź: TO JEST ARABSKI LOKAL I TYLKO ARABSKA MUZYKA TU BĘDZIE! I do kolegi krzyknął:ZRÓB GŁOŚNIEJ MUZYKĘ! Teraz myślę, że miałam szczęście, że TYLKO PATRZYŁ mi hardo i bezczelnie w oczy…..
  Opuściłyśmy ten lokal na przyjaźniejszy

 10. pogan

  1 stycznia 2017 at 18:14

  Z tego co wyczytałem na innym portalu to to nie byli turcy tylko arabowie.

 11. chłopak z Moniek

  1 stycznia 2017 at 19:35

  Dobrze zrobili. Niech kutas nie wrzuca petard do domu innym ludziom. Nikt go nie zaczepiał. Był hojrak, nie ma chojraka. Ciekaw jestem co byście mówili gdyby ten debil rzucił petardę pod koła samochodu z jadącymi ojcem, matką i czwórką małych dzieci. Widać arabowie muszą uczyć rozumu ełcką młodzież.

  • tma

   1 stycznia 2017 at 20:11

   Podoba ci się muslimska kultura – jedź do Pakistanu, albo do Arabi Saudi. Może cię wyleczą…

   • Leon

    2 stycznia 2017 at 08:13

    A mi się to podoba. Niech kurwa polska nie wrzuca petard do cudzego lokalu. Lepiej niech włoży matce polce w odpowiednią dziurę i odpali. Wtedy matki polki zaczną wychowywać swoje bachory a nie tylko brać 500+ i chlać wódę. Jestem pewien, że jego matka polka nie miała męża tylko partnera. Jak czytam o tych wszystkich patologiach to tam mężów nie ma -są partnerzy i konkubenci.

    • msg

     3 stycznia 2017 at 03:12

     leoś opowiadasz o sobie durny menelu? Petardę to w twoją zakłamaną mordę trzeba wsadzić, żeby dupą wyszła.

 12. fx

  1 stycznia 2017 at 19:38

  palić i obdzierać ze skóry tylko pedałki boją się walki…
  społeczeństwo ciot !bać sie u siebie to gorzej niż się zabić i te lewackie obronne komentarze pizdeczek j/w.
  Wojna trwa kolaborantów też trzeba niszczyć..

  • wiesscar

   1 stycznia 2017 at 21:41

   Tylko unikać strat w ludziach.
   Nie możemy sobie pozwolić by młodzi Polacy ginęli. Trzeba blokować najazd islamu ale tak by Polacy żyli a nie poświęcali życie.

 13. EA-68

  1 stycznia 2017 at 21:50

  Mam w dupie czyja to wina, we czterech z nożami na jednego? Islamskie cwele deportować i ostatni raz kupiłem kebaba, wolę golonko,gulasz,flaczki i żutek śląskie z kiełbasą. Tylko araby żrą kebaby.

  • Stan2

   2 stycznia 2017 at 00:01

   Tylko buraki żrą ziemniaki.

   • Vagoddindes

    2 stycznia 2017 at 03:34

    Stan2
    Masz na mysli Portugalczykow?
    Szalom.

 14. obiektywnie

  1 stycznia 2017 at 21:58

  W kraju dobrze nie będzie nigdy. Wypowiadają się na tym forum ludzie, którzy maja podobne poglądy a mimo wszystko jeden drugiemu śle wiąchy. Jestesmy przeciwko osiedlaniu muzułmanów. Wszyscy. Mimo to dostałem od roznych. Czy was pojebalo od tego szampana? Nie pijcie gazowanego jak nie mozecie. Tu wyzwiska, w tv widzę bandę idiotów z Ełku, którzy sadzą się do Policji i wykrzykują jakies paranoiczne hasła. Ocb. Policja winna ze aresztowała sprawców? Goście zabili chłopaka, pójdą siedzieć, maja zniszczone knajpy,kwoty Makreli nie dotyczą Polski, nie mamy zadnych turbanów i arabskich dzielnic w naszych miastach. Czego wy jeszcze chcecie ludzie? Teraz mozecie mnie obrażać, bo nikt nie przyzna ze pierdoli jak potluczony. Szczęśliwego Nowego Roku raz jeszcze. Ochłońcie bo jutro dzień pracy, choc po poziomie wypowiedzi niektorych widzę ze to nie do roboty jutro pojda a czeka dzieci bolesny powrót ze świątecznej przerwy szkolnej.

 15. renedar

  2 stycznia 2017 at 00:40

  Źle że wrzucił im niby petardę bo powinien najpierw wrzucić achtunga oblepionego nakrętkami m5 a potem mieć czarno prochowca i położyć trupem każdego wybiegającego bandytę – dużej średnicy pucem ołowiu, a jego dziadek myśliwy powinien czaić się blisko i walić jeszcze brenekami po tych śmierdzących łbach i to by się tam należało.

  • abc

   2 stycznia 2017 at 14:38

   Jak można być takim idiotą?? Jest takie przysłowie „kto sieje wiatr, ten zbiera burzę” … bezmózg wrzucił petardę do lokalu więc sam się prosił o kłopoty!

 16. Aramis

  2 stycznia 2017 at 02:36

  Są takie petardy, że jak dupnie, to jakby ładunek wybuchowy podłożyli – tym bardziej w zamkniętym lokalu, gdzie w środku mogą być POLSKIE rodziny z dziećmi. O możliwości wzniecenia pożaru nie wspominając, bo ileż takich przypadków już było, że od byle ognia wielki pożar i dziesiątki, a czasem setki zabitych, poduszonych w środku, a o stratach materialnych nie wspominając.

  Wydaje się, że sprawcy mogą liczyć w takim wypadku na np. szczególne złagodzenie kary, bo działali w obronie mienia, zdrowia, a może i życia, w afekcie, wzburzeniu. Gdyby była sytuacja w drugą stronę, to tak właśnie bym interpretował taki przypadek – wielka szkoda, że taką głupotą i brakiem odpowiedzialności wykazał się akurat Polak – być może dodatkowo, Polak z promilami. Tak czy inaczej, prawo musi być równe dla wszystkich, bez wyjątków.

 17. Marek

  2 stycznia 2017 at 08:00

  Aramis strażaku za 10 groszy. Zamknij się!

 18. klioes vel pislamista

  2 stycznia 2017 at 11:50

  Szopka niebetlejemska
  (dedykuję JarKo i tango1234 z Forum Korwina)

  Franciszek Corbo, proboszcz z Potenzy
  Wzniósł szopkę: W burce jest w niej Maryja,
  Tęczowa flaga i łódź, co sprzyja
  Uchodźcom – z nimi łódź! I nic więcej…

  Szkoda, że w szopce brak ciężarówek,
  Co rozjeżdżają Europejczyków.
  Brak w niej jest także innych wybryków,
  Do których włoskich potrzeba słówek:

  Bugia, attaco con agresione
  Et invasione, fisso violenza…
  Więc oburzona jest dziś Potenza.
  Don Franco – oh! – intolerazione!…

 19. klioes vel pislamista

  2 stycznia 2017 at 12:28

  Nic się nie stało

  Augsburg, pierwszy dzień Świąt, autobus…
  Doniósł na Syryjczyków łobuz!
  Ten kierowca (pewnie rasista!)
  Z Handy – bo ją ma wciąż – korzysta…

  Co się stało? Nic się nie stało!
  Dziecko kopa tylko dostało…
  (Całkiem krótko było pomroczne
  To dziewczątko półtoraroczne.)

  Syryjczyków (dwudziestu chłopa)
  Policyjnie wita Europa!
  Radiowozów staje dwanaście.
  Policmajstry krzyczą: wylaźcie!

  Wcześniej biedni uciekinierzy
  Każdy paskiem w faszystę mierzy –
  W autobusu tych pasażerów
  (W potencjalnych znaczy Hitlerów).

  Pogotowie także obrywa
  I Policja w końcu przybywa.
  Ale przecież nic się nie stało:
  Dziecku zębow brak – bo nie miało!…

 20. George

  2 stycznia 2017 at 12:48

  Jaki kretyn wrzuca do lokalu w którym znajdują się ludzie petardę? Dostał bańki, bo jak najbardziej mu się należało. Szukał zaczepki? To ją znalazł.

  • z

   4 stycznia 2017 at 13:29

   osoba ukrywajaca sie pod roznymi pseudonimami (george itp) jest aktywna od czasu morderstwa na wielu forach. uzywa haseł typu: „należało mu się”, „zasłużył”, „polski bandyta”, żal mi araba”, polaki cebulaki”, „(arab) tylko uczciwie pracował”, i temu podobne bzdury. zakrojona na szeroką skalę akcja piątej kolumny. Szalom plujący nienawiścią do Polaków narodzie biedny, wywyższający się nad gojów. Współczucia dla was, bo skończycie marnie.

 21. Natalia

  6 stycznia 2017 at 03:34

  Policja szariacka, więc może polska policja obywatelska…Nic nie sugeruję, tylko zastanawiam się jakby toto wyglądało u nas i czy pomogłoby w czymś. Jasne, za granicą wyzywana od najgorszych słów typu zła, terrorystyczna, nacjonalistyczna, homofobiczna itepe itede, ale nie uważacie że tej wolności i ułomnej demokracji to już ostatnio trochę za dużo na świecie ?

 22. Paola Swain

  23 kwietnia 2017 at 11:50

  I?¦ve been exploring for a little bit for any high quality articles or weblog posts in this sort of area . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this web site. Studying this info So i am happy to express that I have a very good uncanny feeling I came upon exactly what I needed. I so much indisputably will make certain to do not put out of your mind this web site and provides it a look regularly.

 23. tv wall installation maryland

  24 kwietnia 2017 at 17:14

  Great blog right here! Also your site so much up fast! What web host are you the usage of? Can I am getting your affiliate link to your host? I desire my web site loaded up as quickly as yours lol

 24. tv wall mounting virginia

  24 kwietnia 2017 at 22:53

  What i do not understood is if truth be told how you are not really much more smartly-preferred than you may be now. You are so intelligent. You realize thus significantly on the subject of this topic, produced me personally believe it from a lot of numerous angles. Its like women and men are not involved except it’s something to do with Lady gaga! Your own stuffs great. All the time deal with it up!

 25. tv wall mounting virginia

  26 kwietnia 2017 at 01:24

  Hello! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing a few months of hard work due to no back up. Do you have any methods to prevent hackers?

 26. translation company San Jose

  26 kwietnia 2017 at 09:59

  Some really interesting info , well written and broadly user genial.

 27. CaseyniC

  27 kwietnia 2017 at 04:00

  wh0cd759114 cheap cialis

 28. Buy Revolution Flea Control for Cats

  28 kwietnia 2017 at 00:22

  obviously like your web-site but you have to check the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling issues and I find it very bothersome to tell the truth nevertheless I will surely come back again.

 29. w88

  28 kwietnia 2017 at 09:51

  Hello my loved one! I want to say that this post is awesome, great written and include almost all significant infos. I would like to see more posts like this .

 30. Buy Revolution for Dogs

  28 kwietnia 2017 at 10:54

  Thankyou for this grand post, I am glad I observed this web site on yahoo.

 31. cool stuff

  28 kwietnia 2017 at 18:44

  Some truly interesting info , well written and broadly user genial.

 32. Tabung Pemadam kebakaran

  29 kwietnia 2017 at 11:34

  Just wanna input on few general things, The website design is perfect, the content material is very good : D.

 33. Tabung Pemadam api

  29 kwietnia 2017 at 20:28

  Hi there just wanted to give you a quick heads up. The text in your article seem to be running off the screen in Firefox. I’m not sure if this is a format issue or something to do with internet browser compatibility but I figured I’d post to let you know. The style and design look great though! Hope you get the problem fixed soon. Kudos

 34. Tabung Pemadam api

  30 kwietnia 2017 at 05:26

  I have been absent for a while, but now I remember why I used to love this site. Thanks, I?¦ll try and check back more often. How frequently you update your site?

 35. Alat pemadam api

  30 kwietnia 2017 at 10:59

  It is actually a nice and useful piece of information. I am glad that you shared this useful information with us. Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

 36. Alat pemadam kebakaran

  1 maja 2017 at 01:24

  Excellent read, I just passed this onto a friend who was doing some research on that. And he actually bought me lunch as I found it for him smile Thus let me rephrase that: Thank you for lunch!

 37. princess impersonators

  1 maja 2017 at 02:46

  I am impressed with this internet site, real I am a fan.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra